Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Код възнесение: 11.11.2011 - Отваря се портал между световете?

Препоръчан отговор

Значи се оказа, че слуховете за възнесението на твоята батерия са силно преувеличени.

Може да се е възнесла, за фемтосекундата между 23:59.59.59.59.59.59 и 00:00.00.00.00.00.01

После се е върнала, или е била върната, след като е била подключена в онова безвремие към божествената ел. мрежа :D

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Относно края на света през 2012-та, не беше ли определена дата - 20.12.2012, а не горе споменатите? Дати за края на света ще се намират винаги - като се започна от 2000-та. Някои хора много искат да видят "Kрая". :D

20.12.2012? Сeга ще прегледам пак какво пишат нумеролозите за това число. Може би съвпада в червения сектор. 20.12.2012. Много силен момент, 10X

Не съвпада. Трябва да е 21.12.2112.

Редактирано от nologo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли живи бе

Редактирано от haidukpikaso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зз пък мисля днес да се възнасям.Ще проверя как е на по-горното енергийно ниво, става ли за живот, ще има ли с кого да си пия винцето. Ако ми хареса -хареса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правилно. Защото след 11.11.2011 следва 12.12.2012, може и 21.12.2012 за резерва. За съжаление 2012 е последната дата с някакво съвпадение. Няма дати 13.13.2013, 14.14.2014 и т.н. По тази причина календарът на Маите просто е запецнал.

за това ли ще увеличават пенсиите през 2013-14г?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мина 11:11 , но си мисля, че преди да съм обядвал няма да мина на по-високо енергийно ниво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Към автора: А ся дай доказателства за думите си, че ми омръзна от лъжливи пророци, понесли бремето на божието слово. или дела. или друго.

Редактирано от sheky (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Към автора:

А ся дай доказателства за думите си, че ми омръзна от лъжливи пророци, понесли бремето на божието слово.

или дела. или друго.

Те тези неща не всички могат да ги видят.

Порталите де.

Само избрани могат.

Но ние явно не сме от тях.

Така, че автора на пророчествата винаги ще намери вратичка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Към автора:

А ся дай доказателства за думите си, че ми омръзна от лъжливи пророци, понесли бремето на божието слово.

или дела. или друго.

всеки сам трябва да ги открие, само ще ви напомня някои от признаците :

българските политици да спрат да крадат и да почнат да работят ползотворно.

българския съд, прокуратура и полиция да свършат работата за която им плащаме , демек всеки да си получи заслуженото.

държавите и политиците които са ни правили мръсно от векове да започнат да работят за българщината.

това ако се случи , какви други доказателства искате :offtopic_s:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много скучно бе, нищо не се случва

:offtopic_s:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уж съм жива, пък не знам на кой свят съм от ядове... :offtopic_s:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много скучно бе, нищо не се случва

Ама ти си седиш и чакаш нещо да се случи ли ?

Ха-ха-ха-ха !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама ти си седиш и чакаш нещо да се случи ли ?

Ха-ха-ха-ха !

Глей кво се смее -

да вземе поне един дъжд да се изсипе, да затрещи, да загърми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глей кво се смее -

да вземе поне един дъжд да се изсипе, да затрещи, да загърми

И защо така ? Мразиш да ти е спокойно ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И защо така ? Мразиш да ти е спокойно ли ?

Мда, абсолютно мразя.

Екшън требе да има

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хе, на мен ми се случи, ама не знам какво. Със сигурност нещо ми прещрака, та почнах да чета стари книги. То там пишело кое е добро и кое не...ама тия политици и най-вече алкохол ни изпиха мозъците :offtopic_s:

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда, абсолютно мразя.

Екшън требе да има

Хвани се на работа, като муле на бял прах.

Емоциите са гарантирани !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда, абсолютно мразя.

Екшън требе да има

Ами ще има, ама аз нали ти казвах кога! Когаго твоят аватар, (а защо само аватара) най-после разкопчае сутиена...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И много бой ще има. :offtopic_s:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ааа убиец не ща да съм

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

11,11 часа на 11.11.11 г. отмина, НЯМА ДА СЕ МРЕ!

Измъкнахме се благополучно от нумерологичната хватка

Публикувано изображение

Култовият час 11,11 от превърналата се в емблематична за нумерологичните прогнози дата 11.11.11 г. отмина. Напук на очакванията за Апокалипсис, който да свърши работата на позахабения откъм емоции 21 декември 2012 година, нищо драматично не се случи. Поне в българската часова зона...

Живи сме, здрави сме и да чукнем на дърво – засега земетресенията в Турция и Гърция, както и други природни стихии, ни заобикалят. Черно петно хвърли единствено инцидентът със загиналия работник в бобовдолската мина на Христо Ковачки, но там инцидентите не са рядкост и по всичко личи, че проблемът не е от нумерологично естество.

Въпреки всичко точно в 11 часа и 11 минути днес екипът на Духовна здравна академия „Гарабитов” организира колективна медитация за България и света. Иван Гарабитов, заслужил треньор по борба и известен последовател на йога философията в България събира в Средна гора всички, които желаят "да вплетат своята позитивна духовна енергия, мисли и съзнание за една нова, мирна, хармонична, изпълнена с любов Земя".

Медитацията започва в 11.11 часа на едно от най-високо енергийните кътчета в България – светилището „Свети Иван” край с. Мътеница, област Пловдивска.

И все пак "денят с единиците" все още е далеч от своя завършек. Смята се, че датата поставя началото на същинския вибрационен преход. Колкото повече хора, събрани на едно място, се обърнат с молитва към Всевишния Творец, колкото повече хора се обърнат към Светлината, толкова повече мир, любов и хармония ще имат в сърцето си и ще могат да дават любов на себе си, на близките и познатите си, дори на враговете си, смятат от Духовна академия "Гарабитов".

blitz.bg

Най-много до края на деня 11.11. да завали сняг... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хе, на мен ми се случи, ама не знам какво. Със сигурност нещо ми прещрака, та почнах да чета стари книги. То там пишело кое е добро и кое не...ама тия политици и най-вече алкохол ни изпиха мозъците :D

Мен пък ме избиваше на нерви днес...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като се знае, че комбинацията се случва на всеки сто години, не разбирам защо е цялата тази истерия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

11,11 часа на 11.11.11 г. отмина, НЯМА ДА СЕ МРЕ!

Измъкнахме се благополучно от нумерологичната хватка

Колкото повече хора, събрани на едно място, се обърнат с молитва към Всевишния Творец, колкото повече хора се обърнат към Светлината, толкова повече мир, любов и хармония ще имат в сърцето си и ще могат да дават любов на себе си, на близките и познатите си, дори на враговете си, смятат от Духовна академия "Гарабитов".

То ясно че ще се измъкнем от нумерологичната хватка ама от такива като този Гарибитов кога ще се отървем.

За тия лудници няма ли ... само пълнят на хората главите с простотии.

Сега чакаме 2012 щото преди векове на свръх развитата технологично цивилизация на Майте ... кво беше там с календара.

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...