Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

159 гласували потребители

1. 1. Харесва ли ви новият дизайн на Kaldata.com?

• Да
      57
    • Не
      102

Препоръчан отговор

Всичко е по-голямо,като цяло по-малко на брой резултати от търсене.А и скоростта на търсене ми се струва по-бавна(файърфокс). И при последователен преглед на новините излиза цялото им съдържание,преди оставаше някаква скрита част и я четеше само който го интересува. Kaldata.net си е със стария дизайн,май ще се регистрирам и там.

Редактирано от манол (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не че ползвам основно Опера, ама защо този уж най-добър браузър не може да се справи с новия дизайн и да зареди страницата като хората?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега разбрах че може да се виждат повече от 5 теми с нови мнения - стрелките-квадратчета-правоъгълни отгоре са страници със теми... мнооо яко...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не че ползвам основно Опера, ама защо този уж най-добър браузър не може да се справи с новия дизайн и да зареди страницата като хората?

Пусни водното конче и виж колко грешки има в CSS :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега разбрах че може да се виждат повече от 5 теми с нови мнения - стрелките-квадратчета-правоъгълни отгоре са страници със теми... мнооо яко...

да ама има работи, които въобще не стават за четене - ще ти се счупи пръста от въртене на скрола:

Софтуер

Хардуер

IT новини

Игри

просто на тия по надолу, никой няма да върти толкова скрола за да гледа заглавията...

и още един ужасен бъг - линковете са направени по гадния начин да се отварят в същия прозорец и на повечето браузъри, ако не и всички връщането на старата страница става невъзможно от стрелките на браузъра... за по ясно - цъкате на някоя страница в главната - примерно на IT новини после скролвате до средата примерно до Камерън Диаз е най-опасната знаменитост в мрежата, тя се отваря в същия прозорец и вече не може да се върнете на страницата с новините или на заглавната... трябва бързо помпене на стрелките с мишката, за да прескочите "лепкавата страница"

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да ама има работи, които въобще не стават за четене - ще ти се счупи пръста от въртене на скрола:

Софтуер

Хардуер

IT новини

Игри

Еми аз винаги съм ги прелиствал, като задържам мишката на roller-а.

Редактирано от viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, аз още не бях свикнал още със старият дизайн и вече...шарения голяма. Помислих си, че нещо нередно има с браузерът ми :) Вече наистина почнах да се чувствам като на пазар.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми то "мноо яки" по скоро иронично... - засега нищо по-хубаво от старото не видях...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влизайки в сайта, реших че съм объркал адреса, въпреки че това с калдата не ми се е случвало. Да си призная новия дизайн не ми харесва /а стария си е доста според новите тенденции все още/, прилича на блогинг платформа, което обаче въобще няма да ме откаже да посещавам люмимия ми сайт :)

Редактирано от ajaxx (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новият дизайн е за да отвлече вниманието от ужасните преводи на новините, нали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът е повсеместен с новата Опера, не само за тоя сайт. Просто трябва да си чистиш кеша по-начесто. CCleaner примерно, би ти свършил същата работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поздравления за новия дизайн. Много е добър. Стария беше станал претруфен и доста банален. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът е повсеместен с новата Опера, не само за тоя сайт. Просто трябва да си чистиш кеша по-начесто. CCleaner примерно, би ти свършил същата работа.

И това ми било най-добрия браузър...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И това ми било най-добрия браузър...

Определено има някои проблеми с Опера, но щом вече 6 години не съм го сменил, значи има причина. А тя е, че другите браузери просто не стават или са дразнещи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено има някои проблеми с Опера, но щом вече 6 години не съм го сменил, значи има причина. А тя е, че другите браузери просто не стават или са дразнещи.

Еми мен фокса вече почва да ме дразни, особено с неговата предстояща 4-та версия.... Но пък да си трия кеша...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми мен фокса вече почва да ме дразни, особено с неговата предстояща 4-та версия.... Но пък да си трия кеша...

Съгласен съм с теб. Дано скоро оправят това недоразумение с Опера. Може и да има някакъв вариант, но не съм се замислял. Единствено се опитах да огранича пространството за кеш. Засега работи, но незнам докога.

Иначе на мен ли ми се струва или дизайнът е недоизпипан все още? Само първите 6 раздела са цветни, а останалите не. Малко е дразнещо. Или, или. Kато ще сме на пазар, нека не се чувстваме без пари :)

Редактирано от ImpossibleMan (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми харесва новия дизайн, в момента абсурд да скролвам толкова много... да не говорим, че преди много по-лесно с един поглед можеше човек да разбере кое/какво/как е новото, всичко си беше изчистено. Бих бил доволен, АКО в момента представянето на програмите (текста) и из другите раздели бъде съкратено с опция "Виж още", да бъде максимум колкото е големината на иконката, за да бъде по-прегледно...и да бъде върнат списъка със скрола, който беше полезен за един бърз преглед на най-новото. В този му вид също бих се преориентирал с някой сайт, където не се скролва толкова, за да се видят последните 10-15 новини/програми. Предишният изглед беше по-прегледен и по-добре подреден. Надявам се да има избор за връщане към стария му вид...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен пък ми харесва новият дизайн! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на мен ми харесва :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трудно си променям навиците, но и аз промених началната страница на калдата. За сега със страницата със софтуерни новини, нататък ще видим... Определено началната страница ме стресира и не ми е приятна. Обезпокоително е, че сайта все повече заприличва на един друг сайт, който бях забравил вече, а преди години ползвах редовно - дата.бг.

Преди от началната страница с един рефреш можеше да се проследят последните 30-40 теми във форума и всички последни софтуерни и хардуерни новини. Сега тази опция е силно орязана, а очите ме заболяват да се взирам сред всички шарании, освен това 3/4 от представената информация на началната страница изобщо не ме интересува и дори ще ги изредя - Нови статии, Нови файлове, Последни уроци, Топ оферти, анкетите, Най-сваляни... Реално, полезната за мен информация е единствено както беше наречена преди "Последно от Форумите" и последните Софтуер, Хардуер и IT новини, които в момента успешно са маскирани от 6-те огромни полета с картинки в тях.

И още едно нещо, което на мен не ми направи добро впечатление - линка "Маркет" под всяка една новина... Да беше "Магазин" или "Пазар" щеше да е по-добре.

Редактирано от djagi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трудно си променям навиците, но и аз промених началната страница на калдата. За сега със страницата със софтуерни новини, нататък ще видим... Определено началната страница ме стресира и не ми е приятна. Обезпокоително е, че сайта все повече заприличва на един друг сайт, който бях забравил вече, а преди години ползвах редовно - дата.бг.

направи добро впечатление - линка "Маркет" под всяка една новина... Да беше "Магазин" или "Пазар" щеше да е по-добре.

Тука за другия сайт напълно си прав...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Харесва ми новият дизайна. Личи си, че е мислено по него. :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...