Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

BlackRose

Познай на кого е коментарът

Препоръчан отговор

Следващият коментар:

"Аз да се похваля......преди малко дочетох Дивачката на Мери Джо Пътни и трябва да кажа, че напълно затвърждавам мнението си за прекрасния стил на авторката, нейното невероятно умение да увлича и въздейства! В самата книга става дума за двама близнаци Кайл и Доминик, който от деца не са в особено близки отношения, но по - големия, наследника - Кайл моли Доминик за услуга, да се представи за него и да ухажва от негово име една необикновена девойка. След много уговорки Доминик се съгласява. За въпросната дама се говори, че е луда, ненормална която не говори с никой, тъй като в детството си е преживяла ужасен кошмар в Индия и смъртта на родителите си. Трябва да кажа, че бях трогната от невероятото отношение на Доминик към Мериъл, толкова внимателен и търпелив.....а тя всъщност не беше луда просто различна, с душа на творец...разбираха се без думи....Мериъл просто се бе затворила в себе си, щастлива по своему...докато не дойде той, да я следва на всякъде да й покаже колко самотна е била...Те просто се влюбиха или по - точно той се влюби, защото тя не знаеше какво точно значи това, но знаеше че го желае и от тук голям смях, защото бавно и методично започна да го съблазнява! Доминик се видя в чудо, защото я ухажваше от името на брат си и беше въпрос на чест за него. После ме спечели завинаги, защото когато спаха заедно, за първи път той я накара да проговори и й призна кой е всъщност, призна й любовта си.....абе много сладък! После следват препятствията и тестовете за тях, няма да разказвам повече за да ви е интересно! Друго нещо, което ме впечатли беше, че най - добрите приятели на Доминик се оказаха едни стари познайници от другата прекрасна поредица - Падналите ангели на Мери Джо Пътни, а именно Кенет Уайлдинг Кимбъл (приятеля на Майкъл и Катрин) и неговата съпруга Ребека (те и двамата са художници и съм сигурна че и тяхната история е невероятна)Книгата е страхотна, отношенията между двамата братя се разглеждат подробно и пътя, който изминава Мериъл с помощта на Доминик е труден и изпълнен с много емоции! Препоръчвам книгата горещо, наистина си заслужава!"

Туй ша е само Йорито (Yoringel)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Следващата загадка:

Един от най-любимите ми романи за шотландци е "Сърце в изгнание" на Сюзън Танер - разкошен, вълнуващ, интригуващ Публикувано изображениеПрочетох го преди няколко месеца, но толкова дълбоко ме развълнува, че все още усещам дълбоките чувства между главните.

Накратко: главния е отгледан от английски благородник,а в един прекрасен момент се оказва законен наследник на могъщ шотландски лорд. Животът и ценностите му се преобръщат на 180 градуса. За да узакони претенциите си към шотландските имения, е принуден въпреки желанието си да се ожени за шотланска благородничка. Тя пък решава да се омъжи за ръмжащия мечок, за да го спаси от самия него си и мрачните му настроения И каквато е дебелоглава си прави, каквото си е наумила без никой да може да я усмири - нито баща й, нито по- големите й братя, нито дори вечно намусения й съпруг.Твърда и безрезервна 10!!! Публикувано изображение

Абсолютно подкрепям мненията на момичетата за "Девицата и звяра" на Вероника Хол- безапелационна 10!!!

Редактирано от The Duchess (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук май аз съм се произнесла :cool: Този роман наистина мнооого,мноооого ми лежи на сърце http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif жалко, че няма други преведени нещица от авторката. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Редактирано от bobych (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако позволите, за да върви играта, пускам следващ коментар :)

Стас, за Сълзи от злато можеш да бъдеш сигурна, че ще ти хареса, Катето няма слаба книга или поне аз не съм й чела такава.

Току що приключих Нещо прекрасно на Макнот, От Елизабет и Иън исках да прочета и историята на Алекс и Джордан. Определено съм поразена. Джордан се оказа абсолютна противоположност на Иън - не се самозалъгва, честен и открит. да не говорим, че от средата на книгата "душата му буквално крещеше Обичам те!".

Както се казва въх-въх-въх... Дай Боже всяка такъв мъж!

Ще видя още някоя обвързана с тези да я подпукам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хахаха е, браво на майка ти, явно е толерантна (ако, разбира се, не е проспала някой работи, след като казваш, че си чете преди да заспи) :ph34r:

А за моята майка - абсурд! Добре, че нямах Сюзън Джонсън сред книгите си, че ако беше попаднала на нея щеше да има Трета Световна :baby: Но като, че ли след "Обещанието на розата" (или поне до където беше успяла да я прочете :whist:) й секна ентусиазма за любовни романи. public/style_emoticons/default/laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това беше първата книга, която прочетох. Може би си права, но в точно тези моменти съм се скъсвала от смях с тях двамата. Особено когато Сабрина се преобрази като Джулия и се опита да изкара Ийън луд, защото не можеше да възприеме, че тя уж е "друга" жена. Двамата са ми една от любимите и най-сладките двойки, за които съм чела, тъй като са опърничави, горделиви, остроумни и с остър език. Хайде да не изброявам останалите им черти, хихи. :biggrin:

Историите за американското висше общество ми допадат страшно много поради простата причина, че самите герои са някакси по-разкрепостени. Не говоря само за държание, тъй като това го има и при английското висше общество, ами за техните права и начина им на мислене, тъй като Америка тогава е водила Гражданската война и войната с Англия за освобождение и допускането на демокрацията.

Други любими книги на такава тема са ми "Огнена стихия", "Никол", "Рийган" и да не забравя на първо място е "Сянката на бурята". :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никаква идея, но определено искам да разбера кои са тия Ийън и Сабрина и как съм ги изпуснала по трасето...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Ийън и Сабрина ще разбереш нещо повече от "Сянката на бурята" на Дебра Диър. А коментара, мисля, че е на Стаси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето го коментарът, остава да познаете: "Ех тоз брад пит... Аз пък си падам по руси и с дълги коси и затова любимец ми е орландо в ролята на елф от властленина. колкото до това коя героиня ме описва най точно.? Ами трудно ми е да кажа, но тези които ме познават ги предизвиквам да ме оприличат да видим дали моята представа за нещата ще съвпадне. " ето и още един от същия автор, че ми се стори кратичко: "На мен ми харесват и може би до някъде се отъждествявам с героини като джордж(покорителя) и сара( Брачна авантюра) обичам жените да са проклети непредсказуеми и безразсъдни и едновременно с това много женствени и уязвими. Аман от тез мъжкарани дето могат всичко и превъзмогват всичко. Аз не мога и не искам да мога- има си мъже за таз работа."

Редактирано от kristi_34 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Ийън и Сабрина ще разбереш нещо повече от "Сянката на бурята" на Дебра Диър.

А коментара, мисля, че е на Стаси.

Тенкю пийпъл, тенкю :wors: хихи, почвам и аз от Съни да прихващам уникалния английски :P

И като заговорихме за г-цата с аланглето :) то май това е нейн коментар относно на Брад Пит брат му ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Позна :wors: , пък аз си мислех, че ще ви затрудня с коментари от стария й период :) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е като знаеш къде да търсиш лесна е работата хаха. И понеже попаднах на един коментар дето много ми хареса , ето го и него По принцип се опитвам да се оприлича с всеки един от персонажите,за които чета,но Херцогинята-това съм си направо аз. Всяко нейно действие е мое,всички нейни чувства са мои. Високомерна,безчувствена,самото спокойствие-често чувам подобни мнения за себе си.Но това,че не се виждат емоции съвсем не означава,че ги няма. Истинските ми приятели ги оценяват. Добро сърце съм и обичам да помагам на хората(тя прибира Маги от улицата,жени се за Маркъс,за да му върне наследството).Съвсем като нея не мога да моля за помощ и все разчитам на себе(тя започва да пише и композира песнички,когато остава на улицата вместо да отиде в имението на баща си).Абсолютно горда съм и мразя да се оправдавам(тя до последно не казва на никого как е успяла да се издържа). Май че сме една зодия-аз съм Дева,тя е родена през септември. И моето име малко хора го знаят :wors: -наричат ме с някое производно или прякор.Даже по едно време си имах моя "Маркъс",който успяваше да ме докара до абсолютен бяс.Е,не съм мятала по него юзди и седла,но то беше защото само това нямах под ръка . ;) Още ми липсва понякога... :P Е,това съм аз,момичета. Приятно ми е да се запознаем и смятам и за напред да обменяме идеи,защото определено харесвам и вас,и малкото женско царство,което си имате тук :) Надявам се, нямате нищо против

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е като знаеш къде да търсиш лесна е работата хаха. И понеже попаднах на един коментар дето много ми хареса , ето го и него

По принцип се опитвам да се оприлича с всеки един от персонажите,за които чета,но Херцогинята-това съм си направо аз. Всяко нейно действие е мое,всички нейни чувства са мои. Високомерна,безчувствена,самото спокойствие-често чувам подобни мнения за себе си.Но това,че не се виждат емоции съвсем не означава,че ги няма. Истинските ми приятели ги оценяват. Добро сърце съм и обичам да помагам на хората(тя прибира Маги от улицата,жени се за Маркъс,за да му върне наследството).Съвсем като нея не мога да моля за помощ и все разчитам на себе(тя започва да пише и композира песнички,когато остава на улицата вместо да отиде в имението на баща си).Абсолютно горда съм и мразя да се оправдавам(тя до последно не казва на никого как е успяла да се издържа). Май че сме една зодия-аз съм Дева,тя е родена през септември. И моето име малко хора го знаят :wors: -наричат ме с някое производно или прякор.Даже по едно време си имах моя "Маркъс",който успяваше да ме докара до абсолютен бяс.Е,не съм мятала по него юзди и седла,но то беше защото само това нямах под ръка . ;) Още ми липсва понякога... :P

Е,това съм аз,момичета. Приятно ми е да се запознаем и смятам и за напред да обменяме идеи,защото определено харесвам и вас,и малкото женско царство,което си имате тук :)

Надявам се, нямате нищо против

Без да проверяям че са губи кефа да не е нашата херцогиня тедито туй?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако под Тедито имаш предвид tsocheto позна, ако не току що издадох автора :rolleyes: Е сега пък и ти Съни, от време на време на новаците като мене им трябва малка подсказка от време на време :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако под Тедито имаш предвид tsocheto позна, ако не току що издадох автора :)

Е сега пък и ти Съни, от време на време на новаците като мене им трябва малка подсказка от време на време :giggle1:

Хахаххаха, току-що издаде автора. Сънчо имаше предвид hercoginqta - Теди. А tsocheto е Ива :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахаххаха, току-що издаде автора. Сънчо имаше предвид hercoginqta - Теди. А tsocheto е Ива :)

Еми ще ми простите ама още малко се ослушвам кой кой е, че не използвам имената напълно убедено на всички. Ама мн ивета станахме, май ще вадим номерчетата. Та , Гане поемай щафетата освен, все пак ти първа ми обясни (аз чак след като го написах се усетих, че сигурно не е визирала , който трябва,ама пък си помислих за The Dutchess, аве една луда стана тя) хаха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми ще ми простите ама още малко се ослушвам кой кой е, че не използвам имената напълно убедено на всички. Ама мн ивета станахме, май ще вадим номерчетата. Та , Гане поемай щафетата освен, все пак ти първа ми обясни (аз чак след като го написах се усетих, че сигурно не е визирала , който трябва,ама пък си помислих за The Dutchess, аве една луда стана тя) хаха.

В интерес наистината аз също не помня на всички имената, още повече, че има момичета, които се включват от време на време само. Но за целта си имам тетрадчица с никове и имена на тези, които по един или друг начин са се "издали" как се казват. :ass: А иначе щом рече, ето едно цитатчт на коментарче:

Прочетох "Айрис" И тя ми хареса. Но ми се струва,че имаше една неточност в книгата що се отнася до Фърн. В началото казват,че тя е бременна. "Фърн бе в семейството от почти четири години и сега се шегуваше, че е дошла тук на твърде дълго гостуване, тъй като очакваше трети син не по-рано от Коледа". Действието започвая пролетта-март-април. После минават месеци - 4-6,месеца и Фърн сега разбира,че е бременна,което е странно. До сега трябваше да е с голям корем. "Имах намерение да го крия от Медисън колкото е възможно по-дълго, обаче тази сутрин след закуска ми прилоша. " За 6 месеца Медисън все трябва да е разбрал.че съпругата му е бременна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В интерес наистината аз също не помня на всички имената, още повече, че има момичета, които се включват от време на време само. Но за целта си имам тетрадчица с никове и имена на тези, които по един или друг начин са се "издали" как се казват. :ass: А иначе щом рече, ето едно цитатчт на коментарче:

Май няма да е зле да ми пратиш една преписка и на мен от тази тетрадка хихи :baby:

И един изстрел в тъмнината - Галето?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...