Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Стига мрънка! Не съм аз виновен. ЕГН-то ти просто е константа!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мрънкам от глупаци

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мислех си, че ми е минало, а не е! Не ми се страда, ама дали ми се или не ми се, пита ли ме някой... Най-лошото е, че излизане от тази ситуация няма. Не мога повече! :-(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти нали щеше да филм да гльодаш брей момне ле?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ти нали щеше да филм да гльодаш брей момне ле?

Шъ... Станах да си взема един сладолет, за да се насладя... опс... насладолетя на филма иии... дойдох да си изляза от профила... Оффф... :) Махвам се.

Що ме дърпаш за плитката, а?! :)

Редактирано от Merryl (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пък ти що са бийш ма?

Оооххх, бреее... :D Няма да се връщам повече пък, ъ.

Затвор, заключ, печат... :lol6: Сети ли се за това детско "заклинание"... Ооо, сълзите ми потекоха... От смях, от смях... :D

Аее, вече дърпам направо от щепЦела... Пауър off... :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако премиера види тая тема ще каже веднага: "Ето - народа при мен е доволен, не мрънка, няма от какво да се оплаче. За 2 години и малко само 330 измрънкваници. А при Станишев се мрънкаше...ако...но сега народа е доволен."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хехеххехе добро е, ей сега ти го свивам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз да мина да си разпиша. Имам толкова много за мрънкане днес, че ако почна сега, няма да свърша до края на работния ден. И като съм яхнала метлата от преди два дни, та няма слизане. На всичката красота отгоре петъка се очертава дълъг работен ден. До по нощите. Съботата също. От една работа на друга, без да имам време да превключа скоростите. Спирам се, щото ще омрънкам всичко наоколо :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз да мина да си разпиша. Имам толкова много за мрънкане днес, че ако почна сега, няма да свърша до края на работния ден. И като съм яхнала метлата от преди два дни, та няма слизане.

На всичката красота отгоре петъка се очертава дълъг работен ден. До по нощите. Съботата също. От една работа на друга, без да имам време да превключа скоростите.

Спирам се, щото ще омрънкам всичко наоколо :mad:

а, мрънкай си - не ни пречиш :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мхм, хич не ме намокри дъжда....а такова слънце грееше преди 3 часа като излязох и нарочно не взех чадър.. :devil2: язък ми за изправянето на косата...утре трябва в 5 да стана да се приведа в що-годе приличен вид.. да не говорим, че всичките ми планове за облеклото утре пропаднаха като дневните температури..пак ще навличам дебелата шуба... :weather4: мрън..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Летен вирус... болящото гърло и кашлицата се преживяват, но запушеният нос, заради който няма спане - мрън!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък мрънкам, че мрънкам - спах - събудих се - чоглаво ми е - мрън...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ай стига сте мрънкали и двамата. На ви да шмръкнете по едно

пък да видим...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аре ще ви трепа ве, ей! Мрънкам от вас, щото спамите, пък ми се карат на мен. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като ти се карат на теб - карай се и ти на тях :) Или в краен случай може да счупиш идна чения...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

- като ги гледаш каква силна група са, мислиш ли че няма да надвият?

...чаши викам аз не сме чупили отдавна. :clown:

Редактирано от Уиш... (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От покрива - нали! Това е идея - чаши пълни със смес за миниумки! Алеееее... П.П. От хубава бутилка сипваш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Залях половината теми с алкохол, само да си гъкнал. От покривана директно на черешата... само варди гащите да не скъсаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...