Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Кобрата нокаутира гиганта Устинов и вече чака Кличко

luckyboy

Препоръчан отговор

• Отговори 235
  • Създадено
  • Последен отговор

То е ясно кой ще бие и това няма да е Пулев...

След малко започва мача на Кобрата  с Тони Томпсън по Диема !

Да му пожелаем успех !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя песимизъм до никъде няма да ни докара.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно не си българин но както и да е . Щом си толкова сигурен за Томпсън е 5 коефицент можеш да си положиш заплатката ;)

Дали в нета няма да го има някъде ?

http://www.sportlemon.tv/20130824/vv5218f00c2d2da8.38391483-627623.html

Пусни го фулл скрийн и няма да има банери

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм песимист, напротив - реалист съм и сега с кеф ще гледам как Пулев ще падне след гръмкото му изказване, че щял да размаже Кличко, което е само в мечтите му....!

Тоя песимизъм до никъде няма да ни докара.

Жалко че бях на работа и не знаех за мача, със сигурност щях да сложа!

P.S - къде го видя коефицент 5? В еврофутбол е 2.30

Явно не си българин но както и да е . Щом си толкова сигурен за Томпсън е 5 коефицент можеш да си положиш заплатката ;)

http://www.sportlemon.tv/20130824/vv5218f00c2d2da8.38391483-627623.html

Пусни го фулл скрийн и няма да има банери

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря на welcome2 за инфото-не знаех и щях да изпусна да гледам срещата :boxing8: Успех от мен на Кобрата-стискайте палци !...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тигъра като нема каво-поне стриптиз показа :laughing5: -Ма иначе сериозно-опасен си беше! Браво и на Българската агитка :yanim: Такива моменти ни карат да се чустваме горди,че сме Българи :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

... Съдията,съдията....

Съдията наистина доста ,,омилостиви,,Тигъра,но.... важен е крайния резултат!Кобрата си спечели мача безапелационно въпреки всичко!Благодаря пак ,че благодарение на постовете  тук разбрах,че срещатата е днес (не знам защо ,но бях се заблудил,че е утре)Наздраве за Българската победа :beer:

Да се готви Кличко ! :)

Те там ша е интересно :wub:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 8 месеца по-късно...

Най-после май ще гледаме дългоочаквания двубой!

Владимир Кличко бе задължен да се бие с Кубрат Пулев

Дано двубоя се състои и да вдигнем пак Българското знаме Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-после май ще гледаме дългоочаквания двубой!

прочете ли внимателно ?? - реши в четвъртък Международната боксова федерация (IBF). В противен случай той ще изгуби една от трите си титли - тоест тази на IBF, която е най-пропадналата от всички професионални федерации !Въпросът в случая е колко го интересува това....
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз прочетох внимателно новината, а ти прочете ли внимателно какво съм написал?

...Най-после май ще гледаме дългоочаквания двубой!..

Дано двубоя.....

А иначе дали го интересува?Надявам се - ДА.Всеки уважаващ себе си шампион би го интересувало.

Ако има съгласие двубоя би трябвало да се състои към, или след септември месец.Но...паживьом - увидим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

прочете ли внимателно ?? - реши в четвъртък Международната боксова федерация (IBF). В противен случай той ще изгуби една от трите си титли - тоест тази на IBF, която е най-пропадналата от всички професионални федерации !Въпросът в случая е колко го интересува това....

Аз също съм на мнение, че ако си шампион с неговия ранг, това е въпрос на чест.

Или, че поне трябва да те интересува, заради имиджа ти.

На мен ми се изчака чакалото за този мач, честна дума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще го има този мач - вЕрвайте ми!!! 

Само да видим за коя дата ще го насрочат!?!?! :giggle1:

Ами вече е насрочен за 6 септември! Само да се договорят от двата щаба.

Ще го очакваме с нетърпение  :boxing3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами вече е насрочен за 6 септември! Само да се договорят от двата щаба.

Ще го очакваме с нетърпение  :boxing3:

Какво има да договарят ? В кой рунд ще падне нашия и колко пари ще му кихнат на ръка за загубата.

п.п. Пиша и се сетих за Чарли Чаплин, Светлините на града май беше филма. ... победителя взема всичко !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво има да договарят ? В кой рунд ще падне нашия 

Моля?????

Кобрата ще смачка тъпия Кличко, най - малкото заради идеята.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

<%2

Моля?????

Кобрата ще смачка тъпия Кличко, най - малкото заради идеята.

Смачка чак ... едва ли ! (това смачка ще рече тотално да го надвие или бъркам ?)

А дано но аз пари за нашия не бих заложил точно в мач с Кличко.

На нашия мога да му пожелая само много късмет защото определено ще му трябва но само с късмет едва ли ще стане. Убеден съм че Кличко изобщо не го смята за нещо повече от поредния. Още повече пък да го е страх от Пулев. Проблема му е че няма да падне сериозна пара от тоя мач.

Иначе естествено че държа на нашия ама храня празни надежди.Бих се радвал ако стане четвъртия победил Владимир Кличко в кариерата му.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване