Премини към съдържанието
Trichocephalus

Почина нашият приятел и модератор Hanibal_Lektar

Препоръчан отговор

един добър човек,напусна този свят!надявам се да имам честа,да го срещна и след смъртта.

почивай в мир

Hanibal_Lektar :help:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Всички думи са безсмислени. Не го познавах лично...

Почивай в мир.

Всички сме смъртни :

Goodbye, Hanibal_Lektar!

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко е кратЪк живота! R.I.P.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
Митее... :( Дано си на много по-добро място... Светла ти памет Митко, никога няма да бъдеш забравен!!!!! :( Редактирано от Джесика (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жалко,много жалко.....R.I.P.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мойте съболезнования на семейството му и приятелите му, от това което съм видял във форума, ми е направил впечатление на изключителен човек. Лека му пръст.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не зная какво да кажа.Много ми се насъбра тази година. Бог да те прости Митко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За съжаление днес разбрах.............

Публикувано изображение

Вечна му памет!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ще копирам казаното от мен във фейсбук:

В памет на колегата от Kaldata: Митко Щерев

Съжалявам, че не се пребори с болестта, нито с нашата здравна система... Вечна ти памет! Рядко се срещат такива весели и лъчезарни хора! Дори в болка и трудност намираше време да ни разсмиваш... Винаги си се държал добре с мен, не си забравил нито 1 повод да ме поздравиш... Нашите мисли ще са с теб! Разбрах със закъснение и до последно не го вярвах. Дано всички болки са отминали и да си на едно по-добро място!

Една огромна загуба за всички нас!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мите, почивай в мир! Дано си на по-хубаво място, без мъка, без болка, без страдание.

Ще ни липсваш много, ужасно много, скъпи приятелю.

И всичките ти поздрави, картички, съобщения, винаги се сещаше, никога не пропускаше, ти никога не забравяше. Рядко се срещат хора, толкова щастливи, че са помогнали, че са дарили радост, че са разрешили нечий проблем.

Изключително чист душевно човек.

Много съм разстроена.

Съболезнования на семейството му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На 20-ти Април той бе първият човек, писал ми тук и във ФБ, за да ми честити рождения ден. Оттогава не съм влизала да чета...Днес, съвсем случайно, попаднах на тази тема и се зачудих за кой Митак става дума :speak:

А четейки това тук не мога да повярвам, че ден след като ми е писал, вече го няма...някак се надявах, четейки темата, че някой си е направил шега за негова сметка (нямам предвид редовните и доброжелателни посетители на форума, разбира се), заблуждавайки всички ни, ама, уви, не стана така...

Не мога да повярвам още. Почивай в мир, Митак. Много добър човек беше и дано наистина да ти е добре там, където и да си...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почивай в мир! Ще ни липсваш!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ужасно съжалявам :(

Чак сега виждам тази неприятна вест...

Изключително добронамерен, отзивчив и приятелски настроен човек.

Много ми е помагал за откриването на филми, за Замунда от чужбина и на ЛС... Тъжно ми е, липсва тук...

Много съжалявам, че не съм го познавала реално.

Светът става едно по-хубаво място, само защото такива хора са били част от него!

Почивай в мир Hanibal_Lektar!

Може би някога ще се запознаем лично в друго измерение, светла ти памет !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Научих отдавна, но честно казано, незнаех какво да напиша, не бях влизъл във форума от тогава.. Приятелю, такъв човек като теб наистина не бях срещал, незнам дали има човек който да не те е познавал или да е останал със лошо впечатление от теб във този форум, незнам как е възможно такъв човек да си отиде, как е възможно въобще Господ ( ако въобще съществува такова нещо) да остави един такъв прекрасен човек да ни напусне.. Винаги готов да помогне на всеки, винаги борещ се докрай, просто един незаменим човек, надявам се само да срещна повече хора като теб и един ден пак да се видим, където и да е :( Вечно ще съм ти благодарен и никога няма да те забравя! Надявам се да се усмихваш , където и да си! Почивай във мир!!!

Редактирано от Минков (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С него се запознах в един друг форум , беше гост на Майки ! Редно е днес да върнем спомена за него!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Редно е днес да върнем спомена за него!

Да, днес щяхме да честитим на Митко имен ден... :(

Светла ти памет, приятелю!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:no-no:  няма думи .. едва сега научавам.. нещо ме подтикна да вляза в калдата .. (отдавна не бях) и първото нещо, на което попаднах беше профилът на Митaка (...) ! RIP Почивай в мир! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох, Боже, а на мен ми направи впечатление онзи ден, че го няма на последните страници в темата за филмите, отдавна не бях влизала във форума. Дано е на по-добро място...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много съжалявам, че съм пропуснал тази тема. :crying10:

Знаех че е починал Митко, лека му пръст, но не знаех защо.

Отиде си един човек помагащ на всички, жалко за нас оставащите на този свят, той се отърва, ние да му мислим .....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Митко, вече стана година, откакто си отиде, а имам чувството, че си сред нас.

Светла ти памет!

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Светла ти памет, Митак. Не си забравен...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване