Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

• Отговори 4,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Уважаеми потребители, Благодарим ви за проявеното търпение през изминалите месеци. През това време се наложи да подменим няколко от сървърите ни и да направим редица оптимизации за да ускорим зарежда

Как да ви го обясним по-простичко, че за да съществува този сайт и да имате по 80-90 новини дневно и да ги четете на воля без да плащате за това трябва да има реклама? Ейй все няма угодия в тази стран

Не ви ли стана досадно да мрънкате, да сте недоволни от нещо/някой, все да търсите за какво да се захванете да омрънкотите, за да бъде задоволена страстта към вечното недоволство и повсеместно реване?

Публикувани изображения

• 3 седмици по-късно...

Защо не мога да влизам във форума чрез TapTalk ? Изписва ми само "свързване към сървъра...". TapTalk за мен е по-добрата мобилна версия на форума.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не мога да влизам във форума чрез TapTalk ? Изписва ми само "свързване към сървъра...". TapTalk за мен е по-добрата мобилна версия на форума.

За да може да се добави който и да е форум към Tapatalk, трябва администрацията да извърши няколко стъпки, за да се добави въпросния форум и да се оторизира за ползване с приложението.

Навремето Калин беше свършил това, но след няколко ъпдейта на въпросното приложение се оказа, че влиза в конфликт с платформата на форума (или нещо подобно беше) и затова се спряха нещата.

Това е причината към днешна дата все още да не може да се ползва, но Калин най-добре ще обясни като се появи.

Едит: Ползвай друг път търсачката на форума, преди да задаваш какъвто и да е въпрос.

Има и тема за приложението - аз лично съм я създал преди години, където могат да се задават тези въпроси!!!

Редактирано от algor (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще е добре да се оправи проблема със тапталк, защото мобилната версия на форума лично на мен не ми харесва. Официалното приложение на форума в гугъл плей е доста зле, дори не е обновявано от 2012г.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да може да се добави който и да е форум към Tapatalk, трябва администрацията да извърши няколко стъпки, за да се добави въпросния форум и да се оторизира за ползване с приложението.

Навремето Калин беше свършил това, но след няколко ъпдейта на въпросното приложение се оказа, че влиза в конфликт с платформата на форума (или нещо подобно беше) и затова се спряха нещата.

Това е причината към днешна дата все още да не може да се ползва, но Калин най-добре ще обясни като се появи.

Едит: Ползвай друг път търсачката на форума, преди да задаваш какъвто и да е въпрос.

Има и тема за приложението - аз лично съм я създал преди години, където могат да се задават тези въпроси!!!

Това приложение сме го оправили много отдавна. И си работи от месеци даже преди няколко седмици ъпдейтвахме модула му. Кога за последно сте го използвали и е работило. В смисъл от колко дни наблюдавате проблемът с надписа свърване със сървъра? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това приложение сме го оправили много отдавна. И си работи от месеци даже преди няколко седмици ъпдейтвахме модула му. Кога за последно сте го използвали и е работило. В смисъл от колко дни наблюдавате проблемът с надписа свърване със сървъра? 

От днес ползвам TapTalk и ми хареса, само на kaldata ми прави проблеми, изписва ми "свързване към сървъра...". Ще пробвам и с про версията на тапталк, ако има проблем ще пиша. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично на iPhone допреди два месеца съм го пробвал година и няма връзване въобще.

Не съм питал тук, защото реших, че продължава да вреди на форума и заради това няма да го бъде.

От последния път, когато тук говорихме и ти каза, че има проблем - през 2012-а беше - аз изобщо не съм успявал да се логна с приложението, а съм опитвал доста пъти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И със про версията не иска да зареди форума :(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирах си tapatalk на андроида, и при мен не става свързването със сървърите на Калдейта...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Калине, какво става със форума за тапталк ? Ще бъде ли оправен проблема ? Днес цял ден проверявах, ама не тръгва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблем с форума нямам. Проблемът е  в лицата, изявяващи се като модератори, с никове "capnemo" i "valkiriya". Отдавна съм изоставил идеалистично-наивната представа, че "всички сме равни пред закона", но все пак съм на мнение, че шуробаджанащината не бива да се толерира. А горните две лица са свързани по някакъв начин, но  мен това не ме интересува. Интересува ме това как НЕУДОБНИТЕ мнения се трият, а после най-нагло се отправят безпричинно предупреждения. Този форум, за съжаление, се е превърнал, благодарение на някои от модераторите си, на огледало на реалния живот- толерираме послушните, а тези, които мислят различно от масата- банваме. Ще спестя баналните изводи от сорта на " плюем полит. система, а тук, в този форум, наблюдаваме същите процеси". Тъжно е , че виртуалното пространство се превръща в поле на комплексирани индивиди, които бидейки безгласни букви в живия живот, намират отдушник тук. Още по-лошото е , когато тези персони се изявяват било като модератори, било като администратори на даден сайт. Линкълн е казал, че един човек се тества най-добре с власт. Фотографчето и еврейката не издържаха този тест. Остава ни да се надяваме, че по-малко индивиди като тях ще бъдат овластявани в реалния социум.

П.П. НЕКА ИЗТРИВАНЕТО НА НЕУДОБНОТО МНЕНИЕ ЗАПОЧНЕ СЕГА!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Калине, какво става със форума за тапталк ? Ще бъде ли оправен проблема ? Днес цял ден проверявах, ама не тръгва.

ЗдравейтеРаботи се по проблема, когато бъде решен ще пиша в темата. А до тогава не мисля, че е нужно да пиша през 5 мин. за да информирам до какъв етап от решаването му сме.Поздрави. 

Проблем с форума нямам. Проблемът е  в лицата, изявяващи се като модератори, с никове "capnemo" i "valkiriya". Отдавна съм изоставил идеалистично-наивната представа, че "всички сме равни пред закона", но все пак съм на мнение, че шуробаджанащината не бива да се толерира. А горните две лица са свързани по някакъв начин, но  мен това не ме интересува. Интересува ме това как НЕУДОБНИТЕ мнения се трият, а после най-нагло се отправят безпричинно предупреждения. Този форум, за съжаление, се е превърнал, благодарение на някои от модераторите си, на огледало на реалния живот- толерираме послушните, а тези, които мислят различно от масата- банваме. Ще спестя баналните изводи от сорта на " плюем полит. система, а тук, в този форум, наблюдаваме същите процеси". Тъжно е , че виртуалното пространство се превръща в поле на комплексирани индивиди, които бидейки безгласни букви в живия живот, намират отдушник тук. Още по-лошото е , когато тези персони се изявяват било като модератори, било като администратори на даден сайт. Линкълн е казал, че един човек се тества най-добре с власт. Фотографчето и еврейката не издържаха този тест. Остава ни да се надяваме, че по-малко индивиди като тях ще бъдат овластявани в реалния социум.П.П. НЕКА ИЗТРИВАНЕТО НА НЕУДОБНОТО МНЕНИЕ ЗАПОЧНЕ СЕГА!

Някой пак си чеше клавиатурата и търси под вола теле. Очевидно не всичко се трие. А историите със световните конспирации сме ги слушали и чели всички. Сега следват и мненията от сорта на това как форумът умира и е загубил най-ценните си потребители .. и т.н. и т.н. .. тази песен е пята много пъти. Някой като прескочи правилата и като го сурвакат модераторите винаги избива на мъст в писания колко пошло е всичко тук, но той си прави поредната регистрация с която да може да влиза в ада от модератори тъмничари, които се чудят как да прогонят всеки свестен потребител от тук.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЗдравейтеРаботи се по проблема, когато бъде решен ще пиша в темата. А до тогава не мисля, че е нужно да пиша през 5 мин. за да информирам до какъв етап от решаването му сме.Поздрави. Някой пак си чеше клавиатурата и търси под вола теле. Очевидно не всичко се трие. А историите със световните конспирации сме ги слушали и чели всички. Сега следват и мненията от сорта на това как форумът умира и е загубил най-ценните си потребители .. и т.н. и т.н. .. тази песен е пята много пъти. Някой като прескочи правилата и като го сурвакат модераторите винаги избива на мъст в писания колко пошло е всичко тук, но той си прави поредната регистрация с която да може да влиза в ада от модератори тъмничари, които се чудят как да прогонят всеки свестен потребител от тук.

Не разбрах какво общо с конкретния случай имат "свет. конспирации", но нейсе. Исках да избегна по- голяма конкретика в поста си, тъй като не съм любител на графоманщината, затова ще си позволя да щрихирам накратко някои забележки по Вашето мнение:

1. Факт е( независимо дали на Вас Ви харесва или не), че цитираните от мен по-горе модератори( дано са само те; останалите не мога да коментирам) наказват с "бан" селективно. Заявявам го най-отговорно като потърпевш;

2. Горепосочената модераторка с ник "valkiriya" трие неудобни за нея мнения, щом те засягат нейната очеизвадна некомпетеност по даден въпрос( Методът на слабия: Не ти изнася нещо- триеш го.);

3. Същата модераторка пише изключително малограмотно- започва изречение с малка буква, не поставя(или го прави на неподходящо място) преп. знаци и прочие и пр. Не знам какви са Ви критериите при избор на длъжността "модератор", но считам, че заемащият този пост би трябвало ПОНЕ да се старае да пише по-грамотно;

4.Самото Ви мнение е повече от показателно- не се ли замисляте, че има нещо нередно, щом доста други потребители са се оплакали? Ако бе единичен случай- халал да е. Но когато нещо става отново и отново, нечия червена лампичка трябва да светне!;

5. Да Ви отговоря защо аз си направих друг ник( за останалите потребители не мога да коментирам). Защото се надявам( в случая явно напразно), че този форум би станал едно по-приятно място, ако в него участват компетентни индивиди, независмо в коя област. Най-малкото би се вдигнало нивото. Другият вариант е да си е самодостатъчен( тоест- да се запази статуквото) и да буксува на едно място в посредственост.

Поздрави!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заяжданията с потребителите в темите  бяха непрекъснати.Нямаше твой пост в който да не демонстрираш унизително и подигравателно отношение към участниците в дискусията.

Каза го модератор, за който ние българите сме "бълхари", а е велика нейната народност. Аз бих казал, че единствената грешка, която виждам сте Вие, Валкирия, с модераторска табелка.Искам да отбележа, че самата Вие периодично изкривявате смисъла на изказванията на други потребители и ги преиначавате. Да не говорим за логореята, която ви гони и стените от безсмислени текстове.А цитираното специално по-горе беше ваш специалитет и характеристика. Квалификации и определения срещу несъгласни летяха наляво-надясно. Опити за унижаване и изкарване на други потребители абсолютно неграмотни и невежи бяха ежедневие. Незачитането на чужди гледни точки - практика. Не знам защо Ви беше дадена модераторска позиция. Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каза го модератор, за който ние българите сме "бълхари", а е велика нейната народност. Аз бих казал, че единствената грешка, която виждам сте Вие, Валкирия, с модераторска табелка.Искам да отбележа, че самата Вие периодично изкривявате смисъла на изказванията на други потребители и ги преиначавате. Да не говорим за логореята, която ви гони и стените от безсмислени текстове.А цитираното специално по-горе беше ваш специалитет и характеристика. Квалификации и определения срещу несъгласни летяха наляво-надясно. Опити за унижаване и изкарване на други потребители абсолютно неграмотни и невежи бяха ежедневие. Незачитането на чужди гледни точки - практика. Не знам защо Ви беше дадена модераторска позиция.

А какво да кажем за теб, редовно призоваваш хората да пиратстват, никога не си признаваш че някой друг може да е прав (освен теб), тролваш, плъзгайки се по острието... Да продължавам ли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам защо Ви беше дадена модераторска позиция.

Всичко е юдео-масонска конспирация, бе Сим. Не знаеш ли? :D

Сега сериозно.

Първо, няма такова чудо като съвършена обективност, но както беше обяснявал някъде Калин, тук (както и във всеки нормален форум) решенията за наказания се взимат колективно, което е единствената възможна гаранция за относителна безпристрастност.

Второ, както казва една тибетска пословица: Лесно виждаме мухата кацнала на носа на другия, но трудно е да видим слона на собствения си нос. Възприятието за нещата, при някой хора е напълно неадекватно и деформирано. Пример: някой си се преживява като борец срещу системата, понеже го били наказали. Наказали го, щото защитил някакъв си гуру, който говорел неудобни за световния елит истини. Само че причината за наказанието е, че въпросната особа оприличи на лаещи псета несъгласните с нея потребители.

Смешно е човек да се изживява по подобен начин и да си фантазира, че целият свят се занимава с него.

Редактирано от scepsis (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко е юдео-масонска конспирация, бе Сим. Не знаеш ли? :D

Сега сериозно.

Първо, няма такова чудо като съвършена обективност, но както беше обяснявал някъде Калин, тук (както и във всеки нормален форум) решенията за наказания се взимат колективно, което е единствената възможна гаранция за относителна безпристрастност.

Второ, както казва една тибетска пословица: Лесно виждаме мухата кацнала на носа на другия, но трудно е да видим слона на собствения си нос. Възприятието за нещата, при някой хора е напълно неадекватно и деформирано. Пример: някой си се преживява като борец срещу системата, понеже го били наказали. Наказали го, щото защитил някакъв си гуру, който говорел неудобни за световния елит истини. Само че причината за наказанието е, че въпросната особа оприличи на лаещи псета несъгласните с нея потребители.

Смешно е човек да се изживява по подобен начин и да си фантазира, че целият свят се занимава с него.

И ся как ще влеземе отново в зоната на комфорта?Ся ще погледна дали си се извинил на рамус.Решенията за наказания не трябва да се взимат колективно,заради приятелските кръгове.Трябва да се взима индивидуално от модератора,забелязал първи нарушението.И неговото решение не подлежи на обжалване и обсъждане от другите.Нарича се модераторска етика.

Редактирано от Alex&Vanko (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Решенията за наказания не трябва да се взимат колективно,заради приятелските кръгове.Трябва да се взима индивидуално от модератора,забелязал първи нарушението.И неговото решение не подлежи на обжалване и обсъждане от другите.Нарича се модераторска етика.

Ъхъ. И кое гарантира безпристрастност? Само абсолютно точни правила, описателни, в 200 страници поне. Защото иначе всеки интерпретира както си знае. И нито е обективно, нито е безпристрастно.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЗдравейтеРаботи се по проблема, когато бъде решен ще пиша в темата. А до тогава не мисля, че е нужно да пиша през 5 мин. за да информирам до какъв етап от решаването му сме.Поздрави. Някой пак си чеше клавиатурата и търси под вола теле. Очевидно не всичко се трие. А историите със световните конспирации сме ги слушали и чели всички. Сега следват и мненията от сорта на това как форумът умира и е загубил най-ценните си потребители .. и т.н. и т.н. .. тази песен е пята много пъти. Някой като прескочи правилата и като го сурвакат модераторите винаги избива на мъст в писания колко пошло е всичко тук, но той си прави поредната регистрация с която да може да влиза в ада от модератори тъмничари, които се чудят как да прогонят всеки свестен потребител от тук.

А аз те информиран,че считано от днес не желая да бъда цитиран по никакъв повод от лицата - algor,ostavime и whitehart.

Надявам се,че молбата ми ще бъде удовлетворена!

Поздрави!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз те информиран,че считано от днес не желая да бъда цитиран по никакъв повод от лицата - algor,ostavime и whitehart.

Надявам се,че молбата ми ще бъде удовлетворена!

Поздрави!

Това е свободен форум и не можеш да забраниш на някой да цитира твои мнения. Само да те информирам...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ъхъ. И кое гарантира безпристрастност? Само абсолютно точни правила, описателни, в 200 страници поне. Защото иначе всеки интерпретира както си знае. И нито е обективно, нито е безпристрастно.

200 страници? :ohmy:

Повечето потребители не прочитат правилата като се регистрират, а ти говориш за 200 стр.

Между другото, в правото знаеш има две основни системи: континетална и англо-саксонската/американската, която се основава на прецеденти. Но даже и при първата тълкувателените решения на върховните съдилища са правен източник. Колкото и детайлни да са правилата те не могат да се прилигат без тълкуване.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво да кажем за теб, редовно призоваваш хората да пиратстват, никога не си признаваш че някой друг може да е прав (освен теб), тролваш, плъзгайки се по острието... Да продължавам ли?

Призоваването към пиратство не е в една категория с намеци на етническа основа и директна цензура на неудобен. А и всички знаем, че дори ти, Capnemo, си подръпваш филмчета от торентите. Че се правя на остроумен е отделен въпрос. Правотата я признавам обаче.След всичките ми забележки единствената промяна, която виждам е, че в последното мнение Валкирия най-после почва да употребява главни букви и препинателни знаци. Браво. Усвоено е нещо, което се учи 1-4 клас. Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Призоваването към пиратство не е в една категория с намеци на етническа основа и директна цензура на неудобен. А и всички знаем, че дори ти, Capnemo, си подръпваш филмчета от торентите. Че се правя на остроумен е отделен въпрос. Правотата я признавам обаче.След всичките ми забележки единствената промяна, която виждам е, че в последното мнение Валкирия най-после почва да употребява главни букви и препинателни знаци. Браво. Усвоено е нещо, което се учи 1-4 клас.

Карабойчев си е стиснал ръцете с Явор Колев затова.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой няма да седне да чете 200 страници.Просто и ясно е че не трябва да има приятелски кръгове между потребители и модератори,защото първите има неприятели и повличат със себе си и приятелите си модератори и става неприятелски кръг и между модератори.Както каза капитана веднъж - модераторът трябва да е като полицай.Незнам защо други модератори не са били съгласни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване