Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

"Черешката на тортата" - кулинарно шоу

Hanibal_Lektar
 Сподели

62 гласували потребители

1. 1. Харесва ли предаването ?

• ДА
      38
    • НЕ
      15
    • Никога не съм го гледал/а
      9

Препоръчан отговор

• 3 седмици по-късно...
  • Отговори 134
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Вчера гледах епизод 51 в който домакиня беше Поли Генова. Искам да споделя, че останах очарована от младата и много симпатична домакиня - Поли Генова. С явно желание тя им беше подготвила екзотична вечеря, в приятна обстановка, с включена оригинална изненада, като отгоре на всичко им пя на чуждоземски език. Опита се да поддържа разговор със "старците" от компанията, като с изключение на Джина Стоева останалите бяха с по 30 и нагоре години по-дърти от нея. Абе наистина се постара момичето (набор 87), а накрая останах разочарована от оценките дадени от нейните гости, най-вече от Марта Вачкова. Срамота. Гостите се изложиха.

http://play.novatv.bg/play/251901/

Има и свежи и практични идейки обаче. :speak: Например на моя му сервирах два цели домата в чиния и му казах че това е салата като по телевизията - рецепта и ноу хау на Нед.

Моят нов специалитет са летящите палачинки. Нед с уникалното си готвене напълно "заслужено" стана домакин на седмицата.

Да живеят лютите чушки на Катето! ^_____^

Бях ги пропуснала, но сега наваксвам.

http://play.novatv.bg/play/251058/ - Нед

http://play.novatv.bg/play/250738/ - Катето

ПП: Давам линковете за отговорилите "Никога не съм го гледал/а"

Редактирано от yvsot (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам от кулинария, но това не ми пречи да коментирам. Негативно: Вече трети ден се опитвам да изградя (т.е. надградя) мнението си за Марта Вачкова, а тя за пореден ден ме саботира. Затова мнението ми за нея, като човек, като характер, днес не падна, а си остана същото - доста ниско, в сравнение с очакваното. Не съм гледала предаването й "Жените", бях останала с добри впечатления от нея в шоуто "Стани богат" при Ники Кънчев, но това поведение което демонстрира в "Черешката на тортата" не е за пример, макар, че тя самата се опитва да дава тон и да дирижира околните. Започна да ме дразни в понеделник и все още продължава. Ще я видим в каква светлина ще се покаже утре. Позитивно: Като изключим десерта и леко сухите шишчета, вчера Джина Стоева бе на ниво. Много обичам сьомга и ми се щеше и аз да бях поканена на масата. Марта Вачкова я атакуваше и открито я обиждаше на тема музика, но тя не се върза на провокациите. Денди също се справи и то блестящо, със замразения бульон и с тайландската супа, но най-вече с игнорирането на хапливата забележка на Марта Вачкова, която изказа становище, че той НЕ е участвал в готвенето. Браво!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам от кулинария, но това не ми пречи да коментирам.

Негативно: Вече трети ден се опитвам да изградя (т.е. надградя) мнението си за Марта Вачкова, а тя за пореден ден ме саботира. Затова мнението ми за нея, като човек, като характер, днес не падна, а си остана същото - доста ниско, в сравнение с очакваното. Не съм гледала предаването й "Жените", бях останала с добри впечатления от нея в шоуто "Стани богат" при Ники Кънчев, но това поведение което демонстрира в "Черешката на тортата" не е за пример, макар, че тя самата се опитва да дава тон и да дирижира околните. Започна да ме дразни в понеделник и все още продължава. Ще я видим в каква светлина ще се покаже утре.

Позитивно: Като изключим десерта и леко сухите шишчета, вчера Джина Стоева бе на ниво. Много обичам сьомга и ми се щеше и аз да бях поканена на масата. Марта Вачкова я атакуваше и открито я обиждаше на тема музика, но тя не се върза на провокациите. Денди също се справи и то блестящо, със замразения бульон и с тайландската супа, но най-вече с игнорирането на хапливата забележка на Марта Вачкова, която изказа становище, че той НЕ е участвал в готвенето. Браво!

Абсолютно подкрепям мнението ти за Марта Вачкова. Само ще добавя още една вметка. Според мен си е сложила маска на добра и хрисима женица, но забелязах доста моменти, в които маската пада отчасти и се забелязва доста завист и малко жлъч спрямо колегите си, "кулинари". Мисля, че тази завист е инспирирана от личните достойнства на всеки един от "съперниците" и. Поли е много млада, талантлива и детски забавна, както и чаровна. Джина Стоева е зряла и красива жена с изградено самочувствие и непривична сдържаност и сериозност за фолк певица. Това при нея много ми допадна. Денди е артистичен, по своему много забавен и възпитан човек. Та явно Марта Вачкова не може да "преглътне" гореизброените качества на тези хора и се държи определено злобно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Госпожа Вачкова е чисто и просто една простовата и леко комплексирана лелка. Би убила и ленивец от скука и посредственост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вечерята на госпожа Вачкова много ми хареса - нямам предвид толкова храната, колкото атмосферата и преживяването, което поднесе на гостите си. Определено ми се прииска да бодна с вилата малко тревица. Марта и Мая Бежанска са ми фаворити до момента. Леко простоватата лелка е много прозорлива жена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моите поздравления за любимката ми Мартина Вачкова, страхотна атмосфера, и аз обожавам селския живот като нея.

:)

След Катето Евро тя ми е другата фаворитка, гласувах и за двете в сайта на предаването.

Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След Катето Евро тя ми е другата фаворитка, гласувах и за двете в сайта на предаването.

Публикувано изображение

За съжаление серията с Марта още не съм я гледала, но сигурно си права...

п.п.Останах много приятно изненадана от изтънчения хумор на Денди (за съжаление малко хора успяват да го усетят) и атмосферата в неговия дом...Като започна да им коментира дрехите (на което Марта искрено се зарадва) ми направи впечатление колко бързо Поли Генова си облиза пръстите (това е ужасноооо грозно) и си оправи сутиена (отвратително девойче).....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера беше много яко с Марта /може да го гледате в Nova Play/-тя се държи много естествено, за разлика от оня Денди-супер противен е и са прай на много важен-иначе относно предаването-интересно е -преди като даваха "Перфектната вечеря" го гледах редовно, но ся с известни личности е по-интересно,аз по принцип нямам нищо общо с готвенето, но ми е интересно да гледам къде и как живеят известните и какво обичат да ядът

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За тази вечер - харесаха ми разсъжденията на Денди за възпитанието/добрината/лицемерието. А Марта май не даде думата на някой друг, защо държи да е постоянно в центъра на вниманието тази жена??....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За тази вечер - харесаха ми разсъжденията на Денди за възпитанието/добрината/лицемерието.

Денди ми хареса още когато бяха у тях на гости....

Снощната вечер беше ненадмината - много ми се прииска и аз да съм там - страхотно село, страхотно съхранена възрожденска къщичка, без изгъзици - чисто, хубаво и неподправено.Сигурна съм, че ако съм гладна мога да се наям на такова място!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Досадно, гадно, пълна простащина. Пълен провал, предпочитам да го не бях виждал.

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази седмица петорката наистина беше много интересна. Страшно различни. Шапка свалям на Евгени, Поли и Джина, че издържаха егоцентризма на Денди и Мартина, които от своя страна са доста колоритни, макар и по различен начин. Денди със самостоятелно изградения си имидж(на денди) и Мартина - с имиджа на селско-градско-селско момиче. Симпатизирам и на петимата, защото освен, че са представители на няколко поколения, показаха и поне по едно различно(скрито) лице. Харесах си и няколко рецепти, а Евгени ме върна в детството ми с огнището и готвенето на "жив" огън ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вечерята на госпожа Вачкова много ми хареса - нямам предвид толкова храната, колкото атмосферата и преживяването, което поднесе на гостите си. Определено ми се прииска да бодна с вилата малко тревица. Марта и Мая Бежанска са ми фаворити до момента.

Леко простоватата лелка е много прозорлива жена.

Интересно беше, не мога да отрека. При Марта Вачкова комбинацията от обстановката и гозбите бе абсолютно сполучлива, но също така, заради нейното нагло, мазно и лицемерно държане спрямо другите (без Евгений Дайнов) не мога да я сравнявам с Катето Евро или Мая Бежанска или.... всеки без Евгени Минчев. Просто не мога. Както Астор не съумя да загуби с достойнство, така и Марта Вачкова не успя да спечели с достойнство.

Идва нова седмица. Стискам палци да има само положителни емоции.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си харесах пилето с ориз на Марта,непременно трябва да го опитам това чудо

Публикувано изображение

Иначе от новата седмица чакам с нетърпение любимеца ми Андрей Слабаков.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Смях се с глас. Домакиня Ваня Щерева. Толкова непринудено и непритенциозно. Замеси хляба, сготви бамя. Двамата пиячи не й уважиха пилешкото и тирамисуто, но уважиха нея. Дори не искаха да си тръгват. Тя си легна и ги остави на масата да довършват бутилката. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми вечерята на Андрей Слабаков - начинът на приготвяне "на око" ми е любим, "замазка" ми е нов термин :idea: , тежкото меню не е здравословно, но е вкусно, песента му ме заинтригува :P , пиене без мезе.лиготии - стилно...Хъскито е сладур, а, дворът на тъща му - моята мечта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми вечерята на Андрей Слабаков - начинът на приготвяне "на око" ми е любим, "замазка" ми е нов термин :tongue2: , тежкото меню не е здравословно, но е вкусно, песента му ме заинтригува :clown: , пиене без мезе.лиготии - стилно...Хъскито е сладур, а, дворът на тъща му - моята мечта.

Абе, ама този Стенли голям темерут, а уж хората на изкуството били купонджии...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе, ама този Стенли голям темерут, а уж хората на изкуството били купонджии...

Замязал е на дърт алкохолик.Напива се от малко, размътва погледа и се чуди с кого да се заяде.

На Слабаков ми хареса всичко-и яденето, и пиенето, и стила на живот.Най-ми хареса обаче къщата с двора...Смао да не беше в Бояна -цена нямаше да има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Темерут, темерут, ама каква трапеза направи пустия му Стенли(върло го уважавам като певец)... Още гледам като луда. Допреди малко преглъщах, преглъщах-абсолютно всичко, с което той посрещна гостите си, ми е в десятката любими - като се започне от салата, саламурата, чушката бюрек, наложения качамак, бялата риба във фолио, пържения шаран, овчето кисело мляко, домашната питка... баклаваааа :tongue2: Стенли... ами винаги ми е бил симпатичен, а днес вече ми е безобразно симпатичен... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трапеза, трапеза, ама : 1.)не я направи у тях, а на вилата на свой приятел 2.)половината от вечерята не я направи той - баклавата и питата ги купи от бабичката, сиренето-също , за качамака му помогнаха, рибата я беше уловил и оправил предварително приятелят му... 3.)изненадите за вечерта - лъжиците и фойерверките също ги беше направил приятелят му. Е, масата поне беше отрупана с ядене и пиене :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз от всичко, което приготви, бих искала да опитам само качамака му :rolleyes: Така приготвена риба съм яла, а баклава не харесвам. Аз чакам вечерята у Димитър Пвлов. Нали си ми е любимец, та ще ми е интересно какво ще им забърка той :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последната вечер беше отвратителна.

Единственото красиво нещо беше двора на дядо му, без него.

Не обичам такива хора - то не вдява от майтап, ракия крие, изнерви всички баси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...