Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Привет,

Ами да Poisk е работил по много проблеми свързани със сигурността, някой докладвани от вас, други от други потребители, но те никога не са били толкова сериозни, че да се е стигало до изтичане на данни. Това са съвсем нормални неща, но не получих отговор на въпроса ми защо са "били" във вашите ръце а сега не са и как така самите пароли а не техните хешове, които почти не вършат никаква работа? 

Аз не разбрах и какъв е смисъла от всички тези коментари, мерите си п****те ли и кой е по, по. най?

Поздрави.

Eй последния мохикан,просто си държа на българското и гледам да ви оправя грешките

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 4,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Уважаеми потребители, Благодарим ви за проявеното търпение през изминалите месеци. През това време се наложи да подменим няколко от сървърите ни и да направим редица оптимизации за да ускорим зарежда

Как да ви го обясним по-простичко, че за да съществува този сайт и да имате по 80-90 новини дневно и да ги четете на воля без да плащате за това трябва да има реклама? Ейй все няма угодия в тази стран

Не ви ли стана досадно да мрънкате, да сте недоволни от нещо/някой, все да търсите за какво да се захванете да омрънкотите, за да бъде задоволена страстта към вечното недоволство и повсеместно реване?

Публикувани изображения

Eй последния мохикан,просто си държа на българското и гледам да ви оправя грешките

Привет,

Това не съм го отричал, че сте ни докладвали проблеми, които да отстраним. Продължавам да отричам единствено, че е имало изтичане на данни.

Поздрави.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет,

Помня не само за обяви и за много други доклади, но те наистина никога не са били такива, че да се стигне до изтичане на данни и тъй като продължавам да не получавам отговори на въпросите мисля да спра да водя този безсмислен спор.

Поздрави и весела нова година.

помниш,знаеш ли колко ми  пука,български форум там  някъде

Привет,

Това не съм го отричал, че сте ни докладвали проблеми, които да отстраним. Продължавам да отричам единствено, че е имало изтичане на данни.

Поздрави.

Стига,и аз викам стига

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За много години!

Пишете си на лични, недейте да пълните темата с простотии! Зачетох се и помислих, че обсъждате проблем от световен мащаб, а то к'во било, някой се прави на велик и свръх способен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За много години!

Пишете си на лични, недейте да пълните темата с простотии! Зачетох се и помислих, че обсъждате проблем от световен мащаб, а то к'во било, някой се прави на велик и свръх способен.

Aйде в ляво,ако имаш пролеми с форума казвай ако не седи си на задника.и да,недей да казваш кой къде да пише...лични и тнт

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като откриеш някаква нередност (пробив) в сайта, с която можеш да се справиш, бъди пич и я сподели с Калин, а не да я изтипосваш тук и разни недоброжелатели да се възползват. Щом влизаш в сайта, значи ти харесва. Бъди жив и здрав!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като откриеш някаква нередност (пробив) в сайта, с която можеш да се справиш, бъди пич и я сподели с Калин, а не да я изтипосваш тук и разни недоброжелатели да се възползват. Щом влизаш в сайта, значи ти харесва. Бъди жив и здрав!

Администрацията ако слушаше, нямаше да се налага по 10 пъти да се повтарят коментари за един и същи проблем. Всъщност публикуването на пробивите е правилно по същата причина, по която Wikileaks не са терористи. Нека се придържаме към темата обаче.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хахаха това бе насочено към мен,нали чочомен или как там звучи на български.....сега слушай,темата е проблеми свързани със форума...трябва ли да ти обяснявам че  мога да пиша каквото си искам?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обяснявай се на любовницата си, или на жена си!

Не можеш да пишеш, каквото си искаш!

Пишеш едно и също, явно искаш да ти се обърне повече внимание.

Не усещаш ли, че досаждаш? Латерната вади повече мелодии.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам проблем - не ми зарежда мобилната версия на всичко освен началната страница

нито под мобилно устройство (Nokia Lumia 820, IE)

нито под настолен компютър независимо от браузъра

имам още една регистрация която не ползвам, която зареди нормално пълната версия, веднага след като смених на мобилната спря да зарежда

за проба спрях и антивирусната (Avira Free) и стената (Comodo Free, windows-ката е изключена)

трих бисквитки, трих история, трих каше, нищо не помогна а без достъп до интерфейса няма как да си пусна пълната версия

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

имам проблем - не ми зарежда мобилната версия на всичко освен началната страница

нито под мобилно устройство (Nokia Lumia 820, IE)

нито под настолен компютър независимо от браузъра

имам още една регистрация която не ползвам, която зареди нормално пълната версия, веднага след като смених на мобилната спря да зарежда

за проба спрях и антивирусната (Avira Free) и стената (Comodo Free, windows-ката е изключена)

трих бисквитки, трих история, трих каше, нищо не помогна а без достъп до интерфейса няма как да си пусна пълната версия

И при мен е така с мобилната версия ,отваря начална страница , но форума не!

С настолния проблеми нямам!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да се оплача, че не мога да цитирам никнеймове, които съдържат "[]", например това на B-boy[style].Ако ги махна квадратните скоби - няма проблеми.

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От вчера или може би от миналия ден има някакъв проблем с мобилната версия на форума (и по-конкретно IP.Board Mobile). Стигнах до извода, че не е проблем с даден браузър, тъй като пробвах с два различни мобилни (Opera Mobile Beta, Firefox Mobile), а сега и на настолния компютър мобилният скин връща почти празен HTML.

Ако някой друг иска да пробва - нека си остави още един таб с форума, за да може да се върне стандартния скин - иначе става една заигравка с бисквитки и какво ли не...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам последен въпрос към Карабойчев! След като се разбра,че може да чете логовете в чата да питам може ли да чете личните съобщения?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Странно, но от доста време имам проблем с мобилната версия на сайта ви. Телефона ми е LG Optimus 2X, със android 4.1.2 и Vivacom Data Unlimited 500. Когато чукна kaldata.com и после "форуми" или просто в полето напиша "http://www.kaldata.com/forums/" не става ! Докарва ме до празна страница и съм на никъде. Първият път си помислих, че нещо с браузъра се е бъгясало и рефрешнах страницата - пак така. И след което накачулих и инсталирах сумати други браузъри да видя как е през тях : Firefox, Chrome, Dolphin, Opera - все същото и няма оправия, вече няколко дена станаха.

Пробвано е и на други телефони, през wi-fi и съвсем различен IP адрес и интернет - все тая.

Моля ви, погледнете и за този проблем с мобилната версия на сайта. Ще бъде много готино, ако го оправите и мога отново да си влизам с телефона.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз потвърждавам за този проблем с мобилната версия.Случва се същото като по горе описаното!

Гледам вече има не един и два поста относно този проблем (аз сега видях писаното тук) и вярвам е станало достояние.

Дано скоро  оправят проблема...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам последен въпрос към Карабойчев! След като се разбра,че може да чете логовете в чата да питам може ли да чете личните съобщения?

Ти как мислиш :ph34r: !?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Незнам дали е проблем с форума или е само при мен,но ми се появява следното съобщение:

Публикувано изображение

Това се появява най долу на всички теми които отворя.Пробвах под Opera 12.16 и под Mozilla 26.Под IE 9 не се забелязва.Ако е при мен проблема някакъв съвет как да го оправя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Странно, но от доста време имам проблем с мобилната версия на сайта ви. Телефона ми е LG Optimus 2X, със android 4.1.2 и Vivacom Data Unlimited 500. Когато чукна kaldata.com и после "форуми" или просто в полето напиша "http://www.kaldata.com/forums/" не става ! Докарва ме до празна страница и съм на никъде. Първият път си помислих, че нещо с браузъра се е бъгясало и рефрешнах страницата - пак така. И след което накачулих и инсталирах сумати други браузъри да видя как е през тях : Firefox, Chrome, Dolphin, Opera - все същото и няма оправия, вече няколко дена станаха.

Пробвано е и на други телефони, през wi-fi и съвсем различен IP адрес и интернет - все тая.

Моля ви, погледнете и за този проблем с мобилната версия на сайта. Ще бъде много готино, ако го оправите и мога отново да си влизам с телефона.

Привет,

Опитайте сега.

Поздрави

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване