Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

fedora

Кучета - убийци

Препоръчан отговор

Гост

Това изказване искрено ме разсмя. Този закон все още е "нов". Така че, не знам някой да е лежал в затвора за убийството на куче. А, би трябвало. Не знам дали сте гледали клипчето в, което група деца се гаврят с магаре, което изхвърлят след това в река, за да се удави. Деца! И утре тези деца ще посегнат на вас или вашето дете.

jjjjjk Не съм следила случая, но някъде четох, че кучето е приспано. Абсурдно е да обвинявате хора, които се борят, гледачи на животни като въпросната бабка да не съществуват. Както хората, така и животните са оформят според средата, в която живеят и тя си е създала (и не само тя) предпоставка това да се случи.

В случая мен ме възмущава присъдата, която е смехотворна.

Както казах, мразя гаврата със животни и това трябва да се наказва. Така е.

Но природозащитниците ще ги обвинявам и още как, с техните радикални искания.

Едва ли не някои поставят животните над хората. Виждал съм го, за това го казвам

КучетаТА са около 20 на брой, не е едно.

Говоря за тези, прегризали гърлото на детето.

И не, когато говореха за случая по медиите, във всички медии се споменаваше как природозащитниците не искали кучетата да бъдат убити и за това не били.

Животните трябва да се пазят, с животните не може да се гавриш. Никой нормален не би се гаврил. Стана ми много гадно и за онзи психар, който отрязал крачетата на малкото кученце.

Как може да го сториш. Толкова е психарски, че нямам думи.

Но това не означава, че някои, като природозащитниците могат да поставят кучетата над децата НИ(и аз някой ден ще имам).Куче, което е нападнало и наранило ей така-Куршум на място и нищо по-малко.

И едно агресивно куче няма да се поправи както писах. To не разбира. И веднъж почнало да напада, няма друг начин да го спреш, освен куршума.

П.П Някой да не си помисли, че мразя животните.Не мразя животните-Имам 1 куче и 2 котки и много си ги обичам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това изказване искрено ме разсмя. Този закон все още е "нов". Така че, не знам някой да е лежал в затвора за убийството на куче. А, би трябвало. Не знам дали сте гледали клипчето в, което група деца се гаврят с магаре, което изхвърлят след това в река, за да се удави. Деца! И утре тези деца ще посегнат на вас или вашето дете.

Казвам го образно.За да не ме разбирате погрешно- и аз обичам кучета,имах немска овчарка преди години.Въпроса е,че не може на едно куче да му се обръща повече внимание от едно дете(гадно е за кучето Мима,но защо за него стана скандал и викове до небесата,а за стотиците нахапани деца-кажат го по новините и се забрави случая.Това ме дразни.).Глобата за липса на каишка и наморник да е 200 лева,да го глобят стопанина 2 пъти,пък да видим дали няма да намалеят тези случаи.Друг е въпроса,че в България това няма да стане.Колкото за децата-гледат какво дават по телевизията,нямат акъл в главата,никой не ги е учил какво е добро или лошо...Че утре ще станат наркомани,крадци и убийци-вече е отделна тема...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без дясна ръка остана жена, нахапана от кучета Кучета наръфаха жестоко днес около обяд 84-годишна дряновка. Тя е приета в Реанимация на Габровската болница, в шок, с тежки наранявания по тялото и най-вече по крайниците, съобщи за Дарик директорът на лечебното заведение д-р Нели Савчева. След операция е ампутирана дясната й ръка. Инцидентът е станал малко след 11 часа, уточниха от Центъра за спешна медицинска помощ в Габрово. Жената, заедно с дъщеря си тръгнали за лозето край Дряново, но бабата изостанала. Тогава кучетата я нападнали и съборили на земята. Хора от близките вили се притекли на помощ и успели да разгонят животните. За случая е уведомена полицията. Според първоначалната информация кучетата са домашни. В момента се уточнява техният брой и собственикът им. http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=543432 Сега да видим колко хора ще се съберат във Фейсбука в защита на бабата и дали тя ще получи протеза за изгубената си ръка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега да видим колко хора ще се съберат във Фейсбука в защита на бабата и дали тя ще получи протеза за изгубената си ръка.

Ами вземи направи ти група, открий дарителски сметки и т.н То тези неща не стават само с коментари по форумите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз Фейсбук нямам. Предпочитам да общувам с хората лично. Иначе мога да кажа само едно - кучетата изядоха хората.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, край отиде и надеждата на бабата за протезата, щом нямаш фейсбук. Аз пък само да кажа, че хора, които не правят НИЩО, нямат право да съдят хора, които правят НЕЩО, дори и за кауза на която на първите не им се нрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами вземи направи ти група, открий дарителски сметки и т.н То тези неща не стават само с коментари по форумите.

Ако беше за помияр, всички щяхте да се втурнете без да ви канят, но като става въпрос за човек вдигате ръце и в най-добрият случай връщате топката у човека, който ви моли да подемете инициативата...

Чудя се дали е нормална тази тъй наречена любов към животните, дали няма и профили, при които тя да се е изродила в нещо повече от чувство, някак твърде яростно се включват само от едната гледна точка...

Прощавай, че те цитирам , за теб се отнася първият абзац...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ако не бяха хората от вилите е щяло да има 1 разкъсан труп, а не жена.

Замисли се над това.

Нека не защитаваме озверелите кучета-Решението за опасните такива е само 1-Куршум в главата, както вече казах, нищо по-малко.

И разбира се, случката за жената ще утихне набързо, а ако някой направи нещо против агресивните псета, природозащитниците ще ревнат.

Никак не споделям мисленето ти по темата. Смятам, че не си права.

И да знаеш, че не ме интересуват природозащитниците.

Ако глутница псета, улични или не, сторят каквото и да е на мен или близък, ще ги избия и с голи ръце ако трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако беше за помияр, всички щяхте да се втурнете без да ви канят, но като става въпрос за човек вдигате ръце и в най-добрият случай връщате топката у човека, който ви моли да подемете инициативата...Чудя се дали е нормална тази тъй наречена любов към животните, дали няма и профили, при които тя да се е изродила в нещо повече от чувство, някак твърде яростно се включват само от едната гледна точка...

Кои сме ние "всички"?

Аз си говоря от мое име, от време на време върша нещо благородно за някое животно и толкоз. От време на време дарявам и за някой човешки живот и толкоз.

Моята любов към животните не е изродясала, може би малко настървена, но това е заради милионите осъдителни мнения, които търпя от безотговорни и лекомислени хора(говоря за хората, които познавам лично и често ме гледат като някоя умопобъркана, когато заговорим по темата).

Та чудя се аз кой къде е изродясал, тези, които помагат и на двата вида или тези, които си чоплят носовете, мрънкат и нищо не правят.

jjjjjk Никога и никъде в този форум не съм си позволила да напиша, че агресивните кучета трябва да се къткат. Никъде. Тези кучета трябва да се евтаназират или убият както вие го наричате. Проблемът срещу, който аз мрънкам и че след тях ще дойдат други и ще има друга разкъсана жена и те пак ще бъдат убити и още кучета и още разкъсани жени... И така едно вечно кръгче. Та това е срещу, което аз съм.

Не изхвърляйте животни и кастрирйте, какво сложно има?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Тези кучета трябва да се евтаназират или убият както вие го наричате. Проблемът срещу, който аз мрънкам и че след тях ще дойдат други и ще има друга разкъсана жена и те пак ще бъдат убити и още кучета и още разкъсани жени... И така едно вечно кръгче. Та това е срещу, което аз съм.

Не изхвърляйте животни и кастрирйте, какво сложно има?

Тук не мога да не се съглася. Бездомните кучета трябва да се изловят поетапно, тези, които проявяват агресия да се евтанизират, останалите обезпаразитят и дадат за осиновяване от семейства. Ако няма осиновители, също се евтанизират, но не се връщат обратно на улицата! Просто практиката в БГ е такава, че фирмите, които отговарят за този аспект, имат ползата да не си вършат работата, защото в противен случай парите им от общинските бюджети ще секнат. Разбира се и това може да се следи, но явно няма желание, или има прекалено силно лоби. Единственият вариант е да се обедини общественото мнение, в крайна сметка всички искаме спокойствие, а не глутници изгладнели зверове. Защото едно животно, ако е самостоятелно, едва ли ще напада хора. Отделно трябва да се съблюдава слагането на намордници и почистването след домашните любимци. Честно казано ми е писнало да газя в л@йн@ и то в центъра на столицата. Сещате се как се излагаме пред чужденците, но то пък да беше само това...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знаете ли кво - всички тези кучета заслужават - куршум. Директно в главата и зад ухото. И затвор за стопаните им, защото лично за мен те имат голяма вина кучето да придобие тези си навици чрез поведението си около него и пасивността, прилагана при обучение на кучето за да се интегрира нормално в човешката среда. Питбул, Бултериер, и разни подобни породи са селектирани и развъждани с цел кучешки боеве и да са крайно агресивни, но при правилна педагогика на обучение кучето никога няма да развие, заложените му характеристики по този начин. Личното ми мнение е просто - стопани, които проявяват пасивност при гледане на такива кучета и тяхното възпитаните заслуажават затвор. Същото важи и за тези които ги отглеждат, малтретират и тренират за бой с кучета и други животни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, край отиде и надеждата на бабата за протезата, щом нямаш фейсбук.

Намирам поста ти за оскърбителен, особено като модератор в този форум.

Какво правя за хората и животните около мен нямам намерение да дискутирам тук. Просто ми беше интересно след призивите за мъст и физическа саморазправа с изрода /и аз така мисля/ отсякъл краката на кучето колко сега ще кажат нещо в защита на хората. Това е - извинявам се ако съм обидил някой.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намирам поста ти за оскърбителен, особено като модератор в този форум.

Какво правя за хората и животните около мен нямам намерение да дискутирам тук. Просто ми беше интересно след призивите за мъст и физическа саморазправа с изрода /и аз така мисля/ отсякъл краката на кучето колко сега ще кажат нещо в защита на хората. Това е - извинявам се ако съм обидил някой.

Постта ми е такъв, защото ми е писнало да чета подобни коментари. Как мислиш, че се случи това с протезите на кучето. Разни хора се скъсаха да пишат писма по медиите, обединиха се и отвориха сметки.

Ти прочиташ една новина, оставаш потресен от това, което се е случило и вместо да си кажеш: "Е, аз какво ли мога да направя да помогна", ти оплюваш друга инициатива с думите: "За кучето протези имаше, ама за бабката едва ли".

Надявам си ме разбрал правилно. Не критикувам теб, а този маниер, защото доста хора ще напишат същите коментари под тази новина и никой няма да се замисли, че ако наистина ти пука ще направиш нещо.

Ако твой близък попадне в ситуация(не пожелавам на никого подобно нещо), в която да има нужда от набиране на средства няма ли да направиш всичко възможно, за да се опиташ да ги събереш включително и да молиш по форуми за помощ?

Идеята беше, че ако ти пука, правиш нещо, ако не ти пука си седиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, този е изрод и наистина трябва да си понесе последствията. Всички скочиха срещу него, защото това което е извършил е садистично и граничи с болния мозък (а утре може да е и човек на мястото на това кученце). Разликата между хората и животните (в случая кучетата) е, че ние можем да разсъждаваме, а при тях е инстинкт. Повечето случаи от ухапвания са от домашни кучето и техните стопани носят отговорност, за това на което са научени (или НЕ са научени)! Колко често виждам бойни кучета без да са вързани, а дума и да не става за наморник, и не можеш да направиш забележка, защото или ще бъдеш набит или ще бъде същото това животно насъскано срещу теб, а трябва здрав контрол и наказания. То е казано: "каквото човек сам си направи, никой не може да му го направи". Бъркаме се най-безобразно в природата - убиваме видове, отнемаме ги от естествената им среда и после те са ни виновни, че се случват инциденти с тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Карбовски: Трябва да убиете баба Гена! юли 2, 2009 от nglas Мисля, че трябва да убие­те баба Гена! Убийте я не­мъчително, бързо и безбо­лезнено! Поне това реше­ние да вземем в свои ръце. Убийте баба Гена, която те­зи дни няма стопанин. Убий­те я като куче. Това, че ня­кой ще плаче за нея, не е проблем. Баба Гена е моята нация – беззащитна стара жена, ко­ято оцеля в рая на помияри­те. Убийте я! Нейните липс­ващи крака са овесени на врата на всеки, който се грижи днес за помияри­те в общото ни село и двор. Убийте тази бабичка! Тя няма стопанин. Погри­жете се за нея – поне колкото за едно куче!“ Това каза Мартин Карбовски в събота предаването си “Отечествен фронт“ по НТВ. Скандалният журналист разказа тъжната история на 85-годишната жена от село Лисец, която бе изядена от кучета на 21 март. т г. (виж НГ, бр. 22 от 24 март). “Крачка никога няма да имам – само тая количка ще е!… – плаче 85-годиш­ната баба Гена, чиито крака бяха оглозгани до кокал от глутница полудо­машни кучета, които в момента се отглеждат в приют. За нея днес се гри­жат дъщеря й Стефка и сватята й Тотка в Ловеч. Баба Гена живеела сама в с. Лисец, Ловешко. Гледала козичка и всеки ден отивала до фурната за хляб. Докато четири кучета не я осакатиха. Спасителят на баба Гена се казва Иван Минков, който с помощта на дебела пръчка разгонва кучетата. Краката на жената са оглозгани до кокал, налага се лекарите да ги ампути­рат много над коляното. Кметът на с. Лисец твърди, че в селото бездомни кучета няма. Цанка Делима­ринска и внукът й Петър Петров са сочени от съселяните си за стопани на ку­четата-човекоядци. Двамата признават, че ги хранят в двора си, но твър­дят, че не са техни, а бездомни. Кучетата-човекоядци са живи – поверени са от прокуратурата на приют за безстопанствени кучета на отговорно пазене. . “Крачка никога няма да имам – само тая количка ще е!… Ако си имам аз крач­ка, ще взема една пушка и направо ще ида да ги убия! Аз ще ги убия – дето ме ядоха”, реди бабата. “ Човекоядците са живи!“ – коментира Карбовски. – “Баба Гена е без крака и за това има виновен човек. Някой е хранил тези кучета и за това също има виновен човек. Днес една жена е без крака, а виновните ще вечерят невъзмутимо супа от кокали тази вечер. Представете си – супата от кокалите на баба Гена. Дру­ги хора не биха могли да вечерят нормално след такава случка. Но у нас глозгането продължава – баба Гена няма да намери нито възмездие, нито обезщетение за изядените си крака… На природозащитниците ще кажа – когато живота на хората е застрашен, кучетата трябва да бъдат приспивани! Другото е нечовешко лицемерие. До­сега не съм виждал куче, на което два крака да са му изядени от хората на­половина. Но вече съм виждал такъв човек… Как така има закон, който да пази кучетата от хората, а няма закон, който да прави обратното да пази хората от кучетата? Отговорът е прост – у нас законът приспива бабите. Днес имам пълнота пра­во да кажа какво мисля. Баба Гена е моята нация – беззащитна стара жена, която оцеля в рая на по­миярите. Убийте я! Нейните липсващи крака са овесени на врата на всеки, който се грижи днес за помиярите в общото ни село и двор. Убийте тази ба­бичка! Тя няма стопанин. Погрижете се за нея – поне колкото за едно ку­че!“ (По слушам.ком) http://nglas.wordpress.com/2009/07/02/карбовски/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

....

Драга ми модераторке, омръзна ми от лицемерието на природозащитниците.

Омръзна ми от невероятно големите простотии, които сами изричат, от налудничавите им реплики и поставянето на животните над хората.

Човешкият свят е за хора. Законите важат за хората.

Какво стана с кучетата на онази, "преподавателка" ли беше, дето разкъсаха детето?

Какво стана с кучетата, оглозгали краката на бабата?

НИЩО. ОМРЪЗНА МИ ДА СТАВА НИЩО!!!

Защо става нищо? Защото група дебилни природозащитници защитават дори и кучета, които ВЕЧЕ са нападнали, убили.

Ненавиждам природозащитниците.

Що за долно лицемерие, що за "интелигентност"

Кучета и животни не трябва да се изхвърлят. Но вече има такива на улицата и няма да изчезнат сами, и ще нападат, и нападат.

Омръзна ми от лицемерието, с което подбираме да защитаваме това, което ни е симпатично.

Не знам защо никой природозащитник не ревна, че някой избива хлебарки с Райт.

Защо ли? И това ако не е лицемерие.

Кучетата не са застрашен вид и нямат уникалната преференция да ядат хора безнаказано.Точка.

Лицемери, а когато видят истината, извръщат поглед настрани или прехвърлят топката някому другому. Нямам думи!

Ако и вие като крайните природозащитници смятате, че кучетата са над хората и пазите тези, като тези от примера по-горе, то тогава жертвайте се, за да ги нахраните и за да има едно дете по-малко, което да бъде изядено, една жена по-малко, която да бъде разкъсана или един старец по-малко, който да бъде обезобразен.

Случаите не са единици, но за разлика от "драмите" с животни, тях бързо ги потулват. Но хората не страдат по-малко от това, че всичко се потулва набързо.

Гаврата с животни е престъпно деяние и спихарско деяние

Разкъсването на човек обаче хич не е по-малко зло.

Показателно е Dindi, че за кучетата ти пука, но за тази жена, макар и непозната не.

Идеята беше, че ако ти пука, правиш нещо, ако не ти пука си седиш.

Да разбирам, че ти пука за кучетата, а за хората не?

Защо например ти не почна да набираш средства?

И след това кажи, на кого колко и какво му пука.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разликата между хората и животните (в случая кучетата) е, че ние можем да разсъждаваме, а при тях е инстинкт. Повечето случаи от ухапвания са от домашни кучето и техните стопани носят отговорност, за това на което са научени (или НЕ са научени)! Колко често виждам бойни кучета без да са вързани, а дума и да не става за наморник, и не можеш да направиш забележка, защото или ще бъдеш набит или ще бъде същото това животно насъскано срещу теб, а трябва здрав контрол и наказания.  То е казано: "каквото човек сам си направи, никой не може да му го направи". Бъркаме се най-безобразно в природата - убиваме видове, отнемаме ги от естествената им среда и после те са ни виновни, че се случват инциденти с тях.

Кучетата не били интелигентни? Айде бе! Аз викам - и Земята е конусовидна!  

За какъв точно инстинкт говорим - да убиват ли или да нападат беззащитни? Ако това е инстинкт и не могат да го контролират - дали е уместно да ги защитаваме и развъждаме изобщо?

И какво точно се бъркаме в природата? Унищожаваме видове ли? Ми че то 97% от видовете са били унищожени още преди да се появим на тази земя!

Коя е естествената среда на кучетата според теб? Гората ли? След 10000 години рамо до рамо с човека - дали това им е естествената среда или просто вълците не ги пускат при тях нарочно? Ако да - тогава и нашата естествена среда е джунглата и трябва да се върнем незабавно при маймуните! Нищо че няма да оцелеем и един ден без циливилизация...

Клишета, клишета и още клишета.

Кучетата сме ги създали НИЕ. Може някога да са били вълци, но от хилядолетия НЕ СА. Затова сме отговорни за тях, както за овцете и кокошките. Ако са опасни или им е дошло времето - трябва да бъдат умъртвявани. И за мен всеки който твърди, че това не е редно, но въпреки това яде месо - е ЛИЦЕМЕР!

Друг е въпроса за човешката жестокост, но тя няма мярка за вид и порода, тъй-че няма смисъл да я обсъждаме тук.

Важното в случая е - да бъде затворен собственика за дълго, кучето да бъде умъртвено за да не осакати друг човек и да не си затваряме очите занапред при наличието на подобни "стопани"...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кавказка овчарка разкъса жена

Публикувано изображение

37-годишна жена е била нападната и нахапана жестоко от кавказка овчарка снощи в столичния квартал "Обеля-1".

Тя е оперирана в "Пирогов" и е настанена в Централна реанимация в много тежко състояние - в медикаментозна кома и на апаратно дишане, съобщиха от пресцентъра на болницата. Засегната е трахеята, има рана на шията, множество рани на лявото бедро и лявата мишница.

Кучето е нападнало жената снощи около 22.40 часа в бившето ТКЗС в Обеля.

Инспектори са съставили акт на собственика, съобщиха от Столичния инспекторат, цитирани от БТА. Служителите са отишли на местопроизшествието веднага след постъпването на информацията за нападението. На мястото са били и представители на "Екоравновесие".

При проверката инспекторите са установили, че собственикът на кучето Александър Пейчев отглежда няколко такива от породата "кавказка овчарка", които не са регистрирани съгласно Наредбата за придобиване, притежаване и отглеждане на домашни животни. Освен това, колибите им са разположени извън двора на фермата, което е опасно за минувачите.

На Пейчев е наложена глоба с квитанция и е съставен акт за установяване на административно нарушение. Кметът на район "Люлин" Венетка Серафимова е дала уверение, че с оглед на тежкото състояние на ухапаната от кучето жена, ще наложи максималния размер на глоба по наказателното постановление.

Освен това е образувана и преписка в 9-то Районно управление на полицията.

news.dir.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кавказка овчарка разкъса жена

37-годишна жена е била нападната и нахапана жестоко от кавказка овчарка снощи в столичния квартал "Обеля-1".

Тя е оперирана в "Пирогов" и е настанена в Централна реанимация в много тежко състояние - в медикаментозна кома и на апаратно дишане, съобщиха от пресцентъра на болницата. Засегната е трахеята, има рана на шията, множество рани на лявото бедро и лявата мишница.

Инспектори са съставили акт на собственика, съобщиха от Столичния инспекторат, цитирани от БТА. Служителите са отишли на местопроизшествието веднага след постъпването на информацията за нападението. На мястото са били и представители на "Екоравновесие".

При проверката инспекторите са установили, че собственикът на кучето Александър Пейчев отглежда няколко такива от породата "кавказка овчарка", които не са регистрирани съгласно Наредбата за придобиване, притежаване и отглеждане на домашни животни. Освен това, колибите им са разположени извън двора на фермата, което е опасно за минувачите.

На Пейчев е наложена глоба с квитанция и е съставен акт за установяване на административно нарушение. Кметът на район "Люлин" Венетка Серафимова е дала уверение, че с оглед на тежкото състояние на ухапаната от кучето жена, ще наложи максималния размер на глоба по наказателното постановление.

Освен това е образувана и преписка в 9-то Районно управление на полицията.

news.dir.bg

Истината е че на Пейчев се полага бой в районното, докато кожата му бъде смъкната до кокал, нека Динди и сие да протестират после заради него и убитите му или отнети зверове!

П.П Това е милион и първото ми "осъдително" мнение, за "любовта" към животните на някои личности, която далеч надминава нормалните отношения между човека и домашният любимец - в най-различни направления, някои от които доста извратени, други откровено с финансови измерения!

В случая опеделено са виновни и отговорните органи от Столичният инспекторат и Районната ветеринарно-медицинска служба, чийто превантивен контрол е бил равен на нула!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
2.12 Пропагандирането на всякакви противозаконни идеи и цели е забранено....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

После ще те погнат куките и тези от екоравновесие заради действията ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аман от заслепен електрорат дето се кучетата са ви виновни . Много избирателно мислите и за това сте на този хал .

Какво казва цитата малко по горе . Жената да не е нападната във собствения си двор или на улицата ?!

Да не се окаже че е брала джанки а кучетата са охранявали. Случаино да не е ромка ?

Хвърлят ви новината и почвате да умувате . Ами че ско някои влезе в двора ми и му се размине ще го пукна от бои мъжкия ротвайлер и ще го оставя на диета . Няма да казвам колко ми е струвало обучението му ако някои влезе в двора ми и излезе на собствен ход .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аман от заслепен електрорат дето се кучетата са ви виновни . Много избирателно мислите и за това сте на този хал .

Какво казва цитата малко по горе . Жената да не е нападната във собствения си двор или на улицата ?!

Да не се окаже че е брала джанки а кучетата са охранявали. Случаино да не е ромка ?

Хвърлят ви новината и почвате да умувате . Ами че ско някои влезе в двора ми и му се размине ще го пукна от бои мъжкия ротвайлер и ще го оставя на диета . Няма да казвам колко ми е струвало обучението му ако някои влезе в двора ми и излезе на собствен ход .

...Кучето е нападнало жената снощи около 22.40 часа в бившето ТКЗС в Обеля...Освен това, колибите им са разположени извън двора на фермата, което е опасно за минувачите...

Изясни къде точно е била жената, къде кучетата, какво са пазели! Къде пише нещо за това, че жената е влязла в двор? За сметка на това е точно описано че кучетата не са в двор(а) на бившето ТКЗС, доколкото такъв реално има. Територията на едно бивш земеделски комплекс е доста обширна, в нея има сгради без и такива със дворове(т.е. оградени), има вътрешнокомплексни улици(след ликвидирането на собствеността на държавата на целият комплекс, предполагам улиците на територията му остават собственост на Столична община, ако не са продадени(подарени) на частника незаконно, в разрез със закона за устройство на територията. А може и в поста ти да има и някои истини?! Това обаче предстои да се изясни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изясни къде точно е била жената, къде кучетата, какво са пазели! Къде пише нещо за това, че жената е влязла в двор? За сметка на това е точно описано че кучетата не са в двор(а) на бившето ТКЗС, доколкото такъв реално има. Територията на едно бивш земеделски комплекс е доста обширна, в нея има сгради без и такива със дворове(т.е. оградени), има вътрешнокомплексни улици(след ликвидирането на собствеността на държавата на целият комплекс, предполагам улиците на територията му остават собственост на Столична община, ако не са продадени(подарени) на частника незаконно, в разрез със закона за устройство на територията. А може и в поста ти да има и някои истини?! Това обаче предстои да се изясни.

Ами журналята хвърлят новината и гледат сеир ! Или е силно манипулирана . Какво е това бивше ткзс , в момента какво е ? Свободно за преминаване ли е или е частна собственост ? Каква е тази ферма и къде е ? Много искам да се уточни и произхода на жената и какво е правела там . Не че ако е ромка и си е вървяла по обществена улица ще оправдая кучето но нещо ме кара да си мисля че е манипулирана информацията .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

............Много искам да се уточни и произхода на жената...........

izabel1,не да те хваля ама хич те няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...