Премини към съдържанието
DeadSmurf

Продавам / заменям / търся любовни романи

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Може ли да ме насочите в кои сайтове да търся, че аз не съм привърженичка на онлайн пазаруването и малко трудно се доверявам на такива сайтове..Може да ви звучи глупаво ама...

Аз лично пазарувам от такива книжарници и поръчвам с наложен платеж. Така плащам при доставката и досега нямам повод за оплакване.

Ето ти направо това, което намерих набързо за Сърца в пламъци:

търг Аукро - 6лв - оттук съм поръчвала

търг и бей 6лв - оттук не съм

кутловица 9лв - оттук съм

последна любов - 7лв - оттук не съм

Това е от мен. Успех!

Редактирано от ganinka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря мноооогоооо, може би скоро ще я имам. :ph34r:

За нищо, помагаме с удоволствие.

От тази трилогия на мен ми остана да намеря Зимни огньове, но като знам колко трудно се намира, чак не ми се рови да я търся. :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За нищо, помагаме с удоволствие.

От тази трилогия на мен ми остана да намеря Зимни огньове, но като знам колко трудно се намира, чак не ми се рови да я търся. :P

И аз съм така, само тя ми остана, но дори не се и надявам, че ще яь докопам отнякъде http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм така, само тя ми остана, но дори не се и надявам, че ще яь докопам отнякъде http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Все пак ни остава утехата да си я имаме в електронен вариант :P Добре, че каза - като ми попаднат два екземпляра, ще взема втория за теб http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif :P (аз и един не намирам, ама си мечтая за два :yanim:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гане, слънце като ти се порови пак ша обадиш ли ако се спънеш и в отровните думи и подаръка от Малърите молим. Трън са ми тез принтирани листя искам си книжлетата ама нещо не ги намирвам. То аз не съм изненадана щото блейка кат мен нема чудно ама ти си златце може и налетиш на нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се, Сънчо, вече взех да си водя списък кой какво търси и ако попада на някоя, веднага обаждам. Надлежно записвам и твоите ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
Преди 2-3 седмици си купих Тъмна любов (Братството на черния кинжал). Не смятам да събирам поредицата и някой има желание да я има, нека си каже. В книжарниците книгата е 13 лв.; ако искате да си я купите, давам я с наполовина намалена цена. Книжката е чисто нова, само веднъж е отваряна да я прочета. Редактирано от Il colombo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, търся да закупя "Сделка с дявола" и " В името на любовта" и двете книжки са на Сандра Браун. ;):P:brick wall:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

търся да закупя "Сделка с дявола" и " В името на любовта" и двете книжки са на Сандра Браун.

:jumping11::mad::wors:

Виж тук - цък и цък

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж тук - цък и цък

Благадаря!!! :) :) :wors: Дано само да не свърши до седмица ,две, че с тия хубави книжки напоследък претърпях фалит

:cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наскоро открих Линда Хауърд като автор и много ми допадна,търся нейни книги в добро състояние,от своя страна предлагам:

Сандра Браун - Само спомен / Френска коприна / Добре пазени тайни / Нежна тишина / Скрити огньове част 1и2

Бренда Джойс - Завоевателят

Сюзън Джонсън - Блейз

Джоана Линдзи - Мъжът на моите мечти

Кат Мартин - Сладко отмъщение / Откупът

Даян Робинсън - Самотникът и лилията

Тамара Лий - Войнствена любима

Тереза Медейрос - Отмъстителят

Кристина Дод - Правилата на капитулацията / моята любима годеница

Редактирано от Моргана (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ооо..аз се интересувам най-вече от книгите на Ирис...бих си взела Завоевателят на Бренда Джойс, Мъжът на моите мечти на Джоана Линдзи,Отмъстителят на Тереза Медейрос и на Кристина Дод двете книжки Ако искаш ми пиши за тях...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наскоро открих Линда Хауърд като автор и много ми допадна,търся нейни книги в добро състояние,от своя страна предлагам:

Сандра Браун - Само спомен / Френска коприна / Добре пазени тайни / Нежна тишина / Скрити огньове част 1и2

Бренда Джойс - Завоевателят

Сюзън Джонсън - Блейз

Джоана Линдзи - Мъжът на моите мечти

Кат Мартин - Сладко отмъщение / Откупът

Даян Робинсън - Самотникът и лилията

Тамара Лий - Войнствена любима

Тереза Медейрос - Отмъстителят

Кристина Дод - Правилата на капитулацията / моята любима годеница

За съжаление Линда я изпоподарих, но предполагам няма да е проблем да се сдобия с мъжът срещу заплащане. За пореден път щото някои неща не се променят с годините приятелка "Ми я е върнала" , а някак без мъжът вкъщи не е същото. Ще очаквам да влезем в контакт ако пожелаеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам едни книжки за продан,ако се интересувате пишете ми:може и замяна търся си на Сюзън Джонсън Табу,Бялата графиня и Любовникът Египетски нощи - Кони Брокуей Сребърният ангел - Джоана Линдзи Скандал - Аманда Куик Ласката на Огъня - Линда Хауърд Необикновен залог - Барбара Делински Гореща вълна - Барбара Делински Съдбовна връзка - Джоан Рос

Редактирано от lunichkata90 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига бе хора ще ме разорите... Мога ли да си заплюя Египетски нощи :) Аз имам сигурно стотици арлекини,онези..забравените любовни романи,разни други съвременни,исторически...чудя се дали да не ги видя кои са...и ако някой си хареса нещо.

Редактирано от Gioiella (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам сигурно стотици арлекини,онези..забравените любовни романи,разни други съвременни,исторически...чудя се дали да не ги видя кои са...и ако някой си хареса нещо.

Ами виж... :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета,моля ви помагайте!Трябва да изпратя книжките,а не знам как,може ли да ме светнете по въпроса,а парите как се пращат,имаше нещо дето излизаше евтино,около50 ст,та да не се харчат момичетата като ми пращат парите :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета,моля ви помагайте!Трябва да изпратя книжките,а не знам как,може ли да ме светнете по въпроса,а парите как се пращат,имаше нещо дето излизаше евтино,около50 ст,та да не се харчат момичетата като ми пращат парите :)

Има два варианта на изпращане, единия е с куриерска служба, но ще е доста скъпо за получателя. Другия вариант е с Български пощи, което включва две възможности:

Първата е с наложен платеж, т.е. пращаш ги като плащаш на момента разходите на доставката и пишеш сумата, която получателя трябва да ти изплати като тя включва освен стойността на книгите и разходите, които си имала за изпращането, за да може да ти се възвърнат/ако така сте се уговорили/. Когато човека си получи книгите, ще си плати дължимото, което ще достигне до теб посредством пощенски запис.

При втората първо ти пращат пощенски запис с дължимата сума и после ти пращаш книгите като малък пакет или кoлет, в зависимост колко обемни са. Ако си имате доверие, може да пуснете записа и пратката едновременно без да се изчаквате. Тук вече зависи как сте се разбрали за разходите по доставката, дали остават за твоя сметка или ще трябва предварително да питаш колко ще ти струва изпращането на книгите и да се включи сумата в записа, който трябва да ти изпратят.

Ако съм пропуснала нещо, моля останалите да допълнят. :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

много благодаря Тихи,ти винаги си неизчерпаем извор на информация,какво щяхме да правим без теб http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

много благодаря Тихи,ти винаги си неизчерпаем извор на информация,какво щяхме да правим без теб http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif :wors:

За нищо, нали съм от град, в който са кът книжарниците и книгите на старо, та съм се обиграла в покупките през интернет. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да добавя,че в нашта поща все ме питат дали пращам печатни издания-за тях таксата била по-ниска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да добавя,че в нашта поща все ме питат дали пращам печатни издания-за тях таксата била по-ниска.

оо благодаря да знам :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такааааам..един голям списък с книги,които не ми трябват.Някои не са съвсем класически любовни,а по-скоро с криминален елемент.Присъстват и някои от малоумните серии,като напр. "С имена на жени/мъже"...които не знам въобще защо се наричат книги,но ако някой все пак ги харесва да казва.Цени няма да пиша сега,ще разгледам из интернет как вървят и ще ги напиша по-късно.Също така съм съгласна да ги заменя с/у някакви исторически.

Ако пък не искате да ги имате,но все пак искате да ги прочетете мога да сканирам някои :rolleyes: Съжалявам,че няма исторически,но ги събирам,а съвременни не понасям/въпреки,че тези всичките съм ги прочела :) /,затова искам тези да ги махна,за да имам къде да си слагам историческите :ph34r: Повечето са в много добро състояние,има само 2-3 ,които имат например отделена корица.Ако ви интересува резюмето на някоя ми кажете :)

Знам,че са много :P С само с дебел шрифт са издателствата,а наклонени и удебелени са сериите

Изд. „Бард”-"Съвременни романи" Тези са някакви по-нови издания от '99-та,2000-та

„Страст и вино” -Линда Рене Деджонг

„Сестри и тайни” -книга от 4 авторни Катрин Стоун,Ан Сюард,Джоди Ларсън,Дона Джулиън

„Диамантената лейди” -Габриела Магрини

„Насън и наяве” -Сидни Шелдън

„Тигрови очи” – Шърли Конран

„Вале купа” – Робер Гаяр

Изд. „Компас”

„Да целунеш ангел” – Сюзън Елизабет Филипс

„Вечно влюбени” - Сандра Браун

„Изневери” – Кристиейн Хегън

„Частни удоволствия” – Джоан Рос

Изд. „Коала”

„Час пик” – Сандра Браун

„Стъклената къща” – Джейн Ан Кренц

„Съперницата” – Белва Плейн „Хермес”

„Бътерфлай” – Кетрин Харви „Ирис”

„Луксозни момичета” – Джун Флаум Сингър „Ирис”

„Блясък” – Джудит Кранц „Библиотека”

Изд.”Слово” - „Люб.романи с имена на жени”

„Нанси” – Линда Уърд

„Сара” – Лесли Грег

„Глория” – Джойс Върни

„Роберта” – Джейн Едуърдс

„Кейси” – Гейл Дъглас

-„Люб.романи с имена на мъже”

„Филип” – Менди Лейтън

„Майкъл” – Оливин Годфри

„Антъни” – Хелън Дъглас

„Джордан” – Кетрин Едуърдс

„Рейнолд” – Марго Макинтош

„Джеймс” – Карол Грегър

„Доналд” – Сара Карнаби

„Ричард”- Сибил Саймън

-„Made in Usa”

“Само една нощ с теб” – Ронда Фриймън

„Като древна богина” – Клодин Уолън

„Мечти в розово” – Сара Карнаби

„Лудост е да те обичам” –Лариса Карма

„Остани завинаги” – Серита Стивънс

„Безнадеждно романтична” – Лайза Кристофър

„Чаровен,силен и възбуждащ” – М.Р.Хайнце

„Земен ангел” – Фейрин Престън

„Открих те отново” – Лий Патисън

„Мъж против скука” – Д.Мей Джонсън

„Послендо танго в Париж”- Робърт Али

„Много млада и много хубава” – Джо Хендерсън

„Музика за двама” – Елен Пиано

„Светът е пълен с хубави жени” – Черил Аргайл

Изд. „Хермес”- "Нови любовни романи"

1.”Мечтата на Пейсли” – Джоун Елиът Пикарт

2.”Маската” – Хелън Митермайър

3.”Двойнствен живот” – Пеги Уеб

4.”Закуска в леглото” – Сандра Браун

6.”Момичето на Дани” – Сандра Частън

7.”Жена на мечтите” - Кей Хупър

8.”Сребърни чудеса” – Фейрене Престън

11.”Любов край езерото” – Джоун Дж.Домнинг

12.”Корабът на мечтите” – Гейл Дъглас

13.”Последната от рода Брейди” – Барбара Бозуел

14.„Любов завинаги” – Дороти Гарлок

16.”Пазачът на тайни” – Виктория Лий

17.”Накажи ме с целувка” – Джоун Брамш

18.”Страст без край” – Тери Лоурънс

19.”Снежна приказка” – Лори Коупланд

20.”Сладки пакости” – Дорис Пармит

21.”Вълшебният амулет” – Ноел Бери МакКю

22.”Докоснат от ангели” – Пеги Уеб

23.”Зимна невеста” – Айрис Джохансен (аз я знам като Йохансен)

24.”Любовна война” – Били Грийн

25.”Хулиганът” – Шарлот Хюз

33.”Опит за отвличане” – Виктория Лий

„Бадемите цъфтят” – Оливия Уедсли „Абагар”

Изд.”Арлекин”

„Празници на любовта”-сп.издание за Св.Валентин с 4 истории

=„Послушай сърцето си” Катрин Артър

=„Кавалер за празника” Деби Макомбър

=„Бленуваният идол” Лий Майкълс

=„Облогът” Пеги Никълсън

-„Изкушение”

30.”Обещание за утрешния ден” -Рита Клей Естрада

-„Супер романс”

19.Неизбежна любов” – Карен Йънг

-„Бестселър”

„Тайната” – Сандра Браун

„Всичко,което блести” – Нора Робъртс

-„Романс”

28.”Любовен звездопад” – Патриша Уилсън

37.”Изпитанието” – Рут Джийн Дейл

123.”Тайната на сърцето” – Джесика Стийл

-„Страст”

5.”Да сътвориш мечта” – Нейъми Хортън

35.”Момичето от сънищата” – Джо Ан Елджърмисън

40.”Неподвластни на времето” – Джоан Джонстън

42.”Сделка с любовта” – Нейъми Хортън

57.”Пътят на ястреба” – Джоан Джонстън

59.”Парижки нощи” – Луси Гордън

68.”Въпрос на чест” – Джейн Ан Кренц

72.”Под булото на нощта” – Джейн Ан Кренц

77.”Гласът на сърцето” – Дикси Браунинг

78.”Рай за двама” – Ан Мари Уинстън

80.”Незабравима нощ” – Даяна Палмър

P.S. Тук вече са на мястото си.

Редактирано от Gioiella (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване