Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

159 гласували потребители

1. 1. Харесва ли ви новият дизайн на Kaldata.com?

• Да
      57
    • Не
      102

Препоръчан отговор

Макар че на повече от 60% от потребителите не им харесва дизайна няма ли да го смените???

ма за нищо не става тоя дизаин ...

е по грозен и да търсите няма намерите... :speak:

ама кой ли на пита нас простосмъртните...

тоя саит ми беше любим - ся го намразих,по пет пъти трябва да кликнеш за да намериш нещо... :mad:

тъпа работа

чесно казано осрахте един много хубав сайт

тоз дето е измислил дизайна му предайте че зе един ... не става ! :nono::)

айде ся ръгайте минусите........ :):nono:

Редактирано от К и к е (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ма за нищо не става тоя дизаин ...

е по грозен и да търсите няма намерите... :speak:

ама кой ли на пита нас простосмъртните...

тоя саит ми беше любим - ся го намразих,по пет пъти трябва да кликнеш за да намериш нещо... :mad:

тъпа работа

чесно казано осрахте един много хубав сайт

тоз дето е измислил дизайна му предайте че зе един ... не става ! :nono::rolleyes:

айде ся ръгайте минусите........ :P:)

Е да ама .. " дизайан е правен от "спецялисти" и с допитване до някакви потребители, които още не разбрах от къде са по най - нови стандарти " .. Дизайна в момента е направен заради магазина и заради рекламите плюс това от всички проекти на тея спецялисти на kaldata сайта най - нефелно са го направили .. :down:;)

Редактирано от s-mille (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е да ама .. " дизайан е правен от "спецялисти" и с допитване до някакви потребители, които още не разбрах от къде са по най - нови стандарти " .. Дизайна в момента е направен заради магазина и заради рекламите плюс това от всички проекти на тея спецялисти на kaldata сайта най - нефелно са го направили .. :D:)

незнам кой го е правил дизайна ,но тоя трябва да си ходи да пасе офцете на село.....

а толкова ли беше трудно , да не смесват изобщо калдата със бомба ?????????

развалиха единият - само и само да рекламират другият ?!?

пълна глупост.....

направо срахте на метеното ! :super:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На самотек, тази тема отива към изпростяване, а от там и всичко градивно в нея се отича в потока от мрънкане. Някак е и неминуемо, след като това не е диалог, а монолог. Чудя се тази тема за какво стои - защото някой е загрижен за мнението на потребителите, или защото то му е безразлично. Сайта и форумите търпят трансформации по чисто практични и прагматични причини и това е нормално, след като ковстват труд и време. Отдавна си развих теорията, че форумите са клони, а потребителите маймунки. Маймунките отиват на клона където бананите са най-вкусни. Новият дизайн не ми харесва, но и не ми бърка в дупето. Казват, че функционалността куцала, но с оглед това, че често ми припомнят, че съм на гости, не гледам зъбите на "харизаният кон".   Да ни е честит и да си го ползваме със здраве.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На самотек, тази тема отива към изпростяване, а от там и всичко градивно в нея се отича в потока от мрънкане. Някак е и неминуемо, след като това не е диалог, а монолог. Чудя се тази тема за какво стои - защото някой е загрижен за мнението на потребителите, или защото то му е безразлично. Сайта и форумите търпят трансформации по чисто практични и прагматични причини и това е нормално, след като ковстват труд и време. Отдавна си развих теорията, че форумите са клони, а потребителите маймунки. Маймунките отиват на клона където бананите са най-вкусни. Новият дизайн не ми харесва, но и не ми бърка в дупето. Казват, че функционалността куцала, но с оглед това, че често ми припомнят, че съм на гости, не гледам зъбите на "харизаният кон".

Да ни е честит и да си го ползваме със здраве.

Това се и очаква от факторите, които значат нещо в сайта...Предвидено е! Иначе ако имаше правилна и конструктивна част и сериозни добре обосновани критики, просто щеше да замине в коша или въобще щеше да бъде изтрита. Ясно беше, че е оставена за да си поревем в нея, докато ни мине и свикнем, надали ще бъдат взети под внимание може би десетината предложения за някои елементи, чиято наличност би помогнала във вътрешната навигация на индексната страница, която е доста дълга, и мисля, че theprofesor каза, че е успяло да му писне само докато сколира до bottom place part...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами дизайн-аз свиквам с всяко ново нещо-

само че от няколко дни при включване Форуми едновременно два подпрозореца ми се отварят-

нямам идея защо

:cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен лично не ми харесва.Някак си има много по-големи празни пространства в началната страница от преди.И не намирам смисъл защо последната новина трябва да е с картинка,било в софтуер,хардуер или игри. На мястото на последната новина можеха да се съберат още 4 ако я нямаше картинката.И вместо да видя 8 /примерно/ новини в даден раздел от началната страница аз виждам 4 с една картинка на последната. Така или иначе ако ме интересува даден раздел ще влезна да разгледам,вътре картинки колкото искаш ;),защо трябва да са и на главната.Ако ме интересува даден раздел нали от главната научавам за последните новини.Колкото повече информация има на главната страница,толкова по-голям и по-бърз достъп имам до дадената новина?!?! Пример с раздел Игри. В новината няма нищо лошо,но защо трябва да гледам тая кутия на главната страница и ако снимката трябва да отговаря на новината,там трябваше да има снимки на още поне от 4 до 7 начина за игра или всичките да са на една или въобще да няма такава./поне на главната не виждам смисъл от нея/ Иначе като цяло не е зле,може би прекалено много бях свикнал със старата визия и сега това шареното,и тези празни пространства са ми малко неестествени. Ако се налага ще свиквам,ако имам избор,избирам старото :cool: Поздрави!

post-14455-059199800 1283767206_thumb.jp

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато поствам коментар, синия бекграунд с логото на калдата repeat-ва. :ph34r: Резолюцията ми е 1920х1080

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на мен.Много бебешка изработка според мен :Д ...Кал не намери няк'ва добра фирма , най оср**ата намерил...От страна на код , да ,ама ...дизайна ...толкова хваления дизайн..е оср*н :clap:!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може в Архив да се виждат повече новини ще е супер. Преди се виждаха новините за няколко дена назад, а сега дори един ден не можеш да събереш. Беше страшно удобно да виждаш в една страница всичко, което е пускано за 3-4 дена назад.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Липсват заглавията на разделите в Opera 10.62 (предполагам, че и в другите версии ще е така). Не че пречи нещо, но може да се оправи. С другите браузъри няма проблем.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди време писах,че не харесвам само едно нещо в новия дизайн:при ползване на сивия или черния фон,изображенията се виждат "изрязани".Само това ако може да бъде оправено по някакъв начин,ще бъде супер :doh:

Редактирано от HotMusicFan (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новият "дизайн" е неудобен и нефункционален. Старият дизайн предполагаше по-лесен достъп до информацията... по-пригледен беше някак си. Съвсем ще спра да посещавам този сайт, който ми е любимо място за IT новини от години. В последно време редакторите на новините са пълни аматьори, а сега и тази метаморфоза съвсем ще ме откаже. Сайтът загуби предишната си информативност и качество на поднасяната информация.

Не мога да не се съглася с този пост, макар и да посещавам сайта само от около две години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да не се съглася с този пост, макар и да посещавам сайта само от около две години.

Здравейте,

Ако някой се чувства по-добър редактор съвсем спокойно може да се кандидатира на адрес: http://www.kaldata.com/modules.php?modname=custompage&name=work

Поздрави :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпросът не е дали ние се чувстваме по-добри редактори, а това че тези, които сте избрали са неграмотни. Всекидневно се публикуват новини с лоши или непълни преводи, които редовно се оказват на по няколко дни. Да не говорим пък, че редакторите много често не са наясно изобщо с материята, за която пишат статия и резултатът е трагикомичен. Освен информативен, сайтът има и образователен характер за много хора, което означава, че поднасяната информация трябва да е максимално вярна и недвусмислена. Приемете критиката като градивна и направете нещо по въпроса ако не искате сайтът да западне. Казвам го с най-добри чувства :yanim:

Редактирано от krasen (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет благодаря за съветите, но сме направили .. нали публикувах линка. Ето го отново: http://www.kaldata.com/modules.php?modname=custompage&name=work Какво повече от това да направим :) Както виждате търсят се хора :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен този дизайн ми харесва 100 пъти повече от предишния ! :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Ако някой се чувства по-добър редактор съвсем спокойно може да се кандидатира на адрес: http://www.kaldata.com/modules.php?modname=custompage&name=work

Поздрави :rolleyes:

Бих се пробвал. Мога да отделям от по половин-един час до няколко часа на ден. Как стои въпросът със заплащането?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:rolleyes: 1 студена вода а на националните празници - боза, резлива малко ми е несериозен тоя последния въпрос

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бих се пробвал. Мога да отделям от по половин-един час до няколко часа на ден. Как стои въпросът със заплащането?

В линка по-горе има данни за контакт. Темата не е за тази работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:) 1 студена вода

а на националните празници - боза, резлива

малко ми е несериозен тоя последния въпрос

Знам, но бях длъжен да го задам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...