Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Trichocephalus

Почина нашият приятел и модератор Hanibal_Lektar

Препоръчан отговор

Жалко,много жалко....толкова млад.Бог да го прости!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не го познавах, но съм чел постовете му... Как може човек да си отиде толкова млад от този свят? Дано е на много по-добро място... Нека почива в мир ...

Редактирано от zitronade (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почивай в мир! Винаги ще помним помощта, която ни оказваше... Поредният добър човек си отиде млад. :crying10:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямах честа да го познавам лично но това беше човек със страшно големи познания. От впечатленията които имам от тук за него мога да кажа само едно изречение.... Винаги отворен и готов да помага на хората. Да почива във мир.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лека ти пръст наборе ! Тук ти ми беше единственният приятел , и не забравяше да ми честитиш всякакви празници. Дано там където си , да си по добре. Мир на Душата ти ! :help:

Редактирано от К и к е (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във вечните ловни полета на гейминга и зведният прах на спомена!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жалко :( един добър човек . Ще ни липсваш .

Почивай в мир !

http://masters-tb.com/forums.php?action=viewtopic&topicid=5340

Редактирано от jonov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма начин,Митко да е пак на поста си пред компа----- само,че този път в Небесните форуми ! Господ да прости душата му!!!.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога само да се досещам колко тежко е на тези от вас, които са познавали лично човека, но даже и на мен ми става криво за един такъв недоизживян живот. Няма как, едното от двете сигурни неща на тоя свят за някои идва по-рано. Лека му пръст!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много много тъжно...Мир на праха му....аз сега научих а му писах ЛС.....голям човек изключително добър и позитивен.Без него този сайт за мен няма да е същия.Нямам думи....бяхме приятели макар и задочно знам че ще ми липсва много.Дано където си сега да не те боли!!!Съболезнования към семейството му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лека му пръст.Виждал съм го в Бургаската хемодиализа.Поредната жертва на скапаната ни здравна система и некадърни доктори.Лека бате не знаех че си ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще липсваш! Благодаря, че те познавах, макар и само виртуално! Почивай в мир!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изключително тъжна новина...Той се бореше дълго с болестта и то с кураж. Постоянно държеше в течение екипа за своето здравословно състояние и не пропускаше да честити на всеки, Рожден и Имен ден - лично. Моите съболезнования към неговите близки в този тежък момент... Почивай в мир, Митко!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баси.Харесвах го.Съжалявам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Светъл човек, съжалявам, че вече не е сред нас. Почивай в мир!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Три дни бях по пътищата, изминах почти 2000 км, нямах време за мрежата. Прибрах се тази вечер, седнах пред компютъра и прочетох кошмарната новина... Потресен съм, много ми е мъчно за теб, Митак. Ти трябваше и в тоя час да си сред нас и да си на поста си, Помачачо. Отзивчив, любезен, любознателен, добронамерен, безкористен, жизнерадостен, върл фен на изкуството, изключително приятен събеседник - такъв беше ти и като такъв ще те запомня, приятелю! Дано си намерил вечния си покой, мир на душата ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...