Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

BlackRose

Познай на кого е коментарът

Препоръчан отговор

Неееееееееееееееееееее, не е тя...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мне, не е от "редовните", включва се сравнително по-рядко. Не знам какъв друг жокер да дам.... Може би: ника й е от 6 букви, като има две главни букви - първата и четвъртата. Що е то?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, айде ще дам друг цитат на друг човек, а иначе това беше MariTe...

Новия цитат:

Книгата, която не харесвам (меко казано) е Джасинта на Катлийн Уинзор. Беше сред първите любовни исторически романи, които прочетох и за малко не ме отказаха от жанара.

Чела съм я преди години, но още не мога да забравя къде се развива действието – в пъкала!!! Книгата започва как младата Джасинта пристига в ада и малко след това се запознава с дявола, който както може да си представите е дяволски красив... Главната се е озовала там, благодарение на съпруга си, който я е убил, малко след като разбира, че тя си има любовник. Само че в ада среща и друга прелюбодейка – майка си. От там почваше кашата: майката имаше взимане-даване с дявола. Джасинта също привлечена от него, първоначално не искаше да има нещо общо с него, но после почна едно съревнование, което дойде в повечко за психиката ми :rolleyes:. На края май си оправиха отношенията. Дявола замина на някъде, а майка й я утешаваше, че той винаги се връщал и че имала пред себе си вечността да спечелва по-голямо внимание от негова страна.

Абе с две думи много неприятна книга. Убедих се, че една любовна история може да се пречупи през толкова грозна гледна точка. Не я препоръчвам на никой. :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GERI_113,само че незнам сегашната или предишната????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хипииииииииии, и аз да се разпиша най-после в тази игра. ЦИТАТ: Брей, брей голяма хвалба за "Шотландската кръв" падна, директно я мятам в списъка за четене! За "Венчило с дявола" - направо коментара е излишен, абсолютно 10 от мен. Десет за сюжета, 10 за романтиката, 10 за хумора - колко десетки станаха?! Адски любим момент ми е - дупката в стената за преустройство на кухнята, Джейми се изяви като невероятен самоук строителен инженер! Иде ми всеки път когато ми върнат някоя курсова по строителна статика в университета и да обясня на асистента, как всъщност се правят такива ремонти - като Джейми И на още едно местенце се смях много - когато Джейми заяви на Алек, че ще спи с него само когато се облече в неговите цветове (демек правеше си сметката след година-две), а само час след това си легна до него, той я гушна с наметката(или там както се казваше шотландското наметало в негови цветове) и й вика: Джейми сега си облечена в моите цветове! Много находчив шотландец!

Редактирано от rumi_1461 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страхотен коментар ,нали ?! Давай :go ahead:

Страшен!

А ето и следващия коментар за разгадаване:

:stop: Забранявам на участничките във форума да се возят в градския транспорт поради опасни за здравето мъжки екземпляри. :stop:

Оттук-нататък се разрешава само возене с такси при шофьори с доказана възраст (с лична карта) над 60 години :devil2:

И ще следя внимателно за това, така че..;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ей тез хора що не издават да му се не види. превеждам инфото на поредицата на Шърли Бъзби и ме заболя глава от бяс. така не до пенсия-три живота няма да ми стигнаааааааааааааааат.

момичета някой чувал ли е за книга "лисицата" на шърли бъзби. 300% съма чела ама не помня името сега. гл са никол ашфорд и капитан сейбър.

Моли хелп?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Туй "моли" не мой го сбъркам ако и да не помня ква лисица ма е патила тогаз. Ама туй от ранния ентелектуален период сънинов ша да е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Червенокосата дева дори аз я разпознах, макар стила на автора да ми е мноооого познат нещо още ми убягва. Някое жокерче няма да ми навреди " вери плийз" хихи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Туй "моли" не мой го сбъркам ако и да не помня ква лисица ма е патила тогаз. Ама туй от ранния ентелектуален период сънинов ша да е.

Така шъ дъ е. Ти си, Сънчо.

Червенокосата дева дори аз я разпознах, макар стила на автора да ми е мноооого познат нещо още ми убягва. Някое жокерче няма да ми навреди " вери плийз" хихи.

Стила на автора е убийствен и както каза самият той в поста над твоя, това е "ранен Сънчо Пикасов" :lick lips::):lol6: Редактирано от ganinka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стила на автора е убийствен и както каза самият той в поста над твоя, това е "ранен Сънчо Пикасов" :lick lips::):lol6:

Толкоз ранен, че чак не можах го позная. Сигурно щот още не съм била във форума тогава хаха. То малко като Иванчо стана " е как да знам неща, дето са се случили преди да се родя" на въпроса на баща му що има двойка по история хаха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хихи Гане върна ми го за Факирова. Ама пък глей ква съм елеганция там хихихи. Я да видим ся: Е хайде най- накрая да се видим! Не сме се срещали от 100 гдини и вече ми домъчня за вас. Само тихо Сънчо да не разбере, :) че ще ми дърпа ушите. (Забранила ми еда пия кафе :lick lips: )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хихи Гане върна ми го за Факирова. Ама пък глей ква съм елеганция там хихихи.

Я да видим ся:

Е хайде най- накрая да се видим! Не сме се срещали от 100 гдини и вече ми домъчня за вас. Само тихо Сънчо да не разбере, :) че ще ми дърпа ушите. (Забранила ми еда пия кафе :lick lips: )

Това съм го чела, ама естествено пак не съм сигурна на кой е точно. Да пробваме със Стаси :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това съм го чела, ама естествено пак не съм сигурна на кой е точно. Да пробваме със Стаси :cool:

Не мила на нея не мога и забраня въпреки, че ако ми е наблизо детито, ама пък то добро и люша и учи, не е кат мойто подобрено недуразумение. На друг забраних кайвето. По наблизо ми е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мила на нея не мога и забраня въпреки, че ако ми е наблизо детито, ама пък то добро и люша и учи, не е кат мойто подобрено недуразумение. На друг забраних кайвето. По наблизо ми е.

Аз трудно оправям още кой откъде беше , е освен Галето, но то стана пословична наш'та история с пощите хаха, така че дано не объркам района като дам следващо предположение Петето?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз трудно оправям още кой откъде беше , е освен Галето, но то стана пословична наш'та история с пощите хаха, така че дано не объркам района като дам следващо предположение Петето?

Под близо имах предвид че сама си казва кат оди по кафета. Инак е при Галето и явно при теб по на къс пас като дестинация. Петето пие ракия и аз изобщо не й я забранявам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ааа, това е само Ети - mariet13 http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif и никой друг. :clap:

Само, не е само ама тя много търчи по разни форумни срещи и леля бди хихи. Златцето не кафе ами не знам кво заслужава ама аз нали скоба - Ети това да не го читеш - та го давам рестрикшънс хава. Ти си Бобчо ама ми требеш и на скупето ако можи че пак заиграх един филм и некак смятам че ша са навиеш помогнеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте "Скандална нощ" на Тереза Медейрос.Беше ми много забавна.

Главния му викат маркиза-убиец,защото всички са убедени,че е убил жена си.

Главната пък се изявява като писателка и от любопитство да види убиеца се компрометира(сценката ми бе много смешна).След известни преговори се женят и отиват да живеят в имението му,а там изкачат 1-2 изненади-призраци и подобни.Няма да издавам повече,че да ви е интересно.

П.С.Сънчо, веднагически се плонжирам в скупето. :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...