Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

159 гласували потребители

1. 1. Харесва ли ви новият дизайн на Kaldata.com?

• Да
      57
    • Не
      102

Препоръчан отговор

Уха-а, още един минус от детенце, което не разбира от хумор. Не разбра ли, че колкото и дълбокомислени коментари да си мислиш че даваш, връщане назад няма, ще има дречни козметични промени и чистене на бъгове, но старият вид, ohne Befehl vom Chef - niemals! Verstehen?

Опааа,тука сбърка. :nono: .бащата на детенцето е...и не си мисля че че коментарите ми са на вятъра...Като ти казвам че не вдяваш съм прав май..не става въпрос "за" или "против" промените,а за това да са качественни.....А сега ми кажи с кое е по- лесно въприемчива новата визия за КОЙТО И ДА Е посетил сайта и ще призная че си прав... :ph34r: С подредения си вид,с визия за всичко(или почти)всичко ново ,където и да е,с новото във форума...!? или ти трябват поне 5-10 мин да цъкаш за да го видиш?А,и още нещо,когато става въпрос за сериозен сайт...хумора ти е неуместен...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно ми е защо сте променили дизайна, НО.... Стария дизайн е по-изчистен и информативен. Ако запазите тая шарения със сигурност ще спра да ви ползвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Старата песен на нов глас. "Тази шарения не ми харесва, няма да влизам, ако остане", "старото беше по-хубаво", а като свикнете и сменят пак дизайна, започвате пак със същото - "това не ми харесва върнете старото"... Черният фон ме радва :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Старата песен на нов глас - потребителя винаги мрънка и греши...модератора е прав...така и не свикнахте точно вие да не обсъждате потребителите - три реда за тях и едно "Черният фон ме радва" по темата... Всеки си има вкус и предпочитания - твоя не е миродавен... Може и да е от браузъра - ама изобщо не ви се обновява добре секцията с нови мнения по темите...

Редактирано от zlinaka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може да има някое ръбче за доизглаждане,но като цяло ми харесва повече от стария....по-модерен,по-изчистен.сайт от ранга на калдата трябва да си подържа реномето все пак,и промените са наложителни понякога.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Старата песен на нов глас. "Тази шарения не ми харесва, няма да влизам, ако остане", "старото беше по-хубаво", а като свикнете и сменят пак дизайна, започвате пак със същото - "това не ми харесва върнете старото"...

Черният фон ме радва :ph34r:

Така или иначе и ти си потребител като повечето тук, твоето лично мнение какво е - харесва ли ти новия дизайн на сайта или не? А това дали ще свикнем, дали сме си променили началната страница на калдата в Bookmarks и дали ще се намалят посещенията е друг въпрос. Аз ще ти кажа за мен - преди можех да прегледам последните 30 нови мнения във форума, последните 30 нови програми, последните 30 нови IT новини, последните 30 нови теми за хардуер с едно презареждане на страницата и съответно да коментирам и да участвам за всяко едно от тях; сега - началната страница ми е софтуер... За да видя последните 10 програми трябва да скролвам, а това, колкото и да е странно, но ме уморява и ми губи време. Нямам достъп до IT новини и хардуер без да заредя нова страница, а освен това за разлика от преди, виждам едва последните 5 мнения от форума, ако не кликам на стрелките. Аз съм изключително мързелив и поне за мен се отнася, че аз изобщо и не си правя труда да кликна на някой друг линк за да ми се отвори нова страница примерно с новини Хардуер, вместо това с десен-ляв бутон се връщам в Speed Dial и отварям друг сайт, който посещавам и специално за Хардуер предпочитам да чета тях... Това просто е един възможен сценарии и изобщо не ми говори, че сме щели да свикнем или нещо подобно, защото тази промяна няма нищо подобно с промяната във форума. И ще дам още един пример - едно време имаше две телевизии, а за да смениш канала, трябваше да отидеш до телевизора; сега имаме средно по 70-80 телевизии и за да смениш канала е достатъчно да натиснеш копчето на дистанционното.

Списъчния вид на новините за мен е много по-удобен, защото аз познавам и знам повечето програми и хардуер за който пишете и не се нуждая от подробно описание (и картинка) за всяка една, а когато е списък, удобството директно да намериш това, което търсиш е много по-голямо. Както някой по-горе беше писал, RSS е решението...

Редактирано от djagi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да подчертая, че администратори или глобални модератори , нищо не казаха.Очаквам , от Кал , или друг на висок пост да каже, НЕЩО относно този дизайн.Аз не влизам в някакъв магазин , а в сайт за (основно) всякакъв тип ИТ новини, с голям и хубав форум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новия дизайн е просто ужасен... Стария определено ми е по прегледен и по изчистен. Ясно на какво са наблегнали в новия дизайн, което съвсем не значи, че ми харесва. Жалко.

Напълно съм съгласен. Току що я замених заглавната страница с адреса към форума. А за новини ще ползвам друг сайт.

Аз лично съм за референдум(анкета)за връщане на стария дизайн...просто си беше безкрайно удобен! :eek:

Ще свикнем разбира се, просто нямаме избор...

Гласувам за опция чрез която потребителя да си избере кой от дизайните на началната страница да му се показва новия е антипатичен и не информативена на телефон е леко неподреден (последната версия на Опера за тъч телефони)

Гласувам за това. Вярно е че всеки си има вкус, но явно моя е различен от авторите на новия дизайн.

Е, аз още не бях свикнал още със старият дизайн и вече...шарения голяма. Помислих си, че нещо нередно има с браузерът ми :) Вече наистина почнах да се чувствам като на пазар.

Не ми харесва новия дизайн, в момента абсурд да скролвам толкова много... да не говорим, че преди много по-лесно с един поглед можеше човек да разбере кое/какво/как е новото, всичко си беше изчистено. Бих бил доволен, АКО в момента представянето на програмите (текста) и из другите раздели бъде съкратено с опция "Виж още", да бъде максимум колкото е големината на иконката, за да бъде по-прегледно...и да бъде върнат списъка със скрола, който беше полезен за един бърз преглед на най-новото. В този му вид също бих се преориентирал с някой сайт, където не се скролва толкова, за да се видят последните 10-15 новини/програми. Предишният изглед беше по-прегледен и по-добре подреден. Надявам се да има избор за връщане към стария му вид...

Каквота и да кажа ще се повтори. Сайта заприличва на бит пазар. :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новия дизаин е доста свеж. Само този раздел с новините много кофти се чете, ако може да сложите и там бял фон ще е супер http://www.kaldata.com/index.php?action=news&catid=9

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми харесва новият дизайн и определено от анкетата резултата е ясен. Нека се направи така, че който иска да ползва новият дизайн, а който не му харесва да има опция за избор на стария. Поне за мен, ако това остане ще приключат и посещенията ми в този сайт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новия дизаин е доста свеж. Само този раздел с новините много кофти се чете, ако може да сложите и там бял фон ще е супер http://www.kaldata.com/index.php?action=news&catid=9

От "Опции" горе си избери цвят - синята тема е с бял фон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пу, да не хване уроки, значи цялата този промяна идва поради некадърността на няколко души да използуват търсачката на сайта - да им е било по-лесно...:baby:

Каква търсачка? Тя от векове не работи така, както би трябвало. Аз на тая търсачка не се надявам. Просто е под всякаква критика. Най се дразня, когато някой изцвъка коментар от рода на... "използвай търсачката". Е, ползвах я и какво? Загубвах поне час, преди да се откажа и да потърся алтернативни решения на проблема, незасягащи тоя сайт. Ами оправете си търсачката! Направете я да мисли! Google мисли от доста години, няма да е прецедент!

ПП: И не разбрахте ли, че текстовете трябва да са подредени в двата края? Толкова ли е сложно? Тоя "краснопис" ми прилича на първия опит от осмокласник в дизайна!

Редактирано от ImpossibleMan (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По повод Опера 10.61 ограничих кеша, дори го спрях, но резултата е - Публикувано изображение

Не останаха свястни браузъри и т'ва е...

Редактирано от viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новият дизайн на Kaldata.com??? Къде видяхте тук ДИЗАЙН? Цветове - ако ще учите малко дете на това кой цвят какъв е да, но не и за сайт, който има претенцията да е software, hardware and game reviews. Шрифтове - то един с един няма. Подравняване ... няма смисъл. Симетрия - тук за такова нещо не може и въпрос да става, да не говорим за тривиалности от рода на интуитивен интерфейс и т.н. По скоро може да се каже първи стъпки с Joomla. Спокойно може да сложите това творение в уроци.нет, секция "Как не трябва да се прави", ако няма такава не е зле да се добави. П.С. Разработка от Ltf8 - то като им види творенията човек ... толкова си могат - http://sale-autos.com/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По повод Опера 10.61 ограничих кеша, дори го спрях, но резултата е - Публикувано изображение

Не останаха свястни браузъри и т'ва е...

:whist: при теб дали има някакъв софтуер който да върви както трябва, а?

а тва че си ампутирал всички снимки с вградения блокър на опера е друг въпрос:

ето ти нещо да си поиграеш http://my.opera.com/Lex1/blog/adblock-for-opera-analogue-of-adblock-plus-element-hiding-helper

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами странно, но уж проверих, дали случайно не съм го блокнал, но са останали някои елементи от предния път, та така...Благодаря!

Редактирано от viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо като ползвам опера,тези липсват Аз също ползвам Опера и всичко се показва нормално.В кръгът на шегата обсъждането на сайта(дизайна)вече заприлича на програма алфа или бета1--чакаме финал или старата версия!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новия дизайн на сайта НЕ Ми харесва.

Може би има нужда от нов Дизайн, но не и Такъв.

Да не би да се опитва някой да настигне комшиите от Румъния? :) Имах в предвид www.softpedia.com/ :whist:

Редактирано от CrazyLover (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми харесва. Шарения голяма пък неудобно за ползване. Аз съм за предоставяне на избор за връщане към стария дизайн.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...