Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте.По моему това е някакъв проблем затова въпроса ми е в тази тема (извинявам се ако не е за тук).А въпроса ми е...Какво прави този самолет в моя пост, след като това не е моя снимка и аз не съм я публикувал, нито съм си редактирал поста.Откъде на мястото на снимката ми се взе този самолет?Става въпрос за пост 97 от тази тема!Ако някой има някакво обяснение моля да сподели.

Може би хостинга нещо е омазал

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 4,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Уважаеми потребители, Благодарим ви за проявеното търпение през изминалите месеци. През това време се наложи да подменим няколко от сървърите ни и да направим редица оптимизации за да ускорим зарежда

Не ви ли стана досадно да мрънкате, да сте недоволни от нещо/някой, все да търсите за какво да се захванете да омрънкотите, за да бъде задоволена страстта към вечното недоволство и повсеместно реване?

Да, докладвах 3 от постовете и бях озадачен, че последствия няма, особено след като наблюдавам, че модераторите действат моментално. То е ясно, че се парадира с някаква елитарност и самочувстви

Публикувани изображения

Може би хостинга нещо е омазал

Е да де, ма ако на мястото на снимката ми се беше появила английската кралица без гащи, или някаква друга  компрометираща снимка на еди кой си-ко прайм? Как стават тия работи?

Това ми е интересно! На Вас случвало ли ви се е подобно нещо?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е да де, ма ако на мястото на снимката ми се беше появила английската кралица без гащи, или някаква друга  компрометираща снимка на еди кой си-ко прайм? Как стават тия работи?

Ааа, случвало се е във форума. Някой хостинг компании не искат снимките им да се репостват и публикуват разни идиотски снимки :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ааа, случвало се е във форума. Някой хостинг компании не искат снимките им да се репостват и публикуват разни идиотски снимки Публикувано изображение

Ми дай да съдим хоста и да изкараме някой лев!

Между другото преди някой да пита сигурен ли съм, че не съм постнал аз самолета ето и едно доказателство от тук пост 116 и последвалия 117-сега го видях и разбрах, че съм имал там снимка на Деветашката пещера!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хоста не може да мени материалите в постовете. Преместването, вероятно е грешка на недоспал член на екипа :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хоста не може да мени материалите в постовете. Преместването, вероятно е грешка на недоспал член на екипа Публикувано изображение

Хоста може, защото изображенията се зареждат от отдалечения хост, докато от калдата се зарежда хтмл

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, случвало ми се е, когато съм използвал prikachi.com  и не съм ъплоудвал снимките в собствената си папка през акаунта си, ами съм ги качвал директно.

Явно от там след известно време трият безпризорните снимки , а на качените след това присвояват старите адреси.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи все пак от сървъра за картинки...На мен не се е случвало, ако нещо се изтрие, в коментара ми просто няма изображение. Но и аз много повече пъти съм качвал на imageshack  и на imgur , от където не се трие толкова често.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, случвало ми се е, когато съм използвал prikachi.com  и не съм ъплоудвал снимките в собствената си папка през акаунта си, ами съм ги качвал директно.

Явно от там след известно време трият безпризорните снимки , а на качените след това присвояват старите адреси.

Ясно-проблема е в хоста.Ша го съдим и ша ходим на Карибите послеПубликувано изображение

Тъй де -не може то така! Ами какви щуротии могат да станат по този начин, А?

Ааа, случвало се е във форума. Някой хостинг компании не искат снимките им да се репостват и публикуват разни идиотски снимки Публикувано изображение

пп.Капитане a на теб пак от prikachi.com ли ти си е случвало подобно нещо, или и от други хостове ша изкараме кинти Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно-проблема е в хоста.Ша го съдим и ша ходим на Карибите послеПубликувано изображение

Тъй де -не може то така! Ами какви щуротии могат да станат по този начин, А?

пп.Капитане a на теб пак от prikachi.com ли ти си е случвало подобно нещо, или и от други хостове ша изкараме кинти Публикувано изображение

Ааа, не на мен, на друг се случи :) Аз обикновено ползвам международни хостове, гугъл, яху, АОЛ :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Аз обикновено ползвам международни хостове, гугъл, яху, АОЛ Публикувано изображение...

Е там не може ли да се случи такова нещо?А иначе благодаря на теб и на Трихо , че внесохте светлина по въпроса ми.Проблема явно си е в хоста-не във форума, но все някъде ми се искаше да задам въпроса си.

Извинявам се ако съм разбулил излишно духоветеПубликувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е там не може ли да се случи такова нещо?А иначе благодаря на теб и на Трихо , че внесохте светлина по въпроса ми.Проблема явно си е в хоста-не във форума, но все някъде ми се искаше да задам въпроса си.

Извинявам се ако съм разбулил излишно духоветеПубликувано изображение

Ами лично на мен не ми се е случвало :) И няма проблем, не си разбунил духове, споко

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето още една основателна причина да се увеличи пространството за прикачени файлове поне на 500 мб :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето още една основателна причина да се увеличи пространството за прикачени файлове поне на 500 мб Публикувано изображение

Има ли смисъл, гугъл предлага 15ГБ, майкрософт мисля вече предлагат същия обем, фликър предлага 1ТБ (за снимки и видео). Какво повече искаш като обем :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето още една основателна причина да се увеличи пространството за прикачени файлове поне на 500 мб Публикувано изображение

Едва ли е решение, защото като си изтриеш файла от PC-то хората ша виждат  в поста ти мушмулиПубликувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едва ли е решение, защото като си изтриеш файла от PC-то хората ша виждат  в поста ти мушмулиПубликувано изображение

За какво говориш ? Какъв файл от PC-то ? Ами то тогава не трябва да си изключваш компютъра.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво говориш ? Какъв файл от PC-то ? Ами то тогава не трябва да си изключваш компютъра.

Ами преди време бях прикачил един файл в един пост и след като изтрих файла той вече не се виждаше в поста.За това говоря! 

А може и да бъркам, но това което ти пиша току що бе факт!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами преди време бях прикачил един файл в един пост и след като изтрих файла той вече не се виждаше в поста.За това говоря! 

А може и да бъркам, но това което ти пиша току що бе факт!

Хайде тогава помисли и кажи, какво се случва, когато ти е изключен компютъра.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде тогава помисли и кажи, какво се случва, когато ти е изключен компютъра.

Добре бе Ken хайде да не спорим излишно.Ти си прав аз не-не споря.Обясни ми ти като по разбиращ в случая защо ден след като изтрих файла от лаптопа той не се виждаше повече в поста ми?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

B-boy[styLe] коментира новината Hijack Hunter 1.8.4.1 :

http://www.kaldata.com/comments.php?catid=1&id=91547 :

Съобщение за грешка

Страницата която търсите не може да бъде намерена на нашия сървър.

Ето възможните причини за това :

- Може би сте въвели грешен URL адрес?

Възможно е да сте въвели погрешен адрес за уебсайта (URL). Моля Ви проверете правописа, главните букви, пунктуацията и т.н.

- Може би сте дошли до тази страница с линк от друга страница на нашия сайт?

Ако се дошли на тази страница, след като сте проследили линк от друга страница на нашия сайт, моля свържете се с нас, за да оправим грешката.

- Може би сте дошли до тази страница с линк от друг сайт?

Линковете от други сайтове понякога не са актуални или са неправилно написани. Моля свържете се с нас и ни изпратете информация за сайта, от който сте проследили линка, за да се опитаме да се свържем с тях, за да оправят грешката.

Редактирано от Eternal Life (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Файла се съхранява на сървъра на калдата , за какво тогава е това ограничение - и да го изтриеш от компа , пак ще се вижда .

Има ли смисъл, гугъл предлага 15ГБ, майкрософт мисля вече предлагат същия обем, фликър предлага 1ТБ (за снимки и видео). Какво повече искаш като обем :)

Ами заради по бързото поставяне в темата .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре бе Ken хайде да не спорим излишно.Ти си прав аз не-не споря.Обясни ми ти като по разбиращ в случая защо ден след като изтрих файла от лаптопа той не се виждаше повече в поста ми?

Ако обясниш по какъв начин този файл е бил прикачен в поста, може да се опитам да ти отговоря.

Редактирано от Ken (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Файла се съхранява на сървъра на калдата , за какво тогава е това ограничение - и да го изтриеш от компа , пак ще се вижда .

Е това вече е обяснение.Ами сори, но при мен след като така се получи не се замислих и не прецених правилно.Виноват.

пп.Кen може да ми тури поста в бисерите-той много обича да поства тамПубликувано изображение

Ако обясниш по какъв начин този файл е бил прикачен в поста, може да се опитам да ти отговоря.

Той jonov вече май обясни.Сори, но наистина не бях се замислил за това.

Както и да е-поне тази вечер разбрах някои неща, вкл. за проблемите с хостовете понякога.

Ми тъй де-човек се учи докато е живПубликувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е това вече е обяснение.Ами сори, но при мен след като така се получи не се замислих и не прецених правилно.Виноват.

пп.Кen може да ми тури поста в бисерите-той много обича да поства тамПубликувано изображение

За мен това не е "бисер". Просто не си знаел как се осъществява прикачване на изображение към пост.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иначе въпросния аероплан и аз предполагам че е изтрита/и снимки и вероятно  тоя номер снимка качена на сървъра  е станал самолета .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване