Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Станах сутринта, навън яко печеше. Викам си пич, днес ще се пука от жега. Облякох се съвсем по лятно. Излязох навън - вече се беше заоблачило и духаше студен гнусен вятър. Умрях от студ докато стигна до работа... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре хладноватко, отколкото препечен с хрупкава коричка и златист оттенък по гърдите...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тц! Емата не иска да е топло или студено, а иска само едно - да си сложи the шалът! Толкова ли е сложно да стане това? А?

вот именно

един шал не може да си сложи човек :speak: :speak: /пардон, жена/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвах му аз на Питела, да не се оплаква. Добропожелатели под път и над път. Я да си яздите камилите, нас птиците да оставите намира!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвах му аз на Питела, да не се оплаква. Добропожелатели под път и над път. Я да си яздите камилите, нас птиците да оставите намира!

ааааааааааа, аз съм с колата :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Ловния Парк на Камилите не си ли ходила да караш колело?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Веднъж карах Виенското колело... ама Камили не видях да ти кажа. :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поиграла си си начи - почти ти завидях :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да работя. Няма как. Даркиии... :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сетих се за една песен, но сега въобще не мога да се сетя за името й - ти ще го направиш заради мен обаче... текста лбеше нещо такова Там в сребърните клони звездичка блести... Искам с теб да си играя за малко поспри... Аз съм кукла на конци... И май го пееше лили Иванова До писане, Дарки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сетих се за една песен, но сега въобще не мога да се сетя за името й - ти ще го направиш заради мен обаче...

текста лбеше нещо такова

Там в сребърните клони звездичка блести...

Искам с теб да си играя за малко поспри...

Аз съм кукла на конци...

И май го пееше лили Иванова

До писане, Дарки.

Това е "Кукла на конци" на Маргарита Радинска

Черпя :

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=m7sFZI8-5mo

Оригинала:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=nrs8CgpH980

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е любимата песен на Татко от неговата младост... Въобще, Маргарита Радинска бая се въртеше у дома. Аз много харесвах Бенг - Бенг и Те са хубави като слънца - пак в нейно изпълнение...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

след като се разбра че мога се появи въпроса дали искам :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А когато искаш, но не можеш. Хич не му и мисли...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А когато искаш, но не можеш. Хич не му и мисли...

ааааааааа, аз първо за всеки случай отидох да проверя дали мога - оказа се, че мога. Сега, обаче, не знам дали искам :)

п.п. тия деца ще ме уморят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво то?

при мен проблема е, че отглеждам гении :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Достойно призвание си си избрала. Ся тря' 'а почерпиш, а като си 'земеш солука, да речеш какви си ги размътила...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Достойно призвание си си избрала. Ся тря' 'а почерпиш, а като си 'земеш солука, да речеш какви си ги размътила...

въпроса е да променя ли първото желание на малкия гений от информатика в математическата на испански в езиковата - проверих, че има начин. Сега трябва да реша дали искам.

А диването седи на компютъра рови някакви скриптове и бучи че иска испански :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

въпроса е да променя ли първото желание на малкия гений от информатика в математическата на испански в езиковата - проверих, че има начин. Сега трябва да реша дали искам.

А диването седи на компютъра рови някакви скриптове и бучи че иска испански :D

Еми, испански, ИТ-то може да се учи и самостоятелно (ако има добро желание). А с езиците е по-сложно :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хъм, не знам съвети приемаш ли. Аз бих го оставил в математическата и бих го записал на усилени курсове по гишпански. С повече късмет и добра аргументация - всички ще са доволни и духовете ще се успокоят. М?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...