Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Хайде да си мрънкаме тук, а?

От студа, от многото сняг, от шумните комшии, от тъпите ни политици, от вчерашните неволи, от утрешните несгоди...

А бе кой от каквото и от когото иска.

пп. Който иска може и от мен да измрънка, ама един по един, а не заедно.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, скъпа...Публикувано изображение

Това ми харесва в теб, че ме усещаш още преди да напиша каквото и да е.

пп. А на топлофикация да им е*а майката, че на -15 е супер без парно и топла вода. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мрънкам- трябва да отида до банката, че ми изтекъл срока на годност на картата. Точно сега ли, баси? Къде в това време, да мъкна това дете? :angry22:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а аз пък не мога да си отворя устата Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох още като се събудих съм била готова за тази тема. Благодаря ти algor :angry22:

Ето как започнах работа днес:

Вили,Feb 3 2010, 07:40 AM

Не стига, че толкова трудно се събуждам, а е така студено, и май ще се разболявам, на всичко отгоре си забравих телефона у дома ... :(

P.S Трихи дръж се, ние сме с теб, цял ден ще си мрънкаме дружно :cool:

Редактирано от Вили* (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миналата седмица от България ми пристигна опаковка от сто таблетки TABEX и от събота взимам през 2 часа. Изненадан съм колко фективно е лекарството при хора като мен, които от над десет години насам пушат по 20+ цигари. В събота - само три цигари, в неделя - пак три, понеделник - две, вторник - три, днес още не съм пушил. В описанието на лекарството пише, че може да се пуши максимум до петия ден след започване на лечението, така че съм към края на "свободната зона" и от утре направо изхвърлям тютюна. Е, ще си оставя малко за смесване на марихуанката, че иначе не се търпи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Голям кеф, значи тук ще си мрънкам на воля без да се притеснявам, че ще стана досадна. Та, от къде да започна... Още от таксиметровия шофьор, който ми скъса нервите и не спря да се оправдава и ми предложи да ме заведе на кафе за компенсация, че го чаках сума ти време. Сега пък компютара ми взе да сдава багажа, толкова е бавен горкичкия, че докато ми изпълни една операция и поствам по някое мнение (в този случай оплакване). О, да не забравя да се оплача и от колежката отсреща, която от сутринта киха срещу мен ( дано не е заразно), но тя не е виновна горкичката, сигурно някой е кихал и срещу нея. Айде стига толкова, ще си оставя малко мрънкане и за следобед.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудя се как можах да пусна такава тъпа тема... Всъщност и на кметицата много поздрави добавям към тия за топлофикация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От няколко часа нямам емотиконки и инструменти на редактора? Наказан ли съм за нещо, господа модератори? Да мрънкам ли или е безнадежно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От няколко часа нямам емотиконки и инструменти на редактора? Наказан ли съм за нещо, господа модератори? Да мрънкам ли или е безнадежно?

Изчисти си кеша на браузъра.

пп. А ако ще ти олекне, напсувай ме с кефффффффффф.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди два дни ми падна предния ляв резец, вчера ми дадоха направление за снимчица, днес забравих, после отидох снимачницата не работи, после на лекарката и свърши смяната, мрън, мрън ... Обаче без този зъб не си е работа, като отпивам от кафето се окапвам, като говоря фъфля ... въобще ме е страм да си отворя устата и на пушенето дори ми пречи :cool: мрън На всичко отгоре в офиса, някъде над окачения таван имам гнездо с оси. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отварям официално и мрънкалника :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И само да спомена, че тия от Уникредит са уникални идиоти. То бива тъп народ, ама това тяхното на нищо не прилича. Казах аз, че ще се обади някой да иска пари, ама мен кой ли ме слуша обикновено :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баси... Втори ден ме мъчи страшен глад. На обед се натъпках кат попско дЕте на задушница, и вече примирам от глад. Отново... Отивам за брускети :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ме дразни комшията, който излиза да пуши на стълбищната площадка и си забучва фаските в любимите ми мушката...:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баси... Втори ден ме мъчи страшен глад. На обед се натъпках кат попско дЕте на задушница, и вече примирам от глад. Отново... Отивам за брускети :lol6:

да не си бременен? :lol6:

тъпата ми шефка цял следобед седя в офиса с подути от хрема очи и не спря да киха. Баси, безмозъчното същество :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А тази другарка умаля да ни пита всичките все това :mad:

:lol6::speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А тази другарка умаля да ни пита всичките все това :mad:

:lol6: :lol6:

теб не съм те питала, но така и така засегна темата.... как е при теб положението? Гадене? Сутрешно неразположение? Внезапен глад? :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отново... Отивам за брускети :lol6:

То пъ на това ко му викаш ядене ... :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И мойту гаджи тва ме пита... :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ме дразни комшията, който излиза да пуши на стълбищната площадка и си забучва фаските в любимите ми мушката...:lol6:

Те за това не обичам селяните да ми влизат в двора, кой влезне веднага си фърля фаса където му падне бляк

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

теб не съм те питала, но така и така засегна темата.... как е при теб положението? Гадене? Сутрешно неразположение? Внезапен глад? :lol6:

И аз ям, като разпрана тези дни, и налитам на сладко, ама на налитам, като ламя :lol6:

И това си е за абсолютно мрънкяне :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...