Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Тор

Дискусии: Любовни романи (Част 5)

Препоръчан отговор

Арлекин, не Аркейн.. :-)

Ахахаха е гладна кокошка просо сънува, аз се наточих на Аркейн :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, попаднах съвсем случайно на една книга на Лайза Клейпакс-Есенен парфюм, съответно разбрах че е поредица- "Увехналите цветя" или нещо такова, та има ли някой електронен вариянт и на другите книги от тази поредица или знае ли някой торент от който да ги сваля? :shy11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още едно питане, мога ли някъде да намеря в електронен вариянт Вашиите слаби места на Уейн Дайър?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, на скоро започнах да чета книгите на Лайза Клейпас, но не мога да си намеря всички книги от поредиците. За сега съм събрала само Хатауей цялата. Питах се дали ще може някой да ми ги изпрати ако ги има всички. Търся Barkley-Faulkner, Vallerands,  Stokehursts, Bow Street Runners, Wallflowers и Friday Harbor. 

Много ще съм благодарна, ако някой ми ги прати! Имейлът ми е [email protected]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, на скоро започнах да чета книгите на Лайза Клейпас, но не мога да си намеря всички книги от поредиците. За сега съм събрала само Хатауей цялата. Питах се дали ще може някой да ми ги изпрати ако ги има всички. Търся Barkley-Faulkner, Vallerands,  Stokehursts, Bow Street Runners, Wallflowers и Friday Harbor. 

Много ще съм благодарна, ако някой ми ги прати! Имейлът ми е [email protected]

Имаш поща ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте търся книгите Щастливо семейство – Пени Джордан и Убежище за влюбени – Пени Джордан. Ще съм много благодарна ако някой ми ги прати.Предварително благодаря [email protected]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами, от доста време издирвам книгата "Частен детектив" на Джейн Ан Кренц, но само в пдф формат. Пуснала съм запитване във всички форуми, където съм се сетила, но засега нищо. Ще съм особено благодарна, ако си преровите електронните библиотеки, може да сте забравили, че я имате.

Благодаря предварително!

Допълвам. Започнала съм втора корекция на книгата. Имам съмнения, че има слепени абзаци, затова издирвам сканираните страници, за да мога да сверявам.

Редактирано от varnam (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте търся книгите Щастливо семейство – Пени Джордан и Убежище за влюбени – Пени Джордан. Ще съм много благодарна ако някой ми ги прати.Предварително благодаря [email protected]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, bonka.ns написа:

Здравейте, знае ли някой защо от почти месец не може да се влиза в escape-bg.net 

Сайтът вече не функционира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да наистина, кой и защо затвори най-хубавия сайт в нета escape-bg.net !? ще Ви бъда благодарна, ако ми изпращате редактираните последно автори  на [email protected]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снежке, за да те спася от разочарованието да чакаш някой да ти изпраща всички новокоригирани книги, щото лично аз бих правила това само за лична дружка, а не за непознати, намери начин да си ги набавяш сама. За съжаление ескейп-а затвори, но има други сайтове: спасете.ме; дата-бг, това е торент тракер, читанка.инфо. Влез в литературния форум на бг-мама, на първата страница има списък със сайтове, откъдето да теглиш електронни книги.

Успех в търсенето!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,има ли някои 4 книга от поредицата Хатауей..Женени до сутринта за Маркс...благодаря предвариелно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито Рождество Христово!Пожелавам на целия екип от преводачи много здраве, щастие и весело посрещане на Новогодишните празници.Жалко ,,че са затворили escape ,защото труда който бяхте вложили в каталога да бъде подредено по автори и жанрове не е никак малък.Надявам се че някъде другаде ще създадете нещо подобно. Прекланям се пред труда Ви!Весели Празници.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на VARNAM, че си направи труда да ми пише! Но не ми казваш нищо ново! питах дали все пак не са успели да спасят информацията от сайта, защото наистина е много труд, за който съм им била много благодарна през годините!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎12‎.‎1‎.‎2016‎ г. at 22:19, snejkaaa написа:

Благодаря на VARNAM, че си направи труда да ми пише! Но не ми казваш нищо ново! питах дали все пак не са успели да спасят информацията от сайта, защото наистина е много труд, за който съм им била много благодарна през годините!

Успели ли са?

Знам, че има и други сайтове, но нищо не е като ескейп-а

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали някой ще се сети за една книга по описание......наскоро я четох,тук също са ми я казвали,но не се сещам.

Става въпрос за един лекар,който блъска едно момиче и тя губи бебето си...години по късно се влюбват-тя е жърналист,а той е гинеколог.

Благодаря...дано се досети някой

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...