Премини към съдържанието
DeadSmurf

Продавам / заменям / търся любовни романи

Препоръчан отговор

Изд. „Компас”

„Да целунеш ангел” – Сюзън Елизабет Филипс

Много го хвалиха това книжле във форума, така че го заплювам и очаквам да ми кажеш цена :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много го хвалиха това книжле във форума, така че го заплювам и очаквам да ми кажеш цена :rolleyes:

Ами на единственото място където я видях да се продава-Книжен пазар е на 4лв..тъй,че и аз за толкова ще ти я дам.В добро състояние е,само на задната корица папагалът ми явно я е боцнал :) Пиши ми на ЛС да се разберем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такааааам..един голям списък с книги,които не ми трябват.Някои не са съвсем класически любовни,а по-скоро с криминален елемент.Присъстват и някои от малоумните серии,като напр. "С имена на жени/мъже"...които не знам въобще защо се наричат книги,но ако някой все пак ги харесва да казва.Цени няма да пиша сега,ще разгледам из интернет как вървят и ще ги напиша по-късно.Също така съм съгласна да ги заменя с/у някакви исторически.

Ако пък не искате да ги имате,но все пак искате да ги прочетете мога да сканирам някои :rolleyes: Съжалявам,че няма исторически,но ги събирам,а съвременни не понасям/въпреки,че тези всичките съм ги прочела :) /,затова искам тези да ги махна,за да имам къде да си слагам историческите :ph34r: Повечето са в много добро състояние,има само 2-3 ,които имат например отделена корица.Ако ви интересува резюмето на някоя ми кажете :)

Знам,че са много :P С само с дебел шрифт са издателствата,а наклонени и удебелени са сериите

Изд. „Бард”-"Съвременни романи" Тези са някакви по-нови издания от '99-та,2000-та

„Частни удоволствия” – Джоан Рос

Изд. „Хермес”- "Нови любовни романи"

23.”Зимна невеста” – Айрис Джохансен (аз я знам като Йохансен)

-„Бестселър”

„Всичко,което блести” – Нора Робъртс

Аз искам да те помоля, ако можеш да сканираш тези. Ако нямаш нищо против. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам разбира се.Само ще трябва да прочета темата за сканиране да видя как да ги оформя после... :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

4.”Закуска в леглото” – Сандра Браун

Засега си заплювам тази,откога я търся,преди време я имах,но я дадох и повече не ми я върнаха.Определи цената и ми кажи ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Харесах си и тези: 23.”Зимна невеста” – Айрис Джохансен (аз я знам като Йохансен) 24.”Любовна война” – Били Грийн 25.”Хулиганът” – Шарлот Хюз 33.”Опит за отвличане” – Виктория Лий

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз искам да те помоля, ако можеш да сканираш тези. Ако нямаш нищо против. ;)

Нямам разбира се.Само ще трябва да прочета темата за сканиране да видя как да ги оформя после... :wink12:

Всичко, което блести на Нора е сканирана и отредактирана от векове, милички. Ето линкчето http://fanagoria-bg.net/torrents-details.php?id=2441

За оформянето ще помагаме, няма проблем

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изд. „Хермес"- "Нови любовни романи"

-„Бестселър"

„Всичко,което блести" – Нора Робъртс

-„Страст"

80."Незабравима нощ" – Даяна Палмър

Здравей,

аз искам да попитам дали тези двете още ги продаваш и ако да каква е цената.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От мен едно списъче с книжки за продажба. За някои ще е познато, за други - не. Това е обновения списък от Поля. Както обикновено да подсетя/уведомя, че не аз ги продавам, затова ако си харесате нещо, звъннете на посочения във файла телефон. Книгите се намират в София.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ех, жалко, че не живея в България, ама нищо де... Някой като (ако) си купи, а дано да сканира (ако ги нямаме в колекцията). :hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имам списък с романи които ТЪРСЯ да закупя,всички са на издателство ИРИС: 1.Алисия-Джуд Деверо 2.Ангелът и грехът-Стела Камерън 3.Капитанът и дивата котка-Кет Мартин 4.Клариса-Джуд Деверо 5.Магическо докосване-Стела Камерън 6.Неприлично предложение-Мери Джо Пътни 7.Опасната Ани-Патриша Уин 8.Отмъстителят-Тереза Медейрос 9.Пламъкът на отмъщението-Бевърли Бърн 10.Преди бурята-Мора Сийгър 11.Сладка дива любов(и 2-те части)-Розмари Роджърс 12.Стив-Розмари Роджърс 13.Скандална любов-Бренда Джойс 14.Сребъраната роза-Джейн Фийдър 15.Смарагдовият лебед-Джейн Фийдър 16.Твоята магия-Джоана Линдзи 17.Теменужени очи-Джейн Фийдър 18.Теменужки в снега-Патриша Грасо 19.Завинаги твой-Тереза Медейрос 20.Удоволствията на тълпата-Розмари Роджърс 21.Фиона-Джуд Деверо 22.Хвани юздите на съдбата-Джоан Улф

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имам списък с романи които ТЪРСЯ да закупя,всички са на издателство ИРИС:

1.Алисия-Джуд Деверо

2.Ангелът и грехът-Стела Камерън

3.Капитанът и дивата котка-Кет Мартин

4.Клариса-Джуд Деверо

5.Магическо докосване-Стела Камерън

6.Неприлично предложение-Мери Джо Пътни

7.Опасната Ани-Патриша Уин

8.Отмъстителят-Тереза Медейрос

9.Пламъкът на отмъщението-Бевърли Бърн

10.Преди бурята-Мора Сийгър

11.Сладка дива любов(и 2-те части)-Розмари Роджърс

12.Стив-Розмари Роджърс

13.Скандална любов-Бренда Джойс

14.Сребъраната роза-Джейн Фийдър

15.Смарагдовият лебед-Джейн Фийдър

16.Твоята магия-Джоана Линдзи

17.Теменужени очи-Джейн Фийдър

18.Теменужки в снега-Патриша Грасо

19.Завинаги твой-Тереза Медейрос

20.Удоволствията на тълпата-Розмари Роджърс

21.Фиона-Джуд Деверо

22.Хвани юздите на съдбата-Джоан Улф

Здрасти, ти от къде си? Ако не с от Пловдив, ще проверя на нашите сергийки, ако си, виждала съм някои от тези заглавия на бутките зад централна поща :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти, ти от къде си? Ако не с от Пловдив, ще проверя на нашите сергийки, ако си, виждала съм някои от тези заглавия на бутките зад централна поща :P

Аз съм от София и за съжаление по нашите пазари много трудно се намитат.Дори на Славейков.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм от София и за съжаление по нашите пазари много трудно се намитат.Дори на Славейков.

Добре ще потърся тея дни имам път натам. Ако искаш напиши ми телефона ти на ЛС, за да мога ако открия нещо да ти звънна. Да ти кажа цените и в какво качество са книгите. И ако ги харесаш ще ти ги взема. :P

Иначе ето заглавията които със сигурност ги имаше преди две седмици:

12.Стив-Розмари Роджърс

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре ще потърся тея дни имам път натам. Ако искаш напиши ми телефона ти на ЛС, за да мога ако открия нещо да ти звънна. Да ти кажа цените и в какво качество са книгите. И ако ги харесаш ще ти ги взема. :P

Иначе ето заглавията които със сигурност ги имаше преди две седмици:

12.Стив-Розмари Роджърс

Честно казано не съм се и надявала на такъв добър резултат!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано не съм се и надявала на такъв добър резултат!

Напоследък има доста книги, дори имаше и няколко на Джоана, които не се се показвали от много години. Но защото на нашите сергийки има само стари романи доста са надули цените. В смисъл преди бяха по 2-3лв. Сега всичко е над 5 http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напоследък има доста книги, дори имаше и няколко на Джоана, които не се се показвали от много години. Но защото на нашите сергийки има само стари романи доста са надули цените. В смисъл преди бяха по 2-3лв. Сега всичко е над 5 http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Ми устройва ме и 5 лева на парче,още повече че съм решила да си попълня цялата колекция.В къщи съм събрала повече от 260 романа,останали са ми тези 20-тина книги.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми устройва ме и 5 лева на парче,още повече че съм решила да си попълня цялата колекция.В къщи съм събрала повече от 260 романа,останали са ми тези 20-тина книги.

Ок, ще се постарая да ги потърся.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Днес се регистрирах, защото има доста книги, от които искам да се освободя. Много от тях са по разни кашони и все още не мога да стигна до тях, за да ги видя кои са. До уточня - книгите ги подарявам, не ги продавам. От околностите на Пловдив съм и ще ми е удобно при интерес на някоя от вас да се срещнем някъде в Пловдив. Прегледах един кашон и това е списъкът от него: "Мой капитане" - К. Сатклив "Синеокият варварин", "Сребърният ангел" и "Любовницата на пирата" от Дж. Линдзи "Под знака на звездите", - Нан Райън "Покори нощта" , "Постеля от рози", от Хедър Греъм "Грешница" - Лори Макбейн "Недокосната" - Елизабет Лоуел "Сърце в опасност" - М. Хенгътс или нещо подобно, не разчитам какво съм записала "Съни" - Андреа Парнел "Лилия в нощта", "Любовта на черният конник" - Ш. Възби "Среднощни тайни" - Джанел Тейлър "Орелът и розата" - Д.Г.Робинсън "Девицата и звярът" - В. Холт и още много други, но ми омръзна да пиша точно сега. При интерес - моят и-мейл е t_o_ny@mail.bg Изтрих обещаните. Мога да изращам книгите и по куриер за ваша сметка, ако има желаещи, но за съжаление нямам възможност да ходя до пощата.

Редактирано от lory1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Днес се регистрирах, защото има доста книги, от които искам да се освободя. Много от тях са по разни кашони и все още не мога да стигна до тях, за да ги видя кои са. До уточня - книгите ги подарявам, не ги продавам.

От околностите на Пловдив съм и ще ми е удобно при интерес на някоя от вас да се срещнем някъде в Пловдив.

Прегледах един кашон и това е списъкът от него:

"Мой капитане" - К. Сатклив

"Синеокият варварин", "Сребърният ангел" и "Любовницата на пирата" от Дж. Линдзи

"Под знака на звездите", "Изгаряща светлина" - Нан Райън

"Сянката на бурята" и "Мечтание" - Дебра Диър

"Покори нощта" , "Постеля от рози", "Убийствено красив" "Висок, тъмен и опасен" от Хедър Греъм

"Грешница" - Лори Макбейн

"Недокосната" - Елизабет Лоуел

"Неуловимият пламък" - К. У.

"Пламък" - Мей Макормак

"Сърце в опасност" - М. Хенгътс или нещо подобно, не разчитам какво съм записала

"Съни" - Андреа Парнел

"Лилия в нощта", "Среднощни тайни", "Любовта на черният конник" - Ш. Възби

"Орелът и розата" - Д.Г.Робинсън

"Девицата и звярът" - В. Холт

"Грешница на любовта" - Барбара Смит

и още много други, но ми омръзна да пиша точно сега.

При интерес - моят и-мейл е t_o_ny@mail.bg

Пфф, жалко, че не живея в България. Така ми се искаше да си приватизирам "Любовницата на пирата" и "Сребърният ангел". Пък да не говорим за някоя от тези на Хедър Греъм и "Мечтание" на Диър. Имам само "Сянката на бурята". За съжаление тази ми липсва. Но нищо... гадно, ама късметът ми е такъв. Ех... http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Допълвам списъка Господарката на моретата Изкушенията на съдбата – Жаклин Р Скрити огньове – Сандра Браун Тръпката на успеха – Сандра Браун Реликвата – М. Роджърс Годежът – Арнет Лем Господарят на Рая – Катрин О Нийл Скандал и Пътуване към рая – Бренда Джойс Пръстенът на Медичите – Мълчаливият ухажор – Елизабет Феърчайлд ?? Нежно изкушение от Кони Мейсън Вярност – Катлин Сатклиф Шана – К. У Незабравимо време – Елизабет Крейн Огърлицата – Милинда МакРей Закуска в леглото – С. Браун Наследницата на Монтоя – Емили Брадшоу Розовата кула – Валери Лорд Рози след дъжд – Каси Едуардс Зимни рози – Джесика Сент Клер Розамунд - Патриша Филипс Брачен договор – Беатрис Смол Извинявам се ако пропускам някоя обещана.

Редактирано от lory1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Допълвам списъка

Скандал и Пътуване към рая – Бренда Джойс

мога ли да се примоля за тези двечките търся ги от сума ти време си ги възстановя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Днес се регистрирах, защото има доста книги, от които искам да се освободя. Много от тях са по разни кашони и все още не мога да стигна до тях, за да ги видя кои са. До уточня - книгите ги подарявам, не ги продавам.

От околностите на Пловдив съм и ще ми е удобно при интерес на някоя от вас да се срещнем някъде в Пловдив.

"Мой капитане" - К. Сатклив

"Покори нощта" , "Постеля от рози", от Хедър Греъм

"Лилия в нощта", "Любовта на черният конник" - Ш. Възби

"Среднощни тайни" - Джанел Тейлър

Господарката – Клер Лоримър

Нежни екстази – Джанел Тейлър

Сватбен хазарт – не съм записала името

Циганката – Ш. Бъзби

Игра на съдбата ???

Един друг живот – Б. Делински

Ел – Мария Барет

Никога не казвай никога – Кристин Хейгън

Среднощен маскарад – Ш. Бъзби

Играта – Бренда Джойс

Съвършентво – Джудит Макнот

Завинаги твоя – Дороти Гарлок

Модна къща Елиът

Лудостта на богатството – Маргарет Самървил

Смарагдова магия – Патриша Грасо

Нишките на съдбата – Арнет Лем

Роза през зимата – К. У.

Страстните измамници – Даяна Хевиланд

Риск – Лора Паркър

Аз може ли тези, ще ти драсна мейл да се разберем:rolleyes: Редактирано от ganinka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ааааа, защо ме наказват така.... :)

А иначе много хубава колекцийка имаш, lory1. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване