Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Спокойно мадам, само нема а се притесняваш - ножа е дърве и затова не се огъва. Сипи оше едно и Сладолет може и да поостане :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В крак с времето

В крак с времето вървя,

до мене – премиера,

картофи ще садя

тъй рече – премиера.

Овце ще поведа,

до мене – премиера,

ах как ще ги доя,

да пие – премиера.

И църкви ще строя,

до мене – премиера,

да вярват хората,

и те на премиера.

И мощите свети,

но не на премиера,

ще донесат пари,

и те кат премиера.

Виж, нов се път строи

по него – премиера,

и журналист търчи:

„Хвала на премиера!“

Обект се нов откри.

От кой? – От премиера.

Що имаме блага,

са все от премиера.

Ти тука остани,

над тебе -премиера,

и блей, овца бъди

прославяй – премиера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мрън, мрън, мрън, мрън! Омръзна ми да мрънкам. И да се оплаквам ми омръзна. Мръннннн :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мрън мрън намрънках се на страницата на бб

утре ако не съм жива значи са ме убили да знайте

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А дали, ако помрънкам наум, ще се отчете за мрънкане... :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мрънкам, защото няма за какво да мрънкам. Мръннннннннннннн

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чисто нов и чисто празен лаптоп. Така е трябвало да стане. Спокойна съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде стига сте мрънкали. То от мрънкане до гуша ми дойде :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък и тука да измрънкам, че утре съм на две работи, пресконференция и обсъждане на проект :s И също така да ви се оплача, че едни момичета искат да ме бият заради едно момче ;[ А междувременно *мрънн* ходила съм само 4 пъти на плаж, защото цяло лято съм заета... *мрънннн* xDD

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък и тука да измрънкам, че утре съм на две работи, пресконференция и обсъждане на проект :s

И също така да ви се оплача, че едни момичета искат да ме бият заради едно момче ;[

А междувременно *мрънн* ходила съм само 4 пъти на плаж, защото цяло лято съм заета... *мрънннн*

xDD

второто нямаше нужда го казваш- познаваме се :ph34r::D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

второто нямаше нужда го казваш- познаваме се :ph34r::D

Excusеz-moi? Намеквате ли ми нещо, Докторе? ;д Редактирано от I'm Your Nemesis (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

как ме мързииииии.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мрънкате, а...мрънкате... Мрънкайте си, не пречите на никой, а и от мрънкане глава не боли. :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да си излея и аз мъката че още ме държи баси некадърника компютърния "спец" дето ми пратиха -

не може да различи дъно от захранване баси

дъното изгоряло, нямаш комп - лошо ми стана, а компа нов

аре звъним на бинго по обяви викам пич дъното било, ок 50 кинта втора употреба идвам слагам

идва пича сутринта с дъното и се хвана за главата -

дъното ок, било захранването

поне ми е с 3 години гаранция от Плесио, ново

та тъй да помрънкам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да си излея и аз мъката че още ме държи баси некадърника компютърния "спец" дето ми пратиха -

не може да различи дъно от захранване баси

дъното изгоряло, нямаш комп - лошо ми стана, а компа нов

аре звъним на бинго по обяви викам пич дъното било, ок 50 кинта втора употреба идвам слагам

идва пича сутринта с дъното и се хвана за главата -

дъното ок, било захранването

поне ми е с 3 години гаранция от Плесио, ново

та тъй да помрънкам

теб нещо те е погнала несретата, крушката, таблото, компа ..........стисната комшийка /те това си е направо за затвор/, я смени града! :tongue2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

теб нещо те е погнала несретата, крушката, таблото, компа ..........стисната комшийка /те това си е направо за затвор/, я смени града! :tongue2:

и бойлера - скъсаха му се двете свръзки

то бива бива толкоз злини накуп ама

кой ме е проклел ще му се върне тройно и четворно ъхъ, всичко се връща на тоя свят

:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе в трамвайте що викат ония жълто-оранжевите кутии че ми била невалидна картата ? Направо ме стряскат. Викам си че ако вземе да се качи някоя контрольорка пред пенсия, как ще се оправдавам че съм си платил цели 62 лв за това парче пластмаса . Леле от страх, си нося касовата бележка от офиса им на Халите че съм си платил. Па гледам че след мен и на други им излиза същото съобщение за невалидна карта. После в друг трамвай други кутии пък разправят че таксуването е успешно. Иди ги разбери. Това вероятно е измислено за да има повече глоби. Там дето ги продават картите пише че били глобявали по 10 лв, ако не е регистирано качването на пътника във возилото. А нали се сещате че като си отвориш портфейла да ги платиш тия 10 лв и то лъснат другите пари и джебчийките после ще има да ти се натискат у навалицата. ------------------ --------------- ---------------------- Я да помрънкам и за още нещо, нали може ? Що не продават в Била и Фантастико термо-торбички в които да си сложи човек замръзените картофи и да си ги занесе до вкъщи ? Егати изостаналите селяндури. Заради тях, трябваше да беля компири и да ги режа преди да ги изпържа. При тия жеги трябва да живее човек срещу магазина и да тича бързо от касата до хладилника си, ако иска да си купи нещо замръзено, което не може да го изяде на един път.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе в трамвайте що викат ония жълто-оранжевите кутии че ми била невалидна картата ?

Направо ме стряскат.

Викам си че ако вземе да се качи някоя контрольорка пред пенсия, как ще се оправдавам че съм си платил цели 62 лв за това парче пластмаса . Леле от страх, си нося касовата бележка от офиса им на Халите че съм си платил.

Па гледам че след мен и на други им излиза същото съобщение за невалидна карта. После в друг трамвай други кутии пък разправят че таксуването е успешно. Иди ги разбери. Това вероятно е измислено за да има повече глоби. Там дето ги продават картите пише че били глобявали по 10 лв, ако не е регистирано качването на пътника във возилото.

А нали се сещате че като си отвориш портфейла да ги платиш тия 10 лв и то лъснат другите пари и джебчийките после ще има да ти се натискат у навалицата.

------------------ --------------- ----------------------

Я да помрънкам и за още нещо, нали може ?

Що не продават в Била и Фантастико термо-торбички в които да си сложи човек замръзените картофи и да си ги занесе до вкъщи ?

Егати изостаналите селяндури. Заради тях, трябваше да беля компири и да ги режа преди да ги изпържа.

При тия жеги трябва да живее човек срещу магазина и да тича бързо от касата до хладилника си, ако иска да си купи нещо замръзено, което не може да го изяде на един път.

В нашето Фантастико в Скай Сити винаги има такива торбички

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и бойлера - скъсаха му се двете свръзки

то бива бива толкоз злини накуп ама

кой ме е проклел ще му се върне тройно и четворно ъхъ, всичко се връща на тоя свят

:(

аз в такива случаи си казвам: На никого не го пожелавам! И .....така като изпращам позитивни послания във Вселената, то позитивизма ми се връщаааааа, ахъ ..........Трих, май съм за лекар ....... :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а Батков и сие за гилотината

с кво да платя на майстори бе лами ненаяли се там Бозукова и Гълъбова и сие

поне ми олекна малко - едно към 50 коментара в различни теми им написах на сайта на Стандарт

с големи букви при тва

айде секлецарките им Иринка и Николетка да ги трият като си нямат работа те нямат и без тва освен да прехвърлят топката звъни на тоя звъни на оня и те кой знай на кой щерки или любовници

баси то Майкъл Чорни и той переше пари бе ама плащаше редовно тоя само прибира пачките

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

поне ми олекна малко - едно към 50 коментара в различни теми им написах на сайта на Стандарт

с големи букви при тва

айде секлецарките им Иринка и Николетка да ги трият като си нямат работа те нямат и без тва освен да прехвърлят топката звъни на тоя звъни на оня и те кой знай на кой щерки или любовници

баси то Майкъл Чорни и той переше пари бе ама плащаше редовно тоя само прибира пачките

с големи букви при тва

Ще си получи заслуженото този Батков, само че не знам кога и...от кого...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще си получи заслуженото този Батков, само че не знам кога и...от кого...

има Господ, мила, който ме е ударил и наранил винаги му се случва нещо

доказано е

ще хвърля 12 милиона да класира Левски, киностудия ще прави, птицеферма а няма пари да плати на сътрудниците си в Стандарт, от декември миналата година стотинка не сме получили, по 2 страници всеки ден им правим

криза било пари нямало хахаха тия на шапката дет я нямам ми ги приказвайте

на Гълъбова главната счетоводителка щерка й в Германия, на Бозукова сина й в колеж в Англия...

аре поспрете се де - долу е само метър на два

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

има Господ, мила, който ме е ударил и наранил винаги му се случва нещо

доказано е

Абе ние да не сме роднини нещо ???

Щото и при мен е така, нещо като поговорката :

"Господ бави , ама не забравя"

се случва с много провинили се грешници спрямо мен.

Интересното е, че като бях млад и под влияние на филмите за мафията в Италия ,си мислех че бързо причинена смърт ( убийство ) е върховно наказание. Тогава им се случи на двама бивши съученика смърт преди 23 годишна възраст. Единия го пребили от бой в гр. Лом, а другия го хвърлили от много високо в гр. Перник.

Първият беше приближено лице предател, вторият беше доносник на полициайте. И двамата бяха прегрешили яко спрямо мен.

После като поузрях ( след 1991г.) и си смених мнението относно наказанията, почнаха да се разболяват от болест, да се мъчат яко и да умират в крайна сметка.

Малко е кофти, че в последните няколко години, аз почнах да се досещам като му се влоши здравословното състояние на някой прегрешил яко спрямо мен, че е осъден да умре. И някакси от момента в който ми е станало известно за прегрешенията му, се задейства процедурата. А е кофти, щото не ме устройва винаги да умре някой грешник да речем до година две. Получават се усложнения даже заради смъртта му. Ама като не знам как се спира наказателната процедура и само гледам "безпомощно" как измират преждевременно.

Пък като се понатрупаха в списъка вече няколко човека и сега се чудя как да ги предпазвам разни хора, които ми трябват да са живи, да не извършват прегрешения спрямо мен, за да не си заминат и те преждевременно.

Ти намерила ли си някакъв чалъм да им прощаваш и да не им се случва нищо сериозно ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...