Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

BlackRose

Познай на кого е коментарът

Препоръчан отговор

Брей, че си упорита...позна, това е Пепи. Ти си на ход :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брей, че си упорита...

Характеристика на зодията, Пете :)

Следващ цитат... надявам се не много труден :question:

Джудит Макнот- тази жена знае как да пише!!! С книгите и човек може да се смее и да плаче... Досега не съм прочела нищо нейно което да не ми е харесало... "Ад и рай" е една от любимите ми...

Редактирано от Vera_Pamil (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това да не е Слава?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миааа, това е любимата й книга!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Миааа, това е любимата й книга!

Ник, защото не съм сигурна на 100% ми говориш, Пете, да не издам пак автора, а да не е той :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пете,днеска си се вдъхновила явно и си решила да ни припомниш доста романчета :whist:Брак за една година

обаче не ми е особено на сърце...Тази сцена в началото с риса,която описа,ми е толкова противна,че няма накъде...Много подробно си спомних за какво става въпрос и започна да ми се обръща обядът в корема...Това за кърмата съм го забравила явно или просто не съм го прочела,защото честно да си призная това е единствената книга,на която не ми издържаха нервите и прескачах страници...По принцип си изчитам всичко от-до,но тук не беше така...Героите не са ми любимци определено,може би единствено сестрата на Линкс беше сладурана,ако не се бъркам с някоя друга книга...Даже нейната любовна история ми хареса повече.Главната ми беше една прекалено свитичка,ама прекалено,дори не съм я запомнила кой знае колко...Като цяло книжката става за четене,има и много добри моменти,които те карат да я запомниш,но оценката ми е 6...Просто Хенли за мен е много противоречива авторка и досега определено никоя нейна книга не ме е оставяла без дъх,малко си е извратена на моменти честно казано.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно тя :rolleyes:

Следващият е:

Изгледах Абатството Даунтън. Семейството е представено много добре, типичните англичани с всичките им странности. Бабата е уникална и това, дето го каза някой по-горе, че никой англичанин не би си позволил да умре, докато е на гости, беше направо убиец. Колко са благоприлични само! Ежегодната им награда за градинарство също беше много забавен момент, човек ще каже, че за толкова години нито веднъж не й е минало през акъла, че й присъждат наградата само защото я уважават. Имаше и някои откровено казано смешни моменти, но в момента всичко ми се слива и не мога да дам примери. Мери не ми харесваше в началото, ама изобщо, но към края вече започна да ми допада. Едит е ужасно завистлива, макар че е разбираемо. Сибил е голям образ, май все се забърква в най-различни ситуации. Матю е сладур, жалко, че Мери слуша всички около себе си, но само не и самата себе си. Двете с Едит много гадни номерца си играят, та чак се чувствам благодарна, че не съм живяла по онова време, с подобни сестри и с подобни проблеми (коя колко ухажори има). Прислужниците са... просто нямам думи, тъй като в съзнанието ми изникват първо образите на Томас и онази мис Някоя-си, която е един от най-отвратителните образи, които съм виждала във филм. Готвачката е страхотен образ, все Дейзи й е виновна, която пък направо ме отчая като си падна по това същество Томас. Много се радвам, че тръгна да се обучава за войник. Ана и Бейнс са хубава двойка, той пак добре, че най-накрая се сети, че я иска, вече го бях писала като безнадежден случай. Забравих имената на другите, така че спирам с коментарите дотук и чакам с нетърпение втория сезон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хехе, тогава да пускам следващия пост за разконспириране:

Пете, Пете, какво правиш с нас? Досега упорито мълчах и само гледах с възхищение всички корици досега, ала бедното ми сърчице не издържа вече... Какви са тези красоти, цветове, рокли, лица, пози /и не на последно място-божествени мъже/, а последните-руските вече ме убиха, взех направо да въздишам, приритвам, припадам и каквото се сетите.Мъка голяма! И се чудя дали някога в нашта България ще видим и една десета от това на което се радват във всички останали държави, ако тук се появи книга с някоя от тези корици на бегом я взимам и хич няма да ме интересува дори книгата да е на Розмари Роджърс или Дженифър Уайлд представете си колко примирам за подобна корица.

Редактирано от Lindsey (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде, сладури, никой ли няма да познае, пускам още един коментар от същия автор за подсказка:

Нали, нали :biggrin: Момето се представя за заплес безподобен. Смяла съм се заради нея като истеричка пред сърдечен удар. Направо по някое време се задавих, ей, не можех да се успокоя. Тази ми е най, ама най любимата книжка от поредицата. А когато Джон- Пол а видя каква мацка е и си вика, че нарочно си е облякла ужасно тесни дрехи, за да я заглеждат. А тя навлякла най-старите си дрехи без да му мисли много. Пък щом го съзря и го взе за фукльо някакъв. Изобщо бяха сладурчета милички.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нема ги емотките на Бобчо, затова това е Ayase :)

Право в целта, Гане. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оу, чакай, чакай, чакай, уно моменто сеньорита, да не искаш да ми кажеш, че тая книга е нещо от сорта на "Морийн", дето главната шаврантия(прощвайте за израза ми, ама кофти героиня беше), дето много обичаеш главния(нищо че си имаше любовник от който не можеше да си свали ръцете) та морийнчето се бори толкова за него, та го зарязва, после го спасява, и за капак, той взе че пука в "Тамариск" и тя се ожени за любовника си. Моля те не ми казвай, че е така. Щото ще е супер тъпо, цяла книга, да му се невиди, тея двамцата да се мъчат, и дзак, в следващата, главната отново търси любовта, а главния или е опънал петалата, или я е зарязал. Няма да го понеса просто. Ако е така, гледайте да не минавате пред блока ми, че без да искам мога да отрепя някой, катоя метна тая книга от седмия етаж.

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...