Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Аз. Също имах проблем със сертификата на сайта и не ме пускаше с андроид съм, но след като исчистих историята на браузъра и влязох успешно

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 4,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Уважаеми потребители, Благодарим ви за проявеното търпение през изминалите месеци. През това време се наложи да подменим няколко от сървърите ни и да направим редица оптимизации за да ускорим зарежда

Не ви ли стана досадно да мрънкате, да сте недоволни от нещо/някой, все да търсите за какво да се захванете да омрънкотите, за да бъде задоволена страстта към вечното недоволство и повсеместно реване?

Да, докладвах 3 от постовете и бях озадачен, че последствия няма, особено след като наблюдавам, че модераторите действат моментално. То е ясно, че се парадира с някаква елитарност и самочувстви

Публикувани изображения

А, то аз нищо не съм чистил и няма проблем с влизането, дори се показаха картинките на ревютата на миниатюрите в индекса.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е във вашите машини. Форума както и сайта се отварят без проблем. Чистете бисквити, истории, пробвайте с други браузери... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пропуснах даспомена след като исчистих ист. На хром влиза преди това пробвах с друг браузър на. Андроид и вu влязох без проблем но не чете кирилицата явно е че е скапан а настройка на браузъра ненастроен не кирилизиран браузър исключвам проблема да е във форума

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем с форума, значи близо 2 дни не мога да влезна в форума през таблета, всеки път ми изписва едно и също. Пробвах с различни браузъри, но всеки път едно и също.

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да ми се каже нещо по въпроса с сайта и мозила, изтекъл протокол

http://prikachi.com/images/228/7462228k.png

сега съм с експлорер

рефреш, изтриване на кеш, рестартиране на броузер

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсолютно същия проблем е и моя!

По принцип винаги ползвам ATF Cleaner + CCleaner ,а настройките на Firefox , винаги са да не ми помнят историята ,нито отметките,така че пак не виждам разрешение на въпроса! Публикувано изображение

В момента пиша от Убунту Live CD/DVD и проблемът е същия!

П.П.

Сега го стартирах с XP-то,но не съм чистил нищо!

Сега виждам,че има един по малък проблем (но не ми пречи за момента) - едно триъгълниче с удивителен във Firefox-а и като кликна на него пише следното :

"Сайтът не предоставя информация за себе си.

Връзката с този уебсайт,не е напълно безопасна,защото съдържа нешифровани елементи (като изображения)."

Редактирано от Eternal Life (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсолютно същия проблем е и моя!

По принцип винаги ползвам ATF Cleaner + CCleaner ,а настройките на Firefox , винаги са да не ми помнят историята ,нито отметките,така че пак не виждам разрешение на въпроса! Публикувано изображение

В момента пиша от Убунту Live CD/DVD и проблемът е същия!

П.П.

Сега го стартирах с XP-то,но не съм чистил нищо!

Сега виждам,че има един по малък проблем (но не ми пречи за момента) - едно триъгълниче с удивителен във Firefox-а и като кликна на него пише следното :

"Сайтът не предоставя информация за себе си.

Връзката с този уебсайт,не е напълно безопасна,защото съдържа нешифровани елементи (като изображения)."

Мисля това го споменах по-горе. И двата елемента не са толкова тежки за да се вдига тревога

По моя проблем, някой ще помогне ли?

Опитай: https://www.kaldata.com

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз не трия кеша, направо преинсталирам мозилата

При деинсталиране и/или преинсталиране не се трие кеша

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз не трия кеша, направо преинсталирам мозилата

Да... и запазваш профилите и цяла камара смет на  C:Documents and SettingsuserLocal SettingsApplication DataMozilla

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази машина кога последно е ъдейтвана?

Снощи, получих един ъпгрейд. Проблема още си стой?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай да достъпиш без SSL

Все едно ми говориш на китайски. Как да достъпя без SSL?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е това го пробвах, нестава изписва ми една и съща грешка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е това го пробвах, нестава изписва ми една и съща грешка.

Проверете дали все пак няма ъпдейт за хром

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проверете дали все пак няма ъпдейт за хром

Капитане , актуализация за хром не съм получавал от 1 седмица. Проверих в магазина на "google play" , няма никаква актуализация за хром до този момент.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Капитане , актуализация за хром не съм получавал от 1 седмица. Проверих в магазина на "google play" , няма никаква актуализация за хром до този момент.

Това го показва (грешката) през WiFi или 3G?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това го показва (грешката) през WiFi или 3G?

WiFi

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз нямам проблем със kaldata.com през Google Chrome от Android :) Сайта си зарежда напълно нормално та дори и TapTalk не ми прави проблеми. Не знам каква може да е причината на @Малкия стар войник, таблетчетата са ни почти еднакви моя е Asus fonepad 7 HD ME175CG със Android 4.4.2 опитай със стоковия браузър или пък влез като инкогнито :) 

Защо още не мога да вляза във https://reviews.kaldata.com/ ? 

Е не баш всичко и навсякъде ... Надявам се скоро да бъде оправено, че искам да прочета ревюто на 4K-монитора Asus PB287Q Публикувано изображение 

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кока, през стоковия успях, но след няколко минути и от там ме изхвърли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.По моему това е някакъв проблем затова въпроса ми е в тази тема (извинявам се ако не е за тук).А въпроса ми е...Какво прави този самолет в моя пост, след като това не е моя снимка и аз не съм я публикувал, нито съм си редактирал поста.Откъде на мястото на снимката ми се взе този самолет?

Става въпрос за пост 97 от тази тема!

Ако някой има някакво обяснение моля да сподели.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване