Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Много крив ден ми беше днес, а за капак на всичко ми сложиха скоба на колата гадовете... :clap: Все едно съм длъжен да знам, че било синя зона, след като най-близкото обозначение е на няколкостотин метра...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сега пък трябва да чакам до петък :blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:rolleyes: Днес слънцето грееше накриво , не изглеждам добре в този спектър, прави ме с 300 грама по-дебела

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Хареса ми спектралният аспект на същностния анализ. Споделям резултатите при монохроматична светлина...

Редактирано от darkterminal (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хареса ми спектралният аспект на същностния анализ. Споделям резултатите при монохроматична светлина...

Какво е това харесване, тук се мрънка другарЮ :)

по този повод - мразя да ходя в града, а това трябва да направя до час и нещо - гадост

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и кой ме би по главата да се съгласявам? :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам ранна среща с човек когото не понасям. Защо се нахендрих самичка се питам аз?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и аз да се eбъ в главата проста... не че в момента има защо, ма да съм солидарен...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам ранна среща с човек когото не понасям. Защо се нахендрих самичка се питам аз?

ако това ще те успокои.......... и аз сама си се нахендрих :ph34r: Какво се говори пред тълпа седмокласници и даскаля на тържеството им по случай приключването на годината :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако това ще те успокои.......... и аз сама си се нахендрих :cool: Какво се говори пред тълпа седмокласници и даскаля на тържеството им по случай приключването на годината :nono:

Учете, не правете секс и слушайте майките си! :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За вредата от алкохола. Това е вечно актуална тема...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За вредата от алкохола. Това е вечно актуална тема...

...наркотици, жертвоприношения, вуду ритуали, секти...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Учете, не правете секс и слушайте майките си! :ph34r:

това за слушайте майките си ще ми е лайт-мотивът :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и аз да се eбъ в главата проста... не че в момента има защо, ма да съм солидарен...

бравос, така требва

...наркотици, жертвоприношения, вуду ритуали, секти...

маллии, аз ги анетемосвам тия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ме дразни комшията, че излиза по слипове да пуши....Барем да беше хубав....

Редактирано от Бел (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ме дразни комшията, че излиза по слипове да пуши....Барем да беше хубав....

ми ти излез по прашки :speak:

П.П. Тамън си мислех че сте се намрънкали вече а вие пак почнахте :hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аман от перфекционалисти Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, че не съм ти комшия, както сутрин излизам на двора по боксери и тумбак, да паля барбекюто, има да ме замеряш със стар зеленчук...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, че не съм ти комшия, както сутрин излизам на двора по боксери и тумбак, да паля барбекюто, има да ме замеряш със стар зеленчук...

Няма нищо по-отварящо апетита от мъж с боксерки по тумбак и пред барбекю. Поне ще се наяде човек. Щото на ненормалните сичко им е позволено да ядат. Справка - Емиту. :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ти, Емиту я остъй - тя пак пише реч. Да се .... у главъта проста и аз :P И като знам, че с голямата мойта уста утре изобщо няма да се придържам към речта... за какво я пиша да ме пита някой ами не си лягам, че съвсем се опих от това лунно затъмнение :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ти, Емиту я остъй - тя пак пише реч. Да се .... у главъта проста и аз :mad: И като знам, че с голямата мойта уста утре изобщо няма да се придържам към речта... за какво я пиша да ме пита някой ами не си лягам, че съвсем се опих от това лунно затъмнение :)

Абе правилно си правиш ти. Нахвърли си скелета, пък импровизациите ти ще са като панделки. :baby:

Щото може да се развълнуваш. Знаеш ли как ревах на абитуриенската. Те мислят, че съм умилена, а аз си рева за отминалата младост. Ъхъм.

Редактирано от Merryl (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе правилно си правиш ти. Нахвърли си скелета, пък импровизациите ти ще са като панделки. :clap:

Щото може да се развълнуваш. Знаеш ли как ревах на абитуриенската. Те мислят, че съм умилена, а аз си рева за отминалата младост. Ъхъм.

Реви си.По убава нема да станеш нито по-млада.А си воайорка и те е яд.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То си ваша работа де, ама що така грубо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сутрин излизам на двора по боксери и тумбак

Дарки, няма нищо по секси от боксерките, мразя слиповеееееее....

Публикувано изображение Ох, майкооооо....:clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...