Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търпят ли модераторите критика ?

77 гласували потребители

1. 1. Търпят ли модераторите критика?

Препоръчан отговор

Простен си, но сега Ерик е в София, а аз съм на 1300 километра от него. А и при мен е едва 21:30

И се почна... Модераторите го обърнаха на скайп, а разни специални се подмазват с жалки коментарчета. Ако това беше обикновенна тема вече щяхте да се надпреварвате да съветвате въпросния потребител че си има лични съобщения за този вид чат, но.... Сигрно темата щеше да е в кофата... Пернати, тютюн.... И разни "Хахаха колко смешно шефе! Толкова си забавен..."
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 237
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

да, с тази разлика, че някои от тях изхождат от позицията: Ние, богоизбраните, и Вие, плебеите а забравят откъде са тръгнали (че някои са били и с бан дори !)

какви часове, какви дни ? след броени минути ти нацъкват минуси на критикарските или на неудобните постове, а на тях съответно са слагат плюсове. то е повече от ясно кои са -- човек трябва да е

Докато има такива постове, модераторите ще трият и то без да обясняват защо. Има ли някой, на който да не му е ясно защо този пост е за коша? Ние "тяхен" интерес нямаме. За 95% от нас интер

И се почна... Модераторите го обърнаха на скайп, а разни специални се подмазват с жалки коментарчета. Ако това беше обикновенна тема вече щяхте да се надпреварвате да съветвате въпросния потребител че си има лични съобщения за този вид чат, но.... Сигрно темата щеше да е в кофата... Пернати, тютюн.... И разни "Хахаха колко смешно шефе! Толкова си забавен..."

И раздела е:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А темата коя е ? Или не винаги има значение... Според какво пише под снимката?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж в кой раздел пишем :speak:

Естествено, чувствай се свободен да докладваш постовете.

Капитане, ще те видим от кое IP пишеш, че все още си мисля за Ерик :whist:

///Баси, намазах се на филийка направо тука.....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж в кой раздел пишем :cool:

Естествено, чувствай се свободен да докладваш постовете.

Капитане, ще те видим от кое IP пишеш, че все още си мисля за Ерик :ph34r:

///Баси, намазах се на филийка направо тука.....

Ще ви докладвам в интернет полицията.. :) Интернет Бойко ще ви оправи..

Не че нещо, пишете си.. Просто това е темата, където можем да ви правим забележки и да се възползваме. Другите май не го разбраха или искат да се издигнат. Аз знам как става...събирам от закуска.. :)

И понеже всеки си прави каквото си иска да си кажа... България води на Белгия с 0-1 на полувремето. Напред Лъвове!! Ники Михайлов хвана дузпа, И бирата е на привършване!

http://www.vbox7.com/tv/?t=group&id=a7190b13&ord=date Това пък е качествената музика... :)

Редактирано от eminem_vr (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ви докладвам в интернет полицията.. :ph34r: Интернет Бойко ще ви оправи..

Не че нещо, пишете си.. Просто това е темата, където можем да ви правим забележки и да се възползваме. Другите май не го разбраха или искат да се издигнат. Аз знам как става...събирам от закуска.. :cool:

И понеже всеки си прави каквото си иска да си кажа... България води на Белгия с 0-1 на полувремето. Напред Лъвове!! Ники Михайлов хвана дузпа, И бирата е на привършване!

http://www.vbox7.com...190b13&ord=date Това пък е качествената музика... :)

Браво на българите, макар че футбола не е от спортовете, които понасям :) И мерси за поздрава, макар че съм стар човек и рап не е точно любимия ми стил.

А по повод бърборенето - ако прегледаш цялата тема ще видиш колко ни оплюха та решихме и ние да влезем в тон с нещата

За бирата - ако минаваш през Бърно имаш една от мен, само се обади Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

разни специални се подмазват с жалки коментарчета

Ако още веднъж си позволиш за обидиш по този начин който и да е, ще разбереш за някои жалки мерки, които се предприемат към такива "специални" изцепки като твоята.

Приеми го както искаш и си говори колкото искаш, но не обиждай и не забравяй, че зад който и да е ник стои човек.

Надявам се и това да ми е последната подобна забележка.

Не мога да разбера каква е идеята на хора, които имат непрекъсната нужда да си изливат негативните емоции в някоя тема из форума (мисля, че по-нагоре Галето каза същото). Ако не е едната тема с репутацията, ще е тази с критиката. Или обратното. Понякога ги редувате форум - блог - форум - милиционер - форум - роднина - блог - милиционер и т.н.Ще вземем да ви направим една отворена тема в коша, където да влизате и да бълвате всичко негативно, което сте събрали. Е дано тогава малко мирясате и току-виж сте взели да обръщате внимание на нещата и извън този форум. Гледам прескачате като цветарки и все в някоя тема ще се намери кой за цопне подобаващо. Да не говорим за момента, че кой на когото и за каквото набрал и му дошло в повече не си го излива на подходящия човек, причинил тези емоции, а влезе тук и разтовари самовала...Ама недейте така бе хора. Мирише! Много мирише понякога...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера каква е идеята на хора, които имат непрекъсната нужда да си изливат негативните емоции в някоя тема из форума

Стига, бе! Как не може да разбереш? Идеята е просто да се разтовари човек, да отприщи гнева, който му се е насъбрал. По-добре във форум да избълва нещо, отколкото да ошамари домашните.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига, бе! Как не може да разбереш? Идеята е просто да се разтовари човек, да отприщи гнева, който му се е насъбрал. По-добре във форум да избълва нещо, отколкото да ошамари домашните.

Абсолютно подкрепям другарката Fedora и я аплодирам :)

Форумите са идеала психотерапия в днешно време - със самото си съществуване и даването на изява на подсъзнателните разрушителни импусли на различни хора с психични проблеми , ние им помагаме, а това не е малко.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е,що пък да не може и двете?Първо теглиш една на модераторите,да им е спорен деня.И после подхващаш домовата книга.Никой не трябва да страда от липса на внимание. :)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е,що пък да не може и двете?Първо теглиш една на модераторите,да им е спорен деня.И после подхващаш домовата книга.Никой не трябва да страда от липса на внимание. :)

Не пречи, само че крайният резултат няма да е същият - все пак си изпуснал малко пара. Едно е да ти "гримират" едното око, друго и двете. хихии
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако още веднъж си позволиш за обидиш по този начин който и да е, ще разбереш за някои жалки мерки, които се предприемат към такива "специални" изцепки като твоята.

Заплашваш ли ме???? Каква критика търпят...2 поста написах и отвлякох 110 минуса и директна заплаха...

Само дето не се уплаших....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заплашваш ли ме???? Каква критика търпят...2 поста написах и отвлякох 110 минуса и директна заплаха...

1. темата е за критика на модератори, не на други потребители

2. не познаваш лично човека за да си позволяваш подобни волности (А тя не заслужава думите ти, повярвай ми)

3. ако завиждаш за табелката специален - пращаш СМС и си специален

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз искам да отправя критика към администратора (дано да понася критики).Преди много време исках да си сложа табелка "специален" като аватар. Беше ми отказано и дори бях заплашен с наказание. Чудя се сега као си сложа такава табелка пак ли ще ме линчувати заплашват? Време е след някой друг ден да сменям аватаара и мисля да е това. (Табелката ще е същата като на сегашните гушопълначи,упс, ВИП-ове.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да те заплашвам?

хаха

Ако приемаш думите ми като заплаха, още по-зле говори това за теб.

Капитана ти го каза кратко, точно и ясно. Аз повече нямам какво да добавя по тази тема. Чувствай се спокоен и си пиши по всички теми, където ти душа иска. Просто не обиждай който и да е, а не само ВИП-овете, да не говорим пък и ако са жени тези хора. Не си струва, повярвай ми. И без това влачат толкова много на плещите си, че ако ние - "мъжете", тръгнем да ги обиждаме и псуваме вместо да ги обградим с нежност и внимание, ще сме абсолютно тъпи парчета и ще докажем (за кой ли път), че за нищо не ставаме.

Аз искам да отправя критика към администратора (дано да понася критики).Преди много време исках да си сложа табелка "специален" като аватар. Беше ми отказано и дори бях заплашен с наказание. Чудя се сега као си сложа такава табелка пак ли ще ме линчувати заплашват? Време е след някой друг ден да сменям аватаара и мисля да е това. (Табелката ще е същата като на сегашните гушопълначи,упс, ВИП-ове.

Прочети последните ми постове към eminem_vr и приеми, че се отнасят и към теб. Уважавай хората, за да те уважават и те и ако искаш да споделиш нещо, направи го цивилизовано и аргументирано, а не като птеродактил с разстройство - да прелетиш над темата, да изтропаш нещо рядко и да изчезнеш към друга с вреслив крясък.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочети последните ми постове към eminem_vr и приеми, че се отнасят и към теб. Уважавай хората, за да те уважават и те и ако искаш да споделиш нещо, направи го цивилизовано и аргументирано, а не като птеродактил с разстройство - да прелетиш над темата, да изтропаш нещо рядко и да изчезнеш към друга с вреслив крясък.

Аз винаги се изразявам малко по-остро, но за сметка на това много точно и микога не спестявам истината колкото и обидна и понякога нецензурна да е. Поведението ми навсякъде е такова, не само в форума. Трудно ще се променя. Сега ще използвам поста ти като подпис, ако имаш нещо против пиши и ще го махна. Асоциацията с птеродактила ми хареса.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки в даден момент се изразява остро по различни причини, но виж за нецензурното ще си кажем по някоя дума напреки, ако продължаваш. А сега (щото гледам върна нормалния разговор) искаш ли да обясниш твоята интерпретация на "гушопълначи", защото явно влагаме различни идеи в този епитет?!?! Та ще вземем и да се разговорим, пък ти ако щеш ме критикувай, защото това е и целта на темата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А сега (щото гледам върна нормалния разговор) искаш ли да обясниш твоята интерпретация на "гушопълначи", защото явно влагаме различни идеи в този епитет?!?!

Това еидята.Всеки да вложи различен смисъл в значението на думата "гушопълначи". Във всеки случай не става въпрос за еротични извратении, но знам ли какво ще си помислят някой хора.

Смисъла в който аз го използвам е, че това ад плащаш за някакви си привилигии, които в някои други форуми са безплатни за мен е вид подсъзнателно изнудване покрито под табелка, която уж трябва да те накара да се почувстваш, че си нещо повече от останалите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това еидята.Всеки да вложи различен смисъл в значението на думата "гушопълначи". Във всеки случай не става въпрос за еротични извратении, но знам ли какво ще си помислят някой хора.

Смисъла в който аз го използвам е, че това ад плащаш за някакви си привилигии, които в някои други форуми са безплатни за мен е вид подсъзнателно изнудване покрито под табелка, която уж трябва да те накара да се почувстваш, че си нещо повече от останалите.

Не си ли помислял и друга гледна точка: хората не плащат само за привилегиите, а и за да подпомогнат любимия си сайт (или един от любимите си сайтове), защото всяко нововъведение се прави от хора и доста от нещата струват пари (да не изреждам сега списъка...)?!

Иначе сайт със сайт нямат нищо общо, затова и функциите, които са достъпни в другите сайтове безплатно са нещо много хубаво. Тук всъщност идва и конкуренцията на свободния пазар: има търсене, има и предлагане. Някои предпочитат да плащат, а други не. Но всички могат да пишат в който форум си поискат при определени условия и правила. Тук са едни, в друг сайт са други, трети, четвърти и т.н.

И не, никой не е нещо повече от останалите като човек. Разликата е (както добре знаем) точно в тези привилегии, а надписа е без значение дали ще е ВИП или какъвто и да е друг. На практика във форума се отличават различните групи точно по цвета, а не само по табелката.

Всъщност искам да направиш следното: в раздела "Новини относно сайта" имаше теми от предните години, където Калдата участваше на различни съревнования и конкурси в борба с други големи сайтове. Искам да намериш тази тема и да видиш тогава колко много хора са подкрепили любимия си сайт и то без да получат каквато и да е облага. И ако искаш отговори ми на въпроса защо са го правили?

Да, сега хората получават нещо, че помагат - ранг, повече екстри и т.н. и това дава отговор защо помагат (това е твоята логика).

Но онези всички хора защо са помагали?

Ха де...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност искам да направиш следното: в раздела "Новини относно сайта" имаше теми от предните години, където Калдата участваше на различни съревнования и конкурси в борба с други големи сайтове. Искам да намериш тази тема и да видиш тогава колко много хора са подкрепили любимия си сайт и то без да получат каквато и да е облага. И ако искаш отговори ми на въпроса защо са го правили?

Да, сега хората получават нещо, че помагат - ранг, повече екстри и т.н. и това дава отговор защо помагат (това е твоята логика).

Но онези всички хора защо са помагали?

Ха де...

Не ме бива да търся стари теми които дори не знам как се казват. Търсачката на форума изобщо не ми харесва и затова никога не я ползвам въпреки, че е задължително. Друг е въпроса, че пиша едно а ми показва като резултат съвсем други теми, които не ми трябват.

Не знам защо са помагали пради толкова много колкото го описваш, но всичко е въпрос на принципи, манталитет и финанси. Толкова ли не се припечелва от хилядите посещения всеки ден, че да се търси начин за допълнителни приходи?

По една стотинка на получавахте на посещение на ден ще е много добре. Да вземем за пример 50 000 посещения на ден по 1 стотинка всяко, това прави 50 000 стотинки = 500 лева.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По една стотинка на получавахте на посещение на ден ще е много добре. Да вземем за пример 50 000 посещения на ден по 1 стотинка всяко, това прави 50 000 стотинки = 500 лева.

1. сървъри, подмяна на елементи, мрежова инфраструктура

2. захранване

3. охлаждане

4. поддържащ персонал

5. хора за разработка

6. колокейшън или достъп до интернет

До тук как звучат разходите?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. сървъри, подмяна на елементи, мрежова инфраструктура

2. захранване

3. охлаждане

4. поддържащ персонал

5. хора за разработка

6. колокейшън или достъп до интернет

До тук как звучат разходите?

Дебели, но аз дадох пример с 50 000. Реално не знам колко са. Вие си знаете, според правилата е забранено да се коментираш такива неща и затова ще спра с темата "приходи и разходи".
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дебели, но аз дадох пример с 50 000. Реално не знам колко са. Вие си знаете, според правилата е забранено да се коментираш такива неща и затова ще спра с темата "приходи и разходи".

Нима в този живот летвата трябва да бъде поставена на това ниво - да живеем, за да покриваме единствено разходите?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам защо са помагали пради толкова много колкото го описваш, но всичко е въпрос на принципи, манталитет и финанси. Толкова ли не се припечелва от хилядите посещения всеки ден, че да се търси начин за допълнителни приходи?

Никога и по никакъв повод не смятай по този начин прихода на който и да е сайт. Единствения приход, който може да се пресмята на базата на официална информация е рекламата. Гледай рекламната тарифа, смятай рекламодателите, броя импресии, избора на позиция, честота на излъчване и т.н. След това отстъпките за обем, период, агенция и т.н., но имай предвид, че всеки клиент (особено големите рекламодатели) договарят условия извън търифата...затова не знам как ще получиш достоверна цифра.

Не съм компетентен и не отбирам от зависимостта брой посетители - приходи, но и да има такива принципно, те мисля че Калдата е между тях.

Нека все пак не се отклоняваме от основната тематика на темата, затова премини в атака - тоест критиката към нас, а приходите да ги оставим настрана.

Или теб ВИП-табелите и потребителите те дразнят най-много?!?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или теб ВИП-табелите и потребителите те дразнят най-много?!?!

Не съм в настроение днес и няма да пиша критики поне до утре вечерта.

Не ме дразнят табелите или потребителите. Имам си доста по-важни неща на главата от това да гледам табелката на някой. Всъщност, с този скин с който съм дори не ги забелязвам кой има и кой няма. Ориентирам се по името, не по табелката или аватара.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване