Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Автобус се взриви на летището в Бургас

Препоръчан отговор

Бургаската болница има спешна нужда от кръводарители.

Не знам защо поста ти пак ще отиде в небитието...

Много се чудя дали да не забирам още 3-ма души и да тръгваме нататък.

От друга страна българите откликваме на такива призиви и сигурно вече са наваксали.

От къде черпиш информация, защото и БЧК знам, че са на място...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Не знам защо поста ти пак ще отиде в небитието...

Много се чудя дали да не забирам още 3-ма души и да тръгваме нататък.

От друга страна българите откликваме на такива призиви и сигурно вече са наваксали.

От къде черпиш информация, защото и БЧК знам, че са на място...

За голямо мое съжаление,аз не съм читав кръводарител иначе са стотина километра. :mad: Но съм доста рядка кръвна група. :mad:

Фондация Приятели на животните - Бургас/Animal Friends Foundation - Bourgas

Редактирано от Амбър (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това са битови инциденти ! И сега ако няма оставки от горе не знам какво още трябва да се случи !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това са битови инциденти ! И сега ако няма оставки от горе не знам какво още трябва да се случи !!!

На бас, че няма да има.

Както видяхме днес какво направи Борисов след доклада, сега ще е същото.

Но да не разводнявам темата за атентата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бойко пак плещи глупости. Да не се пишело, че било терористичен акт, щото сме били в прекрасни отношения с арабите, даже той ги бил победил на мачле. И това е позицията на министър-председателя, на човека, от който се очаква в този момент да е най-сериозен и отговорен... Нямам думи...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те ни предупредили, ама ние нали сме тежки и сме голямата работа. Сега ще ми разправят, че "специалисти" щели да разследват и да анализират - а бе яяя! Какви специалисти?!? Сега ще се изложим пред очите на Света! За нищо не ставаме - всичко е парлама. Полицаите на летището са дебели, разкопчани и се потят като прасета - нали ги даваха по тв-то. За мерки за сигурност няма да говоря - който не е решил, той не ни е еб.л! Беше вЪпрос на време. И днес гледам няколко пожарни коли от 52-а година хвърчат с пуснати сирени и буркани и се тътрят с 45 км/ч - вярно, че е пЪлна в вода, но все пак 2012г. сме!!! Аз с колелото ще отида по-бързо. Линейките са под всякаква критика, а нивото на специалисти в Спешното отделение в Бургас, няма да го коментирам. Горките хорица, не уцелиха къде да имат нужда от помощ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бойко пак плещи глупости. Да не се пишело, че било терористичен акт, щото сме били в прекрасни отношения с арабите, даже той ги бил победил на мачле. И това е позицията на министър-председателя, на човека, от който се очаква в този момент да е най-сериозен и отговорен... Нямам думи...

Ужас...

Не съм го видял това, но гледам трагедията и неадекватността на медии, полиция и всички органи, които имат някакво отношение към трагедията.

В Агенция Фокус преди час информацията беше за 7 убити и над 30 ранени.

Сега отварям и гледам 6 убити и над 30 ранени.

Жалка картинка, ама щом премиера ги плещи такива, нормално е и за всички останали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкоз беше с туризма ни. Искрени съболезнования за невинните жертви. Неминуемо влошаване на отношенията с Израел предстои. Жалко!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е,ти да не очакваш да им обяви война.

Те ни предупредили, ама ние нали сме тежки и сме голямата работа. Сега ще ми разправят, че "специалисти" щели да разследват и да анализират - а бе яяя! Какви специалисти?!? Сега ще се изложим пред очите на Света! За нищо не ставаме - всичко е парлама. Полицаите на летището са дебели, разкопчани и се потят като прасета - нали ги даваха по тв-то. За мерки за сигурност няма да говоря - който не е решил, той не ни е еб.л! Беше вЪпрос на време. И днес гледам няколко пожарни коли от 52-а година хвърчат с пуснати сирени и буркани и се тътрят с 45 км/ч - вярно, че е пЪлна в вода, но все пак 2012г. сме!!! Аз с колелото ще отида по-бързо. Линейките са под всякаква критика, а нивото на специалисти в Спешното отделение в Бургас, няма да го коментирам. Горките хорица, не уцелиха къде да имат нужда от помощ!

Ти защо не отидеш да дадеш кръв?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"България има прекрасна външна политика към арабския свят, като изключим това, че завчера бих арабските посланици на футбол, в прекрасни отношения сме." Това беше един от коментарите по БНТ на министър-председателя Бойко Борисов по повод терористичния атентат в Бургас в сряда.

Премиерът призова медиите да не дават чак толкова голям акцент на информацията за "евентуални терористични атаки".

Какво да му кажеш на такъв...

Е,ти да не очакваш да им обяви война.

Е не, ама хайде да се държи както подобава на поста му, а не да плещи тъпотии как бил еди кой си посланик на футбол. Това е гавра...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще остана безмълвен... Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти защо не отидеш да дадеш кръв?

Поради здравословни проблеми ми забраняват да давам крЪв. Аз ти от кЪде знаеш, че не сЪм ходил и какво общо имаше поста ти?!?! Редактирано от icemans (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече 5 часа гледам по каналите тази трагедия, а атентатът на Летище-Бургас влезе във всички световни медии. Еuronews пусна новината оцветена в червено под рубриката Breaking News около 18 часа българско време. Жалко за невинните хора .

Дистрикт гуверньорът на Ротари България Д2482 Атанас Атанасов призова всички членове на Ротари клубовете, които в момента се намират в района на Бургас, да се явят пред входа на Кръвния център на МБАЛ-Бургас, за да дарят кръв.

Той призова ротарианците, след като и кметът Димитър Николов се обърна със същия призив към бургазлии.

Трите автобуса на летище Бургас са били обект на терористична атака. В два от тях са поставени бомби, които са пренесени с багажа и са се намирали в багажното отделение отдолу. Задействани са с дистанционно.

От взривната вълна е пометен и третият автобус. Общо е имало 150 туристи от Израел, пристигнали на аерогарата в 16,38 часа с полет от Тел Авив. По данни от служители на аеропорта, част от тях трябвало да потеглят за Слънчев бляг, друга част за Пловдив.

Засега има данни, че са загинали всички от първия автобус, пътували са 45-50 души, каза шефът на еврейската общност в Бургас Сабатей Варсанов.

Чудо е, че успяхме да спасим нашите летовници, които чакахме на аерогарата с наш автобус, каза представителят на Алтурс за България Венцислав Танчев. Негови служители били в сектора на пристигащи самолети и посрещали летовници от Братислава, когато отвън взривили двата автобуса с израелските граждани. „Нашият автобус също е опожарен от пламъците, но е бил празен, защото полетът от Братислава бе с няколко минути по-късно“, каза Танчев пред Бесове.бг.

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=ksJ0dw0c73g

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ти от кЪде знаеш, че не сЪм ходил и какво общо имаше поста ти?!?!

Дискутирахме по-нагоре нуждата на бургаската болница от кръв.

Затова те попита...

Едит: много моля модератор да разкара горния пасквил.

Да се придържаме към темата и да ползваме единствено новинарски източници, а не разни простотии из нета...

Редактирано от algor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото сЪм опериран от язва и имам такава. Забраняват ми да давам крЪв. Аз ти от кЪде знаеш, че не сЪм ходил и какво общо имаше поста ти?!?!

Нищо,просто си пиша като теб,видях заглавието и да кажа нещо. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Показват го и по BBC, събитието е отразено с червена лента като извънредна новина ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Димитър Николов, кмет на Бургас, заяви, че за сега Бургаската болница няма нужда от кръводарители.

Нищо,просто си пиша като теб,видях заглавието и да кажа нещо. :)

Аз изказвам мнение, което не касае никой сЪфорумец и в същото време анализирам невЪзможността ни да се справим адекватно при такива ситуации. Но ще гледаме и ще видим - може пЪк да ни изненадат!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Господ да ни е на помощ! То не бяха земетресения и финансови кризи...а сега и това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е дело на Хизбалла. Приписва се на корпуса на стражите на ислямската революция на Иран. Заедно с пътниците влиза шахид. Сяда в предната част на автобуса и задейства детонатор. Всички полети от Израел към България са отменени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Министър-председателят на Израел Бенямин Нетаняху заяви, че в атентата на летището в Бургас се "вижда ръката на Иран".

Еврокомисарят по въпросите на бедствията и авариите Кристалина Георгиева също изрази дълбокия си потрес от случилото се в Бургас

Белият дом също излезе с изявление, в което рязко осъжда нападението над израелски граждани в Бургас.

btvnews.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не се пишело, че било терористичен акт, щото сме били в прекрасни отношения с арабите, даже той ги бил победил на мачле.

Не е истина... Това е идиотщина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще кажам, че сигурно е добре информиран и затова намеква, че това не е атентат.

ама хайде да се държи както подобава на поста му, а не да плещи тъпотии как бил еди кой си посланик на футбол. Това е гавра...

Бойко наистина е простоватичък.Но в случая е прав.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мдам, на Израел им е удобно да обвинят Иран разбира се, те веднага всичко разбрали че и проследили... И медийната им машина веднага заработва... Поне в това което четох , официален Израел не бързал да твърди че е атентат, но ако случайно се окажел такъв, то е най-верятно дело на Иран .. цитирам дословно от западни медии ... Явно предупрежденията от януари са били подготовка .... Жалко за загиналите, че и българи са сред жертвите, най-малко шофьора на единия автобус...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще кажам, че сигурно е добре информиран и затова намеква, че това не е атентат.

Бойко наистина е простоватичък.Но в случая е прав.

За кое е прав, че не е атентат ли? Може би случайно му е гръмнал резервоарът на автобуса? Битова трагедия? Айде стига глупости...

Мдам, на Израел им е удобно да обвинят Иран разбира се, те веднага всичко разбрали че и проследили... И медийната им машина веднага заработва...

Е, то е ясно, че Иран отдавна е набелязан за мишена. В този аспект е разбираемо желанието на Израел да го посочат с пръст и да кажат "виновен"

Кофти неща се случват и явно тепърва ще стават още по-кофти...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредната война най-вероятно, след Сирия по план е Иран....не спат мизерниците, планират ли планират....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...