Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

lost in

Всичко за продуктите на Comodo 4 AV / IS -част 1

Препоръчан отговор

Би ли дал и една снимка от My Network Zones или нещо подобно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ето ако е това де А да те питам тези правила са индивидуални или могат да се ползват и от други? Тук Mohican да гледа и да се учи :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

URIEL

Ето ако е това де

А да те питам тези правила са индивидуални или могат да се ползват и от други?

Тук Mohican да гледа и да се учи  :wors:

Ако беше спазил всичко което правя на клипа със сигурностщеше да имаш интернет  :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
публикувано (редактирано)
@Mohican вместо да си приказваме глупости ми е чудно защо някой от вас не им пише да си оправят правилата е поне някой от тях и да не карат хората да си блъскат главите 3 дена с една програма и това е основната причина хората да я избягват ...DW може да не е идеална но поне няма толкова настройки иначе аз честно харесах Комодо повече но това ръчкане ме дразни ами ако го нямаше @nicicom ...Пишете им аз на Иля постоянно му досаждах ... :)P.s -пратил съм им проба от преди 4 дена и още не се лови :) Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Mohican вместо да си приказваме глупости ми е чудно защо някой от вас не им пише да си оправят правилата е поне някой от тях и да не карат хората да си блъскат главите 3 дена с една програма и това е основната причина хората да я избягват ...DW може да не е идеална но поне няма толкова настройки иначе аз честно харесах Комодо повече но това ръчкане ме дразни ами ако го нямаше @nicicom ...Пишете им аз на Иля постоянно му досаждах ... :)P.s -пратил съм им проба от преди 4 дена и още не се лови :)

Какво има да си оправят на правилата?Направено е така, за да може всеки да нагласи програмата по свой вкус.Нищо лошо няма в това.Аз ти предложих доста по-лесен начин, но ти сам избра да си блъскаш главата, а накрая недоволставаш.Явно си недоволен от себе си.:lol6:))

п.п.за пробите - най-бързият начин да се реши подобен проблем, е да пуснеш тема във форума:

http://forums.comodo.com/av-false-positivenegative-detection-reporting-b154.0/

Ако пращаш директно през интерфейса, ще почакаш доста по-дълго.Говорил съм по този въпрос, хората знаят и се опитват да подобрят услугата.Въпросът тук е, че това не е толкова голям проблем, разполагайки с D+.:lol6:)Преди няколко дни не признаваше антивирусните, сега си се притеснил за някакво файлче.Да, може да не се засича, но за сметка на това, няколко хиляди други се засичат.:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Какво има да си оправят на правилата?Направено е така, за да може всеки да нагласи програмата по свой вкус.Нищо лошо няма в това.Аз ти предложих доста по-лесен начин, но ти сам избра да си блъскаш главата, а накрая недоволставаш.Явно си недоволен от себе си.:)))

п.п.за пробите - най-бързият начин да се реши подобен проблем, е да пуснеш тема във форума:

http://forums.comodo.com/av-false-positivenegative-detection-reporting-b154.0/

Ако пращаш директно през интерфейса, ще почакаш доста по-дълго.Говорил съм по този въпрос, хората знаят и се опитват да подобрят услугата.Въпросът тук е, че това не е толкова голям проблем, разполагайки с D+.:lol6:)Преди няколко дни не признаваше антивирусните, сега си се притеснил за някакво файлче.Да, може да не се засича, но за сметка на това, няколко хиляди други се засичат.:lol6:

Ми дразня се и на мене си да а антивирусните си остават все още необходимост -не мога да си кривя душата ,но вече съм им изпратил над 100 и ако така се чака баси ужаса прав си добре че има D+ :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

URIEL

@Mohican вместо да си приказваме глупости ми е чудно защо някой от вас не им пише да си оправят правилата е поне някой от тях и да не карат хората да си блъскат главите 3 дена с една програма и това е основната причина хората да я избягват ...DW може да не е идеална но поне няма толкова настройки иначе аз честно харесах Комодо повече но това ръчкане ме дразни ами ако го нямаше @nicicom ...Пишете

им аз на Иля постоянно му досаждах ... :)P.s -пратил съм им проба от преди 4 дена и още не се лови :)

Какво да им пиша да развалят програмата ли , точно това михаресва в Комодо.

Нали ти казах че ако не искаш да се занимаваш с настройки ползвай Norton IS ти пак не ме послуша.

Знаеш отношението ми към всички антивирусни програми.

И пак да ти кажа , вместо да мрънкаш да беше направил всичко както съм показал на клипа и нямаше да имаш проблем с интернета. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Какво да им пиша да развалят програмата ли , точно това михаресва в Комодо.

Нали ти казах че ако не искаш да се занимаваш с настройки ползвай Norton IS ти пак не ме послуша.

Знаеш отношението ми към всички антивирусни програми.

И пак да ти кажа , вместо да мрънкаш да беше направил всичко както съм показал на клипа и нямаше да имаш проблем с интернета.

Нали само да ти кажа ако обичаш малко по учтиво аз не се заяждам с теб а ти заяждаш ли се? Просто си казвам мнението :) Ако ми позволиш де :cool: Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

URIEL

Нали само да ти кажа ако обичаш малко по учтиво аз не се заяждам с теб а ти заяждаш ли се? Просто си казвам мнението  :) Ако ми позволиш де  :cool:

Колко пъти ти показах какво си пропуснал и как да го поправиш , ти нищо не правиш и твойта си знаеш , нямам нет та няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Колко пъти ти показах какво си пропуснал и как да го поправиш , ти нищо не правиш и твойта си знаеш , нямам нет та няма.

Вече имам -не ми се занимава да правя настройки наново -сега ще ти гледам клиповете и ще донаправя и другото и повече няма да се занимавам с програми че побелях от тях :) А пък и да не съм от Пентагона я който иска да види какво имам на PC-то сам ще го пусна :cool: Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тука доста неща се обсъждат, не Ви ли направи впечатление че последните обновления на антивирусната база са едва от 25 май, някой имали информация, защо така се е получило. По принцип се ъпдейтва по 10 пъти на ден. Ако някой знае каква е причината нека сподели. Иначе по това което го разтягате, аз съм сложил 1 към 1 правилата на Мохикан и работи всичко на 6 + незнам къде са ви проблемите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Тука доста неща се обсъждат, не Ви ли направи впечатление че последните обновления на антивирусната база са едва от 25 май, някой имали информация, защо така се е получило. По принцип се ъпдейтва по 10 пъти на ден. Ако някой знае каква е причината нека сподели. Иначе по това което го разтягате, аз съм сложил 1 към 1 правилата на Мохикан и работи всичко на 6 + незнам къде са ви проблемите.

Няма такова нещо Има си обновления :angry: А с другите правила и аз нямам проблем :) Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За едно нещо е прав Maniac.Защо задавате въпроси, които касаят определена компания тук, а не където му е мястото?Имат си форум и да, там има повече инфо по въпроса.:angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За едно нещо е прав Maniac.Защо задавате въпроси, които касаят определена компания тук, а не където му е мястото?Имат си форум и да, там има повече инфо по въпроса.:angry:

Ако не си забелязал темата е за Комодо? тука закакво трябва да говорим за проблемите Ви със стената ли и че нито познавате, нито сте разбрали стената с редки изключения?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

clonnning

Задължително ли е всеки да владее английски език ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо Има си обновления :angry: А с другите правила и аз нямам проблем :)

ти това не го гледай хич гледай че версията на базата е една и съща. и на сайта им с дефинициите. http://www.comodo.com/home/internet-security/updates/vdp/database.php тук се гледа. Редактирано от vasilevsa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ако не си забелязал темата е за Комодо? тука закакво трябва да говорим за проблемите Ви със стената ли и че нито познавате, нито сте разбрали стената с редки изключения?

Е аз ако не питам как да се науча и как да я разбера че нещо не ми е ясно и ти като я познаваш радвам се за теб или е само за вас тази програма?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е аз ако не питам как да се науча и как да я разбера че нещо не ми е ясно и ти като я познаваш радвам се за теб или е само за вас тази програма?

Това е добре, ти поне искаш да се информираш за разлика от други, които само искат да критикуват безпочвено и това е едничката им цел. Не е само за нас разбира се хората я дават на всеки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Това е добре, ти поне искаш да се информираш за разлика от други, които само искат да критикуват безпочвено и това е едничката им цел. Не е само за нас разбира се хората я дават на всеки

Мерси а къде гледаш от кога са им обновленията би ли дал линк ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси а къде гледаш от кога са им обновленията би ли дал линк ?

http://www.comodo.com/home/internet-security/updates/vdp/database.php Тук и горе редактирах съобщението си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задължително ли е всеки да владее английски език ?

Не е задължително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

http://www.comodo.com/home/internet-security/updates/vdp/database.php Тук и горе редактирах съобщението си.

Тогава не знам какво ми показва тук че се обновява -аман вече ;) Ще взема да се регистрирам и да пусна някоя друга темичка :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава не знам какво ми показва тук че се обновява -аман вече ;) Ще взема да се регистрирам и да пусна някоя друга темичка :)

Ако ти показва, че се обновява в проценти, значи наистина е така.Имало е доста случаи, когато страницата не е била ъпдейтвана по 2-3 дни.Това не значи непременно, че няма ъпдейти.Всичко е заради новата версия 4.1.След няколко дни ще се оправят нещата.:)

edit:С излизането на 4.1, спира поддръжката на версия 3.14, имайте го предвид.

Редактирано от clonnning (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я пак ,какъв е проблема ? Преди малко я инсталирах на един компютър и нямам проблем с обновяването,малко по дълго време трае,но все пак и е първо обновяване.Не се наложи никакви манипулации за да имам интернет достъп.

edit:С излизането на 4.1, спира поддръжката на версия 3.14, имайте го предвид.

Мда,точно затова минах окончателно на версия 4 ,не ми се разделяше с 3 ,но...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...