Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търпят ли модераторите критика ?

77 гласували потребители

1. 1. Търпят ли модераторите критика?

Препоръчан отговор

• Отговори 237
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

да, с тази разлика, че някои от тях изхождат от позицията: Ние, богоизбраните, и Вие, плебеите а забравят откъде са тръгнали (че някои са били и с бан дори !)

какви часове, какви дни ? след броени минути ти нацъкват минуси на критикарските или на неудобните постове, а на тях съответно са слагат плюсове. то е повече от ясно кои са -- човек трябва да е

Докато има такива постове, модераторите ще трият и то без да обясняват защо. Има ли някой, на който да не му е ясно защо този пост е за коша? Ние "тяхен" интерес нямаме. За 95% от нас интер

Ето, право хората казват че не търпиш критика :)

Аз търпя критика. Критиката не търпи мен. :biggrin:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хамава работа. Никога не е на работа. Критикувам Фифа, с неговото пернато! Аватара му може да пренася птичи грип, знам ли, ще ни изпозарази тука! Критикувам и алгор, аватара му подбужда неупълномощени лица да управляват летателни машини. Критикувам на го6о_кара аватара, руши моралните устои на ранимите съзнания на потребителите на форума :biggrin: Да не говорим че на капнемо аватара довежда потребителите самовъзприемащи се като котки до нервна криза Сега ако не отнеса някой банан за тая критика не знам.....

Редактирано от go6o_kara (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хамава работа. Никога не е на работа.

Критикувам Фифа, с неговото пернато! Аватара му може да пренася птичи грип, знам ли, ще ни изпозарази тука!

Критикувам и алгор, аватара му подбужда неупълномощени лица да управляват летателни машини.

Критикувам на го6о_кара аватара, руши моралните устои на ранимите съзнания на потребителите на форума :)

Да не говорим че на капнемо аватара довежда потребителите самовъзприемащи се като котки до

Сега ако не отнеса някой банан за тая критика не знам.....

Смятай че ей ся ща прасна по правило две точка намси кое... Знайш как ма сърбят пръстите да налагам цензура... :biggrin:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смятай че ей ся ща прасна по правило две точка намси кое... Знайш как ма сърбят пръстите да налагам цензура... :biggrin:

Ей ся и тебе ще те изкритикувам, к'во си мислиш?!

Къф е тоз пернатия на снимката? Принуждава горкото животно да диша тютюнев дим? Сега ще ти наскачат природозащитниците от форума :)

Ако ме баннеш ще хакна форума, да знаеш!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тихо уе! :)

Нема скрито покрито тука, ей сега ще те призове кака ти динди да предоставиш на горкото пернато подобаващи условия за живот :biggrin:

Бих казал че е време да спра спама, ама гледам че ми трябат към 500 поста още да те стигна, та дерзая :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нема скрито покрито тука, ей сега ще те призове кака ти динди да предоставиш на горкото пернато подобаващи условия за живот :biggrin:

Бих казал че е време да спра спама, ама гледам че ми трябат към 500 поста още да те стигна, та дерзая :)

Ами ти? Какви са тия зоофилски истории? На какво учиш ти младите хора?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз искам да разкритикувам Арагорн. С този тютюнев дим на аватара си дава лош пример на подрастващото поколение. :mad:

Хахахаха, личи си от твоя аватар :hush:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На твоя аватар има повече пушек :mad:

Ти критикуваш ли ма, уе? Ей ся ш'та излющйъ :hush: Редактирано от Aragorn(Elesar) (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ти? Какви са тия зоофилски истории? На какво учиш ти младите хора?

Ми аз вече съм се разкритикувал. Ама не държа нещо на критика и мисля да се самосезирам с един банан. Ама понеже свършиха се примирих с портокал. Ама ти май нещо се заяждаш с мене?! Ще ти хакна компютъра :hush:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти критикуваш ли ма, уе? Ей ся ш'та излющйъ :hush:

По кой параграф и член? Закони трябва да се спазват в тая държава, законииииии.... :mad:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да взема да ви почна и аз, а?

Туй малкото има такъв поглед, че само не се е нахвърлило на невъстното петле. Освен това човекът зад аватара има прекалено добре развито чувство за хумор и понякога ме боли коремчето от него. Така че ми нанася вредни.

Онзи другият и той с цигара, моля ти се. Окадихте ме тука ей. Пък, като видя човечето зад аватара, все ми иде отвътре да му щипя бузките. Критиката соч натам, че подбужда нещо заспало у мен.

Този пък с щипките да не казвам какви неща възбужда у съзнанието ми.

off: Казвайки "възбужда" (т.е.пишейки го), се сетих за студентския бисер, че "Левски вървял и възбуждал народа" :mad:

A oт "зверчето" на капитана тръпки ме побиват, събужда егоизма у мен- кара ме да мисля за кражби, искам да му го открадна и да си остане само за мен! Човекът пък зад аватара ме кара да му завиждам и не знам дали е благородно. Баси- целия свят обиколи. Че и аз искам така

п.п. вие ме накарахте да пиша така, аз не съм виновна, чувате ли? :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей,тези модератори си нямат работа и почнаха да се критикуват :hush:

На тебе па мисле директно да ти затрия аватара - не стига, че правиш пряка реклама на търговски продукт, ами и подтикваш малките деца към употреба на опасни напитки. ;)

Пък тая над мен ше я разкритикувам на основание личната хигиена - как за толкоз време не съ изми, ами все с тая кал ходи...

Още утре да иде да се топне в Кайлъка! :mad:

Редактирано от WhiteHart (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На тебе па мисле директно да ти затрия аватара - не стига, че правиш пряка реклама на търговски продукт, ами и подтикваш малките деца към употреба на опасни напитки. :mad:

Те па цигарите не са опасни :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Онзи другият и той с цигара, моля ти се. Окадихте ме тука ей. Пък, като видя човечето зад аватара, все ми иде отвътре да му щипя бузките. Критиката соч натам, че подбужда нещо заспало у мен.

И аз искам да щипя...бузките...дето са на онзи аватар с фотоапаратчето :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гале, гледай само да не се превъзбудиш :mad: Честит 5555 пост :hush: Баси, всичките сте за наказание, само нарушавате правилата!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега малко по-сериозно (доколкото е възможно аз да съм сериозна).

Наистина се учудвам защо и как така толкова съфорумци от толкова време тук все намират и сякаш нарочно търсят ли, търсят поводи за препирни, за поделяне на не знам и аз какво (не визирам никого конкретно, а като че ли съм го виждала сред много хора). Какво се печели от тези теми, "скандали",нечии "недостатъци" или грешки (де волно, де неволно). Уж, сме зрели хора, ама май само е наужким. Форумът е средство, начин, способ. Тук намираме помощ или отговор на някой наш въпрос, убиваме малко време, и то с усмивка на уста (особено в празните приказки). Или така е до момента, в който не изникне тема, целяща да извади на показ нечии кирливи ризи. И за какво? Какво печелите, наплювайки някого.

В крайна сметка излиза, че "обикновените" потребители завиждат на модераторите. Но нали се сещате, че всички сме обикновени ХОРА!

п.п.аз бях от хората, незачитащи особено репутацията, но пък благодарение на нея и това, че сега е явна, видях колко хора твърдят едно, а всъщност вършат съвсем друго.

п.п.2. извинявам се, че май покритикувах и потребителите малко, а не само модераторите :P

Пък тая над мен ше я разкритикувам на основание личната хигиена - как за толкоз време не съ изми, ами все с тая кал ходи...

Още утре да иде да се топне в Кайлъка! :hush:

хихих

добра идея :)

И аз искам да щипя...бузките...дето са на онзи аватар с фотоапаратчето :mad:

Ей, аз си мислех, че ти...си по-....няма да кажа пък :ass:

Гале, гледай само да не се превъзбудиш :gift: Честит 5555 пост ;)

Баси, всичките сте за наказание, само нарушавате правилата!

жледам, гледам :bday3:

п.п.верно бе- какви петички съм заформила :baby:

Редактирано от Galeto_ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз искам, не е честно :whist:

Ти ще ги направиш 9999 и ще обръщаме монитора наобратно на твойте постове - ей така, за да изглежда по-зловещо :speak:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти ще ги направиш 9999 и ще обръщаме монитора наобратно на твойте постове - ей така, за да изглежда по-зловещо :speak:

Ти се смееш, но ICQ-то ми започва с 666 :whist:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти се смееш, но ICQ-то ми започва с 666 :speak:

Ще ме прощаваш, ама в първия момент прочетох "IQ" и изядох едната шестичка :whist:

Което остава отворена вероятността в момента капитана да спи, а Ерик да цъка вместо него на лаптопа....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ме прощаваш, ама в първия момент прочетох "IQ" и изядох едната шестичка :whist:

Което остава отворена вероятността в момента капитана да спи, а Ерик да цъка вместо него на лаптопа....

Простен си, но сега Ерик е в София, а аз съм на 1300 километра от него. А и при мен е едва 21:30
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване