Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Cross-Origin Request Blocked: The Same Origin Policy disallows reading the remote resource at http://127.0.0.1:6853/callback.json?_=1404476570271. This can be fixed by moving the resource to the same domain or enabling CORS. callback.jsonCross-Origin Request Blocked: The Same Origin Policy disallows reading the remote resource at http://127.0.0.1:6853/callback.json?_=1404476570272. This can be fixed by moving the resource to the same domain or enabling CORS. callback.jsonGET https://www.neterra.net/forums/

Това са грешките от проблемния компютър.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 4,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Уважаеми потребители, Благодарим ви за проявеното търпение през изминалите месеци. През това време се наложи да подменим няколко от сървърите ни и да направим редица оптимизации за да ускорим зарежда

Не ви ли стана досадно да мрънкате, да сте недоволни от нещо/някой, все да търсите за какво да се захванете да омрънкотите, за да бъде задоволена страстта към вечното недоволство и повсеместно реване?

Да, докладвах 3 от постовете и бях озадачен, че последствия няма, особено след като наблюдавам, че модераторите действат моментално. То е ясно, че се парадира с някаква елитарност и самочувстви

Публикувани изображения

Трябва всичко да е наред навсякъде 

Да,вече е наред.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва всичко да е наред навсякъде 

Е не баш всичко и навсякъде ... Надявам се скоро да бъде оправено, че искам да прочета ревюто на 4K-монитора Asus PB287Q :) 

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е не баш всичко и навсякъде ... Надявам се скоро да бъде оправено, че искам да прочета ревюто на 4K-монитора Asus PB287Q Публикувано изображение

Чети!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От няколко часа и на мен почна да ми се случва да ме предупреждава лисицата. При това при извършване на по-широк интервал от действия в това число публикуване на коментари. Началото при мен е известно време след като проблема беше "поправен". С лисица 30 съм и то от доста време, не съм ъпдейтвал нищо от момента на преминаването от 29->30 и проблема не стоеше, по времето което беше съобщен.

П.П. Понеже се изписаха не едно и две неща, имам предвид проблема със сертификацията на сайта Публикувано изображение, а още се добави и предупреждение за неосигурено криптиране и възможно предоставяне на информацията с трети страни. Та в този ред на мисли. Дали не ми продават сърф историята в страниците на Калдейта, на някоя маркетингова компания?!?

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От няколко часа и на мен почна да ми се случва да ме предупреждава лисицата.

Същото ми се случва и на мен,само че на видеята,аз съм с Firefox 31 бета 8 изписва ми следното : "Firefox блокира съдържание,което не е сигурно" ,мога да го отблокирам,но въпросът ми е следният :

Защо се получават нещата така?!

П.П.

Получава се при всички теми,където има флаш плейър!

В момента съм с версия 14.0.0.145 на Adobe Flash Player!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щото иска време, а кой знае дали не и пари, да се приемат сертификатите на сайта от пичовете от Мозила и да изчистят нотификациите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щото иска време, а кой знае дали не и пари, да се приемат сертификатите на сайта от пичовете от Мозила и да изчистят нотификациите.

Обяснението на Firefox : https://support.mozilla.org/bg/kb/how-does-content-isnt-secure-affect-my-safety?as=u&utm_source=inproduct

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да си уверена, че екипа на форума го е прочел преди теб и се работи по въпроса.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да си уверена уверен, че екипа на форума го е прочел преди теб и се работи по въпроса.

Добре,тогава ще почакам,колкото е нужно! Публикувано изображение

Редактирано от Eternal Life (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би кептън, си има някаква представа и няколко други човека, които са по-наясно с web-а, ама си траят и не казват.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Следващият проблем. Този път е с визуализация в индексната страница на сайта:

Публикувано изображение

Отнася се засега, само към картинките, към миниатюрите на ревютата, които съм показал .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем с форума използвайки Opera 12.17.

Когато кликна върху кръглия линк, който води до следващото непрочетено от мен мнение от съответната тема, се отваря страницата, в която то се намира, но автоматично не се превърта към това мнение. Надявам се картинките по-долу да разяснят какво се опитвам да напиша.

Публикувано изображение   Публикувано изображение

До преди няколко дена го нямах този проблем. Не съм променял нищо по софтуера на компютъра. Единстено използвам добавката Ghostery (нейното изключване не оправя нещата). Пълното изключване на защитата на Avast също не оправя положението. С Firefox версии 29.0.1 и 30.0 този проблем го няма.

Операционната система е Windows XP SP2 x86. Ако е необходима още информация, кажете.

Редакция: Пробвах Opera 12.16 x86 под Windows 7 SP1 x64 и проблемът липсваше, но след като обнових браузъра до v12.17 проблемът се появи и под тази ОС.

Редактирано от саби (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има проблем с калдейта (картинката,която показвам е друга,но в случая готов пример,за това което има като проблем във форума):

Публикувано изображение

Часовникът и датата са ми наред,така че проблемът не е от там! ;)

Моля екипа на форума да направи необходимото,за нормалното отваряне на сайта,както си беше преди това!

П.П.

По принцип ползвам Firefox!

П.П. 2

Пробвах с Убунту Live CD/DVD и има пак същия проблем! ;)

П.П. 3

В момента,за да пиша тук във форума съм разрешил на браузъра!

Редактирано от Eternal Life (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има проблем с калдейта (картинката,която показвам е друга,но в случая готов пример,за това което има като проблем във форума):

Часовникът и датата са ми наред,така че проблемът не е от там! Публикувано изображение

Моля екипа на форума да направи необходимото,за нормалното отваряне на сайта,както си беше преди това!

П.П.

По принцип ползвам Firefox!

П.П. 2

Пробвах с Убунту Live CD/DVD и има пак същия проблем! Публикувано изображение

Какво пише в техническите детайли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво пише в техническите детайли?

Пише следното :

www.kaldata.com използва невалиден сертификат.

The certificate is not trusted because no issuer chain was provided. (Код на грешка: sec_error_unknown_issuer)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай точният адрес на страницата, която прави проблем. За да проверя.

Ако е на индекса, проблема си е при теб. На мен не вади такива проблеми, а само малката нотификация пред адрес лентата, за която съм вече писал.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пише следното :

www.kaldata.com използва невалиден сертификат.

The certificate is not trusted because no issuer chain was provided. (Код на грешка: sec_error_unknown_issuer)

Моля погледнете на снимката, която сте предоставил кой хост се опитвате да достигнете. Това не е калдата а insidemit-apps.mit.edu

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля погледнете на снимката, която сте предоставил кой хост се опитвате да достигнете. Това не е калдата а insidemit-apps.mit.edu

Както написах в скобичките :

(картинката,която показвам е друга,но в случая готов пример,за това което има като проблем във форума)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както написах в скобичките :

погледнете в параметрите на издателя на подписа. И дайте точната страница, която ви дава този ефект

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Време е да се отървем значи от Масачузетският технологичен институт :D Явно след шпионските скандали, биват компрометирани много връзки с хАмерика-та,  Дали е дело на решения на европейско ниво, или на международно - не знам, но може да се наложи известна миграция.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване