Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Имам огромен проблем. И не ме интересува, дали за другите е проблем или не. 

Няколко пъти докладвам един и същ потребител за заяждане и всякакви такива глупости. Ами омръзна ми!

Публикувано изображение

Едно изображение, че току виж си поправил "грешките". Намерете си друг модератор!

Ако смята, че постатът ми не помага на питащите, може да го премахне, а не да го оставя празен. Даже не го бива да премахне написаното и в този пост, който съм докладвал. Обвиняват ме в не знам си какво, спорят с мен за не знам си какво. А бе, откъде ги прибирате тези луди ? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 4,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Уважаеми потребители, Благодарим ви за проявеното търпение през изминалите месеци. През това време се наложи да подменим няколко от сървърите ни и да направим редица оптимизации за да ускорим зарежда

Да, докладвах 3 от постовете и бях озадачен, че последствия няма, особено след като наблюдавам, че модераторите действат моментално. То е ясно, че се парадира с някаква елитарност и самочувстви

Не ви ли стана досадно да мрънкате, да сте недоволни от нещо/някой, все да търсите за какво да се захванете да омрънкотите, за да бъде задоволена страстта към вечното недоволство и повсеместно реване?

Публикувани изображения

Няколко пъти докладвам един и същ потребител за заяждане и всякакви такива глупости. Ами омръзна ми!

Публикувано изображение

Едно изображение, че току виж си поправил "грешките". Намерете си друг модератор!

Ако смята, че постатът ми не помага на питащите, може да го премахне, а не да го оставя празен. Даже не го бива да премахне написаното и в този пост, който съм докладвал. Обвиняват ме в не знам си какво, спорят с мен за не знам си какво. А бе, откъде ги прибирате тези луди ? 

Та къде е проблема.Добре ще е да се цитират заяжданията/обидите или каквото е там.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та къде е проблема.Добре ще е да се цитират заяжданията/обидите или каквото е там.

Изображението беше да покажа колко некомпетентни модератори се "разхождат" из форума. А колкото до потребителя, той си знае, както и модераторите, ако са го забелязали. Докладвал съм го и няма да се обяснявам пред "обикновени" потребители. Край... коня се удави. 

И темата, ако е удобно  Съвет за upgrade на дадена конфигурация

И самият модератор си знае, че съм му правил забележки, а никаква поука не си взема човека и така. Ужас! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изображението беше да покажа колко некомпетентни модератори се "разхождат" из форума. А колкото до потребителя, той си знае, както и модераторите, ако са го забелязали. Докладвал съм го и няма да се обяснявам пред "обикновени" потребители. Край... коня се удави. 

Нали знаеш,че всяка мравка в мравуняка е важна.С това си отношение....УСПЕХ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали знаеш,че всяка мравка в мравуняка е важна.С това си отношение....УСПЕХ.

Като няма елементарно уважение, такова отношение от мен, засега. Явно е до възпитание. Знам ли. Нека не спамим.  :)

Ай... ай, карамба! На човек да му омръзне. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И самият модератор си знае, че съм му правил забележки, а никаква поука не си взема човека и така. Ужас! 

Моля прочетете отново правилата на форума, особено точка 2.19!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А вие кой сте, та да правите забележки на модераторите? И те не били реагирали??? Егати! Съд за тях! От такива модератори сме на това дередже... :mad:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпрос???

Защо след всяко влизане във форума ми се изключва антивирусната защита!!!!

Взел съм допълнителни мерки и очаквам някакво обяснение, че нещо ми се въртят лоши мисли в галвата!!!!

Все пак да видим отговора!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпрос???

Защо след всяко влизане във форума ми се изключва антивирусната защита!!!!

Взел съм допълнителни мерки и очаквам някакво обяснение, че нещо ми се въртят лоши мисли в галвата!!!!

Все пак да видим отговора!

Е това вече е прекалено :) След тази стъпка ще започнем да ви ровим в хладилниците, като Асен Блатечки :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е това вече е прекалено :) След тази стъпка ще започнем да ви ровим в хладилниците, като Асен Блатечки :)

Не знам какво е прекалено и какво не, но при мен е факт.Очаквах, съвет, обяснение, разяснение, а получавам, какво????

Когато Avast реагираше, то вие обвинихте Avast, но хората / разработчиците казаха друго!

Сега знам и какво ще кажете:

- Като не ти изнася не влизай!

Аз пък друг съвет бих Ви дал - направете си този сайт / форум 100% частен и там си пишете с разни администратори, модератори т.е няма да има натрапници като нас!!!!

Редактирано от Black Power (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам какво е прекалено и какво не, но при мен е факт.Очаквах, съвет, обяснение, разяснение, а получавам, какво????

Когато Avast реагираше, то вие обвинихте Avast, но хората / разработчиците казаха друго!

Сега знам и какво ще кажеш:

- Като не ти изнася не влизай!

Аз пък друг съвет бих ви дал - направете си този сайт / форум 100% частен и там си пишете с разни администратори, модератори т.е няма да има натрапници като нас!!!!

В началото Kaldata се издигаше в култ от потребителите а сега е останал май само мита за този култ

Здравейте,

Няма как да знаем и да си обясним какво се случва на 1 милион компютри, които ни посещават всеки месец. А и принципно никога не сме разследвали проблеми без точни и ясни инструкции при какви действия се проявява проблема (стъпка по стъпка) описание на браузър, операционна система и всяка полезна информация за да можем да възпроизведем проблема. Ние сме хора не ясновидки. Защото така описан проблемът, мога единствено да отговоря "И аз съм с аваст, при мен си работи" и считам случая за приключен. 

Поздрави.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Няма как да знаем и да си обясним какво се случва на 1 милион компютри,  ххххххххххххххххххх

Здравейте.

В момента търся причини и в моята машина. Но, ето и кратко описание на случващото се:

- Единствено и само при влизане във форума като регистриан потреител и излизане от форума, "Центъра за защита" ми съобщава, че "Антивирусният" модул работи, но "Защитата от шпионски софтуер" е изключена. След включване на въпросната опция ,нещата се преповтарят.

Това се случва  под:

- Vista SP-2

- Opera browser 12.17

- Avast free 9.0.2006

- Защитната стена е вградената в ОС

Не използвам допълнителни скрипт блокатори или блокери на реклама. Блокирам само връзките на Фейсбук

Отворих темата за да стане ясно дали това е повсеместен проблем или се изразява само персонално!!!! Знаете че всеки проблем със сигулноста е парлив, но и тук е мястото да се извиня за острия език. Нека обаче решаваме проблемите заедно!!!!

Редактирано от Black Power (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странно! Явно проблема е при мен, но какъв е ???? Проверих и за гадинки, но такива не бяха открити!!!!

С IE-9  и Chrome, няма праблем. Лисицата не съм пробвал. (Изобщо как не се сетих да пробвам с друг браузер!?!)

Използвам Oprea защото машината ми не е от най - съвременните и Flash върви гладко за разлика от използването на други браузери. Установих, че ако вляза във форума чрез "таен раздел" на браузера Opera, то също липсва проблем!

Нищо не разбирам!?!?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странно! Явно проблема е при мен, но какъв е ???? Проверих и за гадинки, но такива не бяха открити!!!!

С IE-9  и Chrome, няма праблем. Лисицата не съм пробвал. (Изобщо как не се сетих да пробвам с друг браузер!?!)

Използвам Oprea защото машината ми не е от най - съвременните и Flash върви гладко за разлика от използването на други браузери. Установих, че ако вляза във форума чрез "таен раздел" на браузера Opera, то също липсва проблем!

Нищо не разбирам!?!?!

Възможно е да става дума за някакъв бъг или комбинация от фактори (виста, опера, антивирусна). Препоръчвам ви за форума да ползвате друг броузер а за останалите сайтове работете с операта

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като кликна на линка който е в подписа на Администратора Калин Карабойчев ми излиза началната страница на форума,линка трябва да се корегира!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Забелязавам проблем, свързан с форума по отношение на зареждането на част от javascript-a в страниците на форума.

Прилагам и снимка с проблема:

Публикувано изображение

Проблема го възпроивеждам под:

- Windows 7 (x64) с последни версии на Chrome и Opera (при изключени плъгини и add-on-и).

- Ubuntu 14.04 с последна версия на Chrome.

Прилагам и stacktrace-а, който се получава в конзолите на изброените браузъри:

Resource interpreted as Script but transferred with MIME type text/html: "http://organism.megalan.bg/captiveportal/". (index):92Uncaught SyntaxError: Unexpected token < organism.megalan.bg/:1Resource interpreted as Script but transferred with MIME type text/html: "http://organism.megalan.bg/captiveportal/". (index):93Uncaught SyntaxError: Unexpected token < organism.megalan.bg/:1Uncaught ReferenceError: Prototype is not defined index.php?ipbv=9a1d01b72768836bc4fba125bc1bb099&charset=UTF-8&f=public/js/ipb.js,cache/lang_cache/1…:1Uncaught ReferenceError: ipb is not defined (index):262Uncaught TypeError: undefined is not a function (index):357Uncaught TypeError: Cannot read property 'prototype' of undefined ips.status.js:12Uncaught ReferenceError: ipb is not defined (index):4602Uncaught ReferenceError: $ is not defined (index):4664Uncaught ReferenceError: $ is not defined (index):4735Uncaught ReferenceError: $ is not defined (index):4806Uncaught ReferenceError: $ is not defined (index):4900Uncaught ReferenceError: ipb is not defined (index):4915Uncaught ReferenceError: $ is not defined (index):4975Uncaught ReferenceError: ipb is not defined (index):5349Uncaught ReferenceError: ipb is not defined (index):5885Uncaught ReferenceError: $ is not defined  
Непосредствен ефект, който се забелязва е липсата на hover карти на потребителите, проблеми с едитора (+разширен едитор) и липса на някои функционалности по страниците.

Поздрави !

&nbsp;

Edit <4.07.2014 22:08>: Гореописаният проблем вече не го забелязвам - скриптовете се зареждат без проблем, няма ги грешките в конзолата и функционалността по отношение editor-а и hover картите отново сработва. Благодаря и се извинявам, ако проблема е бил само и единствено при мен.

Edit 2 <6.07.2014 14:36>: Привет. Прилагам още един ъпдейт с цел да потвърдя, че проблема НЕ Е в сайта. Проблема е в ISP-то ми. Тук има няколко теми по въпроса, които може да бъдат полезни на засегнатите

Редактирано от soundtracker (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

От вчера когато натисна логото на KALDATA ме изпраща на друга страница.Ето нагледно какво се получава:

Публикувано изображение

Това се получава под mozilla firefox 30.С други браузери го нямам този проблем.Преинсталирах мозилата но пак е така.Снощи преинсталирах един компютър и му сложих въпросният браузер и на него се получи същото.ОС windows 7 professional.

ПП:Това се получава само когато съм в някоя тема и реша да отида в начална страница.Иначе при директно изписване на адреса http://www.kaldata.com/forums/ няма никакъв проблем.

Редактирано от Iliyan Georgiev (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

От вчера когато натисна логото на KALDATA ме изпраща на друга страница.Ето нагледно какво се получава:

Публикувано изображение

Това се получава под mozilla firefox 30.С други браузери го нямам този проблем.Преинсталирах мозилата но пак е така.Снощи преинсталирах един компютър и му сложих въпросният браузер и на него се получи същото.ОС windows 7 professional.

ПП:Това се получава само когато съм в някоя тема и реша да отида в начална страница.

Проблема е докладван...

Имам същият, но с win 7 някакъв, май е Home и с Chrome 35.0.1916.153

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Ти точно недей да се обаждаш много!!! Ти си същия, общия чат само псуваш и обиждаш хората.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо като напиша в браузъра : "www.kaldata.com/forums" ми излиза това ?

404 File Not Found Missing class `ForumsController`и линка се променя на "www.neterra.net/forums" ?-Windows 7 SP1 X64 с ъпдейтнати до момента всички актуализации.-Google Chrome 38.0.2084.0 canary (64-bit)Вижте какво ми изписва като натисна на катинара до адрес бара в Google Chrome:Връзката в с/ъс www.kaldata.com е защитено с/ъс 256 битово шифроване. Тази страница обаче включва други ресурси, който не са защитени. Докато се изпълняват, те могат да се видят от други потребители и променени от извършител на атака, така че да се промени обликът на страницата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо като напиша в браузъра : "www.kaldata.com/forums" ми излиза това ?404 File Not Found Missing class `ForumsController`и линка се променя на "www.neterra.net/forums" ?-Windows 7 SP1 X64 с ъпдейтнати до момента всички актуализации.-Google Chrome 38.0.2084.0 canary (64-bit)Вижте какво ми изписва като натисна на катинара до адрес бара в Google Chrome:Връзката в с/ъс www.kaldata.com е защитено с/ъс 256 битово шифроване. Тази страница обаче включва други ресурси, който не са защитени. Докато се изпълняват, те могат да се видят от други потребители и променени от извършител на атака, така че да се промени обликът на страницата.

Както казах - проблема е докладван, всички го изпитваме май...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би трябвало вече да е поправен.

При мен промяна няма... Напротив, забелязах и нов проблем... И него съм го докладвал също...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване