Премини към съдържанието
DeadSmurf

Продавам / заменям / търся любовни романи

Препоръчан отговор

Айде и при теб да се наредя, за Кони Мейсън с Танцуващия дявол ;)

Аз на първо хрумване ви казах какво давам. Ако ви интересува казвайте.

Имаш я,мила. Пиши ми на ЛС как да ти я пратя :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Боби аз имам Клариса втори път, но е в лошо състояние....без проблем ти я подарявам ако я искаш! Иначе другите, които имам в повече са: Нежни екстази - Джанел Тейлър Песента на пустинята - Констанс Обаниън Принцесата - Джуд Деверо Много ми се изплъзват Шейх на Кони Мейсън и Ангелът и Грехът на Стела Камерън.....ако някой може да помогне да се обажда :-)))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Боби аз имам Клариса втори път, но е в лошо състояние....без проблем ти я подарявам ако я искаш!

Йорииии, направо ще те разцелувам от кеф http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif. Божкеее, направо ми иде да си спретна танца на радостта :biggrin:Публикувано изображение Ох, мила, ако знаеш колко време я търся таз "Клариса", косата ми побеля от зор заради нея и останалите "душевадки" от списъка ми за търсени книги :cool: Редактирано от bobych (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Подарявам една колекция от 12 книжки от поредицата Modern на Mills & Boon (на английски език). Аз не обичам подобни книги и предпочитам някой, който ще ги оцени повече от мен, да им се порадва. Не искам нищо в замяна.

Ако проявявате интерес, свържете се с мен на ЛС.

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

01. The Sicilian Boss's Mistress by Penny Jordan

02. Pregnant with the Billionaire's Baby by Carole Mortimer

03. The Venadicci Marriage Vengeance by Melanie Milburne

04. Capelli's Captive Virgin by Sarah Morgan

05. The Greek Millionaire's Secret Child by Catherine Spencer

06. Pirate Tycoon, Forbidden Baby by Janette Kenny

07. Blackmailed Bride, Innocent Wife by Annie West

08. Kept by Her Greek Boss by Kathryn Ross

09. Savas' Defiant Mistress by Anne McAllister

10. The Ruthless Billionaire's Virgin by Susan Stephens

11. Naughty Nights in the Millionaire's Mansion by Robyn Grady

12. Playboy Boss, Pregnancy of Passion by Kate Hardy

Edit: Подарени.

Редактирано от deliverme (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

май тезз английските да взема да ги заплюя ама много хубаво, че най-обичам с бебета

Редактирано от Jamey (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това е един списък на книги, които ме помолиха да разпрадам преди няколко месеца....

knigite.rtf

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета ето и от мен едно списъче за продажба: Мерилайл Роджърс-Реликвата Джанел Тейлър-Бъди моя завинаги Елизабет Чадуик-Рицар на любовта Аарон Флетчър-Любов без край- поредица "Една сага за Австралия" Фатима Мерниси-Греховни Мечтания-поредица "Преживяно" Който има интерес да пише на лични.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много благодаря за книжките :speak::clap: :clap: Момичета имам всички книжки от Made in USA, Любовни романи с имена на жени, Любовни романи с имена на мъже, Екзотика.Ако някой прояява интерес мога да му ги подаря. :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много благодаря за книжките :);):clap:

Момичета имам всички книжки от Made in USA, Любовни романи с имена на жени, Любовни романи с имена на мъже, Екзотика.Ако някой прояява интерес мога да му ги подаря. :hush:

ААААААААААААААААААААААААААЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ААААААААААААААААААААААААААЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

[/quote

Прати ми адрес и още утре ти ги пращам .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Момичета, днес попаднах направо на златна мина. Едно момиче си е продало цялата колекция от романи, на една сергийка, и сега там има почти всичко. Книжките са на по 5-6 лв, в зависимост от това колко е дебела, и всичките са чисто нови. Просто в такова перфектно състояние, че няма на къде. Аз днеска си накупих страшно много. Има на Джоана Линдзи, Джуд Деверо и общо взето всички които се сетите без Аманда Куик и на Джудит Макнот успях да докопам "Вълшебства" другите ми ги купиха под носа. Та утре ще ходя с едни приятелки да им избираме книжки, и защото избора е много голям, Ирис, Бард, Калпазанов, много "Арлекин Бестселър" на Нора, Джейн Ан Кренц и Хедър Греъм. Ако някой търси някоя книжка, и 5-6 лв му се виждат приемливи, нямам нищо против да ми изпрати списъче с това което търси и да ги взема. Защото пак казвам, видях доста книжки, които са си направо антики, и почти е невъзможно да се открият.

Редактирано от Ralna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, днес попаднах направо на златна мина. Едно момиче си е продало цялата колекция от романи, на една сергийка, и сега там има почти всичко. Книжките са на по 5-6 лв, в зависимост от това колко е дебела, и всичките са чисто нови. Просто в такова перфектно състояние, че няма на къде. Аз днеска си накупих страшно много. Има на Джоана Линдзи, Джуд Деверо и общо взето всички които се сетите без Аманда Куик и на Джудит Макнот успях да докопам "Вълшебства" другите ми ги купиха под носа. Та утре ще ходя с едни приятелки да им избираме книжки, и защото избора е много голям, Ирис, Бард, Калпазанов, много "Арлекин Бестселър" на Нора, Джейн Ан Кренц и Хедър Греъм. Ако някой търси някоя книжка, и 5-6 лв му се виждат приемливи, нямам нищо против да ми изпрати списъче с това което търси и да ги взема. Защото пак казвам, видях доста книжки, които са си направо антики, и почти е невъзможно да се открият.

ине цапни едно скайпче като можеш да ти обадя едно друго дето ми е дерт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, много искам да си купя "Нефритовият остров" на Елизабет Лоуел, съгласна съм и на замяна, само пишете какво искате насреща. Никъде по сайтовете не я намерих като антикварна за продажба. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Ако някой може да помогне, ще съм мно-о-о-го благодарна!!! :wub:

Редактирано от IvaIgnatova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я да се разпиша и аз, че не съм го правила отдавна Публикувано изображение

Та момичета търся някои книжки, ако може да ми помогне да ги намеря Публикувано изображение

Книжките са "Женкарят и разбойничката" на Кони Мейсън, и на Нора Робъртс - "Портрет в смъртта", "Разделени в смъртта", "Видения в смъртта", "Оцеляване в смъртта"

За купуване или размяна, няма значение.

Вече имам чувство че издирвам национално съкровище, никъде не мога да ги намеря Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да пусна и тук за всеки случай. Тези, които са настроени за покупки, да погледнат на следното линкче: http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=149634&st=600#entry1667320

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз да се включа в отбора на посредниците.Приятелка пуска на 4лв.от новите книжки на "Ирис",между другото като нови са.

Засега:

Кони Мейсън- Пиратът принц,Честта на рицаря,Вкусът на греха и Съблазнена от един женкар.

Кристина Дод- Твоята целувка,Още един скандал и Загубена в твоите обятия

Тереза Мадейрос- След полунощ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета аз от зор да събера книгите на Кат Мартин, без да искам си дублирах "Сладко отмъщение", ако някой я иска да се обажда :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета аз от зор да събера книгите на Кат Мартин, без да искам си дублирах "Сладко отмъщение", ако някой я иска да се обажда :mad:

Публикувано изображение Аз!Пете,ще те обичам до края на живота си!Кат Мартин ми е любимка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледкам сменено е заглавието на темата и естествено реших да се възползвам :wors: та момичета многооооо искам и търся "Неприлично предложение" на Мери Джо Пътни, моля ако някой я мерне някъде да ми я вземе :help: :help: :help: пък почерпката от мен е гарантирана :cool:

Редактирано от hol_back_girl (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От много време си го търся моето обично Легло от рози на Катрин Стоун и обърнах нета и антикварните книжарници надолу с главата и я няма тази книга.Така че ако някой я има и е склонен да се лиши от нея в полза на един така обсебен фен като мен би могъл да ми пише :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да ви попитам за една книга на Джоана Линдзи, казва се Сърца в пламъци, и тъи като нямам много голяма колекция от книги и със сигурност няма какво да си разменим, искам да я закупя, ако някой иска разбира се.Преди я бях чела, но беше много отдавна и искам пак да я прочета, защото е много хубава.Благодаря ви предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да ви попитам за една книга на Джоана Линдзи, казва се Сърца в пламъци, и тъи като нямам много голяма колекция от книги и със сигурност няма какво да си разменим, искам да я закупя, ако някой иска разбира се.Преди я бях чела, но беше много отдавна и искам пак да я прочета, защото е много хубава.Благодаря ви предварително

Мила, потърси из антикварните онлайн книжарници, мяркала съм я тук-таме, в най-лошия случай докъм 8 лева може да я намериш. :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мила, потърси из антикварните онлайн книжарници, мяркала съм я тук-таме, в най-лошия случай докъм 8 лева може да я намериш. :mad:

Може ли да ме насочите в кои сайтове да търся, че аз не съм привърженичка на онлайн пазаруването и малко трудно се доверявам на такива сайтове..Може да ви звучи глупаво ама...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване