Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

BlackRose

Познай на кого е коментарът

Препоръчан отговор

Хахахаха, ооо, да, напълно съм съгласна. Хлое доста умело впримчи в брак един страхотен женкар, какъвто е Джон. Направо си беше майсторско! А той горкия, нямаше шанс, защото от малка тя му бе слабост, а като жена направо го въртеше на малкия си пръст едва ли не. Но Йори, няма как да не добавя още един много забавен момент... хм, малко нецензуриран също - прословутото загубено копче, което търсеха Джон и Хлое в гардероба... леле как съм се смяла! :cool:

А в същото време не липсваха и романтични моменти - този с висулката морковче. Не помня кой точно беше сложил сцената в класацията си за романтични моменти, но определено ме дояда после, че я забравих.

Няма как да не дам десятка на книгата, но все пак с едно лееекинко минусче, защото вярно се разказваше за прелъстителните умения на главния герой, но любовните сцени бяха малко преситени на моменти. ;)

П.П. И тук трябва да разцелувам Съни, защото ако не беше тя, нямаше да имам книгата и да й се насладя. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.... та докато се ровех из тая тема попаднах и на другата , за която говорех, да Пете баш г-жа Смол е авторката. Ужас, ама чиста проба ужас. Толкова съм потресена .......

Ааааа,не така,аз си харесвам Бъртрис,сериозно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Време е да се посмеем , аз лично още се хиля, следващия конетар , койт' не го е чел, той не се е смял :cool: а именно:

"Гастон, някой хора използват въображението си."

Извинявай, не се сдържах. ;)

Ааааа,не така,аз си харесвам Бъртрис,сериозно.

Ммм възможно е Гале, ама оная сцена с тройката и както се изрази потребителката превръщането на главната в създърма...малкоооо ъъъ нали се сещаш ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Гастон, някой хора използват въображението си."

Извинявай, не се сдържах. :cool:

Автора е Naismith

Ммм възможно е Гале, ама оная сцена с тройката и както се изрази потребителката превръщането на главната в създърма...малкоооо ъъъ нали се сещаш ...

Абе прочети я,аз даже и редактирах една от книгите на Смол,ми жива съм,не сме девици все пак

Редактирано от Plqsak (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гале и в съвременните романи има главни герои,които пораждат такива чувства,че ти се иска да имаш някой от тях до себе си(няма да изброявам имена на герои,и романи ,защото е говорено много за тях в другите теми и става банално).Не е нужно да бъдат пирати,рицари или викинги, за да заслужат да ги наречеш МЪЖЕ с главно М.И аз харесвам романтиката,но има исторически любовни романи в които Главния непрекъснато се прехласва и въздиша по Главната,щото й се видял глезена или препърхала с мигли или си изпуснала кърпичката.

Всеки влак си има пътници и всеки роман - исторически или съвременен - си има своето очарование и запомнящи се главни герои.Аз обичам да чета и двата вида и имам любими Главни,които да ги изхрускаш с кеф. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Руми?

Тя е,да.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и коментара за отгатване от мен:

" :D мале-ле-ле, написах нещо но когато го прочетох след като го публикувах първо видях недостатъците му- написала съм доста повърхностно, без да се задълбочавам в чувствата, а сега като го гледам можеше да стане по добре ако можех да придам и чувствата и на Катрин, моля някой след мен да продължи с Катрин :wors: така де да не я оставим в такова гневно положение че може и да направи някоя пакост! public/style_emoticons/default/cool.gif "

Редактирано от kristi_34 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Джони бой рулира:DАз също харесвам и мъжагата от друга нейна книга "Диамантения залив"-Кал Сейбин:wors:)Тая Линда знае какво ще ни хареса.Откъдето и да ги погледнеш секси парчета са:wub:))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, много се забавлявам, като чета тая тема! Мене хич ме няма в отгатването (не памет, а решето е то мойто...:) ), и се включвам късно, пък и ме мързи да се ровя (то и не знам къде, де! :P ), ама изчитам всичко накуп! Па не се знае, може някой ден и да ми се наредят нещата в главата като три черешки в ротативка, и да се включа и аз! :ph34r::)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се за забавянето, ето следващата загадка:

Ето го и моя списък.Любима авторка ми е Нора Робъртс ,затова е и на първо място.Останалите ми бе много трудно да реша.

1.В смъртта-Нора Робъртс-

не мога да реша коя книга да бъде,но ако трябва да посоча,то нека да е Оцеляване в смъртта.Цялата поредица е добра и може би НР е единствената авторка(която съм чела),успяла добре да съчетае криминални с любовни елементи.Напоследък търпя разочарование заради подобни хибриди(ЕЛоуъл-Никога не е късно да умреш).

2.Мъжът на моите мечти-Джоана Линдзи-

харесвам всичко нейно,но най вече сем Малори.Реших обаче тази книга да посоча,защото от всичките и герои само Девлин остави трайно впечатление у мен.

3.Роза през зимата-Катлийн Удиуиз

4.Сърцето на океана-Нора Робъртс-

ами не можах да се стърпя-страхотна е!

5.Среднощен бродник-Айрис Йохансен

6.Да бягаш от страх-Елизабет Лоуъл-

не е най-добрата и книга,но между героите има страхотно сексуално напрежение.

7.Алибито-Сандра Браун-

авторка,която много уважавам и която се е доказала неведъж.Жалко обаче,че държи(в 95%от прочетените от мен,а те са доста)героините й да са неопитни жени.Сякаш това значи,че са леки жени.Обеснявам го с това,че са писани приди 20години.

8.Надареният-Дара Джой-

интересна книга,в която има нещо повече от добър секс,а пък авторката е интересна и спорна личност.

9.Даровете на любовта-Катрин Стоун-

харесвам драматичните истории,а ако успеете да се настроите на правилната вълна,може да си изплачете очите от жалост.Това е запазена марка на Стоун.

10.Сърце от лед-Джуд Деверо

Има доста автори-,които не споменах-Хедър Греъм,Аманда Куик,Джейн Фийдър,Макнот,Сюзън Джонсън,Лий Майкърс(от арлекините),но няма място за всички.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Роза през зимата" - Невероятна книга,страшно динамична,адски богат и пълен сюжет,страхотни герои и перфектна развръзка...През цялото време бях под напрежение и буквално изядох двете книги,просто не ги оставих,докато не видях "La fin".Определено й ,даже е малко,но няма как.Много ми харесва как е подбрано заглавието и от къде идва неговият смисъл - в книгата се казваше,че когато видиш цъфнала роза през зимата,това означава,че си открил истинската си любов(Иърин видя такава роза).Чудесно четиво,една от най-любимите ми книги...препоръчвам я на всички!

Има една картинка,която свързвам с тази книга(Докато я четях,толкова се бях зарибила,че започнах да търся в интернет "рози през зимата" http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif...та да я споделя с вас,наистина много красива снимка.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей тая роза как съм я опущила. Леле ква разкошота. Поздравления от най искрените на който нанаправил и на който наизровил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо поздравления на Хеси и на Пете за страхотната анкета :)

Аз дълго се колебах между Загадъчния тип и романтичния,но бунтовник по душа.Харесва ми загадъчния тип,защото по природа съм много любопитна и обичам да разрешавам загадки :cool: но избрах да гласувам за романтичния,защото такъв предпочитам да срещна в живота си,защото той е романтик,но и същевременно и е бунтовник от който се получава страхотен закрилник,само,че в момента не се сещам за подобен персонаж,ще трябва да помисля още малко.Също така ми харесва типът,който трябва да се укроти особено,ако той срещне жена която не по-долу от него и когато двамата кръстосат шпаги,тогава хвърчат фоеверки Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...