Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

При мен вече работи, но в менюто пак се появява някаква грешка, свързана с чата.

Error: Could not load template 'chatMobileLink' from group 'ipchat'
Всичко изглежда си работи (не ползвам чат), просто се разваля визуално.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 4,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Уважаеми потребители, Благодарим ви за проявеното търпение през изминалите месеци. През това време се наложи да подменим няколко от сървърите ни и да направим редица оптимизации за да ускорим зарежда

Как да ви го обясним по-простичко, че за да съществува този сайт и да имате по 80-90 новини дневно и да ги четете на воля без да плащате за това трябва да има реклама? Ейй все няма угодия в тази стран

Не ви ли стана досадно да мрънкате, да сте недоволни от нещо/някой, все да търсите за какво да се захванете да омрънкотите, за да бъде задоволена страстта към вечното недоволство и повсеместно реване?

Публикувани изображения

Привет,

Опитайте сега.

Поздрави

Благодари ви страшно много !

Златни сте !

Но имам и един въпрос. Значи вчера за да проверя на компютъра ми дали сте оправили мобилната версия, "смених облика" на IP.Board Mobile и оттам насетне не можах да се оттърва. Изчиствах кукитата на браузъра, ама то дори и да не помни нищо и след рефреш се логвам, то вече като от моят профил съм си задал "IP.Board Mobile" и винаги от всяко у-во ме пращаше към мобилната версия, която не работеше и през това време не можах да влизам в форумите :D Какво да правя при такава ситуация, за да знам ? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодари ви страшно много !

Златни сте !

Но имам и един въпрос. Значи вчера за да проверя на компютъра ми дали сте оправили мобилната версия, "смених облика" на IP.Board Mobile и оттам насетне не можах да се оттърва. Изчиствах кукитата на браузъра, ама то дори и да не помни нищо и след рефреш се логвам, то вече като от моят профил съм си задал "IP.Board Mobile" и винаги от всяко у-во ме пращаше към мобилната версия, която не работеше и през това време не можах да влизам в форумите :D Какво да правя при такава ситуация, за да знам ? 

На предната страница писах за точно същото нещо - оставяш си един отворен таб със стандартния изглед, и ако в нов таб пробваш мобилния изглед и той не работи, превключваш обратно от предния отворен таб.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не мога да редактирам постовете си. След направени промени и кликване на съответния бутон, то нищао не се случва т.е няма редакция. Това под ХР и брузър Опера 12

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес на работа проверих и гледам сте оправили проблема с мобилната версия-благодарско :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама май забелязвам, че нещо времето е с два часа назад. Показва, че постовете са били пуснати/редактирани 2 часа по-рано от действителното.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се казвам Иван и гледам чак сега какво става тук. :shock11:

http://fog2.zetle.net/index.php?topic=40321.0

Редактирано от Alex&Vanko (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Калине,аз като ти давам акъл ти не ме слушаш! Ако ми дадеш админски права ще се справя с проблемите на форума.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://fog2.zetle.net/index.php?topic=40321.0

Калине,аз като ти давам акъл ти не ме слушаш! Ако ми дадеш админски права ще се справя с проблемите на форума.

Не виждам проблем с форума, съответно няма никакъв смисъл от постовете ти - за пореден път! 

Защо ли си мисля, че беше предупреден съвсем наскоро да се въздържаш от безсмислени постове в опит да привлечеш вниманието на дминистраицята, която очевдино не се интересува от твоята особа! 

Редактирано от ostavime (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, че Иван "чак сега" гледа какво става тук си е негов проблем, а ставането е преди 6 години.

5-6 пъти по различни поводи и различни Иван-овци са дъвкали темата, която не е тайна за никой и в Калдата и в Арена.

Всичките ми мисли са изложени там и за разлика от доста хора тук не ме е притеснявало да ги изкажа и не съм си правил 40 акаунта, за да доказвам колко съм велик.

Впоследствие седнахме с тези хора на една маса, разбрахме се, извинихме се един на друг за грешките си и изгладихме недоразуменията.

Това е - кратко, точно и ясно.

А Иван за 6-ти път в рамките на 3 дни не спазва правилата на форума и би трябвало вместо да иска админски акаунт, да седне да прочете въпросните правила.

Пиша тук не защото съм длъжен, а за да ви покажа, че няма никаква сензация в този линк и всички по-стари потребители знаят цялата история.

Ванчо, сега по-добре ли се чувстваш?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам нищо против мултиакаунтинга ама що да е така. Ако ще човек и 10 профила да има, не го прави по-висшестоящ над другите. Ако бъркам ме поправете !

Нищо лично ама ако въпросния HWmaniac не ми гледаше профила през 10 минути, то нямаше даже и да се усъмня. Викам я и аз да му видя профила, и хоп изненадааа. Гледам скайпа му атанас пачов. Бе викам ние имахме такъв потребител, отварям му аз профила и.... по-нататъка виждате.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модерацията да се самосезира! :D  :D

Целта не ми е да обидя някого, просто не мога да си затворя очите на очевадното ! Да ме извинява г-на Пачов ако нещо съм го засегнал !

Поздрави !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повдигаме рейтинга на сайта :) 9999999999999999999999999999999999999 потребители , активни :( само виж списъка с потребители , подреди ги по брой мнения , дай на последната страница и връщай назад :D

Не се ли прави профилактика :(

ПП. Не ни ли ядат от пространството за което постоянно казвам - прикачени файлове ?

Публикувано изображение

Редактирано от jonov (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като две капки боза:

То има доста потребители с 2-3 профила. Дори и данните да не са им едни и същи пак можеш да се сетиш, че става въпрос за един и същ човек. Ама като гледам момчето не го е направило с лошо, иначе нямаше да си вкара същите данни. Не се крие под втория си профил. Може да има проблеми със стария! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не казвам, че е нарочно, но не е правилно. Никога до сега не съм си правил втори профил, нито пък съм имал проблеми с текущия. Както и да е, за мен е без значение каква е причината, просто сметнах, че не е правилно спрямо останалите потребители. За други само съм имал съмнения, но това за мен бе очевадно. Ако наистина е имал проблем със стария профил, то нека поднеса своите извинения публично. Не съм човек, криещ се зад профил, нито пък съм толкова заради нечий втори профил.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не казвам, че е нарочно, но не е правилно. Никога до сега не съм си правил втори профил, нито пък съм имал проблеми с текущия. Както и да е, за мен е без значение каква е причината, просто сметнах, че не е правилно спрямо останалите потребители. За други само съм имал съмнения, но това за мен бе очевадно. Ако наистина е имал проблем със стария профил, то нека поднеса своите извинения публично. Не съм човек, криещ се зад профил, нито пък съм толкова заради нечий втори профил.

Момчето не е имало проблем със стария профил. Наказаха го след грубо псуване на лично за пет дни и само след 15 минути си направи нов профил. А посещенията му на моя профил са ежедневни. И аз веднага след наказанието му написах името във пост, в който се представяше със вторият си ник.Просто не сте забелязали. Има всякакви екземпляри в този форум. Най- малко модераторите са тези, които трябва да се справят с това.  Явно, правилата са такива, за да има хора с повече от един ник. Да не казвам голяма дума, но от 225000 регистрации, поне 1/3 от хората са с повече от един ник.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам проблем в многото регистрации стига да не се използват едновременно.

Много често попадам на теми в които даден потребител задава елементарен въпрос и от другия акаунт си отговаря, напомпва си репутацията и се мисли за голяма работа.

През годините имаше и хора които смятаха че е много забавно да си направят акаунт да се скарат с всички да пишат какви ли не простотии и като ги банат да си направят нов акаунт и да продължат в същия дух.

Във форума съм почти от самото начало, първият ми акаунт е от 2004г.

Имах някакви въпроси зададох ги и после доста време само четях, загубих паролата и пощата на която беше регистриран акаунта.

Направих си нова регистрация в началото на 2007г. в един момент ми писна да получавам плюсове за всяка глупост която напиша имаше и разни сътресения част от екипа напусна. 

Напуснах и аз и около 3-4 месеца не посещавах форума, после реших че е време за ново начало и си направих нова регистрация.

Никога не съм крил кой съм на доста хора писах като се върнах във форума други ме познаха сами.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

IP.Gallery 4.2.x-5.0.x Security Updatehttp://community.invisionpower.com/topic/396936-ipgallery-42x-50x-security-update/#entry2457789:-)Still smiling on this:"We would like to thank Vasil A (Bulgaria) for bringing the vulnerability to our attention."

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Still smiling on this:"We would like to thank Vasil A (Bulgaria) for bringing the vulnerability to our attention."

Васе, как си обясняваш фактът, че много хора колкото повече остаряват, толкова по-злобни, завистливи и нетърпими стават? Не е ли редно когато се изправят на финалната права от своя житейски път да си дадат равносметка за всички слабости и грешки, да се покаят и да се опитат да станат по-добри?

P.s.Алекс много е пораснал,да ти е жив и здрав и го научи да прави добро....като баща си :)

Редактирано от Lost in... (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във Фейсбук също имаше ъпгрейд/пач мисля по този повод.Казано просто,човек сам си избира приятелите!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване