Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Не че имам някава причина, ама що па да не помрънкамПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз като виден профан и доказал се простак, съм горд, че някой се е заел с ликвидирането ми.Уф то тая тема не беше за хвалби, ами за мрънканици......Тогава ще мрънкам...... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо?

чЕти, чЕти...чЕти какво пише и за какво пише....

Прочете ликвидация на простотията и профанизмът и се изплаши да не започне от теб?!

Че к'во и е лошото на простотията....да си проС, в днешно време е актив! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Греда... :tongue2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Греда... :)

Голема, хахах.

Късметлия си, чадо, късметлия :)

А аз ся ше мрънкам, че се наяде, а аз се пържих в тая жега на котлона, за да можеш да ядеш :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идвам на работа спокойна и с милион планове как ще поработвам и ще се самовъзнаграждавам, вмествайки в програмата фризьоооор, козметииик, маникюююр, педикюююр, като подготовка за отпуската, за да не струпам всичко в съботния ден и... на паркинга, на който се мъдрят цифром и словом три коли - едната на шефа. Нали е в отпуууск? Що не си стои на топличко в легленцето?

Спукай му гумите :(или му скрий ключовете, като мене :mad: Да са научи да си седи в къщи кат е отпуска :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предлагам нещо по така. Намираш ножче за ампули. Чупиш го на две и едната му половинка го слагаш в ключалката на вратата. А на стъклото рисуваш с червилото си Идно голЕмо сърце.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предлагам нещо по така. Намираш ножче за ампули. Чупиш го на две и едната му половинка го слагаш в ключалката на вратата. А на стъклото рисуваш с червилото си Идно голЕмо сърце.

Нищо не може да бие номера с картофа и свирката в ауспуха. Мхм.

П.П. Не смея да питам какво се прави с втората половина на ножчето, че да не земеш да ми отговориш като 'Постоль Войвода на Дилбер 'Танас...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Божеее, какви антиначалнически идеи!!! Аз мрънкам, ама ги кътам, щото иначе кво... ще ни направят нас началници... :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

'Постоль Войвода на Дилбер 'Танас...

:( викаш да се подсети, че живота е нещо много кратко.... :mad:

е, не аз съм миролюбива. другата половина е за багажника, ако има опция да влезе от там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Божеее, какви антиначалнически идеи!!! Аз мрънкам, ама ги кътам, щото иначе кво... ще ни направят нас началници... :)

Моли се да не съм ти подчинен, че моя началник не смее на работа да дойде :) От оня ден, никой не го е виждал, нито го е чувал :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хич не ми хареса жребия за Бразилия 2014.... :) :) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хич не ми хареса жребия за Бразилия 2014.... :) :) :)

Вярно е.. баш Малта ли ни се падна.....Можеше на предпоследно място да сме, ама ся......Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вярно е.. баш Малта ли ни се падна.....Можеше на предпоследно място да сме, ама ся......Публикувано изображение

Малта ние най-малката грижа като погледнем Италия, Чехия, ам Дания? :) :) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малта ние най-малката грижа като погледнем Италия, Чехия, ам Дания? :) :) :)

Ти па, де са загледа чак.......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моли се да не съм ти подчинен, че моя началник не смее на работа да дойде ;) От оня ден, никой не го е виждал, нито го е чувал :)

Ако ти бях началник, щеше сам да идваш да ме взимаш от къщи... :) , щото съм и скромна... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ти бях началник, щеше сам да идваш да ме взимаш от къщи... :bubblegum: , щото съм и скромна... :shy11:

Ако ми плащаш...... :money6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама и пари ли ще искаш... :money6:

:shy11: Май ми намирисва на сексуален тормоз :bubblegum:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брау, бре, брау... само за пари и секс мислите тука... Ааа! Хората работят за чест, слава и добро име... те и пари искат, че и сексове-мексове намесват... :bubblegum:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брау, бре, брау... само за пари и секс мислите тука... Ааа! Хората работят за чест, слава и добро име... те и пари искат, че и сексове-мексове намесват... :bubblegum:

Кат са прайш на шефка, ще си плащаш...аааааааааа. Ще подам жалба иначеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...