Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

BlackRose

Познай на кого е коментарът

Препоръчан отговор

О това го помня - Инка и нейната реакция след коментарите ни за един списък с книжки, които не беше чела :whist:

Беше ми много тежко :top secret2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хах, направо култов коментар. Пете, давай, ти си

ПП: Използвам случая да благодаря на Мимето за чудесната идея. Да ви кажа, взех да попреравям Дискусиите за коментари, даже тези още в началото... леле, такова умиление ме нападна... Публикувано изображение То не са закачки, то не е забава, то не е чудо. Благодаря ви, момичета, че ви има. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Следващият цитат:

За нищо, много мило и от твоя страна за "Жена с минало", много си бърза. Така ми разпалихте любопитството, че почвам да се чудя дали да не я почна. Тъкмо привърших "Тази нощ или никога" на Дара Джой, така се смях, книгата е страхотна. И освен, че главния герой оправдава прякора си "Лорд Секс", е и супер забавна, само като се сетя за гардероба и копчетата....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е Тихиииииииииииииииии

Точно тя!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредното цитатче:

Само така, моето момиче, с радост бих добавила някое левче в касичката за скенера. :) Ох, Xesi, недей :beat::slap1: , в името на всеобщото благо е. Все пак са ХИЛЯДА ДВЕСТА И ОСЕМДЕСЕТ книги. :wow: Какво са те за нашата фирма :computer8::ill: Тъкмо до към 2178 година сме ги свършили, навреме за 200-ния ми рожден ден. :lol6: Страхотен подарък :gift:

Редактирано от ganinka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ич не съм проверявала ама това толко ала петричко Бобич ми звучи. Ама можи и да объркашеф.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ц,ц,ц, срази ме. Да не знаеш кръстницата на едногодишното ти бебче... Не е Бобчо Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ц,ц,ц, срази ме. Да не знаеш кръстницата на едногодишното ти бебче... Не е Бобчо Публикувано изображение

Гане, аз мисля че това беше твоя реплика, но като го пусна ти определено ме обърка, та не съм 100% сигурна :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ахахахахаха сразена, утрепана навряна в ..............и квот ощи. Малиииииииии много ма е срам. Ама Бобчо ги къдреше таквиз, ама пък тя ги къдреше зарад кръстницата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гане, аз мисля че това беше твоя реплика, но като го пусна ти определено ме обърка, та не съм 100% сигурна :ph34r:

Ами не бяха поставени ограничения, та и аз не съм се замисляла, че може да се объркате. Права си, аз съм автора, давай

Ахахахахаха сразена, утрепана навряна в ..............и квот ощи. Малиииииииии много ма е срам. Ама Бобчо ги къдреше таквиз, ама пък тя ги къдреше зарад кръстницата.

Нищо, нищо, да ти е простено, ша черпиш... :giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето следващият цитат:

Вече сме петък :ph34r:! Прочетох романа, както си помислих и в самото начало - бях го чела и преди ,но определено трябваше да си припомня някой моменти от сюжета , за да си кажа мнението. Не е лоша книжката като цяло, чете се лесно и има идейна линия, която авторката следва от началото до края. Хареса ми напрежението между героите и това за мистериозния град, но............. за жалост има и "но" - не ми хареса образа на главния герой , начина по който го представи...........ми........." Просто не ме кефи пича" - няма я грацията,сексапила и романтиката в този гирой или аз не я намирам в тип- американски мачо, вярно че се е опитала да го изкара авантюрист, но някак не се е получило. Мога да кажа , че и главната можеше да е малко по - друга, не говоря за визия , а една идея по-нежна и романтична. Засега е това от мен, чакам с нетърпение и другите мнения.

п.с. За Бога що за тъпо име е Бен!!!!! за герой на любовен роман!!!!:ph34r::shock11::giggle1:Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А това, май е Михаела (Gael ) :whist:

Редактирано от Ralna (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето едно коментарче на за една книга, което ако го бях прочела по с време, нямаше да си купя книгата и в последствие да я прочета :whist:

:blink: "Непокорната" на Бъртрис Смол :):scared: ей тая книжка едва не ме отказа жанра като цяло... Беше една от първите на които попаднах в градската ни библиотеката едва я прочетох до края с беглата надежда все нещо хубаво да видя в нея, ама НЕ... толкова брутално нещо не бях чела Това с краля, да не говорим за цялото обучение на брата магьосник/ то не бяха топчета, то не бяха чудесии/ накрая как я почнаха и двамата... абе страхотия си беше... Добре че на следващия ми рожден ден една приятелка ми подари книжка на Норчето иначе Раца и любовни романи -А НЕ, МЕРСИ и колко щях да изгубя, а?

А що се отнася до Синеокия варварин аз много харесах книжката. Беше ми забавно и интересно да прочета нещо по-различно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Позна, ти си :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето го и поредното коментарче...

Аз в момента съм на вълна Джули Гарууд -"Бюканън"

Мога само да пътвърдя,че тази жена е уникална.

Освен екшъна има толкова забавни моменти,че се смлях да се хиля.

Особено с Кейт и Дилъл"Бавно изгаряне",просто няма такива образи.

Умирам от смях как тя е приемала обажданията от неговите приятелки

Ето и един откъс ,просто не мога да се стърпя да го споделя:

— Джил Мърдок.

Тя се дръпна назад и влезе в дневната.

— Коя?

— Джил Мърдок — повтори той, като вървеше към нея. — Когато тя се обадила вкъщи, ти си й казала, че още не са ме пуснали под гаранция.

— Не помня…

— Хедър Конрой. — Той продължаваше да се приближава към нея, а тя да се отдалечава. — Казала си й, че си ми жена, но че не го разгласяваме, защото сме първи братовчеди.

Кейт се усмихна. Беше забравила тази история.

— Всъщност Джордан измисли това.

— Стефани Дейвис.

Тя прехапа долната си устна.

— Не я помня.

— Не можах да я изведа на вечеря, защото имах бубонна чума и бях под карантина.

Като цяло съм впечетлена от цялата поредица.

Паралелно с тях за отмора си припомних на Нора Робъртс -поредицата"Станисласки"

Естествено прекрасни,страстни и чаровни до един без изключение.

Лично аз трудно бих си избрала фаворит,но лекиНко клоня към Фреди и Ник "Единствена моя любов"-просто и аз си имах план да сгащя моя мъж и то не по-малко подробен и целенасочен от нейния.

Редактирано от BlackRose (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мимче, забравих да благодаря за прекрасната тема. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif Страхотно се забавлявам, припомняйки си какви сме ги дробили - направо ми заприлича на некой ретро-парад Публикувано изображение

Иначе за автор на коментарчето си мисля дали не е книжното човече или juli81 :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мимче, забравих да благодаря за прекрасната тема. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif Страхотно се забавлявам, припомняйки си какви сме ги дробили - направо ми заприлича на некой ретро-парад Публикувано изображение

Иначе за автор на коментарчето си мисля дали не е книжното човече или juli81 :speak:

Още с първото предположение позна, Бобчо, Книжно човече е :mad: Давай, ти си http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Следваща загадка :wors:

"Аз я "харча" Еймито, но вижте, има различни гледни точки,за това, що е бойна мадама.Определено от друг тип,но Клариса /Д.Деверо/ ама е бойна за три.И ако позволите личен,житейски опит-такива като Еймито виреят, ако им позволиш.Натоятелни са,но и разглезени.Виж, от такива като Клариска да те е страх-тихо,без демонстрации ще те поведам накъдето искат.

А,да.Ще класирате забавни луди глави или луди,бойни?Ако е второто,предлагам Брена от Зимни огньове! хихи./Ъъъъ,стана ли ясно,че в живота не обичам такива като Ейми/ "

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Споделям мнението ти, Стаси - и според мен "Гордост" не е лоша, а "Нежна победа" е голямо разочарование; от съвременните на Макнот най-любими са ми "Спомни си кога" и "Нощни шепоти"!

"Съвършенство", "Рай" и "Двойна радост" просто ги харесвам, а за "Всеки мой дъх" ще си съставям окончателното мнение, след като я прочета поне още веднъж, че засега нещо се колебая между "не е лоша" и "харесвам я"... :whist:

В първия момент не можах да се сетя дали съм чела "Изкушение" на Катрин Харт, но след кратък поглед към файла си я спомних - книжката наистина е хубава и забавна! (макар че лично за мен не е от ранга на абсолютно-най-любимите ми исторически романи)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...