Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи (Част 3)

Тор
 Сподели

Препоръчан отговор

• Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Момичета, както бях обещала потърсих съдействието на Хеси да обновим списъка с текущи преводи на дрийм тийма и той вече е факт. Благодаря ти Хесинка. Този път освен самите заглавия ще имате възможност да прочетете и конкретните резюмета на книгите. Знам, че повечето ги има в блога на Гането / обичам те слънце/, но ми се стори по прегледно да присъстват и в списъка. Който се интересува какво може да очаква от нас може да узнае в темата с линковете както досега.

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

О, Съни това е чудесна новина. Аз се затруднявах доста, докато разбера коя книга към коя поредица е. Голяма каша ставаше. Идеално! sonnni , благодаря за милите думи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

О, Съни това е чудесна новина. Аз се затруднявах доста, докато разбера коя книга към коя поредица е. Голяма каша ставаше.

Идеално!

sonnni , благодаря за милите думи!

Ми славе аз изхождах от презумцията, че всичко е разкошно подредено в блога, но ето сега се оказа, че една от авторките още не е описана, а и гането не може да ми стои на стенд бай като ми хрумне нещо и предпочетох така. Радвам се, че ти е по удобно.

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм просто очарована от това нововъведение :clap: .

Така е много пригледно и сега ми остава само да чакам с трепет

следващият шедьовър :wors:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момичета, както бях обещала потърсих съдействието на Хеси да обновим списъка с текущи преводи на дрийм тийма и той вече е факт. Благодаря ти Хесинка. Този път освен самите заглавия ще имате възможност да прочетете и конкретните резюмета на книгите. Знам, че повечето ги има в блога на Гането / обичам те слънце/, но ми се стори по прегледно да присъстват и в списъка. Който се интересува какво може да очаква от нас може да узнае в темата с линковете както досега.

Много добро решение,харесва ми!!! :clap: Като гледам каква огромна задачка сте си поставили,бая ще се припотите :lol6: ,ама сте доказали вече че сте много упорити за наша радост!!! http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif Да питам,що залитате само по исторически романи(с изключение на Дара Джой),какво да правим ние,дето обичаме и съвременни? :wors:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много добро решение,харесва ми!!! :clap: Като гледам каква огромна задачка сте си поставили,бая ще се припотите :lol6: ,ама сте доказали вече че сте много упорити за наша радост!!! http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif Да питам,що залитате само по исторически романи(с изключение на Дара Джой),какво да правим ние,дето обичаме и съвременни? :wors:

Вероятно ще се повторя, но тъй като категорично не искам да бъда обвинена в някаква дискриминация, ще отговоря така: Подбора на книгите зависи изцяло от предпочитанията на преводачите, които се заемат с тях. Имам си вече две съкровища, които проявяват уклон към съвременните и съм сигурна, че и следващите им предложения я ша ма пратят пак при извънземните, я ша ма накарат да вампирясам хихи /няма как стане ама нейсе/. Тоест аз не ограничавам никого да превежда само исторически или само съвременни. Имаме си една линда в плана, ако някой я долюби ще се почне. Но предвид чудото, което вече си изчела и мога да кажа, че до една са започнати- коя на финал, коя на средини, кои в началото - не очаквам скоро. Естествено екипа ни е отворен за нови попълнения. Ако има желаещ да спомогне, каквито и да са му предпочитанията за стил и времева определеност / тва ся изобщо не си го разбрах/ ще го приветстваме с много добре дошъл.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сънчо,всичко това ми е ясно мила.Нямам нищо против историческите и аз ги обичам.Просто съм учудена ,че младите харесват повече старите времена,не че и те нямат своето очарование и налитат да превеждат „херцози и маркизи“. :clap:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сънчо,всичко това ми е ясно мила.Нямам нищо против историческите и аз ги обичам.Просто съм учудена ,че младите харесват повече старите времена,не че и те нямат своето очарование и налитат да превеждат „херцози и маркизи“. :clap:

Аз пък си мисля, че херцог, джебчия, пиратовец или онез с зъбите или още по зле с космическите кораби най-важно е книгата да е добре издържана и като стил и като сюжет и да плени читателя. За мен хубавата книга е тази, която хващам за да убия време докат стане боба и след това правя сандвичи за вечеря / Тоз път са разбрах хихи/.

• Харесване 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако може да се включа по темата ( че нещо във футболния форум ми доскуча хаха ), аз лично си обяснявам сипматията си към историческите романи с подсъзнателната насоченост, че като всяко малко момиче, криещо се в тялото на жена, те напомнят приказка. А коя жена не копнее за своята приказка или рицар в блестящи доспехи.

Съвременните не знам защо, най-вероятно не съм попаднала на подходящия за мен такъв, нещо не са ме грабнали. И в този ред на мисли, Руми, предложи нещо хубаво. Аз винаги съм отворена към нови предложения и с удоволствие ще прочета нещо, което ми препоръчаш :wors:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък си мисля, че херцог, джебчия, пиратовец или онез с зъбите или още по зле с космическите кораби най-важно е книгата да е добре издържана и като стил и като сюжет и да плени читателя. За мен хубавата книга е тази, която хващам за да убия време докат стане боба и след това правя сандвичи за вечеря / Тоз път са разбрах хихи/.

Ахаааааааа и аз те разбрах,важното е боба да е уврял и сандвича да не е „студентски-две филии и една между тях“ :lol6::lol6::lol6:

Съвременните не знам защо, най-вероятно не съм попаднала на подходящия за мен такъв, нещо не са ме грабнали. И в този ред на мисли, Руми, предложи нещо хубаво. Аз винаги съм отворена към нови предложения и с удоволствие ще прочета нещо, което ми препоръчаш :)

Ама веднага още в движение-с риск да стана банална започни с Линда Хауърд(ако не си я чела).Всичко нейно си ЗАСЛУЖАВА(с нейните страхотни мъже и половина),Сандра Браун - всичко което докопаш-всички наситени с много чувства,Нора Робъртс-Всичко!!!- (без думи съм),че дори и „В смъртта..,Сюзън Елизабет Филипс - разкошни романи,увлекателен стил.Стига ли ти за четиво за празниците!!!! http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде и от мен метни и още една елизабет, тоз път лоуел. В блога на разкошотия ганинкова / гане не та свалям брат, просто ти измислих нов прякор/ ша намериш една разкошна поредица. Има там една дупка дето отдавна съм наплюла ама чакам някоя съвременна ентусиастка да ми каже искам я.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има там една дупка дето отдавна съм наплюла ама чакам някоя съвременна ентусиастка да ми каже искам я.

Дай жокерче,че страшно ме заинтригува??? :lol6::lol6::lol6:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде и от мен метни и още една елизабет, тоз път лоуел. В блога на разкошотия ганинкова / гане не та свалям брат, просто ти измислих нов прякор/ ша намериш една разкошна поредица. Има там една дупка дето отдавна съм наплюла ама чакам някоя съвременна ентусиастка да ми каже искам я.

Ами да не казвам голяма дума, но след февруари доста се освобождавам откъм учене , отдавна се чудя дали да не се предложа като преводач и ако до тогава няма желаеши и вие не се плашите лесно, мога да се "цаня" хаха.

А иначе на Норка преди години съм чела една любовна книжка, не си спомням за какво идеше реч, но освен че ми хареса, запомних и едно много сладко малко котенце, подарено на главната от главния :lol6: :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да се намеся и аз. Не е само до желание, Руми, а и на време. Ако остане на мен ще започна поне още няколко (даже си бях приготвила 2 на Марлис Мелтън), обаче пустия ден има само 24 часа. Иначе списъкът е спретнат отдавна, но постоянно се появява нещо ново интересно и се оставаме да се чудим кое по-напред. Живот и здраве току-виж съм стигнала и до Марлис и още някоя, ама май няма да е скоро, но ако някой ги иска, веднага ги харизвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дай жокерче,че страшно ме заинтригува??? :lol6::lol6::lol6:

MacKenzie-Blackthorn. Много ги харесвам всичките. В блога на разкошотиева ги има всички резюмета. Ама и виси една изпонепреведена.

Да се намеся и аз. Не е само до желание, Руми, а и на време. Ако остане на мен ще започна поне още няколко (даже си бях приготвила 2 на Марлис Мелтън), обаче пустия ден има само 24 часа. Иначе списъкът е спретнат отдавна, но постоянно се появява нещо ново интересно и се оставаме да се чудим кое по-напред. Живот и здраве току-виж съм стигнала и до Марлис и още някоя, ама май няма да е скоро, но ако някой ги иска, веднага ги харизвам.

Ти ся няма ми са отплесваш. Немам против марлис мерлин и сие ама таз година играиш бридж пък хихихи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ох,аз помислих,че намекваш за фамилия Донован :lol6:

Силно се надявам да се появи съвременен ентусиаст :lol6:

Ето тук сърцето ми прескоци няколко удара.............

Добре,че годината е към края си, cheetah :lol6:

Редактирано от Книжно човече (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Една книжка от мен и Varnam.

http://www.escape-bg.net/torrents-details.php?id=1135

А тази книга е страхотна. Преди 1-2 години я взех от библиотеката и много ми бе харесала. Скоро ще си я препрочета. :lol6: Мерси за книжлето. :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами да не казвам голяма дума, но след февруари доста се освобождавам откъм учене , отдавна се чудя дали да не се предложа като преводач и ако до тогава няма желаеши и вие не се плашите лесно, мога да се "цаня" хаха.

Добре си ни дошла. А дано си на същия акъл и след февруари, а ние се плашим много лесно и затова пропускаме тази част с плашенето и действаме нататък. Ако решиш ша видиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

MacKenzie-Blackthorn. Много ги харесвам всичките. В блога на разкошотиева ги има всички резюмета. Ама и виси една изпонепреведена.

Аууууууууууу,ти тази ли поредичка имаш впредвид.Знаеш ли ,че ми е любимата!!! :help::wow::inlove1:

Значи,аз тогава съм първата,която ти пада на колене и започва да ти се моли:

МОЛЯ ТЕ :wors: МОЛЯ ТЕ :wors: МОЛЯ ТЕ :wors: ПРЕВЕДЕТЕ Я!!! :yanim::cool::help:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аууууууууууу,ти тази ли поредичка имаш впредвид.Знаеш ли ,че ми е любимата!!! :help::wow::inlove1:

Значи,аз тогава съм първата,която ти пада на колене и започва да ти се моли:

МОЛЯ ТЕ :wors: МОЛЯ ТЕ :wors: МОЛЯ ТЕ :wors: ПРЕВЕДЕТЕ Я!!! :yanim::cool::help:

Ми и на мен ама няма на кой да я нахлупя сичко живо както се видя изпозахапало нещо. Е живот и здраве да е се някой ша я уважи. Апропо и Донован е много любима ама понеже защото съм си забранила да мечтая тя ша са нареди до линда и мерелин менсън негде догодина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Коя е тази поредица? :cool: Аз пак нещо не съм в час! :help: Току-що се връщам от книжарницата и си купих новата книжка на Сабрина Джефрис, но без малко да не го направя. Та тивам да плащам и на касата ми казват цена - 9.80 лв., вадейки от книгата някаква бележка, а отзад на книгата пише 8.80 лв. Не, това било старата цена, вече била увеличена. Аз пък им казвам, че щом отзад на корицата пише 8.80, значи е толкова. Хъкъта-мъката, най-накрая - е, хайде 8.80 . Много се ядосах. Вие знаете ли дали има действително някакво увеличение или искаха да ме..... :yanim:

Редактирано от Слава (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми и на мен ама няма на кой да я нахлупя сичко живо както се видя изпозахапало нещо. Е живот и здраве да е се някой ша я уважи. Апропо и Донован е много любима ама понеже защото съм си забранила да мечтая тя ша са нареди до линда и мерелин менсън негде догодина.

ахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахахаххахахаха Публикувано изображение
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
 Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване