Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

...- модераторът трябва да е като полицай.Незнам защо други модератори не са били съгласни.

защото не сме ченгета, никога не сме били, няма и да бъдем.

Набийте си го в главите !

Нито форумът е затвор, нито модераторите сме полицаи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 4,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Уважаеми потребители, Благодарим ви за проявеното търпение през изминалите месеци. През това време се наложи да подменим няколко от сървърите ни и да направим редица оптимизации за да ускорим зарежда

Не ви ли стана досадно да мрънкате, да сте недоволни от нещо/някой, все да търсите за какво да се захванете да омрънкотите, за да бъде задоволена страстта към вечното недоволство и повсеместно реване?

Как да ви го обясним по-простичко, че за да съществува този сайт и да имате по 80-90 новини дневно и да ги четете на воля без да плащате за това трябва да има реклама? Ейй все няма угодия в тази стран

Публикувани изображения

защото не сме ченгета, никога не сме били, няма и да бъдем.

Набийте си го в главите !

Нито форумът е затвор, нито модераторите сме полицаи.

Не сте и юристи не сте и лекари освен теб!Кой ви научи да давате квалификации за шизофрении и да сме си били пиели хапчета?Това лична аз го слушам откак съм се регистрирал тук.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.kaldata.com/forums/user/4917-sokoban/

http://www.kaldata.com/forums/user/5394-chichomitko/

Тези двамата не са действащи модератори.И незнам защо са с табелки.Почвам да си мисля,че не всички от модераторския списък са истински модератори.Ще пия хапче против мираж.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Совите не са това, което са", както казваше агент Купър...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо ли?

Мисля си,че би трябвало да си наясно,че Калин може да си направи втори акаунт и той го е правил,наричайки го тестов акаунт и да му даде модераторски права.След което да действа от негово име.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си,че би трябвало да си наясно,че Калин може да си направи втори акаунт и той го е правил,наричайки го тестов акаунт и да му даде модераторски права.След което да действа от негово име.

На път си да разгадаеш най-голямата тайна тормозила милиони учени по света. Скоро ще отриеш и изчезналия кивот. Да си призная в последно време дори не спя, по цяла нощ пред запалени свещи пред мен и едно кълбо регистрирам нови акаунти правя ги модератори, наричам ги "тестови" и започвам да "действам" от тях. И като почна с едни действия едни чудеса чувствам се като властелина на пръстена после за миг поспирам, ноооо само за миг... пак се съвземам и продължавам да "действам" и като започне леко да ми поспада еуфорията веднага преди да е стихнала докрай регистрирам нов акаунт давам му модераторски права наричам го "тестов" и започвам отново да "действам" и така три дни пили и се веселили ... .Кой каза нещо за хапчета? Че аз мисля да си пия моите обаче розовите... някой хора съвсем изчаткаха а аз си мислех, че Волен Сидеров бил зле...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На път си да разгадаеш най-голямата тайна тормозила милиони учени по света. Скоро ще отриеш и изчезналия кивот. Да си призная в последно време дори не спя, по цяла нощ пред запалени свещи пред мен и едно кълбо регистрирам нови акаунти правя ги модератори, наричам ги "тестови" и започвам да "действам" от тях. И като почна с едни действия едни чудеса чувствам се като властелина на пръстена после за миг поспирам, ноооо само за миг... пак се съвземам и продължавам да "действам" и като започне леко да ми поспада еуфорията веднага преди да е стихнала докрай регистрирам нов акаунт давам му модераторски права наричам го "тестов" и започвам отново да "действам" и така три дни пили и се веселили ... .Кой каза нещо за хапчета? Че аз мисля да си пия моите обаче розовите... някой хора съвсем изчаткаха а аз си мислех, че Волен Сидеров бил зле...

Теб щом те командват algor,ostavime и whitehart немам думи.Защо изгони backata та underwater треаше си трие интересите от профила.Изгони тях тримата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато ме направиш админ аз ще им намеря цаката на тримцата.Всеки човек си има слабости.Ти ще имаш повече спокойствие и повече свободно време.Няма да се превръщаш в машинописка.И собствената ти майка ще оцени достойно нашата дружба.Избора си е твой!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Теб щом те командват algor,ostavime и whitehart немам думи.Защо изгони backata та underwater треаше си трие интересите от профила.Изгони тях тримата.

Когато ме направиш админ аз ще им намеря цаката на тримцата.Всеки човек си има слабости.Ти ще имаш повече спокойствие и повече свободно време.Няма да се превръщаш в машинописка.И собствената ти майка ще оцени достойно нашата дружба.Избора си е твой!

Боже, колко мъка има по тоя свят боже...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава чувствай се щастлив с големия си нос!И понеже Алгор се е загрижил да ми търси раздел аз си имам такъв.Ако обичаш върни си ми табелката.Отборът никога не е бил част от екипа и табелката не подлежи на модераторско одобрение.Притежанието й се избира от самият отбор!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич, дaно дa си нa 13-14 години, инaче ми е много жaлно зa тебе. Честно. С товa поведение... тъжно е. Не че товa те опрaвдaвa де, евентуaлно. Много се рaдвaм, че колегите ти от отборa ти отнехa тaбелaтa. Инaче с тaкъв колегa... сaмо дa се срaмувaт, гaдничко си е.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казах ли ти тримцата да не ме цитират.Мисля,че увеличаваш деструкцията и спомагаш за напрежението.Как ще ги убеждаваш си е лично твой проблем.Да не обърна лошата страна с черия потник.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От днес ползвам TapTalk и ми хареса, само на kaldata ми прави проблеми, изписва ми "свързване към сървъра...". Ще пробвам и с про версията на тапталк, ако има проблем ще пиша. 

Аз лично на iPhone допреди два месеца съм го пробвал година и няма връзване въобще.

Не съм питал тук, защото реших, че продължава да вреди на форума и заради това няма да го бъде.

От последния път, когато тук говорихме и ти каза, че има проблем - през 2012-а беше - аз изобщо не съм успявал да се логна с приложението, а съм опитвал доста пъти.

Инсталирах си tapatalk на андроида, и при мен не става свързването със сървърите на Калдейта...

Калине, какво става със форума за тапталк ? Ще бъде ли оправен проблема ? Днес цял ден проверявах, ама не тръгва.

Проблемът с приложението е отстранен и то вече работи. Тествал съм го на моя телефон.

Поздрави и приятни мигове.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът с приложението е отстранен и то вече работи. Тествал съм го на моя телефон.Поздрави и приятни мигове.

Сега вече работи без проблем :-) Браво за добрата работа на екипа :-) Sent from my T33 using Tapatalk
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази тема не се ли казва "Проблеми с форума"?

Или се казва "Проблеми на потребителите"?

Има си модератори които са свободни да ми местят постовете където преценят,да ми отварят теми и така.

Аз обаче си мисля за новата инициатива - INDEED – наследника на Дни на Microsoft.Той Карабойчев ходи на тези събирания та мисля да отида и аз.Важен е въпроса за позването на лицензиран Windows,но на каква цена,защо и при какви условия.

Проблемът с приложението е отстранен и то вече работи. Тествал съм го на моя телефон.

Отлично! Продължавай да работиш относно тъмен скин на форума,че ме болят очите вече!Хич не ми се помотвай!

После увеличаваш личното простронство за прикачени файлове!

Анадъмло?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има си модератори които са свободни да ми местят постовете където преценят,да ми отварят теми и така.Аз обаче си мисля за новата инициатива - INDEED – наследника на Дни на Microsoft.Той Карабойчев ходи на тези събирания та мисля да отида и аз.Важен е въпроса за позването на лицензиран Windows,но на каква цена,защо и при какви условия.Отлично! Продължавай да работиш относно тъмен скин на форума,че ме болят очите вече!Хич не ми се помотвай!После увеличаваш личното простронство за прикачени файлове!Анадъмло?

Тази тема ще е добре пак да бъде върната,защото като чета вечерта почват да ме болят очите. Надявам се тъмната тема този път да е лекичка като основната тема на форума, напреди с тъмната тема леко ми лагваше като скролвам нагоре-надолу. Потребителите които ползват тапталк си имат черна тема за всички форуми :-) Sent from my T33 using Tapatalk
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази тема не се ли казва "Проблеми с форума"?Или се казва "Проблеми на потребителите"?

Интерпретацията трябва да е "Проблеми на потребителите с форума".

Пич, дaно дa си нa 13-14 години, инaче ми е много жaлно зa тебе. Честно. С товa поведение... тъжно е. Не че товa те опрaвдaвa де, евентуaлно.Много се рaдвaм, че колегите ти от отборa ти отнехa тaбелaтa. Инaче с тaкъв колегa... сaмо дa се срaмувaт, гaдничко си е.

Каза го човека, който някога ръсеше неща като "лъскай бастуня" в чата. Абе направо за пример.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интерпретацията трябва да е "Проблеми на потребителите с форума".

По-скоро "Проблеми на потребителите със себе си".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каза го човека, който някога ръсеше неща като "лъскай бастуня" в чата. Абе направо за пример.

Я дай скрийн, че не си спомням такива мои запомнящи се моменти. Те задължително трябва да се овековечават. Сигурен съм, че има ентусиасти, които са запечатали тези мои мигове на вдъхновение за поколенията. Ще се носят легенди след време, а така, когато нещата бъдат подкрепени с факти, няма да има мърдане. Ако пък ти държиш първоизтичника, аз ще се подпиша над тази "моя творба" и така ще можеш да изкарваш пари и да се хвалиш. Ще ме даваш за пример... на младите, че и на старите дори. 

Иначе, ако не си го записал случайно, аз пак ще го кажа. Ще го повторя, потретя и т.н. Абе колкото пъти е необходимо. Важно е да ти е кеф на теб. Аз за теб съм тук. Основно де. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Карабойчев,не ми налагай цензура ако обичаш...ние сега почваме тука! Искам под правилата да видя техния автор за да знам към кого да се обръщам!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Карабойчев,не ми налагай цензура ако обичаш...ние сега почваме тука! Искам под правилата да видя техния автор за да знам към кого да се обръщам!

Аз, ostavime и WhiteHart сме авторите, а админите само одобряват или не одобряват написаното от нас.

Що?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване