Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Стана!..  ей, мерси ти..  Публикувано изображение

обаче още ме човърка  защо не  може  по стандартния начин ..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 4,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Уважаеми потребители, Благодарим ви за проявеното търпение през изминалите месеци. През това време се наложи да подменим няколко от сървърите ни и да направим редица оптимизации за да ускорим зарежда

Да, докладвах 3 от постовете и бях озадачен, че последствия няма, особено след като наблюдавам, че модераторите действат моментално. То е ясно, че се парадира с някаква елитарност и самочувстви

Не ви ли стана досадно да мрънкате, да сте недоволни от нещо/някой, все да търсите за какво да се захванете да омрънкотите, за да бъде задоволена страстта към вечното недоволство и повсеместно реване?

Публикувани изображения

Не знам дали сте го обсъждали, но когато изпозлвам черната тема на сайта, коментарите (под новините) от фейсбук потребители не се виждат, защото са с черни букви.

Редактирано от RJ45 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Седнал да ми обяснява за паролите дет пет пари не давам.Аз знам какво си казал ама кат те ядосам се чужди лафове ползваш.

Кой та натиска та звъниш ще викаш на некой друг.Ясно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Седнал да ми обяснява за паролите дет пет пари не давам.Аз знам какво си казал ама кат те ядосам се чужди лафове ползваш.Кой та натиска та звъниш ще викаш на некой друг.Ясно.

Иване, май обърка темата
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре е, че имаме хора, които да ни забавляват :)))

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре е, че имаме хора, които да ни забавляват Публикувано изображение))

Ти досега що не ма цапардоса с бан се чудя.Забавен ама не щеш да одиме на мач.Публикувано изображение Ако ти забраняват кажи си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Седнал да ми обяснява за паролите дет пет пари не давам.Аз знам какво си казал ама кат те ядосам се чужди лафове ползваш.

Кой та натиска та звъниш ще викаш на некой друг.Ясно.

Отговор в цитати:

Те уж бяха хеширани паролите а май ги имаш в чист вид.Публикувано изображение

Отговор на въпроса

Къде точно споменавам, че можем да кажем каква е паролата на някой? Паролите са хеширани и никой дори и администратор не може да ги види. Можем единствено да ги променяме. Не виждам какъв ти е проблемът на теб и кой те натиска, че звъниш?

Вие питате за това съм "седнал да ви обяснявам" да бяхте казали по-рано, че просто пишете глупости и не искате да ви обясняват. Някои хора в този форум биха предизвикали сериозен интерес за съвременните психиатри, но са съжаление ние сме просто екип програмисти и журналисти и ни е трудно да преценим, когато някой ни пита нещо дали наистина иска да "седнем да му обясняваме" А от скромния ми опит с тези хора сме разбрали, че каквото и да направим то неминуемо няма да им хареса, за това и преди много години сме спрели да се опитваме да се харесаме на абсолютно всички. 

Поздрави и усмивки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами скромен опит, а. Това е майтап, като се има предвид, че ще изнасяш лекции другия месец. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти досега що не ма цапардоса с бан се чудя.Забавен ама не щеш да одиме на мач.Публикувано изображение Ако ти забраняват кажи си.

Изрично е забранено на който и да било от екипа, да те банва. Такова шоу не се изпуска. ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера попаднах на проблем с отварянето на новини препратени от приятел!

Проблемът се изразяваше в това,че не можех да кликна върху изпратените новини,та се наложи да пиша заглавията и на двете новини поотделно в гугъл и така успях да ги видя!

Явно url адресите не са били точни,защото не бяха - - - > подчертани < - - - и нямаше как да се кликне! ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този пост, както и ред други постове към момента на създаване, бяха оформени в стихотворна форма. Сега вече се виждат по различен от оригиналното оформление начин. Най-често със слети редове или като текст заграден с различни BB кодове (най-често с кода). Наблюдавам симптомите на Windows 7 с FireFox, Internet Explorer, Google Chrome, Opera, а също така и на Android 4.0.3 FireFox, Opera и Stock браузъри. Ще се радваме, ако този проблем бъде премахнат.

Предварително благодаря,

darkterminal

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера проблема при мен ли е или не е, но не мога да се логна в чат сесията на сайта. Изписва ми "Моля изчакайте, зарежда се чат стаята" и до там. Нито мога да видя дискусията която се води, нито нищо. Скоро не съм влизал в чата, но преди този проблем го нямаше (допреди няколко месеца поне). Рефрешвам страницата - ефект няма. Ето снимка да видите:

http://prikachi.com/images/571/7569571z.png

ПС: Браузърът e Firefox 31.0, ОС  - Ubuntu 14.04.

Благодаря предварително !

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този пост, както и ред други постове към момента на създаване, бяха оформени в стихотворна форма. Сега вече се виждат по различен от оригиналното оформление начин. Най-често със слети редове или като текст заграден с различни BB кодове (най-често с кода). Наблюдавам симптомите на Windows 7 с FireFox, Internet Explorer, Google Chrome, Opera, а също така и на Android 4.0.3 FireFox, Opera и Stock браузъри. Ще се радваме, ако този проблем бъде премахнат.

Предварително благодаря,

darkterminal

И на повечето от моите постове е така!

Моля екипа на форума да оправи проблема!

Редактирано от Eternal Life (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се показват и други проблеми с най-новите версии на браузерите, заради промените свързани с криптирането. Ще се чистят лека полека :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се показват и други проблеми с най-новите версии на браузерите, заради промените свързани с криптирането. Ще се чистят лека полека :)

Тц. Липсват тагове в HTML-а. :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тц. Липсват тагове в HTML-а. :P

Те не са зачезнали някъде. Затриват се при процеса на обработка  криптиране/декриптиране и съответно остатъците не са годни за действие в браузера

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха, "По принцип Google е трябвало да плати един милиард долара за покупката на Twitch, докато Amazon в крайна сметка го направи за 970 милиона в кеш" но новината където се съобщава, че Amazon са купили Twitch (го направи за) ми излиза това : 6e1821e1adc77c6d.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Същото е и при мен!

Forbidden
You don't have permission to access /Сделката между Google и Twitch Ñе е провалила, защото двете компании Ñа Ñе притеÑнÑвали от това, че американÑките влаÑти могат да Ñ Ñпрат заради потенциален монопол. Това твърди ÑпиÑание Forbes, което Ñе позовава на източници, запознати Ñ Ð¿Ð¾Ð»Ð¸Ñ‚Ð¸ÐºÐ°Ñ‚Ð° на Google. Преговорите Ñа били в напреднал етап и Ñделката Ñе е ÑмÑтала за Ñигурна, но в един момент вм диÑкуÑиÑта е възниклан въпроÑÑŠÑ‚ какво ще Ñе Ñлучи, ако Ñ‚Ñ Ð±ÑŠÐ´Ðµ забранена от американÑките регулатори. Google вече притежава YouTube, който е най-големиÑÑ‚ Ñайт за видео Ñтрийминг в Ñвета и конкурент на Twitch що Ñе отнаÑÑ Ð´Ð¾ геймърÑко Ñъдържание. Възможно е това да предизвиква Ð¾Ð±Ð²Ð¸Ð½ÐµÐ½Ð¸Ñ Ð² образуването на монопол и Ñъответно влаÑтите да Ñе намеÑÑÑ‚ и да Ñпрат Ñделката. Един от ключовите въпроÑи, по които Google и Twitch не Ñа уÑпели да Ñе ÑпоразумеÑÑ‚ е размерът на Ñумата, коÑто Twitch ще Ñ‚Ñ€Ñбва да плати, ако Ñделката не Ñе ÑÑŠÑтои. Подобна такÑа - Ñ‚.нар. breakup fee - Ñе дължи като обезщетение на закупуващата ÐºÐ¾Ð¼Ð¿Ð°Ð½Ð¸Ñ Ð² Ñлучай, че Ñделката не Ñе получи, защото например закупуваната ÐºÐ¾Ð¼Ð¿Ð°Ð½Ð¸Ñ Ð¿Ñ€Ð¸ÐµÐ¼Ðµ друго по-добро предложение или Ñе намеÑи външен фактор. По принцип Google е Ñ‚Ñ€Ñбвало да плати един милиард долара за покупката на Twitch, докато Amazon в крайна Ñметка го направи за 970 милиона в кеш. on this server.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те не са зачезнали някъде. Затриват се при процеса на обработка  криптиране/декриптиране и съответно остатъците не са годни за действие в браузера

Това е бъг, който е някъде във форумната система, а и WYSIWYG редакторът не за първи път прави мизерии.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е бъг, който е някъде във форумната система, а и WYSIWYG редакторът не за първи път прави мизерии.

И аз съм на същото мнение!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един проблем този път в ЛС. Страница 4 от 3 :) c3068f2cb8da1772.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване