Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мойра

Автобус се взриви на летището в Бургас

Препоръчан отговор

Жалко за загиналите, че и българи са сред жертвите, най-малко шофьора на единия автобус...

Невинните го отнасят винаги.

Всичко това фонтори яко.Например как от взрив избухва пожар.Кои от материалите на един автобус се възпламеняват от налягане.

Кои са горимите материали на тези автобуси,. при положение, че такива не се допускат в производството им. На снимките автобуса е изгорял в горната си част.

Нафтата се възпламенява от налагяне, но защо отстрани ламарината не е горяла,

Три автобуса с израелски туристи са се взривили на бургаското летище в кв. "Сарафово", съобщава БНР. По непотвърдена информация има загинали. Започнало е извеждане на туристите. По първоначална информация ставаше въпрос само за едно превозно средство.

Как пък се оказа че са три автобусите, а не един.

За кое е прав, че не е атентат ли? Може би случайно му е гръмнал резервоарът на автобуса? Битова трагедия? Айде стига глупости...

Ти цитираш Бойко и изцепката му за мач с араби.Видимо досега не си разбрал, че Иран е сочения за организатор.

За твое сведение иранците са перси, а не араби.Но ти си пиши пак така смело.Ти си далеч над такива подробности.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да изчакаме експертите да си кажат мнението, и тогава да философстваме викам аз... засега се знае че има жертви, останалото е само догатки основно...Въпроса е дали експертите ще кажат истината, или ще им кажат какво да кажат...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За твое сведение иранците са перси, а не араби.Но ти си пиши пак така смело.Ти си далеч над такива подробности.

Това разбира се, не пречи на Израел и САЩ да си търсят, намират, а защо не и създават поводи, да нападнат Иран...Чудя се, дали това не е един от създадените поводи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Големите експерти се изказаха...Викам направо да ви взимат в някоя разузнавателна агенция с тези умения.А откъде имате тази информация-плод на въображение,1-2 джойнта или бутилка качествена текила?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Големите експерти се изказаха...Викам направо да ви взимат в някоя разузнавателна агенция с тези умения.А откъде имате тази информация-плод на въображение,1-2 джойнта или бутилка качествена текила?

Може и да са/сме експерти, ти откъде ще знаеш... Във всеки случай не почваме да псуваме малоумно "гадните ислямисти" като някои първосигнални примати ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ааа аааа ако имаше предварителна информация аааа...

от януари още има бе боклук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обама и Клинтън се включват в лова на атентаторите

САЩ ще окажат помощ на България и Израел всевъзможно съдействие за откриването на виновните за атентата в летището в Бургас. Това се казва в писмено изявление на американския президент Барак Обама.

БЛИЦ

Слави Велков: Ние сме толкова уязвими и заплашени, колкото всички останали страни в света

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някакъв ислямист аматьор се е самовзривил, в Кипър са били заловили някакъв ливанец в Неделя, който се готвел да направи същото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

израел изпращал парамедици, някаква евроорганизация и тя изпраща лекари....и това за атентат в автобус. сега, че нямаме опит в такива ситуации - нямаме, но пък не сме идиоти.

Да, а трябва ли да позволяваме такова отношение към нас като съм бавноразвиваще се и идиоти? :angry:

Толкоз беше с туризма ни.

Искрени съболезнования за невинните жертви. Неминуемо влошаване на отношенията с Израел предстои. Жалко!

Мен Израел не ме вълнува! И никой българин не трябва да го вълнува!

Мен ме вълнуват нашите граждани и нашата национална сигурност! Мен ме вълнува да няма пострадали руски туристи и влошени отношения с Русия! Защото не американците, а руснаците са проливали кръта си за нас!

Туризма ни ще си съществува и без оная нация, която друго освен да лае по Палестина, Иран и Сирия не може! :angry::angry22:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, а трябва ли да позволяваме такова отношение към нас като съм бавноразвиваще се и идиоти? :angry:

Абсолютно - идиоти

Предупредени ама си ядат дюнери и измислят закони за контрабанда, да си напълнят пак гушите, не им дреме за никого.

Кой гласува за тия бе баси, тоя не може и едно изречение да каже, сигурно умното ББ му диктува аааааа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсолютно - идиоти

Предупредени ама си ядат дюнери и ....

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е редно да се обвиняват Българските служби. Със всяка група израелски туристи има и представител на МОСАД. Терористичният акт е извършен на паркинга пред летището-т.е. извън зоната на самото летище,където нивото на охрана е много високо. Начина на извършването на атентата е много трудно предвидим и е почти невъзможно е да се реагира. Затова и така се е атакувало. Как може да се предотвратят атентати като този,този в Тулуза или този в Норвегия ? Не винаги организацията им е изготвена от терористична организация,а от единичен терорист-психопат. Този акт е крайно неприятен за нас. България е толерантна държава и тук заедно съжителстват в мир и разбирателство българи,мюсюлмани,евреи и още много етноси. Това е удар не само към България,но и към Европейският съюз като цяло. Затова е нелепо да се обвиняват единични наши политици и служби.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти цитираш Бойко и изцепката му за мач с араби.Видимо досега не си разбрал, че Иран е сочения за организатор.

Ок, перси са. И какво? Аз говорех за нещо съвсем друго, но нали все някой трябва да се хване за някоя дреболия и да покаже колко е умен. Да, вярно съм далеч от такива подробности.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изпадаме в третия свят , не че досега не бяхме там , но поне имаше надежда

Ако заглавието на темата ти е аргументация, значи Германия, Франция и Англия тръгнаха натам доста преди нас.

Не е редно да се обвиняват Българските служби. Със всяка група израелски туристи има и представител на МОСАД.

Терористичният акт е извършен на паркинга пред летището-т.е. извън зоната на самото летище,където нивото на охрана е много високо.

Начина на извършването на атентата е много трудно предвидим и е почти невъзможно е да се реагира. Затова и така се е атакувало.

Как може да се предотвратят атентати като този,този в Тулуза или този в Норвегия ? Не винаги организацията им е изготвена от терористична организация,а от единичен терорист-психопат.

Този акт е крайно неприятен за нас.

България е толерантна държава и тук заедно съжителстват в мир и разбирателство българи,мюсюлмани,евреи и още много етноси.

Това е удар не само към България,но и към Европейският съюз като цяло. Затова е нелепо да се обвиняват единични наши политици и служби.

Най-разумното мнение което прочетох. Може вътрешната сигурност да не ни е чудо за приказ, но който твърди, че всякаква подобна атака може да бъде предотвратена, явно е фен на Том Круз и Брус Уилис. Просто в държавите с по-добра сигурност ще предотвратят повече атаки - но успешни винаги ще има. Иначе същите тези хора пискат на умряло срещу СРС, следенето в интернет и т.н. Е не може хем така, хем инак. Изберете си - полицейска държава или такава в която атентатите са лесни. Лично аз не искам летището в Бургас да е като в това в Бангалор. Ужасно е на всеки 10м да има човек с зареден калашник...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уникални глупости прочетох по форуми, чух по радиа, видях по телевизиите. Трагедията е неописуема, жалко за загиналите, пострадалите и близките им. Но след една бегла ретроспекция ме напушва и на съвсем неуместен смях, дори още по-зле – ирония, граничеща със сарказъм, преминаваща в него, стигаща до цинизъм. Сульо и Пульо напълниха медиите и заляха ефира с „компетентни” мнения по въпроси, по които хал хабер си нямат. Забравени „специалисти” дават акъли какво е можело да се направи, но не е , какво не е трябвало да се прави, а е. Чет нямат душиците, изведнъж извадени от нафталина, на които са пореден път бе дадена възможност да позвънят и кажат „мамо, дават ме по телевизора, пускай го!”. В един момент информацията заприличва на играта „развален телефон” – тиражират се някакви нови данни, купища папагали ги повтарят и видоизменят така, че непредубеденият зрител да си каже „я, какъв експерт, хайде да му вярваме!”. По друг канал в същото време друг специалист, замаян от собствената си витиеватост „оборва” опонента си... Управляващите демонстрират „увереност” в това, което правят или не правят, опозицията пък се надпреварва да хули и дава съвети, защото не носи никаква отговорност за нищо – казано иначе, нищо ново под слънцето. И само за нас, обикновените хора остава натрапчивото мнение, че от днес нататък нищо у нас няма да е същото, стига да не забравим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
публикувано (редактирано)

Теб не те вълнува която написа цяла тема как не трябва да се дискриминират хората ?!!! Колко е лошо това а сега пишеш че никой не трябвало да го вълнува че има загинали евреи защото не са проливали кръв за България ... WTF is this ??

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако заглавието на темата ти е аргументация, значи Германия, Франция и Англия тръгнаха натам доста преди нас.

Очаквах подобен коментар, но някак си не мога да възприема сравнението

Най-разумното мнение което прочетох. Може вътрешната сигурност да не ни е чудо за приказ, но който твърди, че всякаква подобна атака може да бъде предотвратена, явно е фен на Том Круз и Брус Уилис. Просто в държавите с по-добра сигурност ще предотвратят повече атаки - но успешни винаги ще има. Иначе същите тези хора пискат на умряло срещу СРС, следенето в интернет и т.н. Е не може хем така, хем инак. Изберете си - полицейска държава или такава в която атентатите са лесни. Лично аз не искам летището в Бургас да е като в това в Бангалор. Ужасно е на всеки 10м да има човек с зареден калашник...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

предупредиха още зимата, мястото е друго, но за съжаление удариха

"Хизбула" подготвя атентат срещу израелци в София

http://www.24chasa.b...ticleId=1173889

Медии в Израел съобщават за предотвратен атентат у нас

9 януари 2012

http://dariknews.bg/...ticle_id=835004

Привет, остава само да помислите? От къде знаят? Просто е нали, МОССАД- си го създават сами и това не е шега предстоят още атентати в Лондон. Колко хора знят,че през април месец евреина Николай Младенов прокара набързо през парламента деректива и най-вече разрешение израелски изтребители да преминават без никакви проблеми през въздушното пространство на България?С учебна цел? Колко души знаят,че разстоянието от Израел - София е равно на разстоянието по въздух Израел -Техеран? Пита се защо? Кому е нужно това? И най-вече защо точно през България? Просто предстои да се нападне Сирия и то предимно от тук ще се напада, затова трябва да се настрои това население което, отдавна е доказало,че не е народ, трябва да се модилира неговоти мислене и да застане на тяхна еврейска страна когато те дръзнат да нападнат Сирия,Иран от тук. Как Ви се струва,че еврейският посланик го чакат на летище Сарафово да РЪКОВОДИ -КОРДИНИРА цялата далавера? От какъв зор еврейският посланик? Къде са българските, както казват компитентни органи? Сега видно ли е кой е господарят на тези компетентни органи? И защо точно този еврейски посланик, ще ръководи в България, ами просто е, да не би случайно някой заблуден да открие нещо което не трябва да се открива,а именно,че това е работа на МОССАД. Още повече,че във фалшивата масоно-еврейска държава предстоят извънредни избори, младите талмудисти там поговолно отказват да служат в армията и трябва да се сплотят, как така ще играят те хазарт който принципно е забранен във фалшивата им държава Израел. Но още по интерестното е,че никой от българска страна не дръзна да поиска от тази фалшива държава компенсации за проваления туризъм в България и щетите нанесени на летище Сарафово заради евреите? Вместо това те свалят гащи пред господарите си. Нещо повече, Боко тиквата дори даде право на еврейското правителство да заседава заедно с масонското правителство на България? От какъв зор бе Боко? Кому е нужно това? Трябва да свикваме постепенно с това нали? Ала, това че се топим и на час в България умират 12 души,това няма никакво значение нали? Няма никакво значение,че единственото нещо което расте с поговолни темпове в България днес са гробищата?

Редактирано от Tihichko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подобни атентати не се извършват хаотично , планирани са много точно и във времето и в пространството , обикновено са знакови и трябва да се анализират много сериозно, за да се предотвратят следващи такива или дори по-мащабни Не трябва да забравяме географските ширини , половинчатото ни участие в Европейския съюз, странната ни външна политика и още доста фактори , които ни правят лесна "дестинация" Дано да ни окажат адекватна помощ , иначе ще си гърмим яко

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е редно да се обвиняват Българските служби.

Все ми се струва, че точно те трябва да се обвиняват.

Не винаги организацията им е изготвена от терористична организация,а от единичен терорист-психопат.

Аз в самотните убийци и психопати, които правят много добре планирани и подготвени акции, не вярвам. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като слушате медиите и като четете форумите мислете малко. Още вчера като бълваха глупостите за пълен автобус бомба и 7 загинали нещо не ми се върза. Първото което ми дойде е че бомбата е била вън до автобуса. Сега като ви чета коментарите за Израел,Иран ала бала араби пак не ми се връзва. Според мен това е провокация с цел да ни провалят летния сезон както провалиха зимния няма толкова тъпи терористи. Това си е поръчково с 1 куршум 2 заека: Провалят ни сезона и ни развалят отношението с Иран злепоставят ни че имаме ниски мерки за сигурност и т.н. Жалко за пострадалите и убитите но не мисля че терористи имат пръст тука.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подобни кръвопролития се планират, а не стават случайно.

Още една тъжна новина:

"Дъщерята на израелския посланик у нас е с много тежка политравма – гръдна и коремна контузия, научи БЛИЦ от източници във ВМА. Тя е една от пострадалите в атентата в Бургас.

Младата жена е с разкъсан черен дроб и диафрагма. Пострадалата е на изкуствено дишане и все още има опасност за живота й."

blitz.bg

Дано оцелее!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като слушате медиите и като четете форумите мислете малко. Още вчера като бълваха глупостите за пълен автобус бомба и 7 загинали нещо не ми се върза. Първото което ми дойде е че бомбата е била вън до автобуса. Сега като ви чета коментарите за Израел,Иран ала бала араби пак не ми се връзва. Според мен това е провокация с цел да ни провалят летния сезон както провалиха зимния няма толкова тъпи терористи. Това си е поръчково с 1 куршум 2 заека: Провалят ни сезона и ни развалят отношението с Иран злепоставят ни че имаме ниски мерки за сигурност и т.н. Жалко за пострадалите и убитите но не мисля че терористи имат пръст тука.

Много специалисти много нещо по форумите. То щом терористи нямат пръст тука !!! ... Та отивам на трудовата борса и си намирам камикадзе и го пращам с една раница на адрес !!!

Точно така ти разбрах поста.

Най важното е да не ти оградят снимката на главата с червения химикал. Останалото е само въпрос на време и пари.

Щом са ни нарочили от 10 опита все някой ще е сполучлив нали ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...