Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

159 гласували потребители

1. 1. Харесва ли ви новият дизайн на Kaldata.com?

• Да
      57
    • Не
      102

Препоръчан отговор

Нека си седи новия дизайн, бил той и с неадекватен фонов цвят и безсмислени пространства между елементите но поне регистрираните да имат опция да си ползват стария че и предни ревизии :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно - защо ли имам чувство за deja vu , четейки тази тема ?

Нов дизайн на kaldata ( от 24 февруари 2007 )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дизайна е повече от страхотен но не сте свикнали с него, затова мислите, че не е хубав. Как свикнахте с новия дизайн на abv.bg , avast.kaldata.com , kefche.com [те сменят дизайн на 2-3 месеца и нямат един свястен] и тем подобни . 1-2 седмици и всичко ще си дойде на мястото :cool:

Редактирано от dimitrov09 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно - защо ли имам чувство за deja vu , четейки тази тема ?

Нов дизайн на kaldata ( от 24 февруари 2007 )

Ами защото е така. Както казах, макар никой да не ми обърна внимание, не можах да свикна със стария дизайн, който бе нов година и нещо.Все още мисля, че старият (нов) дизайн бе лош. Мисля, че сегашният е още по-зле. Преди време се разчиташе на разни фирми, дето ползваха мейлите ни за разпространяване на спам. ОК, приех обясненията на Калин. Сега обаче, каква е причината за смяна на дизайна? То, че старият бе неудобен, бе. Обаче това прилича на...затруднявам се да кажа нещо, понеже всичко вече е казано.Колкото и да се връщаш назад докторе, неизменно ще стигнеш до първите си постове, когато не бе модератор, а някакъв новобранец без идеи. Изтрий ги навреме, че може да станеш смешен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако на тия теми се гледаше не като на заяждане между екип и потребители и кой ще извади по големия кусур на другия ами като на - Тук май сте прави - има за дооправяне; Вярно че онова е по добро или по лошо от другото; Може и от вас да почерпим някоя идея... - май щеше да е по добре... Като никой никой не слуша - всеки път ще има такава тема бе - откри топлата вода... предполагам че и сега и на следващата и ти ще си дежа бю с линк към старата тема...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че старият дизайн си беше много хубав и прост. Този е прекалено претрупан от реклами и др.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако на тия теми се гледаше не като на заяждане между екип и потребители и кой ще извади по големия кусур на другия ами като на - Тук май сте прави - има за дооправяне; Вярно че онова е по добро или по лошо от другото; Може и от вас да почерпим някоя идея... - май щеше да е по добре...

Като никой никой не слуша - всеки път ще има такава тема бе - откри топлата вода... предполагам че и сега и на следващата и ти ще си дежа бю с линк към старата тема...

Заради "бе-то". Аз? Не ме познаваш. Не ти и трябва. Копеленца много по тая Земя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека си седи новия дизайн, бил той и с неадекватен фонов цвят и безсмислени пространства между елементите

но поне регистрираните да имат опция да си ползват стария че и предни ревизии

На мен лично новият дизайн ми харесва. Ако се направи да може регистрираните потребители да сменят дизайните ще е много хубаво. На тези които им харесва старият дизайн ще си ползват него, а другите ще си седят на новия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен лично новият дизайн ми харесва. Ако се направи да може регистрираните потребители да сменят дизайните ще е много хубаво. На тези които им харесва старият дизайн ще си седат на него, а другите ще си седат на новия.

Посочете ми един сайт достатъчно посещаван сайт, където това го като има функционалност.

Големи сайтове като Microsoft.com, Hotmail, Gmail правят корекции по дизайна си. Някъде се правят постепенно и плавно, другаде накуп.

Всеки има право на мнение относно това дали харесва или не новият дизайн. Честно казано ми е смешно как като във всички други теми се получава някой да си изрази мнението и веднага 3-ма да му скочат да го убеждават колко е тъп, че има такова мнение. Уважавайте мнението на другите, защото искате и те да уважават вашето!

За пореден път ще кажа, че оценяваме конструктивните критики и съвети. Това не значи, че ще се вслушаме в тези на Иванчо и Петърчо, и Наско, и Данчо и общо взето кой квото каже - правим го веднага

Който открие някакви проблеми с функционалността на сайта и всичките му елементи - ще се радваме да ви чуем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма как да стане с два дизайна...това е два пъти повече работа при евентуален проблем,да не говорим,че не всичко е съвместимо със стария примерно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

БЕ-то не беше за тоя дето се припозна... и всеки се мисли за баш най копелето - на тас земя...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

БЕ-то не беше за тоя дето се припозна... и всеки се мисли за баш най копелето - на тас земя...

Щом е така, "+". Доволен(а)? Просто не употребявай "бе". Не знаеш на кого го казваш, а още по-малко защо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Посочете ми един сайт достатъчно посещаван сайт, където това го като има функционалност.

Големи сайтове като Microsoft.com, Hotmail, Gmail правят корекции по дизайна си. Някъде се правят постепенно и плавно, другаде накуп.

Всеки има право на мнение относно това дали харесва или не новият дизайн. Честно казано ми е смешно как като във всички други теми се получава някой да си изрази мнението и веднага 3-ма да му скочат да го убеждават колко е тъп, че има такова мнение. Уважавайте мнението на другите, защото искате и те да уважават вашето!

За пореден път ще кажа, че оценяваме конструктивните критики и съвети. Това не значи, че ще се вслушаме в тези на Иванчо и Петърчо, и Наско, и Данчо и общо взето кой квото каже - правим го веднага

Който открие някакви проблеми с функционалността на сайта и всичките му елементи - ще се радваме да ви чуем.

Преди да посоча сайта няколко думи: хайде да не се величаем толкова и сравняваме с Microsoft.com, Hotmail, и Gmail Малко грандоманско ми звучи.

Да, всеки има право на мнение относно дизайна на сайта - някои просто ще престанат да го посещават.

И накрая един Български достатъчно посещаван сайт където има възможност за избор не между два, а цели три вида дизайн : http://hardwarebg.com/forum/index.php

И там при смяната на дизайна имаше такива дискусии, а създателите имаха достатъчното благоразумие да се вслушат в мнението на свойте потребители.

Силно се надявам и тук да стане така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен много ми харесва ! Може би повечето са свикнали и затова новостите трудно ги приемат !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пу, да не хване уроки, значи цялата този промяна идва поради некадърността на няколко души да използуват търсачката на сайта - да им е било по-лесно...:ph34r:

Мда,оцветиха го -

белким вдянат кое къде е

:ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иванчо и Петърчо, и Наско, и Данчо ... Личи едно пренебрежително и обидно отношение към потребителите, което не ми харесва. Та с тези "Иванчо и Петърчо, и Наско, и Данчо" всички ни пращаш да си гледаме работата, демек ще се вслушаме в критиките, ама не точно.

Големите сайтове и изобщо почти всички сайтове правят корекции и промени в дизайна. Само дето всичко се прави за по-голямо удобство на същите тези "Иванчо и Петърчо, и Наско, и Данчо", а другите разлики са, че се вслушват в мнението на същите тези потребители и всичко се прави за тяхното удобство. Освен това съм сигурен, че както и да променят дизайна на който и да е от тези сайтове, които изреди, ще продължаваш да ги ползваш, просто защото тези сайтове нямат алтернатива, тъй че примера ти не е подходящ. Виждаш ли разликата - сайтове, които са сигурно стотици хиляди пъти по-посещавани, се съобразяват с потребителите. Тук, според анкетата която сте направили, повече от половината не харесват новия дизайн и стария им беше по-удобен, а едва около 1/3 го харесват. "конструктивните критики"... всички критики са конструктивни, ако са обективни. Говорим за критики, а не за нападки и обиди, примерно. Пазете се от ласкателите, защото от техните "конструктивни критики", полза никаква.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не казвам,че не ми харесва.За харесаване -харесва ми,но не ми допада. В стария сайт без да скровам по страницата,веднага виждам какво е новото и интересното за мен,докато при новия не е така/може би въпрос на време/ Винаги ми се ще с един поглед да обхвана сайта-да разбера веднага какво е интересното и тогава да се ровя в него, а не да се ровя за да разбера що за сайт е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Започваме да изпозлваме английската или руската версия и сме ок. Там поне стария дизайн седи. Второ ако има опцика да си сменяме дизайна не мислите ли че ще го направят сам оза Випове, както опцията за премахване на реклама. Всичко хубаво на новия дизайн, но единственото нещо с което не мога да се примеря е разположението и големината на прозорцит. Просто с тази подредба станах разноглед .. То е ясно че с анкета или без стария дизайн няма да го върнат и ще се наложи да се използва новия. Добре че поне има RSS както казаха по - горе :ph34r:.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не казвам,че не ми харесва.За харесаване -харесва ми,но не ми допада.

В стария сайт без да скровам по страницата,веднага виждам какво е новото и интересното за мен,докато при новия

не е така/може би въпрос на време/

Винаги ми се ще с един поглед да обхвана сайта-да разбера веднага какво е интересното и тогава да се ровя в него,

а не да се ровя за да разбера що за сайт е.

Добре де, какво ти допада? Това, че има 6 цвята за първите 6 полета, а за следващите все тая? Или това, че текстовете не са подравнени? Лично на мен това не ми допада. Ако всичко бе шарено и подравнено, щях да свикна за нула време. Но съгласете се, че сайтът е недовършен. Сигурен съм, че само ни опъват нервите, преди РЕАЛНАТА промяна на дизайна!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Одобрявам дизайна. Само ми се искаше, да може да се разкара този бомба.бг на дъното на страницата. (топ офертите)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Одобрявам дизайна. Само ми се искаше, да може да се разкара този бомба.бг на дъното на страницата. (топ офертите)

че тя цялата работа е заради магазина...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам, дали чак сега съм го забелязал, или го е имало и преди, но като влезнеш във форума и срещу всяка категория, ти изписва последите мнения, което се супер удобно. :help wanted:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новият дизайн на сайта е разработен не от нас, екипа на сайта, а от фирма, чиято работа е точно това - да следи и внедрява най-новите тенденции в дизайна . Най-отдолу на заглавната страница на сайта ни има линк към фирмата.

Работа по създаване на един сайт не е само в това да наблъскаш в него каквото си поискаш, а доста повече.Отнема месеци на проверки, на оптимизация, на статистика какво повече предпочитат потребителите и внедряването му .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това криене на менюто не е готино. Във форумът си го показва без да разширява допълнително и съответно не го крие.

post-57253-079189900 1282544717_thumb.pn

Редактирано от prwvu (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много странно има много негативи относно новия дизайн. Просто не мога да си обясня онова синьото какво му е хубавото в сравнение със свежарския в момента. btw Не бъркайте дизайн и функционалност. Това са две различни неща!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...