Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

За мен това не е "бисер". Просто не си знаел как се осъществява прикачване на изображение към пост.

Еми явно си изтърсих глупост след като не се замислих, но какво да правя.Всеки бърка понякога и аз не правя изключение.

А иначе-файла си го бях прикачил по стандартни начин както си се прикачват тук файлове (беше едно кратко клипче) - преди доста време. 

Но това вече няма значениеПубликувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 4,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Уважаеми потребители, Благодарим ви за проявеното търпение през изминалите месеци. През това време се наложи да подменим няколко от сървърите ни и да направим редица оптимизации за да ускорим зарежда

Как да ви го обясним по-простичко, че за да съществува този сайт и да имате по 80-90 новини дневно и да ги четете на воля без да плащате за това трябва да има реклама? Ейй все няма угодия в тази стран

Да, докладвах 3 от постовете и бях озадачен, че последствия няма, особено след като наблюдавам, че модераторите действат моментално. То е ясно, че се парадира с някаква елитарност и самочувстви

Публикувани изображения

Файла се съхранява на сървъра на калдата , за какво тогава е това ограничение - и да го изтриеш от компа , пак ще се вижда .

Ами заради по бързото поставяне в темата .

Въпрос на навик е, аз нямам проблем за по-малко от минута да поставя оразмерени снимки в темата. Ако трябва да го правя от моя компютър със сигурност целия процес ще отнеме повече време

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

reviews.kaldata.com използва невалиден сертификат. Сертификатът е валиден само за следните имена: www.kaldata.com, kaldata.com

Ако може да го фикснете  тоя сертификат .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Явно екипа на kaldata няма намерение да си оправят сертификатите, защото 70% от сайта не работи. Публикувано изображениеПубликувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно екипа на kaldata няма намерение да си оправят сертификатите, защото 70% от сайта не работи.

Не си прав!Работи се по въпроса, просто не става "от днес за утре". Има и други, субективни причини, които са пречка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От 19 юни до 30 юли ако е  от днес за утре Публикувано изображение Поне обяснете във няколко реда като хората за какво иде реч защото половината форум става неизползваем . Освен собственика на сайта има ли поне още 2-ма дето да имат понятие как да оправят проблема или  модерират само на дечицата мненията тук там на случаен принцип. Вие пак светкавично за 45 дена реагирахте да отговорите нещо на потребителите.

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам много странен проблем с приложението за телефон-не иска да зарежда категориите. Проблема се появи може би преди 3 месеца. Отварям приложението и избирам някоя категория и така зареждане около минута и празен екран и докато не разменя настройките на мобилни мрежи от само GSM на само WCDMA и обратно няколко пъти не иска да зареди а междувременно зарежда страниците в интернет. При GSM се оправя като е изключена опцията мобилни данни ,избираш категория и като излезе че няма връзка включваш и Ок и зарежда. При Н или G когато не иска да зареди не светят стрелките под буквата. При мобилни данни само се получава така. С ACE 2 с 4.1.2 .П.С: тая седмица (и двете след това) пиша от телефона и ако има грешки се извинявам понеже нета ми е бавен(gprs) не редактирам пък и пестя от турбо пакети(+100мб)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемите би трябвало да са отстранени. Благодарим за разбирането.

Поздрави и приятни мигове в сайта.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам, но тоя път през Chrome от Android 4.4 въобще по никакъв начин не мога да вляза във форума със изключение на taptalk.Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам, но тоя път през Chrome от Android 4.4 въобще по никакъв начин не мога да вляза във форума със изключение на taptalk.

Съжалявам да го чуя, но при тестовете при нас няма подобни проблеми и всичко работи нормално.

Поздрави и успех при откриването на проблемът ви.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:D аз пък влизам и аз имах същия проблем на стария ми смарфон.

Редактирано от CASSIO (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази свързаност със сайт е несигурна

Задали сте на Firefox да се свърже безопасно с www.kaldata.com, но не може да се гарантира безопасна свързаност.

Обикновено при безопасно свързване сайтовете предоставят доверена идентификация, доказваща, че сте на правилното място. Идентификацията на този сайт не може да бъде проверена.Какво да правя?

Ако обикновено нямате проблеми при свързване с този сайт, тази грешка може да означава, че някой се опитва лъжливо да се представи за сайта и не трябва да продължавате.

Ако разбирате какво става, можете да укажете на Firefox да се доверява на тази идентификация на сайта. Дори да се доверявате на сайта, тази грешка все още може да означава, че някой се намесва в свързването със сървъра.

Не добавяйте изключение освен ако не знаете основателна причина сайтът да не използва доверена идентификация.

С Firefox мога да чета, но не мога да влезна с профила си. Проблемът е от вчера следобед.

Редактирано от Нел (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази свързаност със сайт е несигурна

Задали сте на Firefox да се свърже безопасно с www.kaldata.com, но не може да се гарантира безопасна свързаност.

Обикновено при безопасно свързване сайтовете предоставят доверена идентификация, доказваща, че сте на правилното място. Идентификацията на този сайт не може да бъде проверена.Какво да правя?

Ако обикновено нямате проблеми при свързване с този сайт, тази грешка може да означава, че някой се опитва лъжливо да се представи за сайта и не трябва да продължавате.

Ако разбирате какво става, можете да укажете на Firefox да се доверява на тази идентификация на сайта. Дори да се доверявате на сайта, тази грешка все още може да означава, че някой се намесва в свързването със сървъра.

Не добавяйте изключение освен ако не знаете основателна причина сайтът да не използва доверена идентификация.

С Firefox мога да чета, но не мога да влезна с профила си. Проблемът е от вчера следобед.

Здравейте, 

Благодарим ви за доклада, бихте ли споделили версия на windows & версия на Firefox за да тестваме? При нас при тестовете с последната версия на Firefox не наблюдаваме подобен проблем.

Поздрави

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет!

Извинявайте, че не съобщих подробности.

Пробвах и от служебния си компютър, който е с Win XP,SP3 и от дамашният ми, който е с WIN 7 professional. И на двата ми компютъра съм с версия 31.0 на Firefox.

И от двата компютъра се налага да влизам с и-нет експлорера в момента.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

WIN 7x64  същото с версия 31.0 на Firefox.  А с Opera 24 dev  дава следното:

The page at 'https://www.kaldata.com/forums/index.php?app=core&module=global&section=login&do=process' was loaded over HTTPS, but is submitting data to an insecure location at 'http://www.kaldata.com/forums/index.php?app=core&module=search&do=search&fromMainBar=1': this content should also be submitted over HTTPS.

index.php?app=core&module=global&section=login&do=process:4919
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет!

Извинявайте, че не съобщих подробности.

Пробвах и от служебния си компютър, който е с Win XP,SP3 и от дамашният ми, който е с WIN 7 professional. И на двата ми компютъра съм с версия 31.0 на Firefox.

И от двата компютъра се налага да влизам с и-нет експлорера в момента.

WIN 7x64  същото с версия 31.0 на Firefox.  А с Opera 24 dev  дава следното:

The page at 'https://www.kaldata.com/forums/index.php?app=core&module=global&section=login&do=process' was loaded over HTTPS, but is submitting data to an insecure location at 'http://www.kaldata.com/forums/index.php?app=core&module=search&do=search&fromMainBar=1': this content should also be submitted over HTTPS.

index.php?app=core&module=global&section=login&do=process:4919

Здравейте,

Моля изтрийте cookies и кеша на браузърите си. С другите ви браузъри работи защото няма кеширани стари версии на сайта в тях.

Изтриване на кеша и бисквитките на Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/delete-cookies-remove-info-websites-stored

Изтриване на кеша и бисквитките на Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/privacy/

Поздрави и успех.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Моля изтрийте cookies и кеша на браузърите си. С другите ви браузъри работи защото няма кеширани стари версии на сайта в тях.

Поздрави и успех.

Благодаря, но определено не е това проблемът при мен. Чистя си кеша редовно. Пускам и CCleaner. Направих го и сега и резултатът е нулев. :(

Е, като не мога с мозилата, ще ползвам друг браузър, но нали не би трябвало да е така?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм трил кеша и няма проблем с въпросната версия на Лиска, освен при определени действия, излизане на съобщението за несигурна връзка. Просто го пренебрегвам. Мързи ме да го спра от настройките :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм трил кеша и няма проблем с въпросната версия на Лиска, освен при определени действия, излизане на съобщението за несигурна връзка. Просто го пренебрегвам. Мързи ме да го спра от настройките :D

Слай, ти като че ли не схващаш за какво иде реч?! - допреди два дни влизах най-спокойно, без да се налага да си бутам настройките за сигурност. Никъде другаде нямам подобен проблем, в никой друг сайт.

Благодаря много за съвета, но не приемам да си блокирам защите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слай, ти като че ли не схващаш за какво иде реч?! - допреди два дни влизах най-спокойно, без да се налага да си бутам настройките за сигурност. Никъде другаде нямам подобен проблем, в никой друг сайт.

Благодаря много за съвета, но не приемам да си блокирам защите.

Може да се направи изключение само за този сайт...Ама ти си знаеш. Никого не принуждавам да прави нещо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря сърдечно на екипа!

Проблемът ми е вече отстранен!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

От няколко дни не ми се отварят рекламите отстрани на сайта... стои бяло пространство, а сайта е в средата свитичък.... Проблемът е на различни машини с различни браузъри. /мозила, хром, експлорер./

пс. Изчистих кеш и проблема изчезна.

Редактирано от sheky (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам, че може да се поработи върху това как и колко често се обновяват автоматично бисквитките и проблем няма да възниква.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От известно време имам лек козметичен проблем. В смисъл, не мога да си  сменя аватара.

Не правя нищо по - различно от досега, но при опит за качване  на картинка от компютъра, започва едно безкрайно дълго зареждане, от което в крайна сметка нищо не се случва.. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От известно време имам лек козметичен проблем. В смисъл, не мога да си  сменя аватара.

Не правя нищо по - различно от досега, но при опит за качване  на картинка от компютъра, започва едно безкрайно дълго зареждане, от което в крайна сметка нищо не се случва.. 

Щом така не става пробвай да ъплоудваш картинката в някой сайт за картинки,например тук ,после си вземаш линкчето и си сменяш аватара! ;)

Редактирано от Eternal Life (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване