Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Ха, "По принцип Google е трябвало да плати един милиард долара за покупката на Twitch, докато Amazon в крайна сметка го направи за 970 милиона в кеш" но новината където се съобщава, че Amazon са купили Twitch (го направи за) ми излиза това : 6e1821e1adc77c6d.png

Здравейте,

Нямаме идея от къде сте взели линка, но той е грешен и е нормално да ви връща грешка. Правилния линк е: https://www.kaldata.com/IT-%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/Google-%D0%BD%D0%B5-%D0%BA%D1%83%D0%BF%D0%B8%D0%BB%D0%B0-Twitch-%D0%BF%D0%BE%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B8-%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D0%B7%D0%B0-%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BB-92820.html

Поздрави и успех.

Този пост, както и ред други постове към момента на създаване, бяха оформени в стихотворна форма. Сега вече се виждат по различен от оригиналното оформление начин. Най-често със слети редове или като текст заграден с различни BB кодове (най-често с кода). Наблюдавам симптомите на Windows 7 с FireFox, Internet Explorer, Google Chrome, Opera, а също така и на Android 4.0.3 FireFox, Opera и Stock браузъри. Ще се радваме, ако този проблем бъде премахнат.

Предварително благодаря,

darkterminal

И на повечето от моите постове е така!

Моля екипа на форума да оправи проблема!

Това е бъг, който е някъде във форумната система, а и WYSIWYG редакторът не за първи път прави мизерии.

Здравейте,

Бъгът по-скоро е бил в стария редактор с този с който пишете от много време няма никакви проблеми. Тези дни заради преминаването на сайта към защитен-криптиран вариант се наложи да ребилднем абсолютно всички постове във форума за да се конвертират всички стари връзки към клипове, картинки или други подобни от некриптиран в криптиран вариант. Вероятно този ребилд е отстранил и предишни форматирания от проблемния редактор. За напред няма да имате подобни проблеми.

Поздрави.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 4,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Уважаеми потребители, Благодарим ви за проявеното търпение през изминалите месеци. През това време се наложи да подменим няколко от сървърите ни и да направим редица оптимизации за да ускорим зарежда

Не ви ли стана досадно да мрънкате, да сте недоволни от нещо/някой, все да търсите за какво да се захванете да омрънкотите, за да бъде задоволена страстта към вечното недоволство и повсеместно реване?

Да, докладвах 3 от постовете и бях озадачен, че последствия няма, особено след като наблюдавам, че модераторите действат моментално. То е ясно, че се парадира с някаква елитарност и самочувстви

Публикувани изображения

Още един проблем, който е от 2-3 дни: https://www.kaldata.com/forums/topic/86003-безплатен-лицензиран-софтуер/?p=2924448

И по-конкретно (пример):  for 64-bit , така се показват цветовете навсякъде.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези дни заради преминаването на сайта към защитен-криптиран вариант се наложи да ребилднем абсолютно всички постове във форума за да се конвертират всички стари връзки към клипове, картинки или други подобни от некриптиран в криптиран вариант. Вероятно този ребилд е отстранил и предишни форматирания от проблемния редактор. За напред няма да имате подобни проблеми.

Какъв ребилд - то това си а направо редакция.  :wub:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Нямаме идея от къде сте взели линка, но той е грешен и е нормално да ви връща грешка. Правилния линк е: https://www.kaldata.com/IT-%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/Google-%D0%BD%D0%B5-%D0%BA%D1%83%D0%BF%D0%B8%D0%BB%D0%B0-Twitch-%D0%BF%D0%BE%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B8-%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D0%B7%D0%B0-%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BB-92820.html

Поздрави и успех.

Здравейте,

Бъгът по-скоро е бил в стария редактор с този с който пишете от много време няма никакви проблеми. Тези дни заради преминаването на сайта към защитен-криптиран вариант се наложи да ребилднем абсолютно всички постове във форума за да се конвертират всички стари връзки към клипове, картинки или други подобни от некриптиран в криптиран вариант. Вероятно този ребилд е отстранил и предишни форматирания от проблемния редактор. За напред няма да имате подобни проблеми.

Поздрави.

Линка го взимам точно от тази новина където вие ме насочихте, искам правилния линк за статията където се съобщава, че Amazon купуват twitch за 970 милиона в кеш :-)

А нещо за проблема със страниците ( страница 4 от 3 ) при ЛС ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линка го взимам точно от тази новина където вие ме насочихте, искам правилния линк за статията където се съобщава, че Amazon купуват twitch за 970 милиона в кеш :-)

А нещо за проблема със страниците ( страница 4 от 3 ) при ЛС ?

Здравейте авторът е задал грешно линка, което вече е коригирано. Правилния линк е: https://www.kaldata.com/IT-%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/Amazon-%D0%BA%D1%83%D0%BF%D1%83%D0%B2%D0%B0-Twitch-%D0%B7%D0%B0-%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D0%BD-%D0%BC%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%B0%D1%80%D0%B4-%D0%B4%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%80%D0%B0-92760.html

Нямам представа за какъв друг проблем говорите при страниците при ЛС без детайли и подробности няма как да разберем.

Поздрави.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте авторът е задал грешно линка, което вече е коригирано. Правилния линк е: https://www.kaldata.com/IT-%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/Amazon-%D0%BA%D1%83%D0%BF%D1%83%D0%B2%D0%B0-Twitch-%D0%B7%D0%B0-%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D0%BD-%D0%BC%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%B0%D1%80%D0%B4-%D0%B4%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%80%D0%B0-92760.html

Нямам представа за какъв друг проблем говорите при страниците при ЛС без детайли и подробности няма как да разберем.

Поздрави.

Кал, още един проблем. Този сайт се е закачил на фишинг към Калдейта и преди малко от редактора за писане на коментар непроизволно ме изпрати в него. Има много проблеми покрай това криптиране и дано да не сте се отворили отново за пробиви, може би в това число и  инжекции по sql, че точно на това ми мяза положението.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте авторът е задал грешно линка, което вече е коригирано. Правилния линк е: https://www.kaldata.com/IT-%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/Amazon-%D0%BA%D1%83%D0%BF%D1%83%D0%B2%D0%B0-Twitch-%D0%B7%D0%B0-%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D0%BD-%D0%BC%D0%B8%D0%BB%D0%B8%D0%B0%D1%80%D0%B4-%D0%B4%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%80%D0%B0-92760.html

Поздрави.

Прикачил съм снимка малко по-нагоре.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Здравейте,

Поздрави.

Благодаря за отговора.

Има ли идея засегнатите от ребилдването постове да бъдат коригирани?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един проблем този път в ЛС. Страница 4 от 3 :) c3068f2cb8da1772.png

Прикачил съм снимка малко по-нагоре.

Поздрави.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв ребилд - то това си а направо редакция.  :wub:

Не спори с него, той е СЕО на Калдата Медия Груп! Ти ко си постигнал? Не си СЕО.Все едно има пет вестника и пет телевизионни канала.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчезнаха опциите на "разширеният редактор"

Това под Vista и браузер Opera 12.17

Качването на постове зависва!!!!

Къде ще да е причината ?????

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше над 600 посетители преди малко, може да е претоварване и проблем с преноса(дано не и загуба) на пакети.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първи пост във тази тема, аз го виждам така - 2cd0a76faf0ad929.pnghttp://store.picbg.net/pubpic/D9/29/2cd0a76faf0ad929.png
А напреди със сигурност не е било така, защото поста не е редактиран а и за съм го харесал още когато е била създадена темата. Още един проблем имам само във този форум, като натисна два пъти шифт + ентър във полето за писане цялата страница крашва.

Хром ми изписа "Отиде си!" (добър беше за там беше xD)

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първи пост във тази тема, аз го виждам така - 2cd0a76faf0ad929.pnghttp://store.picbg.net/pubpic/D9/29/2cd0a76faf0ad929.png
А напреди със сигурност не е било така, защото поста не е редактиран а и за съм го харесал още когато е била създадена темата. Още един проблем имам само във този форум, като натисна два пъти шифт + ентър във полето за писане цялата страница крашва.

Хром ми изписа "Отиде си!" (добър беше за там беше xD)

Здравейте,

Постът е оправен. Изпратете ни линкове на подобни постове, които сте забелязали и ще ги оправим. Относно шифт + ентър няма подобен проблем и аз съм с Chrome и при мен не се наблюдава подобен проблем. Без повече подробности за проблема за да го възпроизведем ще приемем, че проблемът е "във вашия телевизор".

Поздрави.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Версията на Google Chrome е 39.0.2138.3 dev-m (64-bit) в режим Metro за Windows 8.1 ще изчакам друга версия на хром :) 
На Internet Explorer проблема го няма. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Версията на Google Chrome е 39.0.2138.3 dev-m (64-bit) в режим Metro за Windows 8.1 ще изчакам друга версия на хром :) 

На Internet Explorer проблема го няма. 

Здравейте,

Поддържаме само финални версии без beta и dev. Моля опитайте с финална версия на браузъра си.

Поздрави.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Поддържаме само финални версии без beta и dev. Моля опитайте с финална версия на браузъра си.

Поздрави.

Ще опитам като излезе финална версия на Chrome за 64-bit Windows :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво им е станало на шрифтовете - уж работят а при старите постове вижте как е

:rolleyes:

https://www.kaldata.com/forums/topic/112310-тестени-и-хлебни-произведения/page-5

Здравейте,

Оправени са. Ако видите и други постове докладвайте ги или ги пуснете тук.

Поздрави.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера проблема при мен ли е или не е, но не мога да се логна в чат сесията на сайта. Изписва ми "Моля изчакайте, зарежда се чат стаята" и до там. Нито мога да видя дискусията която се води, нито нищо. Скоро не съм влизал в чата, но преди този проблем го нямаше (допреди няколко месеца поне). Рефрешвам страницата - ефект няма. Ето снимка да видите:

http://prikachi.com/images/571/7569571z.png

ПС: Браузърът e Firefox 31.0, ОС  - Ubuntu 14.04.

Благодаря предварително !

Момчето преди дена ви докладва за проблема и още не е оправен. 261db89d596df25e.PNG

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчето преди дена ви докладва за проблема и още не е оправен. 

Здравейте, 

Ако в възможно да не ни броите дните на реакция за всеки проблем. Решаваме проблемите като с приоритет са тези с по-голяма значимост. Като остане време ще погледнем и този. Едва ли десетки потребители не могат да спят спокойно защото като влязат в чата не виждат какво се е писало преди да влязат.

Поздрави.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, 

Ако в възможно да не ни броите дните на реакция за всеки проблем. Решаваме проблемите като с приоритет са тези с по-голяма значимост. Като остане време ще погледнем и този. Едва ли десетки потребители не могат да спят спокойно защото като влязат в чата не виждат какво се е писало преди да влязат.

Поздрави.

Той чата изобщо не работи ... Трябва му основен ремонт. 

Иначе този проблем който сега ще Ви покажа е от 1+ година. Като се появят тези точки и, ако поста ми е дълъг целия текст няма да се покаже ами само до половината (а другата половина като натисна редакция се вижда)

1a844111b1e04e69.PNG

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване