Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търпят ли модераторите критика ?

77 гласували потребители

1. 1. Търпят ли модераторите критика?

Препоръчан отговор

Да но не навсякаде но и

К Р И Т И К А Т А да е достойна

все пак и те са хора

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 237
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

да, с тази разлика, че някои от тях изхождат от позицията: Ние, богоизбраните, и Вие, плебеите а забравят откъде са тръгнали (че някои са били и с бан дори !)

какви часове, какви дни ? след броени минути ти нацъкват минуси на критикарските или на неудобните постове, а на тях съответно са слагат плюсове. то е повече от ясно кои са -- човек трябва да е

Докато има такива постове, модераторите ще трият и то без да обясняват защо. Има ли някой, на който да не му е ясно защо този пост е за коша? Ние "тяхен" интерес нямаме. За 95% от нас интер

Вече избягвам всякакви отношения с модератори и администратори. Вярно, че и те са хора ама винаги мене ме фиксират (в повечето форуми) (бан по IP в замунда нпр.)... и вече си имам едно на ум да ги избягвам ако мога.

Редактирано от ╭∩╮ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече избягвам всякакви отношения с модератори и администратори.

Вярно, че и те са хора ама винаги мене ме фиксират (в повечето форуми) (бан по IP в замунда нпр.)...

и вече си имам едно на ум да ги избягвам ако мога.

хлапе, с този хм...... ник се смятай и тук за фиксиран. И то не само от модераторите.

Редактирано от emmi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече избягвам всякакви отношения с модератори и администратори.

Вярно, че и те са хора ама винаги мене ме фиксират (в повечето форуми) (бан по IP в замунда нпр.)...

и вече си имам едно на ум да ги избягвам ако мога.

Ти хубаво ги избягваш, но защо не обърна внимание на забележката ми да си смениш ника?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хлапе, с този хм...... ник се смятай и тук за фиксиран. И то не само от модераторите.

ахах, хлапе! тенкс звучи много яко и ника нали аз си го нося, незнам какво ви пречеше ^^

модераторите обикновенно измислят неписани правила в форумите си (не казвам тоя форум, а навсякъде е така)

Редактирано от 出撃 (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ника нали аз си го нося, незнам какво ви пречеше ^^

модераторите обикновенно измислят неписани правила в форумите си (не казвам тоя форум, а на всякъде е така)

Изход е по-поносимо :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ника нали аз си го нося, незнам какво ви пречеше ^^

модераторите обикновенно измислят неписани правила в форумите си (не казвам тоя форум, а на всякъде е така)

пречеше - малко в повечко ни идва да ти гледаме невръстното средно пръстче. Майка ти не ти ли е казвала, че не се прави така?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пречеше - малко в повечко ни идва да ти гледаме невръстното средно пръстче. Майка ти не ти ли е казвала, че не се прави така?

Хлапе, всеки си има гледна точка ;p

модератора много бързо си преведе от японски думата ^^

за него "Експерт" звучи точно на мястото си! без съмнение...

както и предния ми ник си беше на място, но щом е такава волята на модератора.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата е интересна. Естествено и тук се намират хора, които да си пишат просто така. Както и да е. Но всички знаем кои са тези хора. Не е тайна и е видно, а и е нормално всеки да си има любимци. Аз също си имам. Дори има хора от екипа, които ми харесват. Умерени, тактични, умни, сдържани... просто хора на място. Защото често на места се вижда някой да се изкаже: Следващият пост, който не е по темата ще бъде изтрит, а потребителят наказан. Селектирано, крайно субективно, но... свикваме. Все пак на тези хора е гласувано доверието, с което те трябва да респектират и тяхната оценка трябва да бъде вярната, поне в очите на повечето потребители. Свикваме някой да ни налага неговото мнение и мислене, считайки го за вярно. До колко е така, никой не знае. Говори лошо за нас. Но да, знам, тук сме в празни приказки, така че и аз ще мога да си кажа каквото имам за казване, пък дано някой не ми каже, че не съм по темата, да внимавам какво, за кой и как говоря и т.н. Повечето от модераторите не търпят критика и това е толкова видно. Затворено общество. Колкото и да се опитват да се правят на обикновени потребители и да казват, че това е така, просто не им се отдава. Опитайте се да напишете нещо, но разбира се публично, в опит за директна критика към някой член на екипа. На главата ви ще се изсипят поне още 3-ма, които ще започнат да го защитават и забележете, че няма да има никой от екипа, който да си признае и да каже, че може би, може би потребителят е прав. А такива случаи има, при това не малко. Аз също съм се опитвал да водя спор, говоря за спор, съвсем нормален, но съм бил предупреждаван и дори наказван, защото това не се харесва на екипа. Да не говорим, ако почувстват слабост. Тогава стават още по-нападателни и дори без реплики и аргументи мненията изчезват, а след тях и потребители биват наказвани. Всеки опит за критика, бива париран още в зародиш, за да не се стигне до истини, които никой не иска да чува. В повечето случи това се случва при изразяване на лично мнение, което не се вписва във всеобщо приетото от екипа. Не им ли харесва, значи те са прави. Това не ми харесва тук. Имаше диалог, да имаше. Това беше форума, в който наистина имаше диалог, който ми се струва, че по-голямата си част е загубен. Връзката модератори потребители е загубена. Иначе форума си върви, потребителите се увеличават и предполагам на ден има повече от 100 регистрации. А когато говорим за спор, който е по правилата, зад които екипа винаги "се крие" то е ясно. Нормално е да са написана в тяхна полза. За това и няма как да бъдат критикувани. Последният път ми се копира нещо от сорта на (от правилата разбира се): модераторите винаги са прави (перефразирах), и с това спора приключи. Защо, как, какво? Няма значение. Нямаш право на реплика. Така че смело смея да твърдя, че модераторите не търпят критика за действията си. И то се вижда.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Боже, какви неща чета тук. Боже, боже...

Преди две седмици се регистрирах в един англоезичен форум. Да опреснявам езика, да науча нещо различно и когато стои отворено на бюрото ми - да не се плаша, че някой ще мине зад гърба ми и ще разбере за какво става въпрос.

Та, след регистрацията има представяне. Представих се. За да ми пуснат поста техния "Зевс" ми го проверява два дни. Като че ли исках да влизам в НАСА. След това отиваш на място, където се представяш на останалите. Не можех да повярвам. Все едно ме приемаха в някакъв клан. Около мен се завихри вихрушка от около 20-тина човека. Бях малко по-бавна, защото езика ми все пак не е перфектен, а и те използват много жаргони. И написах нещо, от което стана игра на думи - в смисъл - един по един, защото не мога всички заедно. Сиреч да ме изчакат. И нищо повече не казах. Стана вихрушка и в един момент всички казаха, нещо за някакъв, който идвал по това време. Разбрах, че просто трябва да си мълча.

След пет минути получих лично съобщение от Зевс с мнооооооооого нежно предупреждение, че второ няма да има. И........ тъкмо да му напиша - що не четеш бре, пич? Аз да съм казала нещо?... и получих 15 лични съобщения, в които ми се казваше, че знаят че ще стане така. Да млъкна и да си тръгна и утре да заповядам пак, когато Зевс разбере, че е била тяхна шега.

Еееееееееееееееейййййййййййй, тук някъде да има такова нещо?!! И до сега като влизам си меря в с я к а е д н а д у м а! ВСЯКА!!! И с всички е така. Честно. А темата за представянето още е заключена... Факт.

Ти го изкара като форум на ужасите! Не разбирам как може да има потребители във такъв форум...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да ти кажа кой форум е, защото имах глупостта пак да съм с този ник - вживях се в тази си роля, но се заклевам в живота си, а аз съм вярващ човек!!!

Ами аз ТЪРПЯ спор. И не само спор, но и псувни търпя и на никого досега не съм се обидил. Гледам да съм толерантен и леко шеговит към всички ВАС, а доколко се получава - Вие ще кажете. Тъй че - ТЪРПЯ!! Различни сме в мисленето и много често не се налага, а направо трябва да си ПРОЩАВАМЕ!

Merryl ! Това не беше лично към Вас, а към присъстващите в нашият форум. Извинявам се, но няма да правя редакция.

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че отговорът на този въпрос беше даден красноречиво. Имаше въпрос, аз отговорих, но отговорът ми беше заличен. Имаше въпрос и към мен. Аз отговорих и отговорът ми беше заличен.

Имах известие, че е писано след мен, но знаете ли, просто ми беше безразлично какво са писали, нали ще чуя стари рефрени или оправдания? Вече няма откъде да го прочета, защото доколкото видях е скрито да не се вижда и в кошчето. И тук идва на дневен ред, колко съм бил прав, че тази тема е една лицемерна помия. Иде реч и защо автора на темата вече не е част от Калдата. Иде реч и защо скритите по този начин постове са всъщност причина за налаганият впоследствие бан. Уважаеми модератори, защо задавате въпроси на които не искате да чуете отговорите? Защо се раздават плюсчета на потребители които казват, че правилата трябва да се спазват, но когато някой научи, че модератори нарушават правилата, това се заличава? Защо моите въпроси винаги са оставали без отговори? Защо темата е предназначена само за суперлативи, ниско самочувствие ли имате? Защо желанието за диалог и градивност винаги е посрещано на нож? Erese не е отговор, това е пораженческо мислене.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

am-am е много прав, не мисля, че правилно модериране е да се трият на хората постовете... всички се различаваме и това, че на модератора не му харесва моя пост не значи, че трябва до го трие !

Редактирано от 出撃 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дръпчо , не ти ли писна вече ... защо само твоите изчезват ... и какво пак не стана на твоята ! Давам + на потребители с който съм съгласен с тяхното мнение , то принцип като не съм съгласен с нещо слагам - ... но по тази логика , всичките ти постове трябва да са в червено от моя страна . Ама аз няма да падна до твоето ниво !

И защо казваш че автора на темата , цар Минус - Кеn , не е сред нас ... тук си е . Само да види мнение на модератор и веднага го оцветява в червено ... няма значение къде е ... в празните приказки или в софтуер ! Кажи на кой въпроси не ти е отговорено ?

出撃 , на теб какво не ти отърва ... че не ти позволяват да си оставиш " мъжкият полов орган " за аватар ? Или че вадиш теми от праха , през последните 15 мин. и спамиш там ? Това ли ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Merryl, оставам с впечатлението, че ме поставяш в категория на тези които не знаят или не спазват форумните правила и затова после се сърдят, че са били санкционирани? За съжаление ти си отскоро в този форум и не помниш написаното от мен в 20-те изтрити теми от блогът ми. Не си била свидетел и на репресиите на които съм подлаган и на основанията които са били използвани. Във всеки случай галерия с цветя, настоящата ми снимка в профила, триенето на подписи, аватари, коментари, коментари, лична страница и... абе аз бях си направи цял списък, че мога ли ги помня всичките? не са заслужили да бъдат изтрити, когато няма и намек от нарушено правило. Проблемът е, че ако аз спомена това изведнъж влизам в някакви там групи на неудобни, конфликтни и прочие и не случайно задавах един реторичен въпрос, когато някой е грозен и се погледне в огледалото, тогава огледалото ли му е криво и ако го счупи, дали ще стане по-убаФ? Конкретно на въпроса, търпят ли модераторите чуждо мнение, може да видите моя тема хвърлена в Празните приказки, в която предлагах състезание за труднооткриваеми файлове. Темата беше затворена, а модератора който я затвори ми писа там, ако има причина да я отваря да му пиша. До тук прекрасно, само дето след това ме блокира, а причините (моята помощ, която е трън в очите на завистниците) си я продължих на лични съобщения... Merryl, оставам с впечатлението, че ме поставяш в категория на тези които не знаят или не спазват форумните правила и затова после се сърдят, че са били санкционирани? За съжаление ти си отскоро в този форум и не помниш написаното от мен в 20-те изтрити теми от блогът ми. Не си била свидетел и на репресиите на които съм подлаган и на основанията които са били използвани. Във всеки случай галерия с цветя, настоящата ми снимка в профила, триенето на подписи, аватари, коментари, коментари, лична страница и... абе аз бях си направи цял списък, че мога ли ги помня всичките? не са заслужили да бъдат изтрити, когато няма и намек от нарушено правило. Проблемът е, че ако аз спомена това изведнъж влизам в някакви там групи на неудобни, конфликтни и прочие и не случайно задавах един реторичен въпрос, когато някой е грозен и се погледне в огледалото, тогава огледалото ли му е криво и ако го счупи, дали ще стане по-убаФ? Конкретно на въпроса, търпят ли модераторите чуждо мнение, може да видите моя тема хвърлена в Празните приказки, в която предлагах състезание за труднооткриваеми файлове. Темата беше затворена, а модератора който я затвори ми писа там, ако има причина да я отваря да му пиша. До тук прекрасно, само дето след това ме блокира, а причините (моята помощ, която е трън в очите на завистниците) си я продължих на лични съобщения... Hanibal_Lektar, не ме въвличай в провокации, моля. Доколкото Ken, аз съм навит да ми слага толкова минуси колкото ти си ми слагал на линкове към музика и филми, но да ми остави ведрото си остроумие и незаменима помощ "под ръка".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ми трябва да споря с вятърна мелница ... ти си едно самовлюбено човече , и да не кажеш че съм голословен , ето ти поста където го казваш

Аз да не съм "други симпатяги" Публикувано изображение Мен почти всеки ме харесва, защото съм всеотдаен, умен, убав и забавен. Останалите ми завиждат и ревнуват вниманието което ми отдават с делене на отбори и други виртуални детинщини.

Много си харесвам vorfax, както и neredoven, който си го отнесе, защото не си затваряше очите и устата когато трябваше.

за незапознатите

vorfax и neredoven са другите два клонига на аm-am , известен още като онова дръпнатото . Аз спирам да ти чеша голямото его като ти обръщам внимание ...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не искам да се карам с теб, нито да ставам адвокат на когото и да е от модераторите, защото всички са умни и достойни мъже и могат да ти отговорят сами,

Хихи,значи всички модератори са умни и достойни мъже...

И жени-модераторки има, не по-малко достойни и умни от мъжете :) ( пишещата се изключва, разбира се)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извини ме, мила. Знам те, знам че си жена. Не знаех, че си от модераторите. Колко ли още неща не знам

Пък и общо взето гледам да гледам към :) мъжете...

11 сме, не съм само аз. :) Но да, гледаш в правилната посока.. :)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А някои хора не търпят никой друг, освен себе си. (И допълнителните си няколко личности) :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване