Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, не знам дали е докладванo или коментирано по-напред, но от известно време забелязвам някои проблеми при публикуване на постове. Изразяват се в това, че поста след публикация не се вижда целия. Ако дам отговор на съответния пост, вече мога да видя целия пост. Пример е тази тема, в която последно забелязах проблема. Ползвам Линукс и firefox текуща версия 26.0 Кеш, бисквитки и т.н. съм трил и няма промяна.

п.п. И последно, нека някой от екипа на HJT ориентира младежа, на който посочих темата, че вече трети ден се чуди к'во да прави и не може да публикува логове.

Редактирано от exwol (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 4,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Уважаеми потребители, Благодарим ви за проявеното търпение през изминалите месеци. През това време се наложи да подменим няколко от сървърите ни и да направим редица оптимизации за да ускорим зарежда

Не ви ли стана досадно да мрънкате, да сте недоволни от нещо/някой, все да търсите за какво да се захванете да омрънкотите, за да бъде задоволена страстта към вечното недоволство и повсеместно реване?

Да, докладвах 3 от постовете и бях озадачен, че последствия няма, особено след като наблюдавам, че модераторите действат моментално. То е ясно, че се парадира с някаква елитарност и самочувстви

Публикувани изображения

Здравейте, не знам дали е докладванo или коментирано по-напред, но от известно време забелязвам някои проблеми при публикуване на постове. Изразяват се в това, че поста след публикация не се вижда целия. Ако дам отговор на съответния пост, вече мога да видя целия пост. Пример е тази тема, в която последно забелязах проблема. Ползвам Линукс и firefox текуща версия 26.0 Кеш, бисквитки и т.н. съм трил и няма промяна.

п.п. И последно, нека някой от екипа на HJT ориентира младежа, на който посочих темата, че вече трети ден се чуди к'во да прави и не може да публикува логове.

Потвърждавам проблема. В посочената тема постове с номера 10 и 11 са с дължина няколко страници а се виждат само 8 реда.

Windows 7 x64 IE11 и Firefox

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много пъти съм се чудил, защо е необходимо да се дават резултатите като текст в поста, а не се прикачват като файлове.

Редактирано от Ken (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз потвърждавам проблема, вчера пак ми се появи в тази тема : http://www.kaldata.com/forums/topic/224088-%D0%BD%D1%8F%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BA%D0%BE-%D0%B2%D0%B8%D1%80%D1%83%D1%81%D0%B0-backdoorbot/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвам Линукс и firefox текуща версия 26.0 Кеш, бисквитки и т.н. съм трил и няма промяна.

С кое дистро си ? Текущата версия на Firefox е 27.0.1, защо не си ъпгрейднал ? 26 си имаше подобни бъгчета.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С кое дистро си ? Текущата версия на Firefox е 27.0.1, защо не си ъпгрейднал ? 26 си имаше подобни бъгчета.

Конкретно бях на машина с Mint 13 LTS, но предполагам, че не е нито от дистрото, нито от версията на браузъра. Сядах и на още две машини с Ubuntu 12.04 и CentOS 6.4 с разл. версии на браузъра и там е така :) Принципно не си падам много по ъпдейтите, ако не е нещо наложително и не късае критично сигурността. Когато всичко си работи не барам и не си играя, но нямам и много време за такива неща, преинсталации, ъпдейти, тестове. Слагам си ОС и от време на време поддържам, основни работи и карам така. А това, което казваш за firefox и вер.26.0 не ми е направило впечатление да има подобни бъгове, ама и аз не се ровя много интензивно в нета, така че не мога да кажа. Щом казваш обаче може утре да ги ъпна браузърите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Конкретно бях на машина с Mint 13 LTS, но предполагам, че не е нито от дистрото, нито от версията на браузъра. Сядах и на още две машини с Ubuntu 12.04 и CentOS 6.4 с разл. версии на браузъра и там е така :) Принципно не си падам много по ъпдейтите, ако не е нещо наложително и не късае критично сигурността. Когато всичко си работи не барам и не си играя, но нямам и много време за такива неща, преинсталации, ъпдейти, тестове. Слагам си ОС и от време на време поддържам, основни работи и карам така. А това, което казваш за firefox и вер.26.0 не ми е направило впечатление да има подобни бъгове, ама и аз не се ровя много интензивно в нета, така че не мога да кажа. Щом казваш обаче може утре да ги ъпна браузърите.

А недей така, важни са си ъпдейтите. Поне аз с Mint 13 и Firefox 27.0.1 не наблюдавам подобен проблем. 26 си правеше някакви шашми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От вчера, при натискане на бутона "Виж новото съдържание"  ми излиза "За съжаление няма промени".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От вчера, при натискане на бутона "Виж новото съдържание"  ми излиза "За съжаление няма промени".

Хм, с какъв бразуер си, аз не наблюдавам подобен проблем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, с какъв бразуер си, аз не наблюдавам подобен проблем.

С Firefox, но пробвах и с IE и Chrome. Не е браузър специфично. Другото е че съм извън България.Edit: Пробвай да изтрия cookies, логнах се от друг компютър, както и от друга мрежа - проблемът си стои.Edit2: Обаче е свързано само с (моя) акаунт. Ако не съм логнат в Kaldata, бутонът си работи. Редактирано от flare (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С Firefox, но пробвах и с IE и Chrome. Не е браузър специфично. Другото е че съм извън България.Edit: Пробвай да изтрия cookies, логнах се от друг компютър, както и от друга мрежа - проблемът си стои.Edit2: Обаче е свързано само с (моя) акаунт. Ако не съм логнат в Kaldata, бутонът си работи.

Е да ти имам и гадния проблем, само на теб не ти работи :)

Ти cookies си трил, а кеша? Логни се от две устройства едновременно, комп , таблет, телефон. Това кога се появило? Пишеш, че си извън БГ, веднага като се логна от там (където и да е това там) ли? Сложи за проба някакви публични DNS - или на openDNS или тези на Google. Друго, за което се сещам е да е нещо свързано с часовата зона и персонализацията на акаута, ама това не съм баш сигурен дали е от значение.

Редактирано от exwol (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не би работодателя да ползва някакво прозрачно прокси?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е да ти имам и гадния проблем, само на теб не ти работи :)

Еми така излиза. Не ми се прави фиктивен акаунт. Но като не съм логнат бутонът си вади нещата. 

Логни се от две устройства едновременно, комп , таблет, телефон. Това кога се появило? Пишеш, че си извън БГ, веднага като се логна от там (където и да е това там) ли? Сложи за проба някакви публични DNS - или на openDNS или тези на Google. Друго, за което се сещам е да е нещо свързано с часовата зона и персонализацията на акаута, ама това не съм баш сигурен дали е от значение.

Тия работи ги описах вече - пробвах от 2 компа, на единия не е ползвана Калдата. Пробвах от 2 различни мрежи. Стана вчера по някое време тукашно през деня - няколко часа преди първият ми пост - чаках да се оправи. Тука съм от около месец, т.е. не е просто от местоположението. Не съм правил нищо на компа, което е специфично и не го правя всеки ден. Кеша не съм трил, че ми е ценен, но както писах пробвах през 3 браузера, с два от които никога иначе не влизам в Калдата.

Да не би работодателя да ползва някакво прозрачно прокси?

Едната мрежа е тази на хотела. Проблемът се появи едновременно на двете. Отделно не мога да си представя как точно прокси ще счупи една-единствена функция на сайт и то точно тази. Примерно, ако избера моето съдържание или нечие друго работи.Edit: Между другото съм много любопитен, при какви условия може да се получи това съобщение, при положение че никога иначе не съм го виждал. Редактирано от flare (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми така излиза. Не ми се прави фиктивен акаунт. Но като не съм логнат бутонът си вади нещата. 

Казах го на шега заради статуса ти :)  Искаш ли за тест да ти дам временен достъп до някоя мрежа в БГ и да прекараш трафика през VPN, за да видим дали ще го има проблема?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казах го на шега заради статуса ти :)  Искаш ли за тест да ти дам временен достъп до някоя мрежа в БГ и да прекараш трафика през VPN, за да видим дали ще го има проблема?

Вече не е необходимо. Накарах приятелката ми да се логне от София. После при мен си проработи. Странна работа...Благодаря на всички за помощта.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виждам, че имам право да прикачвам файлове до 2MB, а имам изпoлзвани 1,78MB. Това може ли да се зачисти или трябва да регистрирам нов user ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виждам, че имам право да прикачвам файлове до 2MB, а имам изпoлзвани 1,78MB. Това може ли да се зачисти или трябва да регистрирам нов user ?

Може, да. Меню-Настройки-Прикачени файлове.

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изпаднах в нелепата ситуация да кликна на бутон "харесай" на собствен пост. Не мога да проумея защо изчезна опцията за отмяна????

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изпаднах в нелепата ситуация да кликна на бутон "харесай" на собствен пост. Не мога да проумея защо изчезна опцията за отмяна????

може да се отмени само ако сте още на същата страница

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема стои с един единствен пост. Няма отмяна. 

Както и да е . Смятах, че проблема е всеобщ.

Та, да не ви занимавам с дреболии, а и 1 глас в повече или не - все тая

Благодаря за отзива!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

капитана иска да ти каже че щом презаредиш страницата , опцията отмяна изчезва :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

капитана иска да ти каже че щом презаредиш страницата , опцията отмяна изчезва :D

Да но преди не беше така!И аз веднъж неволно се бях,,харесал,, но дори след презареждане на страницата,даже след доста дълго време се усетих и си премахнах лайка.Та мисля така би трябвало да бъде и сега (поне за такива собствени харесвания,защото явно се случва и на други да го правят и да могат да си премахнат лайка)

То преди време дори и другите харесвания можеше да се премахват дори след презареждане на страницата,но....това вече е коментирано.

Поне за собствените такива би трябвало да могат да се премахват.

Е....някой се самолайкват умишлено ,но това е друг въпрос :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето тук е коментирано :D

Публикувано изображение

Редактирано от jonov (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали е проблем или е в процес на разработване, но "Portal" в TapTalk PRO версия 4.4.6 не зарежда. http://store.picbg.net/pubpic/27/59/43c82a30e7ea2759.pngЗабелязах, че подписа от Taptalk във форума не се показва. Може и да е забранен, но това не е проблем. Подписът ми в други форуми се показва, но тук ми направи впечатление, че не се показва.

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали е проблем или е в процес на разработване, но "Portal" в TapTalk PRO версия 4.4.6 не зарежда. http://store.picbg.net/pubpic/27/59/43c82a30e7ea2759.pngЗабелязах, че подписа от Taptalk във форума не се показва. Може и да е забранен, но това не е проблем. Подписът ми в други форуми се показва, но тук ми направи впечатление, че не се показва.

Бате, помагаш из техническите раздели, не си някой профан или скаран с техниката и поради това се чудя защо пишеш за проблеми, касаещи дадена програма в раздел за проблеми с форума?!?!

Да не говорим, че още първия път ти дадох линка към темата за приложението:

За да може да се добави който и да е форум към Tapatalk, трябва администрацията да извърши няколко стъпки, за да се добави въпросния форум и да се оторизира за ползване с приложението.

Навремето Калин беше свършил това, но след няколко ъпдейта на въпросното приложение се оказа, че влиза в конфликт с платформата на форума (или нещо подобно беше) и затова се спряха нещата.

Това е причината към днешна дата все още да не може да се ползва, но Калин най-добре ще обясни като се появи.

Едит: Ползвай друг път търсачката на форума, преди да задаваш какъвто и да е въпрос.

Има и тема за приложението - аз лично съм я създал преди години, където могат да се задават тези въпроси!!!

Това, за което си писал НЕ е проблем на форума.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване