Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Някой, да не кажа доста клипове, които са публикувани със старите линкове на youtube преди да минат на HTTPS няма да се виждат от както и ние минахме на HTTPS .. ако се редактира поста и се постави линка отново httpS://www.youtube.com...вероятно ще се появят

П.П. Не е от това. Ще проверя къде е проблемът

П.П.П Миля, че оправих проблема, с ново публикуваните клипове не би трябвало да се случва повече. Моля модераторите, ако срещнат такива постове публикувани тези дни в който не се виждат клиповете да натиснат редакция на поста и без да променят нищо да го запазят и клипът ще се появи. Потребителите също може да докладват такива счупени постове за да ги оправим.

Поздрави.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 4,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Уважаеми потребители, Благодарим ви за проявеното търпение през изминалите месеци. През това време се наложи да подменим няколко от сървърите ни и да направим редица оптимизации за да ускорим зарежда

Как да ви го обясним по-простичко, че за да съществува този сайт и да имате по 80-90 новини дневно и да ги четете на воля без да плащате за това трябва да има реклама? Ейй все няма угодия в тази стран

Да, докладвах 3 от постовете и бях озадачен, че последствия няма, особено след като наблюдавам, че модераторите действат моментално. То е ясно, че се парадира с някаква елитарност и самочувстви

Публикувани изображения

...П.П.П Миля, че оправих проблема, с ново публикуваните клипове не би трябвало да се случва повече...

Поне тези, които не се виждаха сега са наред!

Благодаря за бързата намеса за отстраняването на проблема.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В последния ми пост в темата за Добро утро не виждам клипа в собствения си пост

И при мен се получи същото в една друга тема (два дена клиповете не ги виждах),но днес реших да направя една редакция и всичко се оправи! ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Миля, че оправих проблема, 

Много е добре, когато хората от които зависят много неща (не всички обаче) показват, че наистина правят всичко възможно, нещата да се подобряват.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте...

Прецаках се кофти.
Преди време бях писал тема, как да разгранича Калдата акаунта от ФБ акаунта, защото просто не съм си правил регистрация по нормален път а съм влизал винаги с ФБ. Темата ми явно се прие на шега и не получих отговор...

Вчера реших да се поровя в настройките на профила, влязох в Facebook категорията и видях бутона - разграничи профила. Натиснах го с надеждата, че ще трябва да въведа имейл и парола с които впоследствие да влизам, но не. Просто бях изхвърлен от профила си. Пробвах отново да вляза с ФБ профила си, но ми излезе, че този профил не е свързан с нито един калдата профил, и съотвено имах вариант да направя нов или да го свържа със съществуващ калдата профил. Избрах второто, при което ми поиска имейл и парола (каквито аз не съм задавал никога на профила си и нямам).

Профила ми е този https://www.kaldata.com/forums/user/308390-chrisjobs/

Благодаря!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте...

Прецаках се кофти.

Преди време бях писал тема, как да разгранича Калдата акаунта от ФБ акаунта, защото просто не съм си правил регистрация по нормален път а съм влизал винаги с ФБ. Темата ми явно се прие на шега и не получих отговор...

Вчера реших да се поровя в настройките на профила, влязох в Facebook категорията и видях бутона - разграничи профила. Натиснах го с надеждата, че ще трябва да въведа имейл и парола с които впоследствие да влизам, но не. Просто бях изхвърлен от профила си. Пробвах отново да вляза с ФБ профила си, но ми излезе, че този профил не е свързан с нито един калдата профил, и съотвено имах вариант да направя нов или да го свържа със съществуващ калдата профил. Избрах второто, при което ми поиска имейл и парола (каквито аз не съм задавал никога на профила си и нямам).

Профила ми е този https://www.kaldata.com/forums/user/308390-chrisjobs/

Благодаря!

Здравейте,

Системата ви е позволила да разграничите профила си защото си имате и мейл и парола в профила а кога и как сте ги въвеждали не можем да ви кажем. Възможно е да не си спомняте, че сте ги въвеждали или пък да сте имали потребител, който сте обвързали с профила си във фейсбук и сега да сте го разграничили от него. За вход в сайта може да използвате името си за вход Christian Ivailov или мейла който сте оставили chrisjobs***@gmail.com - последните три символа от него сме ги заличили умишлено, но се предполага, че вие си ги знаете. И използвайте паролата си която и ние не я знаем. Ако не я помните поискайте нова такава на посочения мейл.

Поздрави.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправи се! Благодаря, може да изтриете старият профил ако има как.

Чудесно :) 

Случаят е приключен 

Поздрави и приятни мигове в сайта.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Време е някои тагове да се редактират. Примерно този:

dz8no9j.png

Аз не мога да схвана на какъв език е, но определено не е на английски :)

Намира се тук:

<a class="ipsTag" href="https://www.kaldata.com/forums/tags/forums/driveri/" data-tooltip="Намери още съдържание за 'driveri' " id="anonymous_element_38"><span>driveri</span></a>

а вероятно и на други места. Вероятно не само този таг търпи критика, но ми попадна и ме присърбя, а няма как да се почеша точно там :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добро утро :) 

От вчера имам проблем с форума, сутрин когато искам да влезна в форума ми изписва, че "Вързката ви не е частна" , след това изобщо не мога да влезна. Проблема се оправя, чак когато подмине 08;30 ч.??

Screenshot_2014-12-13-06-28-59cfsd74q.jp

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От вчера имам проблем с форума, сутрин когато искам да влезна в форума ми изписва, че "Вързката ви не е частна" , след това изобщо не мога да влезна. Проблема се оправя, чак когато подмине 08;30 ч.??

Искат да ти кажат, че си прекалено ранобуден.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От мобилно у-во, приложение ли отваряш сайта? Имах сходен проблем с друг сайт, нямащ нищо с калдейта, оправя се от само себе си във времето (не повече от 10 пъти ми зареди така), аз го отварях така:

- Като ти излезе това - натискаш "Разширени"

- После имаше нещо като "Продължи въпреки ..." или нещо подобно, "уж" си под атаки, но надали има нещо вярно в това, просто софтуерно се е нещо сбъркало твоето (както и моето) у-во, опитай разбира се един рестарт, хард резет и каквото се сетиш.

Успех и дано съм помогнал ;)

Редактирано от icekiller (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искат да ти кажат, че си прекалено ранобуден.

Хо-хо-хо , не съм от най-ранобудните просто ходих пусна една водна пръчка, реших да видя какво ново има в форума :)

От мобилно у-во, приложение ли отваряш сайта? Имах сходен проблем с друг сайт, нямащ нищо с калдейта, оправя се от само себе си във времето (не повече от 10 пъти ми зареди така), аз го отварях така:

- Като ти излезе това - натискаш "Разширени"

- После имаше нещо като "Продължи въпреки ..." или нещо подобно, "уж" си под атаки, но надали има нещо вярно в това, просто софтуерно се е нещо сбъркало твоето (както и моето) у-во, опитай разбира се един рестарт, хард резет и каквото се сетиш.

Успех и дано съм помогнал ;)

Забравих да спомена, че това става само когато отворя калдейта през хрома на таблета. Благодаря ти , утре ще пробвам това решение да видим. :)

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А случайно да си забравила да сложиш тикчето на "запомни ме на този компютър" :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

С Blackberry 10 браузъра пък не се показва мобилната версия на форума. Със сайта с новините няма проблем, ама на форум като цъкна и ми излиза десктоп версията.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Бутона Докладвай не работи.

Вземете съответните мерки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто екипа е още великодушно настроен след нова година, а бутона си работи при мен :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто екипа е още великодушно настроен след нова година, а бутона си работи при мен :)

и как разбра че работи бутона

при мен не действа изобщо

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и как разбра че работи бутона

при мен не действа изобщо

Престани да разиграваш циркове и използвай бутона "докладвай" само по предназначение, а не за комуникация с модераторския състав.

2.9   Използвайте тази функция САМО, за да докладвате за съдържанието на дадено съобщение, което според Вас трябва да бъде модерирано, а не като средство за комуникация с модератор с други цели. Постове, излизащи извън рамките на изискването, ще бъдат трити или редактирани.

Ако искаш да питаш нещо, да дискутираш или да уточняваш, ползвай ЛС.

Точка!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Престани да разиграваш циркове и използвай бутона "докладвай" само по предназначение, а не за комуникация с модераторския състав.

И аз докладвах, къде са вашите действия?

Призоваваш да се спазват правилата, а ги оставяш да обиждат! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш да питаш нещо, да дискутираш или да уточняваш, ползвай ЛС.

Точка!

По предназначение съм го използвала

за обида

И аз докладвах, къде са вашите действия?

Призоваваш да се спазват правилата, а ги оставяш да обиждат! 

толерират обиди, още стоят постовете, искате ли да ги видите а, аз съм си ги снимала всичките

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както се разбра, потребителката е ограничена, заради неправилно и досадно често използуване. За Вашия случай четете предишния ми коментар. Спокойно, ще им мине доброто настоение и ще започнат и да наказват. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както се разбра, потребителката е ограничена, заради неправилно и досадно често използуване. За Вашия случай четете предишния ми коментар. Спокойно, ще им мине доброто настоение и ще започнат и да наказват. :)

В правилата не пише, че модераторите ще наказват в зависимост от настроението. 

Нищо лично, поздрави! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване