Премини към съдържанието
Trichocephalus

Почина нашият приятел и модератор Hanibal_Lektar

Препоръчан отговор

Защо Господ е толкова несправедлив? Защо Го прибра при себе си толкова млад? Защо добрият добро не вижда? Защо,защо,защо....? Последен поклон. Почивай в мир.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почивай в мир приятелю Публикувано изображениеМъка ми е за теб Митак - Помагач

Публикувано изображение

Публикувано изображение Публикувано изображение

Публикувано изображение Публикувано изображение

На 20 април 2012 в 20:56 беше последната ти публикация.

Само след 6 часа каква ирония ти поднесе съдбата :bedtime2:

Само след 6 дни не успя да дочакаш рождения си ден 27 април ! (27.о4. 1973 - 21.о4.2012)

Мир на праха ти Мите и дано пребиваваш в по-добър свят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам... Съвсем наскоро си писахме тук, виждах го да пише из темите и да помага... Ужасно... Отиде си един човек, безкрайно добронамерен към всички, човек, който винаги намираше време за форума, поздравяваше всичките си приятели лично при всеки един повод... При всеки един празник аз знаех,че ще намеря в кутията си съобщение от него, започващо с "Бат Данчо, честит....." Ще липсваш на всички ни, приятелю. Сбогом и дано си на едно по-добро място... Нищо тук няма да е същото без теб... :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, че чета това! Човек с толкова много доброта в себе си и желание да помага и да бъде полезен! Митко, за теб наистина може да се каже само добро! Почивай в мир, приятелю! Дано си на по-добро място!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не можахме да се видим за по бира с тебе,а от колко време се канехме ! :(

Почивай в мир Мите !!!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изключително мил, добър и прекрасен човек. Дано се намира на едно по-добро място. Нека почива в мир. Новината направо ме потресе. Скапана несправедливост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почивай в мир! Ще ни липсваш винаги...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също го познавах само виртуално, жалко....Беше човек, когото бих желал да имам за приятел. Така че лек път, приятелю! Поклон пред паметта ти!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При такива събития думите са безсилни. Почивай в мир!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добрите винаги умират млади. Мир на душата му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам, че последният ни разговор не беше особено приятен. Бих искала да променя нещата, но не мога. Почивай в мир, Митак!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Митко беше финна душа - изпълнен със състрадание и неутолима жажда да помага. Изгубихме един истински човек. Нека почива в мир!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няколко пъти започвах да пиша. Трудно е. Трудно е да отправиш думите си към човек, който си е тръгнал от нас. Както казва един мой приятел - на добрите хора, се случват хубави неща. Иска ми се да приема, че това се е случило и с Митко. Няма да говоря за него в минало време. Той е с нас, докато има кой да го помни. Аз има с какво да го запомня. Няколко пъти прочетох последните му редове към мен и.... Аз ще те запомня, приятелю!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване