Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи (Част 5)

Тор

Препоръчан отговор

Продължение на темата: "Дискусии: Любовни романи (Част 4)"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 1,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Проблем няма,просто ги исках на куп.Никакво време за търсене и сваляне.

Благодаря,Лелемале.

Публикувано изображение

Обикновено успявам да се вредя,но напоследък не ви проверявам често. :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Между редовете - Джейн Ан Кренц

Обрат на съдбата - Джейн Ан Кренц

На Жани,че отдели от времето си да сканира и на Ивето, че предостави книжките на Джейн Ан Кренц, за които от много време давам зор.БЛАГОДАРЯ МОМИЧЕТА!

Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой се интересува на централна поща в Пловдив има исторически романи в много добро състояние,някои даже в найлонче. Ето някои,които запомних: Принцеса Алесандра Брачна авантюра Див и опасен Катрин всички на Катрин Удиуиз няколко на Лори Макбейн доста на Хедър Греъм на Кристина Скай няколко на Дженифър Блейк на Джуд Деверо поредицата за Вихрената годеница на Ребека Брандуейн няколко "Мъжът на моите мечти"на Джоана "Ариел" към 80 парчета на цена 5 лева.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето и две книжки от Violeta_63 Джоан Рос - Рицарят от Ню Орлийнс Мерилин Бакстър - Безценно Приятно четене! :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Крайно време е и аз да почета поредната ни тема по достойнство. А как иначе да го направя освен по Дриймовски, с нов наш превод. Той също така е и своеобразен подарък за всички почитатели на Линда разбира се, но и всички именици днес, част от този форум. Дано усмихнем празника ви още повече. Преди най-сетне да я представя минутка за Оскари. А този път те отиват при разкошната ни Рум и всички работили по редакцията за да стане книгата такова бижу. Отива естествено отново и при Ин за поредната разкошна корица, както и при редакторките от четата на Тор начело с нея. Банда обожавам ви и си го знаете и много ни помагате. Та време е за:

Линда Хауърд - Разбивач на сърца

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Крайно време е и аз да почета поредната ни тема по достойнство. А как иначе да го направя освен по Дриймовски, с нов наш превод. Той също така е и своеобразен подарък за всички почитатели на Линда разбира се, но и всички именици днес, част от този форум. Дано усмихнем празника ви още повече. Преди най-сетне да я представя минутка за Оскари. А този път те отиват при разкошната ни Рум и всички работили по редакцията за да стане книгата такова бижу. Отива естествено отново и при Ин за поредната разкошна корица, както и при редакторките от четата на Тор начело с нея. Банда обожавам ви и си го знаете и много ни помагате. Та време е за:

Линда Хауърд - Разбивач на сърца

Огромни благодарности !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,момичета,по-неуморни сте от нашите издателства.(Ако можеха и те така да работят...щеше да настане един живот,че само си викам даноо.. :ass: )

Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.escape-bg.net/torrents-details.php?id=7030

Страхотна книга! :)

Благодаря!:cheerleading2:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мого да повярвам че ЧАК сега виждам това съкровище!!!!!!!!!!!!!!

Румка и целият екип работил по тази прекрасна история-страхотни сте !!!

БЛАГОДАРЯ ВИ!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аууууу, поредицата Кел Сейбин!!! Така бях дожаляла за нови преводи от Дрийма. Не мога да повярвам, че толкова бързо ще мога да прочета книгата, а се бях приготвила за месеци чакане! Много благодаря, Рум, че си превела толкова бързо книгата! Също така и големи благодарности на всички други помощници! Сигурна съм, че книгата е страхотна.

Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Удовлетворена съм, че книжката ви е харесала.Това дава смисъл на труда ни. Благодаря ви за сърдечните думички на благодарност, те значат много за нас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Бюлетин

Получавайте известие, когато има важна промяна или новина свързана с форума.
    Абонирайте се
  • Добави ново...