Премини към съдържанието
DeadSmurf

Продавам / заменям / търся любовни романи

Препоръчан отговор

"Тръпката на успеха" – Сандра Браун

"Убийствено красив", "Висок, тъмен и опасен" - Хедър Греъм

Ако тези трите все още са свободни бих искала да ги взема.;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Актуализирам списъка и добавям нови заглавия Господарката на моретата Скрити огньове – Сандра Браун Реликвата – М. Роджърс Годежът – Арнет Лем Господарят на Рая – Катрин О Нийл Пръстенът на Медичите – Мълчаливият ухажор – Елизабет Феърчайлд ?? Вярност – Катлин Сатклиф Шана – К. У Незабравимо време – Елизабет Крейн Огърлицата – Милинда МакРей Закуска в леглото – С. Браун Наследницата на Монтоя – Емили Брадшоу Розовата кула – Валери Лорд Рози след дъжд – Каси Едуардс Зимни рози – Джесика Сент Клер Розамунд - Патриша Филипс Брачен договор – Беатрис Смол Дива любов – Колийн Фокнър Краят на дъгата – Патриша Грасо Разгневени сърца – Меган Чанс Старлет – Мери Мартин Омагьосаният остров – Бронуен Уилямс Ангелът корабокрушенец -. Катлийн Драймън Мод – Ашли Сноу Аманда – Катрин Хокет Принцът на разбойниците – Шарън Доусън Удобно решение – Барбара Алистър Джена – Амбър Кей Магьосницата – Ани Картър Наследницат Лорел – Лий Бристъл Малката циганка – Бевърли Бърн Американската наследница – Дороти Идън Волни и горди – Джанет Дейли Съперницата – Мири Луиз Фишер Дъщерята на разбойника – Ан Ейвъри Ариел – Илейн Кейн Целувка в нощта – Дженифер Хорсман Тайният огън на любовта – Дебора Сатинууд Пиратът лорд – Лина Лаутън Мира – Аманда Прайз Шотландска кръв – Арнет Лем Пламъкът на верността – Сандра Дюбай Изабел – Елизабет Хюит Непокорната Джилиън – Хелън Леър Бъди моя завинаги – Джанел Тейлър Луна за двама – Дебора Сатинууд Отдаване в Монтана – Трейна Симънс Луна на желанията – Палм Рок Блейз Уиндъм – Беатрис Смол Лиа – Колийн Фолкнър Магията на едно лято – Даяна Пиърсън – 1 и 2 част Спалнята на дамите – Жан Бурен Диво сърце – С. Браун Кралски страсти – Дженифер Блейк Нощта на изкушенияето – Конзалик Вечна любов – Хилари Норман Обладание – Оливия Уедсли Любовниците – Морис Уест Дете родено в четвъртък – С. Браун Да догониш мечтата – С. Браун Сенки от миналото – С. Браун В името на любовта – С. Браун Кажи, че ме обичаш - – С. Браун Шепот в мрака – Хедър Макан Завинаги твоя – Лавър Спенсър Наследницата – Д. Ф. Уорст Лудетината – Сесил Бар Любовно пробуждане – Рейчъл Форд Вечната Ева – Ашли Съмърс Даниел и червенокосата – Марго Далтън Момиче от витрината – Памела Бауер Див свят – Ан Мейджър Най-нежната музика – Елоиз Артър Майка Австралия – Аарон Флетчър Неясни обещания – Вики Мур Звезден прах – Кристин Томпсън Изпитание на любовта – Даяна Палмър Невинни жестове – Шарлийн Купър Коен Любовници и актриси – Лусинда ЕДмъндс Завинаги – Джудит Гулд Мечта за Калифорния – Джон Джейкс – 1и 2 част Огън и лед – Максин Бари Американска любовна история – Рона Джеф Скандално известна – Джанет Дейли Безумно непознати – Робин Сисман Опасна, нежна и загадъчна – Кристина Хамлет Изгрев за двама – Ан Харъл Без съжаление – Пат Уорън Червило по яката му – Елизабет Виларс Игра на дама – Ребека Йорк Целувката – Кристин Мичълс Отвъд неизбежното – Марго Грег Мечти само не стигат – Джаклин Брискин Възмездие в рая – Маргарет Петерсън От любов – Елия Казан Другата жена – Джой Филдинг

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си избрах тези книжки: Магьосницата – Ани Картър Диво сърце – С. Браун Блейз Уиндъм – Беатрис Смол Удобно решение – Барбара Алистър Брачен договор – Беатрис Смол

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз искам да си запазя тези Дива любов – Колийн Фокнър Краят на дъгата – Патриша Грасо Шотландска кръв – Арнет Лем Принцът на разбойниците – Шарън Доусън Дете родено в четвъртък – С. Браун Да догониш мечтата – С. Браун Сенки от миналото – С. Браун В името на любовта – С. Браун Кажи, че ме обичаш - – С. Браун Изпитание на любовта – Даяна Палмър Зимни рози – Джесика Сент Клер

Редактирано от Jamey (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли тези? Вечна любов- Хилари Норман Майка Австралия – Аарон Флетчър Американската наследница – Дороти Идън Мечти само не стигат – Джаклин Брискин

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, изпратете ми адресите си, за да ви ги изпратя.

ох, аз много искам тези, ако още са свободни:

Господарката на моретата

Вярност – Катлин Сатклиф

Незабравимо време – Елизабет Крейн

Отдаване в Монтана – Трейна Симънс

Кралски страсти – Дженифер Блейк

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо мислех да пиша на Светла- lory1 на лични, защото книгите пристигнаха. Все пак реших да пиша тук- благодаря ти, мила, изглеждат интересни и сега се чудя коя да подхвана първо. Но те изглеждат съвсем новички, сякаш сега са взети от книжарницата. Не очаквах, нали са издадени по-отдавна. Възхитена съм!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, искам да попитам "Изпитани е Любовта"-Даяна Палмър и "Без Съжаление " на Пат Уорън свободни ли са ? :rolleyes::wors::P

Редактирано от BellaBass (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Актуализирам списъка и добавям нови заглавия

Разгневени сърца – Меган Чанс

Мод – Ашли Сноу

Волни и горди – Джанет Дейли

Пламъкът на верността – Сандра Дюбай

Изабел – Елизабет Хюит

Бъди моя завинаги – Джанел Тейлър

Луна на желанията – Палм Рок

Магията на едно лято – Даяна Пиърсън – 1 и 2 част

Спалнята на дамите – Жан Бурен

Нощта на изкушенияето – Конзалик

Любовниците – Морис Уест

Завинаги твоя – Лавър Спенсър

Наследницата – Д. Ф. Уорст

Лудетината – Сесил Бар

Любовно пробуждане – Рейчъл Форд

Вечната Ева – Ашли Съмърс

Даниел и червенокосата – Марго Далтън

Най-нежната музика – Елоиз Артър

Неясни обещания – Вики Мур

Звезден прах – Кристин Томпсън

Невинни жестове – Шарлийн Купър Коен

Любовници и актриси – Лусинда ЕДмъндс

Завинаги – Джудит Гулд

Мечта за Калифорния – Джон Джейкс – 1и 2 част

Огън и лед – Максин Бари

Американска любовна история – Рона Джеф

Скандално известна – Джанет Дейли

Безумно непознати – Робин Сисман

Изгрев за двама – Ан Харъл

Червило по яката му – Елизабет Виларс

Игра на дама – Ребека Йорк

Целувката – Кристин Мичълс

Отвъд неизбежното – Марго Грег

Възмездие в рая – Маргарет Петерсън

От любов – Елия Казан

Другата жена – Джой Филдинг

Светле, аз нахал, ама към предните може ли да добавиш и тези, ако са свободни. Моля, моля, моля. :speak: До края на седмицата ще ти звънна да се уговорим кога ти е удобно да ги взема. Благодаря ти Публикувано изображение

Редактирано от ganinka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На някой да му трябва Гордост на Макнот, на половин цена?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На някой да му трябва Гордост на Макнот, на половин цена?

Пу за мен! Аз много го харесвам книжлето, то е едно от малкото които съм прочела от компа и държа да си го имам в библиотеката :whist: Редактирано от hol_back_girl (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета! Понеже от доста време отчаяно търся една книга, реших ви попитам, дали случайно някой я е срещал някъде или пък я има, но не държи на нея. Става дума за Ангелът и греха на Стела Камерън. Ако някой може да помогне, ще се радвам да си я купя! Благодаря предварително, ако пък не - все някога ще изскочи от някъде!Целувки!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета! Понеже от доста време отчаяно търся една книга, реших ви попитам, дали случайно някой я е срещал някъде или пък я има, но не държи на нея. Става дума за Ангелът и греха на Стела Камерън. Ако някой може да помогне, ще се радвам да си я купя! Благодаря предварително, ако пък не - все някога ще изскочи от някъде!Целувки!

Мисля,че се съм я виждала на пазара при нас,с цена от 5лв.Мога да проверя утре между 14-15 часа.До 14 имам нет на работа,така че казвай да не ходя,ако някой друг се обади,че ще я купя/евентуално/-да не става двойна работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля,че се съм я виждала на пазара при нас,с цена от 5лв.Мога да проверя утре между 14-15 часа.До 14 имам нет на работа,така че казвай да не ходя,ако някой друг се обади,че ще я купя/евентуално/-да не става двойна работа.

Леле Гале, много ти благодаря за бързия отговор и направо ще те разцелувам ако ми направиш тази услуга!Ще разчитам на теб да ми я вземеш утре!Целувки!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз търся на Джудит Макнот, поредицата за Уестморланд, но без АД и Рай, че нея вече я имам. Мисля си дали Плеяда не са решили да я преиздадат, след като пуснаха Кралството на мечтите. Тя нали един вид е първата от поредицата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз търся на Джудит Макнот, поредицата за Уестморланд, но без АД и Рай, че нея вече я имам.

Мисля си дали Плеяда не са решили да я преиздадат, след като пуснаха Кралството на мечтите. Тя нали един вид е първата от поредицата?

Доколкото знам Плеяда плануват да преиздадат всички издадени от тях книги на Макнот, по реда в който са ги издавали преди години. След "Кралството на мечтите" май трябва да очакваме "Уитни, моя любов".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малеееееееееее, Ураааааааа! Ще се купуват - това е! Страшно съм доволна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
;):clap: :clap: Уитниииииииииииииииииии :wors::):wors::) Аз само нея нямам и я търся от години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

;):clap: :clap: Уитниииииииииииииииииии :wors::):wors::) Аз само нея нямам и я търся от години.

Ох, а на мен ми останаха "Сега и завинаги", "Вълшебства" и "Преди да те срещна", ще ми се изчака чакалото докато ги преиздадат, че и не съм сигурна в какъв ред ще е. Така че може и да съм ви подвела за Уитни... особено след като погледнах, че "Кралството на мечтите" принципно преди години е издавана след гореспоменатите 4 книги.

Редактирано от Lindsey (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох, а на мен ми останаха "Сега и завинаги", "Вълшебства" и "Преди да те срещна", ще ми се изчака чакалото докато ги преиздадат, че и не съм сигурна в какъв ред ще е. Така че може и да съм ви подвела за Уитни... особено след като погледнах, че "Кралството на мечтите" принципно преди години е издавана след гореспоменатите 4 книги.

Мдаааа, Тихи, мисля, че първо са издали "Уитни, моя любов" като емблематична книга на Макнот и след това са издадени останалите. Те хубаво ще ги преиздават, но дано междувременно да издават и нещо новичко, че нещо чисто е сушав пазара на новички заглавия Публикувано изображение Вчера се сдобих с последната на "Ирис" "Любимият ми враг" и погледнах на последната страница - за 2010г. това е петата книжка дето са издали и през 2010г. "Плеяда" май издаде една, две исторически и.... май това е равносметката за тази година. Публикувано изображение Боже, чувствам се кат динозавър с тез мои предпочитания към историческите любовни романи - явно са някаква отживелица дет не си заслужава да се издават. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif Редактирано от bobych (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мдаааа, Тихи, мисля, че първо са издали "Уитни, моя любов" като емблематична книга на Макнот и след това са издадени останалите. Те хубаво ще ги преиздават, но дано междувременно да издават и нещо новичко, че нещо чисто е сушав пазара на новички заглавия Публикувано изображение Вчера се сдобих с последната на "Ирис" "Любимият ми враг" и погледнах на последната страница - за 2010г. това е петата книжка дето са издали и през 2010г. "Плеяда" май издаде една, две исторически и.... май това е равносметката за тази година. Публикувано изображение Боже, чувствам се кат динозавър с тез мои предпочитания към историческите любовни романи - явно са някаква отживелица дет не си заслужава да се издават. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Боби, като ги гледаш на американския и руския пазар как ги бълват, не сме ние динозаврите, просто сме сбъркали страната...

Макар Плеяда да не са пуснали нещо ново от историческия жанр, пак ме радват, че преиздават на Макнот, че аз каквато съм била зелка, преди години съм си купила (т.е. сестра ми, но заедно я избирахме, а и тя ми я подари) "Уитни моя любов", а останалите съм ги пропуснала и като осъзнах, че са в поредица, вече всичките тиражи бяха изчерпани. Ама то тогава го нямаше този хубав форум, за да ме светне, че имало такава яка поредица.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Боби, като ги гледаш на американския и руския пазар как ги бълват, не сме ние динозаврите, просто сме сбъркали страната...

Макар Плеяда да не са пуснали нещо ново от историческия жанр, пак ме радват, че преиздават на Макнот, че аз каквато съм била зелка, преди години съм си купила (т.е. сестра ми, но заедно я избирахме, а и тя ми я подари) "Уитни моя любов", а останалите съм ги пропуснала и като осъзнах, че са в поредица, вече всичките тиражи бяха изчерпани. Ама то тогава го нямаше този хубав форум, за да ме светне, че имало такава яка поредица.

Ами аз случайно попаднах първо на "Преди да те срещна" - толкова ме плени романа, че здраво се разрих из нета за инфо както за авторката, така дали няма и други нейни исторически. И с моя първобитен английски естествено се нахаках и в нейния сайт, за да получа инфо от първа ръка. А след това... направо бях нахална в отчаяните си опити да се сдобия с всичките й книжки и кат си ги трупнах - мирясах Публикувано изображение Оттогава вече три години време, няма момент, в който и седемте парчета да са едновременно у мен - винаги някоя от книжките е у приятелка, а захапят ли веднъж поредичката няма отърване докрая... Всъщност не спомена ли някой, че май ще продължи да пише исторически любовни романи или това е просто плод на ненаситното ми очо :P

И да не забравя: подарявам "Очите на любовта" - Маги Дейвис (Ирис), "Опияняваща ярост"-Рейн Кентръл (Пламъкът на розата) и "Любов и омраза"-Джанет Дейли (Бард).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз случайно попаднах първо на "Преди да те срещна" - толкова ме плени романа, че здраво се разрих из нета за инфо както за авторката, така дали няма и други нейни исторически. И с моя първобитен английски естествено се нахаках и в нейния сайт, за да получа инфо от първа ръка. А след това... направо бях нахална в отчаяните си опити да се сдобия с всичките й книжки и кат си ги трупнах - мирясах Публикувано изображение Оттогава вече три години време, няма момент, в който и седемте парчета да са едновременно у мен - винаги някоя от книжките е у приятелка, а захапят ли веднъж поредичката няма отърване докрая... Всъщност не спомена ли някой, че май ще продължи да пише исторически любовни романи или това е просто плод на ненаситното ми очо :(

И да не забравя: подарявам "Очите на любовта" - Маги Дейвис (Ирис), "Опияняваща ярост"-Рейн Кентръл (Пламъкът на розата) и "Любов и омраза"-Джанет Дейли (Бард).

Боби, моля ти се, ще ги подариш ли на мен?:brick wall:

Редактирано от Ayase (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Боби, моля ти се, ще ги подариш ли на мен?;)

Разбира се,мила, пиши ми на ЛС адреса си. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване