Премини към съдържанието
DeadSmurf

Продавам / заменям / търся любовни романи

Препоръчан отговор

Всяка от нас има свои любимци и фаворити - и като автори и като заглавия. Тъй като имаме книжки, които не са ни любими - сме склонни да ги подарим. Аз предлагам нещо малко по-различно, което са направили във форума на майка ми. Много хора нямат възможност да си купуват книги (напоследък станаха безумно скъпи) или не могат да намерят нещо което искат. Та моето предложение е следното: Обявяваме книжките, които сме склонни да подарим, като получателя е "пръв по време-пръв по право", демек който я поиска първи. В замяна обаче и другия трябва да предложи нещо, което е склонен да подари. По този начин тези, които не могат да си позволят да си купят книжка могат да я прочетат. Ако искате може и да е временна размяната. Аз лично предпочитам да чета на хартия, но някои неща няма начин да си ги намеря просто защото са много стари издания. Затова често се виждам принудена да чета на лаптопа, а това не е удобно. Въпроса с транспорта на размяната - редно е да си го обсъждате помежду си, но ще ви спомена, че аз когато получих книжка от Сливен с каката се бяхме разбрали, че тя ми я подарява, но аз си покривам разходите за куриера. Смятам, че е най-честно така, да си плащаш за това, което получаваш. Та, как ви звучи идеята ми?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

O, и аз бих се включила, но книгите с които съм склонна да се разделя са страшно малко, и повечето не се харесват от голяма част от момичетата. Както и да е. Но примерно аз бих се навила ако някой предложи книга която искам да я купя от него, или да му намеря някоя книга която търси. Общо взето харесва ми идеята. Нека всеки да каже с какво е готов да се раздели, или примерно какво търси, а после смятам, че можем да си се разбираме помежду си, дали ще е смяна, продажба или нещо друго. :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мммда, става. Аз примерно смятам да подаря на Хриси от Сливен Тамариск и Шантал, тя не ги е чела, а те не са толкова лоши, колкото вие мислите. Все пак тя ми прати на Кренц една книгата, която си търсех от години, че си я бях загубила.(ако не бъркам хората де). Ми направи един бърз списък с кратко резуме за всяка и го постни. Аз например имам и една Роза през зимата книга1, която подарявам.

Редактирано от DeadSmurf (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идеята е просто страхотна http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif Да си направим нещо като книжна борса :cool: Ще се включа най-активно,т.к. има книги, които търся под дърво и камък от памтивекаааааа, така също имам и доста книги, които бих предложила както за размяна,така и за подаряване. Събота и неделя като съм по-свободна ще строя книжките в редици и ще ги изтипосам тук. Ноооооо не мога да не споделя веднагически най-голяяяяямата си болка и нейното име е "Измама" на Аманда КуикПубликувано изображение Момичета, ако случайно някой може да ми я намери срещу заплащане или размяна, ще й бъда благодарна до откат Публикувано изображение И веднага искам да благодаря за неоценимата помощ, която ми оказва Инчето http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif при намирането на любимите ми книги вече повече от две години. Благодаря ти, мила Публикувано изображение

Редактирано от bobych (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ооо, да се изкажа и аз. Отдавна търся Спомен на Джуд Деверо и Кристалната пещера на Вирджиния Хенли. Много моля ако някой ги има в добро състояние и може да се раздели с тях да ми пише. В замяна... ами нямам кой знае колко книжки. Хайде да речем Среднощни тайни на Джанел Тейлър, Малката стопанка на Джоана Лейн, Наследницата Лорел- Лий Бристъл, две на Нора Робъртс- Небе и земя и Полунощ в стаята на сенките и на Джули Гарууд- От милост. Но ако не става замяна ще ги купя. Мога да се разделя и с Най-силната магия на Елизабет Лоуел и Рицарят на нейните мечти на Лейъл Сейнт Джеймс ако някой иска.

Редактирано от Ayase (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ооо, да се изкажа и аз. Отдавна търся Спомен на Джуд Деверо и Кристалната пещера на Вирджиния Хенли. Много моля ако някой ги има в добро състояние и може да се раздели с тях да ми пише. В замяна... ами нямам кой знае колко книжки. Хайде да речем Среднощни тайни на Джанел Тейлър, Малката стопанка на Джоана Лейн, Наследницата Лорел- Лий Бристъл, две на Нора Робъртс- Небе и земя и Полунощ в стаята на сенките и на Джули Гарууд- От милост. Но ако не става замяна ще ги купя.

O, мила, аз съм ги засичала по мойте сергийки тея дето ги търсиш, днеска ще ходя до там и ще погледна дали ги има. Ако ги има ще ги запазя :) Иначе Бобинце, направо ме мъчиш така, че нали аз си взех измамата, и страшно ми харесва, затва не я давам, ама ще се постарая да я намеря и за тебе мило.

Аз за сега се сещам само за "Брачен Договор" и "Непокорната" на Беатрис Смол. Иначе за търсене, ще пусна списъка по-късно. За сега болна тема ми е "Портрет в смъртта" на Нора.

Редактирано от Ralna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ми го списъка с книгите котио търся: "Дамата на лорда" - Чарлин Крос "Ще те открия някой ден" - Лайза Клейпас "Вълшебства" Джудит Макнот и Джуд Девъру "Дамата измамница" - Боби Смит "Изабел" - Петриша Гафни "Корона на славата" - Евелин Роджърс "Колийн Шанън" - Нежният звяр "Любовен порив" - Катрин Кингсли "Интимно предателство" - Ейдриън Басо "Прелъстена невинност" - Джоана Линдзи "Големият лош вълк" - НиЛинда Джоунс "Вълшебната кръстница" - Бронуин Улф "Снежната кралица" - Ан Ейвър "Кристалната пантофка" - Линда О. Джонсън "Изпитания на чувствата" - Патриша Гафни "В плен на любовта" - Велда Шерууд „Отдай ми любов” – Джоана Линдзи „Кралство на мечтите” Джудит Макнот „Неуловимия пламък” – Катлийн Удиуиз “Уорд” – Лей Грийнууд „Красавицата и Звярът” – Хана Хоул "Принцът на меча" - Ан Стюард Едва ли има някой желание да се раздели с тях, нооо кой знае.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

O, мила, аз съм ги засичала по мойте сергийки тея дето ги търсиш, днеска ще ходя до там и ще погледна дали ги има. Ако ги има ще ги запазя :rolleyes: Иначе Бобинце, направо ме мъчиш така, че нали аз си взех измамата, и страшно ми харесва, затва не я давам, ама ще се постарая да я намеря и за тебе мило.

Аз за сега се сещам само за "Брачно Предложение" и "Непокорната" на Беатрис Смол. Иначе за търсене, ще пусна списъка по-късно. За сега болна тема ми е "Портрет в смъртта" на Нора.

Ако можеш да ги намериш ще бъде супер, че ги издирвам от векове. А от тези, които искаш имам само Интимно предателство в много, много добро състояние. А добре че ти видях списъка и се присетих, че търся и Прелъстена невинност, стига някой да се смили и се раздели с нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се разходих вчера до Славейков и май имаше някоя от тези, ама убий ме - не помня коя. За съжаление съм много зле с имената.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубава идея.

Не съм си перовила книгите,но имам една,която ми се дублира.:)

Елизабет Лоуел-"Смърт посред бял ден".

Книгата е нова,дори не съм я чела,защото се усетих за дублажа.

Сърцето и душата ми примират за всичко на Нора Робъртс ,а и някои книги на Елизабет Лоуел.

Значи от поредицата "В смъртта" ми липсват доста от първите книги.Съгласна съм на размяна и покупка.:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смятах по-късно да напиша нещо по този въпрос с общия форум, но след като сте открили отделна тема да кажа сега. Подарявам "Ирландска циганка" на Верджиния Хендли, но разбрах, че не е сканирана така че, кажете кой я иска и след като я сканирам ще му я изпратя(м.Април) Имам 2 екземпляра от "Спомени в смъртта". Кой я иска едната? Пете, колкото до другите книги от серията "....в смъртта" рядко съм виждала от по-старите, но от сега нататък, ако видя някоя я купувам мисля че все някой ще я поиска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи от поредицата "В смъртта" ми липсват доста от първите книги.Съгласна съм на размяна и покупка.:)

Пепи, в последния списък на Поля имаше няколко от поредицата, и то на добра цена, можв и да си видяла, но аз да напомня...:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смятах по-късно да напиша нещо по този въпрос с общия форум, но след като сте открили отделна тема да кажа сега.

Подарявам "Ирландска циганка" на Верджиния Хендли, но разбрах, че не е сканирана така че, кажете кой я иска и след като я сканирам ще му я изпратя(м.Април)

Имам 2 екземпляра от "Спомени в смъртта". Кой я иска едната?

Пете, колкото до другите книги от серията "....в смъртта" рядко съм виждала от по-старите, но от сега нататък, ако видя някоя я купувам мисля че все някой ще я поиска.

За съжаление я имам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление я имам.

за щастие :)

уфф... сега не мога... по-късно ще питам търсят ли се едни книжки...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за щастие :P

уфф... сега не мога... по-късно ще питам търсят ли се едни книжки...

хаха, сега ако кажеш, че са любовни романи, ще те призная...:biggrin:

а това "за щастие" да не означава, че искаш да я вземеш?

Редактирано от ganinka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пепи, в последния списък на Поля имаше няколко от поредицата, и то на добра цена, можв и да си видяла, но аз да напомня...:biggrin:

Идея си нямам.Не съм обърнала внимание,нали обикновенносе разграбват като топъл хляб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тук мисля, че ще се включа. нямам кой знае колко много книги, които съм склонна да дам, но пък всичките са хубави :yanim: лошото е, че са във варна и не са ми на разположение. Тези, за които се сещам, че имам със сигурност са и ги давам, са: 1. Шана - Катлийн Удиуиз - и двете книги 2. Кръстоносецът - Мириам Магнър 3. Сърце от пламък и Сърце от лед - Джуд Деверо 4. Копринена паяжина - Сандра Браун 5. Вълкът и гълъбицата - Катлийн Удиуиз 6. Сребърният ангел - Джоана Линдзи 7. Завинаги твой - Тереза Медейрос и толкова си спомням да имам за даване, може и още да се сетя, но трябва да се прибера вкъщи и да огледам. Не съм склонна да ги продвам, защото наистина си ги обичам, но с радост ще ги заменя за някоя от следните книги: 1. "Търси се съпруга" и "Белязаният Макензи" - Линда Хауърд 2. "Диво сърце" - Сандра Браун (или по-точно Christine Dorsey :yanim: ) 3. "Див и опасен" - Тами Хоуг 4. "Лудетина" - Вирджиния Хенли 5. Каквато и да е историческа от Джудит Макнот, без "Нещо прекрасно", че я имам :biggrin: 6. "Девицата и звярът" - Вероника Хол 7. "Удоволствието на краля" - Шанън Дрейк 8. Вирджиния Хенли - "Прелъстен" 9. "Скандал" - Бренда Джойс 10. "Блейз" и "Сребърен пламък" - Сюзън Джонсън И още един куп други, но не се сещам сега :P ще го мисля на момента, ако някоя от вас си хареса нещо :yanim:

Редактирано от tanushi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идея си нямам.Не съм обърнала внимание,нали обикновенносе разграбват като топъл хляб.

Ами нищо не пречи да звъннеш едно телефонче и да провериш, ето тук е последния списък, пуснат от Тихи: http://www.kaldata.c...7&#entry1611407

Аз лично вече няколко пъти си поръчвам от Поля и съм много доволна. :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се кандидатирам за таз даваемата Вирджиния Хенли :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами нищо не пречи да звъннеш едно телефонче и да провериш, ето тук е последния списък, пуснат от Тихи: http://www.kaldata.c...7&#entry1611407

Аз лично вече няколко пъти си поръчвам от Поля и съм много доволна. :yanim:

Благодарско,ще гледам да се възползвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С готовност се разделям с книгите на Розмари Роджърс-"Стив" и "Загубена любов,последна любов".Ако някой желае(което силно се съмнявам) ги подарявам,заменям и продавам.

А това което отчаяно търся е "Прелъстен" на Вирджиня Хенли и съм готова да я закупя,ако има а възможност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се кандидатирам за таз даваемата Вирджиния Хенли :hush:

Ако имаш предвид "Ирландска циганка", твоя е! Само драсни едно ЛС, с адрес на който да ти я изпратя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мъхъм, ако нея предлагаш :hush: Просто прочетох на Хелни две неща и съм приятно изненадана. Надявам се и това да е добро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Книгите, които търся от не знам колко време:

“Измама”, Аманда Куик

"Цвят от скреж, Соня Бирмингам

„Нежна ярост”, Катрин Харт

„Нежна страст”, Катрин Харт

„Откраднат екстаз”, Хана Хауъл

"За любов и чест”, Флора Спиър

"Мургавият ездач”, Айрис Йохансен

„Отровни думи”, Джоана Линдзи (тази е единствената от поредицата Малори, с която не можах да се сдобия и от зор като ми я прати една приятелка за четене, взех, че я снимах. Всъщност това беше първата книга, която снимах преди две години време, за да мога да си я препрочитам на компаПубликувано изображение)

„Огньовете на рая”, Бренда Джойс

„Клариса”, Джуд Деверо. Последните двенки са все от поредици, които мнооого харесвам и останалите книги от поредиците ги изнамерих, но тези двечките здраво и упорито ми се изплъзват. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Книгите, които подарявам са:

Ангел на смъртта, Шарлот Лъм

Графиня просекиня, том 1,2,3

Любов и омраза, Джанет Дейли

Любовният роман на един махараджа, Франсис Дьо Кроази

Опияняваща ярост, Рейн Кентръл

Ритуалът на нощта, Джанет Дейли

Танцуващият дявол, Кони Мейсън

Софи или неугасващият огън, Бевърли Байрън (Тази последната, след детективски напъни от моя страна, стигнах до извода, че е издавана на БГ и под името "Малката циганка", Бевърли Бърн. Дано някой да й метне очо :eek: с радост ще й я проводя. Останалите книги ги подарявам, т.к. ги имам в два екземпляра и са добре запазени. Само на "Опияняваща ярост" има фабричен дефект - около 10-тина страници липсват, а други десетина са дублирани.

П.С. Инче,мила, вечно ще съм ти благодарна - до гроб, за "Романтична афера" на Амандичка http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Редактирано от bobych (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде и при теб да се наредя, за Кони Мейсън с Танцуващия дявол :eek: Аз на първо хрумване ви казах какво давам. Ако ви интересува казвайте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.