Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

lost in

Всичко за продуктите на Comodo 4 AV / IS -част 1

Препоръчан отговор

Михнев, става дума, че най-новите ъпдейти, вероятно, но не е сигурно, са от 25 май.На страницата с ъпейти, последната база е 4941, моята е 4942, значи вероятно наистина е така.Повтарям, след излизането на 4.1, всичко ще си дойде на мястото, споко.;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я пак ,какъв е проблема ? Преди малко я инсталирах на един компютър и нямам проблем с обновяването,малко по дълго време трае,но все пак и е първо обновяване.Не се наложи никакви манипулации за да имам интернет достъп.

Мда,точно затова минах окончателно на версия 4 ,не ми се разделяше с 3 ,но...

Ами версите почти съвпадат, което не е много нормално. Работя в друг град вчера се върнах пуснах обновления дава че е актуална базата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Михнев, става дума, че най-новите ъпдейти, вероятно, но не е сигурно, са от 25 май.На страницата с ъпейти, последната база е 4941, моята е 4942, значи вероятно наистина е така.

Това не се случва за първи път,просто пропускат да си обновят на време информацията в сайта си.Администратора им явно е с руска жилка и познай в петъчен ден :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
публикувано (редактирано)

Който иска да си сложи Комодо ето ви няколко съвета от мен -първо вземете си аналгин ,второ дишайте дълбоко и трето сложете си тапи че Мohican само щрака с тая мишка -не можа да сложи музичка за фон -ей инатлив индианец ей :clap: :clap:

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не се случва за първи път,просто пропускат да си обновят на време информацията в сайта си.Администратора им явно е с руска жилка и познай в петъчен ден :yanim:

Ти си разсеян днеска. Говорим ти с колегата тука че базите на сайта и на програмата съвпадат не е проблема в сайта а е че програмката от 25 насам не се е обновявала реално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти си разсеян днеска. Говорим ти с колегата тука че базите на сайта и на програмата съвпадат не е проблема в сайта а е че програмката от 25 насам не се е обновявала реално.

Имаш на в предвид антивирусната база?

Програмата няма как да не е обновена реално понеже този следобед получих засичане(дефиниция),която пратих за анализ рано тази сутрин от работата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш на в предвид антивирусната база?

Програмата няма как да не е обновена реално понеже този следобед получих засичане(дефиниция),която пратих за анализ рано тази сутрин от работата.

Да базата имам предвид, дано наистина да я обновяват.

П.С Сега се обнови!!!

Редактирано от vasilevsa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да базата имам предвид, дано наистина да я обновяват.

П.С Сега се обнови!!!

И 4945 е вече налично.

Публикувано изображение

Много бързо бъгясва тая четворка,аз за какво не ми се оставяше Comodo3 с него нямах никакъв проблем толкова време под тази ОС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, че се бъгва графичния интерфейс и програмата крашва, не спира функционалността й, само дразни.:conversation:Между другото, преди малко реших да погледна форума на комодо и видях една интересна тема.Не ми беше хрумвала тая идея.Ако някой реши, че не иска да му ровят из личните неща, някоя папка,например, достатъчно е да я сложи в ''my blocked files'' и да сложи една паролка на CIS и нещата заспиват.:newspaper:

Пример:

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Не се бях сещал, защото не ми се е налагало да крия, но си е полезна екстра.:eek:)

Редактирано от clonnning (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, че се бъгва графичния интерфейс и програмата крашва, не спира функционалността й, само дразни.:ph34r:

Да дразни и то много,а умишлено ли пропусна да коментираш първия шот,че близо 1 гига рам ми дръпна за 20 сек. сканиране?!Не мога да разбера какво се вманиачавате толкова и прикривате бъгове на програмите и то с голямо "Б" ?

Между другото, преди малко реших да погледна форума на комодо и видях една интересна тема.Не ми беше хрумвала тая идея.Ако някой реши, че не иска да му ровят из личните неща, някоя папка,например, достатъчно е да я сложи в ''my blocked files'' и да сложи една паролка на CIS и нещата заспиват.:speak:

Това много отдавна сме го коментирали и тук ,но явно си го пропуснал! :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Та да питам защо при тези правила за браузера нямам достъп до Abv и до Gmail ето

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да дразни и то много,а умишлено ли пропусна да коментираш първия шот,че близо 1 гига рам ми дръпна за 20 сек. сканиране?!Не мога да разбера какво се вманиачавате толкова и прикривате бъгове на програмите и то с голямо "Б" ?

Това много отдавна сме го коментирали и тук ,но явно си го пропуснал! :ph34r:

Извинявам се за прикриването, хихихи.Не съм искал нищо да прикривам, в интерес на истината, защото и аз често ползвам програмата, и когато съм недоволен, пиша в техния форум.Моето съвсем честно мнение е, че програмата си има подобен род недостатъци, но преимуществата й са достатъчно много, че да заличат лошото впечатление.Поне за мен.:speak:

Другото явно наистина съм го пропуснал.:PАз и не ползвам софтуер от този род - за шифриране, криене и т.н. на данни, защото си ползвам компютъра с цел fun и на него няма какво толкова да открие човек:))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Сега разбрах за достъп до там трябва да се махне забранителното правило :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега разбрах за достъп до там трябва да се махне забранителното правило :ph34r:

Бях споменал по назад в темата,че има една опасност да изтриеш тотално папката от компютъра,няма да натискаш "Изтрий папката" , а натискаш "Изчисти".

Та да питам защо при тези правила за браузера нямам достъп до Abv и до Gmail ето

И какви са тези измислени правила,има си предварително правило за браузъра,задай го.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Бях споменал по назад в темата,че има една опасност да изтриеш тотално папката от компютъра,няма да натискаш "Изтрий папката" , а натискаш "Изчисти".

И какви са тези измислени правила,има си предварително правило за браузъра,задай го.

Мерси ще внимавам а вчера при свалянето на PDF от подпомагането на антивирусните при изчистването Комодо направо заби и се изключи -та трябваше да го стартирам наново :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, Михнев, сорка, че пропуснах въпроса за паметта, не беше нарочно, отплеснах се.=)Виждал съм и други хора да се оплакват.На мен ми се е случвало cmdagent.exe да ми товари процесора на 100%, но при предишна инсталация.Явно тези неща зависят от някаква поредица от събития или определени действия на ползващия програмата, но нямам идея какви.Сега, с последната инсталация, не усещам никакво товарене, замръзване и подобни неща.Загадка.:ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Благодарение отново на @nicicom с който току що си писахме проблема се оправе но с тези правила -той ми ги даде -Действие = Разреши

Протокол = TCP

Направление = Изходящо

Изходен адрес = Всеки

Целеви адрес = 127.0.0.1

Изходен порт = Всеки

Целеви порт = Всеки

Действие = Разреши

Протокол = TCP

Направление = Изходящо

Изходен адрес = Всеки

Целеви адрес = Всеки

Изходен порт = 1024 - 65535

Целеви порт = 80

Действие = Разреши

Протокол = TCP

Направление = Изходящо

Изходен адрес = Всеки

Целеви адрес = Всеки

Изходен порт = 1024 - 65535

Целеви порт = 443

На края поставяш забранителното правило.

На това момче много бира му се събра :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, Михнев, сорка, че пропуснах въпроса за паметта, не беше нарочно, отплеснах се.=)Виждал съм и други хора да се оплакват.На мен ми се е случвало cmdagent.exe да ми товари процесора на 100%, но при предишна инсталация.Явно тези неща зависят от някаква поредица от събития или определени действия на ползващия програмата, но нямам идея какви.Сега, с последната инсталация, не усещам никакво товарене, замръзване и подобни неща.Загадка.:)

С тебе бяхме "beta" тестери на Comodo4 информирахме ги ,но сега вече има финална версия,едва ли ще обърнат внимание точно сега.

При едни и същи условия,да не кажа и настройки, работеше както Comodo3 така и Comodo4 ,не съм го подлагал на нещо по различно/ :)

P.s. Знам бе човек ,че не си го направил умишлено,просто ме хвана яд на тях,знаеш колко време трябваше да чакаме докато дръпнат рапорта на онзи краш,туткави са малко и това е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С тебе бяхме "beta" тестери на Comodo4 информирахме ги ,но сега вече има финална версия,едва ли ще обърнат внимание точно сега.

При едни и същи условия,да не кажа и настройки, работеше както Comodo3 така и Comodo4 ,не съм го подлагал на нещо по различно/ :)

P.s. Знам бе човек ,че не си го направил умишлено,просто ме хвана яд на тях,знаеш колко време трябваше да чакаме докато дръпнат рапорта на онзи краш,туткави са малко и това е.

Обявиха, че във версия 4.1 ще има много поправени бъгове.Поживём — увидим.:)))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Обявиха, че във версия 4.1 ще има много поправени бъгове.Поживём — увидим.:)))

Има ли някъв намек за дата кога ще пуснат финала?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли някъв намек за дата кога ще пуснат финала?

Вчера казаха, че след по-малко от седмица.Тия дни, вероятно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

URIEL

Защото пак си объркал правилото.

Трябвало е да бъде така :Публикувано изображение

Редактирано от Mohican. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Защото пак си объркал правилото.

Трябвало е да бъде така :Публикувано изображение

Да трябва да си купя очила явно че нещо тоя компютър ми взе здравето ;) Мерси за поправката :) Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

URIEL

Да трябва да си купя очила явно че нещо тоя компютър ми взе здравето  :P Мерси за поправката  :speak:

Прав си трябва да вземеш мерки.

Публикувано изображение

Тези правила на браузъра ми също са дело на nicicom   :cool:  тъй че... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Прав си трябва да вземеш мерки.

Публикувано изображение

Тези правила на браузъра ми също са дело на nicicom   :P  тъй че... 

Да обаче пак ги смених с предните -с тези аз имам проблем и то голям :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...